Pirmadienis, 2024-04-29, 11:48 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Kiek vaikučių turite ir planuojate turėti?
Kiek vaikučių turite ir planuojate turėti?
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-10-22, 6:49 PM | Žinutė # 151








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na matai nuo daug ko priklauso, r nuo pinigų ir nuo viso kito , jei sakykim tavo vietoj, na vyras dirba, vaikai jau nebemaži, na tik kad tu nedirbi, manau nėra tokia bloga situacija, bet jei va abu bedarbiai, nėra kur gyventi tai tada taip
o va man būtų skaudu, jei sakykim pirmą kartą dvynukai, o turi taip pasielgti , bet jei nėra išeities tada taip ,

Vyras jos dirba,normaliai uždirba,ji motinystės atostogose, turi savo butą,bet vistiek per sunku,mažoji dar labai maža ir dar du leliukai būtų liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 8:20 PM | Žinutė # 152








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vyras jos dirba,normaliai uždirba,ji motinystės atostogose, turi savo butą,bet vistiek per sunku,mažoji dar labai maža ir dar du leliukai būtų

tai mažajai jau bus 2metukai kai gimtų dvyniai galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-10-22, 8:22 PM | Žinutė # 153








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai mažajai jau bus 2metukai kai gimtų dvyniai

dar nebūtų net 2 metukų , bet panašiai būtų 2 metukai 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 8:29 PM | Žinutė # 154








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
dar nebūtų net 2 metukų , bet panašiai būtų 2 metukai

na nežinau galvoju , čia jų reikalas miela jei tik dėl to kad mažas vaikas, o visa kita gerai tai aš gal rizikuočiau galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-10-22, 8:33 PM | Žinutė # 155








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na nežinau , čia jų reikalas jei tik dėl to kad mažas vaikas, o visa kita gerai tai aš gal rizikuočiau

Ne viena mergaitė,dar ir berniuką turi 10 Čia jų reikalas ir jie nuspres ką daryti,gal dar apsigalvos miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 8:42 PM | Žinutė # 156








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Čia jų reikalas ir jie nuspres ką daryti,gal dar apsigalvos

tikrai taip _liuks_ na jei vaikų nebenorėjo turėti galėjo spiralę užsidėti miela ar ką ten padaro galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
vijole1972Data: Penktadienis, 2010-10-22, 10:42 PM | Žinutė # 157








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
dar nebūtų net 2 metukų , bet panašiai būtų 2 metukai

aišku,kad tai yra kiekvieno asmeninis reikalas, bet turiu tokį pvz. mano teta [močiutės sesuo] užaugino 6 vaikus, trys buvo vyresni tada gimė dvynukės ir kai joms tebuvo pusantrų metų gimė dar berniukas. Ir tada nebuvo lobis gyvenimas o be to jos vyras dar ir gėrė. Ji sėkmingai užaugino tuos vaikus, bet bėdos tuo nesibaigė dvi vyresnės sulaukusios vos 30metų mirė, viena paliko 3vaikus mažiausiam buvo vos 3mėn. kita sudegė ir paliko 2 vaikus mažus. o kas gi užaugins jei ne vaikų močiutė. tai gi ji užaugino 6 savo vaikus ir 5 anūkus. Va čia tai ištvermė ir ....... na nežinau ar mes dabartinės moterys tokios jau stiprios, kad atsiradus kokiai mažai kliūčiai tuoj palūžtam.....
Na bet čia tik mano nuomonė ir kiekvienas mes turime spręsti patys tik reikia spręsti taip kad po to praėjus nemažam laiko tarpui nereiktų pasakyti "kokią aš klaidą padariau"...




FACEBOOK
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-10-22, 10:51 PM | Žinutė # 158








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vijole1972)
aišku,kad tai yra kiekvieno asmeninis reikalas, bet turiu tokį pvz. mano teta [močiutės sesuo] užaugino 6 vaikus, trys buvo vyresni tada gimė dvynukės ir kai joms tebuvo pusantrų metų gimė dar berniukas. Ir tada nebuvo lobis gyvenimas o be to jos vyras dar ir gėrė. Ji sėkmingai užaugino tuos vaikus, bet bėdos tuo nesibaigė dvi vyresnės sulaukusios vos 30metų mirė, viena paliko 3vaikus mažiausiam buvo vos 3mėn. kita sudegė ir paliko 2 vaikus mažus. o kas gi užaugins jei ne vaikų močiutė. tai gi ji užaugino 6 savo vaikus ir 5 anūkus. Va čia tai ištvermė ir ....... na nežinau ar mes dabartinės moterys tokios jau stiprios, kad atsiradus kokiai mažai kliūčiai tuoj palūžtam.....
Na bet čia tik mano nuomonė ir kiekvienas mes turime spręsti patys tik reikia spręsti taip kad po to praėjus nemažam laiko tarpui nereiktų pasakyti "kokią aš klaidą padariau"...

Va čia tai tikrai ištverminga močiutė mama _liuks_ miela Mes gal ir esame ištvermingos tik paprasčiausiai bijome ,bijome dėl vaikų ateities,bijome dėl išlaikymo,kaip reikės išleisti į mokyklą,kur dar vaikų lavinimas,visokie būreliai viskuom aprūpinti,viskas brangu,visko reikia ir taip toliau... Ašasmeniškainenoriu kol kas vaikų dėl tokių priežasčių,... gal ir klaidinga,bet...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-10-22, 10:53 PM | Žinutė # 159








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mesturime du vaikusir tai nėra lengvajuos aprūpinti tai kas reikalingiausia,o jei dar du leliukai atsirastų ,būtų visai prastai liudna Manau ir į materialinius dalykus daugkas atsižvelgia,seniau ne tokie laikai buvo... Dabar vaikus užauginti labai daug kainuoja,poreikiai dideli... Čia mano tokia nuomonė 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 11:18 PM | Žinutė # 160








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dabar vaikus užauginti labai daug kainuoja,poreikiai dideli... Čia mano tokia nuomonė

tikrai taip, _liuks_ _liuks_ vaikai kaip sakoa brangus malonumas miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-27, 10:32 AM | Žinutė # 161








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ekspertai pataria taupyti dar negimus vaikui

Pasisakymai įvairiuose tėvų forumuose rodo, kad lietuviai retai kada bando paskaičiuoti savo išlaidas, kurių prireiks vaikui. O ir tie, kurie skaičiuoja, nelabai įsivaizduoja, kuo remtis. „Jeigu ne savo pienuku maitini, mišinukui reikia apie 150 Lt mėnesiui (perkant ne patį brangiausią), sauskelnėms – panašiai. Apie drabužiukus iš viso tyliu. Perkant visus naujus, paprasčiausi „šliaužinukai“ kainuoja apie 20 litų, o jų reikia ne vieno.

Aišku, pradžiai reikia turėti daug pinigų vežimėliui, lovytei, automobilinei kėdutei ir visiems kitiems brangesniems daiktams. Būtinai reikia turėti pinigų pasidėjus visokiems nenumatytiems atvejams, kai suserga mažiukas. Nuo 6 mėnesių jie pradeda valgyti košytes. Jeigu valgys namų gamybos, bus daug pigiau nei mišinukas, vėliau, aišku, atsimeta ir sauskelnės. Bet kokiu atveju teks atsisakyti kažkokių dalykų sau, o viską atiduosite savo vaikui, kaip visi ir daro“, - svarstė viena jauna mama.

Ekspertai siūlo ruoštis vaikui dar jam negimus. Pavyzdžiui, pabandyti gyventi iš vienos algos, o iš kitos kaupti atsargas nenumatytiems atvejams ir naujoms išlaidoms. Mamai sėdint namie, dalis išlaidų sumažėja savaime – nebereikia į darbą (transportas, drabužiai), maistas gaminamas namie, kūdikiui pirmąjį pusmetį taip pat užtenka mamos pieno.

Tačiau atsiranda ir naujų išlaidų: naujagimiui reikia baldų, drabužių, higienos priemonių, vežimėlio, padidėja vandens, elektros suvartojimas. Kažin ar vienkartinė 1000 litų valstybės pašalpa kompensuoja padidėjusias išlaidas. Taigi dar prieš gimstant kūdikiui vertėtų sukaupti dar apie 1-1,5 tūkst. Lt. Tikslingai taupant po 15 proc. šeimos pajamų, per devynis laukimo mėnesius šią sumą esą įmanoma nesunkiai sukaupti.

Paskaičiavimai, kiek kainuoja išauginti vaiką, yra labai teoriniai, nes viskas labai keičiasi. Pagaliau vaikas vaikui nelygu. Jei vaiką leisi į pramoginių šokių būrelį – vienos išlaidos, jei niekur neleisi – kitos. Tačiau apie 120-130 tūkst. litų reikia vien išlaidoms maistui, drabužiams, kasdieniams daiktams bei universitetiniam išsilavinimui“,

Į šią sumą neįeina išlaidos papildomam ugdymui, ne pirmo būtinumo daiktams ir pramogoms. Ekspertė taip pat pastebi, kad vaikai daro įtaką šeimos sprendimams renkantis atostogų trukmę bei pobūdį. Neretai žmonės renkasi labiau komfortiškas gyvenimo sąlygas, o jos kainuoja brangiau. Taip pat keičiasi pramogų pobūdis. Suaugusio žmogaus akimis daugelis vaikiškų pramogų yra visiškai neracionalios, pavyzdžiui, atrakcionai ir pan., tačiau vaikams jų reikia.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-27, 10:34 AM | Žinutė # 162








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Lietuvos mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, užauginti vieną vaiką nuo gimimo iki vidurinės mokyklos baigimo mūsų šalyje kainuoja nuo 60 tūkst. iki 250 tūkst. Litų.

Antro vaiko išlaikymas šeimai kainuoja 30 proc. mažiau nei pirmojo, - taip skaičiuoja Darbo ir socialinių tyrimų instituto direktorius, socialinių mokslų daktaras Boguslavas Gruževskis, apklausęs 18 šeimų.

Tyrimo duomenimis, vidutinei lietuvių šeimai vieno vaiko išlaikymas atsieina maždaug 150 tūkst. Lt. Šeimų pateiktais duomenimis, daugiausiai pinigų reikia per pirmuosius trejus ir paskutinius vidurinės mokyklos metus.

Remdamasis gautais duomenimis, mokslininkas siūlo reformuoti ir pensijų sistemą numatant, kad užaugę vaikai dalį savo pajamų skirtų pensijos sulaukusiems tėvams.

Skurdžiausi vaikui gali skirti iki 300 Lt per mėnesį

Tyrimo duomenimis, skurdžiausios šeimos, užauginančios vaiką už 60 tūkst. Lt, per mėnesį jam teskiria iki 300 Lt.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2010-10-27, 2:08 PM | Žinutė # 163








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Lietuvos mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, užauginti vieną vaiką nuo gimimo iki vidurinės mokyklos baigimo mūsų šalyje kainuoja nuo 60 tūkst. iki 250 tūkst. Litų.

Antro vaiko išlaikymas šeimai kainuoja 30 proc. mažiau nei pirmojo, - taip skaičiuoja Darbo ir socialinių tyrimų instituto direktorius, socialinių mokslų daktaras Boguslavas Gruževskis, apklausęs 18 šeimų.

Tyrimo duomenimis, vidutinei lietuvių šeimai vieno vaiko išlaikymas atsieina maždaug 150 tūkst. Lt. Šeimų pateiktais duomenimis, daugiausiai pinigų reikia per pirmuosius trejus ir paskutinius vidurinės mokyklos metus.

Remdamasis gautais duomenimis, mokslininkas siūlo reformuoti ir pensijų sistemą numatant, kad užaugę vaikai dalį savo pajamų skirtų pensijos sulaukusiems tėvams.

Skurdžiausi vaikui gali skirti iki 300 Lt per mėnesį

Tyrimo duomenimis, skurdžiausios šeimos, užauginančios vaiką už 60 tūkst. Lt, per mėnesį jam teskiria iki 300 Lt.


labai gera info


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-10-27, 2:15 PM | Žinutė # 164








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
vidutinei lietuvių šeimai vieno vaiko išlaikymas atsieina maždaug 150 tūkst. Lt. Šeimų pateiktais duomenimis

manau čia apklausti buvo ganėtinai daug uždirbantys žmonės, nes manau kaimuose vaikai tikrai tiek negauna galvoju galvoju
Quote (Romeniukas)
daugiausiai pinigų reikia per pirmuosius trejus ir paskutinius vidurinės mokyklos metus.

čia tai teisybė, na dar pridurčiau gal pirmą klasę galvoju galvoju
Quote (Romeniukas)
Skurdžiausi vaikui gali skirti iki 300 Lt per mėnesį

aš manau, kad kai kurie net tiek neskiria galvoju galvoju jei neturi iš ko skirti, arba nelabai nori galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-10-27, 3:42 PM | Žinutė # 165








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
labai gera info

Mane net nustebino tokia info Įdomu būtų paskaičiavus kiek išleidžiame pinigėlių vaikams,kažkaip niekada neskaičiavome 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Kiek vaikučių turite ir planuojate turėti?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024