Penktadienis, 2024-04-26, 8:38 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Pieniniai dantukai
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 10:14 AM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai kiek supratau viršuje tik vienas pieninis belikęs, na tada jau tiek daug dantukų ir jei jie kreivi arba negerai sudygę, tai vadinasi dėl to reikia plokštlės, tai rašys jus į eilę ir lauksit

Nu nera taip blogai kaip cia rasai, jam tik du priekiniai dantukai ne vietoje isdyge, siaip tiesus viskas gerai, as kai pasiziuriu realiai nematau net ir bedos, ligtai tolokai sako gomuryje isdygo,nezinau zesiu ka gydytoja sakys, man cia kazkaip viskas keistai kiek gydytoju tiek skirtingu nuomoniu.

Quote (snieguoliuke)
nebejuokina tegu galima bet tikriausiai reikia mokėti, nes iki 7 metų kai kuriose klinikose nemokamai silantuoja o paskui reikia mokėti, bet ne visur mes gi 7m silantavomės , draugės sesė 16. kai išsiėmė kabes silantavosi

Iskart priimi kaip nezinau, tas negalima as pilnai suprantu ka ta stomatologe turejo omeni,kad silantuoti reikia tam tikrame amziuje kai kruminiai dantukai dar nesugede,nes tos vageles kur silantuojamos greitai genda. Kiek dabar paaugliu su sveikais dantimis galvoju Dantukai greitai genda, silantuoti reikia kuo greiciau. Na tokia jau pas siuometine statistika apie vaiku dantukus. Kiek jau buna ateina silantuoti nespeje isdygti kruminiai,o jau sugede, tai del to ir sakoma kad silantuori reikia kuo greiciau,nes veliau jau ka ten besilantuoti,tvarkyti reikia.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 10:16 AM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (virginijak)
Pas mus nemokamas silantavimas nuo 5 iki 14 metų. Silantuot negalima kol pilnai neišdyksta krūminai. Pernai, norėjau, kad dičkei silantuotų, sako anksti, nes nepilnai išdygę krūminiai, o silantavimo metu jie apsišvitina kažkiek...

Tai taip, bet kiek buna,kad nespeja gerai isdygti,o jau sugenda, arba du kokius dantukus silantuoja,o kiti kokie 2 jau sugede.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 10:44 AM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
Pas mus nemokamas silantavimas nuo 5 iki 14 metų. Silantuot negalima kol pilnai neišdyksta krūminai. Pernai, norėjau, kad dičkei silantuotų, sako anksti, nes nepilnai išdygę krūminiai, o silantavimo metu jie apsišvitina kažkiek... :)

aga ir mes kai nuėjom, tai sako neišdygęs dar mažai tai nuėjom po poros mėnesiukų tai buvo pats tas liuks ir man mus silantuoja ir po viiną, kitur kiek žinau iškart visus mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 10:51 AM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
gtai tolokai sako gomuryje isdygo,nezinau zesiu ka gydytoja sakys, man cia kazkaip viskas keistai kiek gydytoju tiek skirtingu nuomoniu.

ai manau tada teks, kad juos pastumtų į priekį mirkt gerai kad dabar tos plokštelės nemokamai vaikams o seniau apie 2000 reikėjo mokėti nepatinka nepatinka bet dabar nemokamai, tai va užrašys jus į eilę ir gausit, jei neramu tai nuėik iki kito daktaro ir tegu jis pasižiūri mirkt
Quote (Romeniukas)
Iskart priimi kaip nezinau, tas negalima as pilnai suprantu ka ta stomatologe turejo omeni,kad silantuoti reikia tam tikrame amziuje kai kruminiai dantukai dar nesugede,nes tos vageles kur silantuojamos greitai genda. Kiek dabar paaugliu su sveikais dantimis galvoju Dantukai greitai genda, silantuoti reikia kuo greiciau. Na tokia jau pas siuometine statistika apie vaiku dantukus. Kiek jau buna ateina silantuoti nespeje isdygti kruminiai,o jau sugede, tai del to ir sakoma kad silantuori reikia kuo greiciau,nes veliau jau ka ten besilantuoti,tvarkyti reikia.

nuolatiniai krūminiai dantukai tai visi dygsta sveiki, nebet vaikutis kažkuo serga tada galbūt galvoju , o silantuoti reikia taip kuo anksčiau , kai krūminis jau šiek tiek paaugęs, o jei vaikučių niekas nemokina valytis dantų tai ir užsileidžia tai ir genda nepatinka nepatinka o kad vaiku dantys prasti tai pilnai pritariu geda geda
Quote (Romeniukas)
Tai taip, bet kiek buna,kad nespeja gerai isdygti,o jau sugenda, arba du kokius dantukus silantuoja,o kiti kokie 2 jau sugede.

na žinok labai abejoju, ar dygsta jau sugedę, tai vadinasi kol vaikui visi sudygs tai pusę dantų bus sugedę geda
geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 11:00 AM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na žinok labai abejoju, ar dygsta jau sugedę, tai vadinasi kol vaikui visi sudygs tai pusę dantų bus sugedę

Na taip yra nesakau kad isdygsta sugede, isdygsta ir jei iskart neuzsilantuoja tai jie greitai sugenda kariesas ten ir panasiai, na zinau kad taip yra daug mamu tuo skundziasi. Ir manau cia ne vien valymo nevalymo dsntuku problema, priezasciu buna ivairiu. Pieninius dantukus dengia kad ir kalciu ten kazkokiu kad stipresni butu, seses meregytei taip dare, nes genda trupa visi is eiles praktiskai.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 2:45 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na taip yra nesakau kad isdygsta sugede, isdygsta ir jei iskart neuzsilantuoja tai jie greitai sugenda kariesas ten ir panasiai, na zinau kad taip yra daug mamu tuo skundziasi. Ir manau cia ne vien valymo nevalymo dsntuku problema, priezasciu buna ivairiu. Pieninius dantukus dengia kad ir kalciu ten kazkokiu kad stipresni butu, seses meregytei taip dare, nes genda trupa visi is eiles praktiskai.

na žinok ne viesiems genda, manau gal ir nuo genų priklauso ar dar nuo ko, draugės berniukas trečioje klasėje ir visi dantukai sveiki nei vienas nesilantuotas mirkt o šeip tai aišku kad ne tik nuo valymo priklauso bet ir nuo maisto manyčiau taip pat antibiotikai daug ką duoda, jei vaikas daug vartojo tai labai sipni dantukai dygsta tie ilgalaikiai, jau , saldainiai daug ką duoda apskritai manau cukrus na ir daug daug visko, nesi nuo to apsaugotas geda o kad kažkuo dengia pieninius dantukus irgi esu girdėjus, bet tai sako daro, kai jau labai silpni dantukai, kadangi jie krenta, tai nelabai ir apsimoka geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-06-08, 2:18 PM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai va užrašys jus į eilę ir gausit,

Nera jokios eiles, palaukti reikes nebent koki menesi kol pagamins gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-06-12, 8:01 PM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nera jokios eiles, palaukti reikes nebent koki menesi kol pagamins gerai

Tikrai yra geda netgi specialei paklausiau kinderio klasioko mamos, sakė kad reikės plokštelės jai pasakė prie daugiau nei 1 metus, pastatė jį į eilę, nes sakė kad tik šį rudenį gaus ir bus 1,5m praėję gerai ir turi bent 1 kartą per 1,5mėn apsilankyti pas odontologą, seniau tai plokštelės laukdavo ir po 5metus, nes mano brangenybei reikėjo plokštelės, sakė eilės 4m į priekį, o jei nori greičiau reikia mokėti apie 3000 nepatinka na nežinau kaip ten pas jus nebent ten jūs privačiai einant , o dėl plokštelės eilėje reikia rašytis Konsultacinėje odntologijos poliklinikoje, netoli "Klevo", bent jau pas mus panevėžyje


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-06-12, 9:38 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nu nezinau musu klinikoje gal kitaip na bus aiskiau Liepos menesi, Bet nesakone cia ne kokie protezai kad laukti eileje, juk gali buti ir per velu istiesinti ir panasiai galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-06-13, 10:08 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu nezinau musu klinikoje gal kitaip na bus aiskiau Liepos menesi, Bet nesakone cia ne kokie protezai kad laukti eileje, juk gali buti ir per velu istiesinti ir panasiai galvoju

na jei pas jus taip greitai tai super mirkt bet kažkurios forumietes berniukui irgi reikejo, ir sakė kad laukia ilgai geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-08-15, 9:53 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Musu deivydukui metu gale jau bus 6 metukai,o dar nei vienas pieninis dantukas neiskrito,as jau taip laukiu,bet kaip nekrenta taip nekrenta. galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2012-08-15, 10:01 PM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Musu deivydukui metu gale jau bus 6 metukai,o dar nei vienas pieninis dantukas neiskrito,as jau taip laukiu,bet kaip nekrenta taip nekrenta.


Mano Azuolui 6 m. 1men. iskrito pirmas dantukas, dabar antras jau kliba.
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-08-15, 10:04 PM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (rugi@gele)
Mano Azuolui 6 m. 1men. iskrito pirmas dantukas, dabar antras jau kliba.

Va matai kaip velai, tai ir mums matomai reiks dar palaukti po nauju mwetu gal prades kristi galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2012-08-15, 10:08 PM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Va matai kaip velai, tai ir mums matomai reiks dar palaukti po nauju mwetu gal prades kristi

nu nevienodai, darzelyje kitiems ir 5 m. pirmi iskrito, as nepergyvenau galvoju ateis laikas ir iskris, pradejo jau tikras net kaltis o tas pieninis dar net mazai klibejo, bet isjudinom mes ji ir dabar tas tikras jau atsistojo į to isritusio vietą, zodziu viskas gerai.Ir jums ateis laikas visai neimk į galvą.
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-08-15, 10:12 PM | Žinutė # 180








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (rugi@gele)
nu nevienodai, darzelyje kitiems ir 5 m. pirmi iskrito, as nepergyvenau galvoju ateis laikas ir iskris, pradejo jau tikras net kaltis o tas pieninis dar net mazai klibejo, bet isjudinom mes ji ir dabar tas tikras jau atsistojo į to isritusio vietą, zodziu viskas gerai.Ir jums ateis laikas visai neimk į galvą.

Matai gerai,kad dantukas atsistojo i savo vieta, o buna kad neatsistoja,va tada jau negerai, del to kazkaip ir neramu,kad nebutu paskui problemu,del to kad prades dygti nuolatiniai ne ten kur reikia, kaip atsitiko vyresneliui.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024