Šeštadienis, 2024-04-20, 5:40 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Pieniniai dantukai
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 8:12 AM | Žinutė # 181








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Manškiui jau vienas iškrito,mums rugsėjį 5 bus,kažin čia ne per anksti galvoju galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 7:30 PM | Žinutė # 182








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oj mūsų vienas priekinis labai labai kliba, tai dar taip stipriai klibina kinderis, sako noriu naujo dantuko juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-09, 8:18 PM | Žinutė # 183








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va penktadienį kinderis neteko priekinio dantuko, ištraukėme liuks liuks ir kitas jau kliba, o be to ir apačioje vienas nori kristi liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-09, 8:20 PM | Žinutė # 184








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šiandien dar nupirkom kinderiui skalavimo skysčio vaikiško rašo nuo 6 metų tinka liuks liuks dar kaip tik akcija buvo mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:05 PM | Žinutė # 185








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mums jau priekinis dantukas jau baigia išlysti, o kitą priekinį tuoj reikės traukti juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-10-09, 7:43 PM | Žinutė # 186








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Deivydukui šiandien ištraukė du priekinius ištrupėjusius dantukus,na ten labiau buvo tik šaknys likę. Rytoj vėl eisime reikia dar du pieninius dantukus taisyti, yra skylutės.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-09, 8:39 PM | Žinutė # 187








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Deivydukui šiandien ištraukė du priekinius ištrupėjusius dantukus,na ten labiau buvo tik šaknys likę. Rytoj vėl eisime reikia dar du pieninius dantukus taisyti, yra skylutės.

o kodėl jam traukė geda pas mus vienam priekiniam yra saknytė, bet sakė negalima traukti, kol nepradėjo klibėti, nes kai bus tusčia vieta naujas dantukas augs ten kur nores, o ne ten kur reikia geda bet va draugės mamytė dirba Radviliškį odontologės padejėja, tai sakė kad neaugtų kreivi negalima per anksti ištraukti ypač priekinių, nors aišku nereikia ir nusivėlinti geda mes irgi eisim neužilgo jau tos šaknytės traukti, nes juda mirkt
Romeniukas, ir kaip jaučiasi bernužėlis geda labai bijojo geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Antradienis, 2012-10-09, 8:39 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-10-10, 7:20 PM | Žinutė # 188








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kodėl jam traukė pas mus vienam priekiniam yra saknytė, bet sakė negalima traukti, kol nepradėjo klibėti, nes kai bus tusčia vieta naujas dantukas augs ten kur nores, o ne ten kur reikia

Traukė,nes reikėjo, ten jau infekcijos židinys, likė tik sugedę šaknys buvo. Na dėl to,kad negalima traukti tai ne visiems taip ir yra, va Dovydui netraukti priekiniai padarė kaip tik žąlos, nuolatinis dantukas pradėjo lysti ne ten kur jam priklauso, Jei būtų ištraukę manau tokios problemos nebūtų buvę, nes tie priekiniai per ilgai užsibuvo jie net nežadėjo kristi, lygiai tai pat ir pas Deivydą. Deivydui jau bus 6 metukai pats laikas lauk prieniniams,ypač jei likė tik šaknytės sugedusios.

Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, ir kaip jaučiasi bernužėlis labai bijojo

Bijojo, teko žadėt, kad jei bus geras berniukas ir tikras vyras eisim pirkti mašinų kurių jam reikėjo, tai kai gražiai išsedėjo teko eiti pirkti mašinų liuks juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-10-10, 8:56 PM | Žinutė # 189








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Traukė,nes reikėjo, ten jau infekcijos židinys, likė tik sugedę šaknys buvo. Na dėl to,kad negalima traukti tai ne visiems taip ir yra, va Dovydui netraukti priekiniai padarė kaip tik žąlos, nuolatinis dantukas pradėjo lysti ne ten kur jam priklauso, Jei būtų ištraukę manau tokios problemos nebūtų buvę, nes tie priekiniai per ilgai užsibuvo jie net nežadėjo kristi, lygiai tai pat ir pas Deivydą. Deivydui jau bus 6 metukai pats laikas lauk prieniniams,ypač jei likė tik šaknytės sugedusios.

na jei jau taip tai tada aišku kad reikėjo traukti anwei na nezinau kaip cia su tais traukimas, mums irgi priekinis nelabai tiesiai auga geda ryt einam pas ortodontą :)
Quote (Romeniukas)
Bijojo, teko žadėt, kad jei bus geras berniukas ir tikras vyras eisim pirkti mašinų kurių jam reikėjo, tai kai gražiai išsedėjo teko eiti pirkti mašinų liuks juokas

bet jam traukė gi su nuskausminamais :) saunuolis kad gerai laikėsi mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-10-10, 9:17 PM | Žinutė # 190








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na jei jau taip tai tada aišku kad reikėjo traukti na nezinau kaip cia su tais traukimas, mums irgi priekinis nelabai tiesiai auga ryt einam pas ortodontą

Na mūms ir reikės kažkur apie 7 metų vėl eiti pas ortodontą, tada bus nuspręsta ar reikės plokštelės. galvoju

Quote (snieguoliuke)
bet jam traukė gi su nuskausminamais saunuolis kad gerai laikėsi

Tai taip su nuskausminamaisiais


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-10-10, 9:34 PM | Žinutė # 191








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na mūms ir reikės kažkur apie 7 metų vėl eiti pas ortodontą, tada bus nuspręsta ar reikės plokštelės. galvoju

čia mažajam geda na mes ryt sužinosim , o be to ir pasikonsultuoti reikės tai privačiai einam, gerai kad bendradarbės kažkokia giminaitė dirba tai nors mokėti nereikės liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:20 AM | Žinutė # 192








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
čia mažajam na mes ryt sužinosim , o be to ir pasikonsultuoti reikės tai privačiai einam, gerai kad bendradarbės kažkokia giminaitė dirba tai nors mokėti nereikės

Ne mažajm dar nėra nuolatinių dantukų :) dovydui čia, bet net nežinau manau nėra pas jį ten kažkokios problemos tiesūs tie dantukai, bet netaisiklingas sąkandis, tai kaip suprantu ir dėl to gali tekti nešioti plokštelę galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 11:32 AM | Žinutė # 193








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na mūms ir reikės kažkur apie 7 metų vėl eiti pas ortodontą,

Quote (Romeniukas)
Ne mažajm dar nėra nuolatinių dantukų :) dovydui čia, bet net nežinau manau nėra pas jį ten kažkokios problemos tiesūs tie dantukai, bet netaisiklingas sąkandis, tai kaip suprantu ir dėl to gali tekti nešioti plokštelę galvoju

bet jug tavo bernužėliui jau senokai 7 juokas juokas juokas juokas juokas juokas o šeip pas mus irgi sąkandis negeras sakė reikės ploštelės mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 5:25 PM | Žinutė # 194








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet jug tavo bernužėliui jau senokai 7 o šeip pas mus irgi sąkandis negeras sakė reikės ploštelės

Tai žinau,kad 7 metai juokas juokas juokas Kadangi jam šone yra dar pieninis danukas tai reikia laukti kol jis iškris, yra tarpas kur neaišku ar ten dygs nuolatinis ar ne, reikės daryti nuotrauką.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 6:48 PM | Žinutė # 195








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
ai žinau,kad 7 metai juokas juokas juokas Kadangi jam šone yra dar pieninis danukas tai reikia laukti kol jis iškris, yra tarpas kur neaišku ar ten dygs nuolatinis ar ne, reikės daryti nuotrauką.

tai kad parašei kad reikės eiti apie 7m juokas juokas tai ir pagalvojau kad mažyliui :) na aišku jei sakė tai nueisit liuks liuks ir jei sake kad sąkandis negeras tai reikės jau stoti į eilę dėl plokštelės mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Pieniniai dantukai (Viskas apie jų priežiūrą)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024