Ketvirtadienis, 2024-03-28, 2:58 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Dantų pasta vaikams
Dantų pasta vaikams
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-13, 1:02 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Užmačiau eurokoj vaikišką pastą+skalavimo skystis, tai nupirkau,bet man asmeniškai nesamonė gryna Pasta tai kaip pasta,bet tas tipo skalavimo skystis tai grynas š...

bet tai kiek mačiau 2in1 , draugė berniukui nupirko tokią sakė super _liuks_ :_liuks_: nes kiek suprantu ten ir pasta ir skalavimo skystis viename, mes irgi turimtik kitokį tai mums labai gerai _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2010-09-13, 1:03 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-13, 1:24 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Man tai visiška nesamonė,vaikas net neišsisikalauja normaliai tos pastos,galvojau,kad bus skystis,o čia 2 in 1 ta pati pasta mūms nepatinka 10 Bet savaime aišku sunaudosime kaip pastą,nes labai skani _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-13, 1:25 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nes kiek suprantu ten ir pasta ir skalavimo skystis viename,

Užtat,kad ten tik pasta,jokio skysčio nėra juokas su ta pasta tipo ir išsivalai ir išsiskalauji juokas na ta pasta tokia gana skysta,bet tikrai ne skalavimo skystis galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-13, 1:26 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet savaime aišku sunaudosime kaip pastą,nes labai skani

maniškis tai jau senokai jos nebevalgo juokas juokas sako nebemažas aš jau juokas juokas juokas , sunaudosim tą kur turime pirksiu sakiau tikrą vaikišką skalavimo skystį _liuks_ , kartais jis su mūsų pabando _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-13, 1:32 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Reikės ir mūms nupirkti normalų vaikišką skalvimo skysti,o ne tokią nesamonę pirkau tam,kad vaikas bent jau po valgio prasiskalautų burnytę,bet su tokia praktiškai pasta jie nesiskalauja geriau tada ir toliau duosiu pakramtyti kramtomos gumos 10 Pas Deivyduką neskaitant priekinių ištrupėjusių visi gražūs,balti ir sveiki dantukai,tai nesinori,kad sugestų 10 O pas Dovydą nelabai kas ir beliko iš dantukų.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-13, 1:34 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Reikės ir mūms nupirkti normalų vaikišką skalvimo skysti,o ne tokią nesamonę pirkau tam,kad vaikas bent jau po valgio prasiskalautų burnytę,bet su tokia praktiškai pasta jie nesiskalauja geriau tada ir toliau duosiu pakramtyti kramtomos gumos Pas Deivyduką neskaitant priekinių ištrupėjusių visi gražūs,balti ir sveiki dantukai,tai nesinori,kad sugestų O pas Dovydą nelabai kas ir beliko iš dantukų.

na mes kažkaip valomės tris kartus juokas juokas po pusryčių darželyje po pietų darželyje o vakare namuose ir visada dar išsivalius obuoliuką suvalgo, sako dantukai bllizgės juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-13, 2:30 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mūsų berniukai išsivalo tik du kartus,nes darželyje pas mus dantukų nesivalo vaikai. 10 O pas jus irgi valosi vaikučiai darželyje dantukus? galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-13, 4:41 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mūsų berniukai išsivalo tik du kartus,nes darželyje pas mus dantukų nesivalo vaikai. O pas jus irgi valosi vaikučiai darželyje dantukus?

pas mus visada valėsi _liuks_ kai perėjom į šia grupę taip pat valosi _liuks_ atsinešę turim dantų pastą šepetuką, ir prausyklėlėje kur plaunasi rankytes ir kojytes, lentynėlėse kur kiekvieno rankšluostukas, muiliukas yra ir šepetėlis su dantų pasta _liuks_ , aišku kai kurie neturi atsinešę, bet dauguma vaikų turi _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-13, 6:03 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na prausyklėlė ir pas mus yra,turi ir muiliukus,tualetinį pipierį ir rankšluostukus,bet dantukų tai nesivalo darželyje 10 Mielu noru nuneščiau jei valytusi. _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-13, 7:06 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na prausyklėlė ir pas mus yra,turi ir muiliukus,tualetinį pipierį ir rankšluostukus,bet dantukų tai nesivalo darželyje Mielu noru nuneščiau jei valytusi.

o tu auklėtojos klausei? pasakyk kad norite valytis ir viskas _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2011-06-28, 6:56 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O vat man įdomu pasidarė,nuo kada galima vaikams leist valytis dantis su suaugusių pasta galvoju ,na ta prasme kai vaikiškos su +6 jau senai nebetinka 10

Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2011-06-28, 7:47 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
maniske skalauja dantys su mano dantu kalavimu skysciu.tik duodu jai maza gurskniuka ir kuo puikiausiai i issivalo.ir kiek skaiciau.kad vaikams retkarciasi reikia duoti mazo zirnio dydzio ir suaugusiu dantu pastos.bet mes dar valomes iki 6 metu skirta pasta.veliau jau pirksim +6

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-01-06, 9:23 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
maniske skalauja dantys su mano dantu kalavimu skysciu.tik duodu jai maza gurskniuka ir kuo puikiausiai i issivalo.ir kiek skaiciau.kad vaikams retkarciasi reikia duoti mazo zirnio dydzio ir suaugusiu dantu pastos.bet mes dar valomes iki 6 metu skirta pasta.veliau jau pirksim +6

Na ir gerai nematau čia nieko blogo liuks Maniškiams ir teko išsivalyti su suaugusių pasta,juk smalsu jiems,bet aišku nepatiko sako aštru juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-01-06, 9:49 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Maniškiams ir teko išsivalyti su suaugusių pasta,juk smalsu jiems,bet aišku nepatiko sako aštru juokas

mes jau senokai valomės su suaugusiųjų pasta liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-21, 10:02 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Keičiau vaikinukams šepetėlius tai ir nupirkau pastą LAKALUT KIDS ji nėra skani, kaip visos vaikiškos, bet super vaikinukai noriai valosi dantukus liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Dantų pasta vaikams
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024