Ketvirtadienis, 2024-04-18, 11:40 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Kaip prižiūrėti savo plaukus?
Kaip prižiūrėti savo plaukus?
RomeniukasData: Antradienis, 2010-10-05, 4:00 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Laurituke, būk juoda _liuks_ _liuks_ gražesnė spalva ir pats plaukas gražesnis nei blondinės _liuks_ _liuks_ Negaila būtų gadinti plaukų ir šviesinti galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:00 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
tai va būk juoda _liuks_ _liuks_ nes labai tinka miela

ačiū


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:01 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Laurituke, būk juoda _liuks_ _liuks_ gražesnė spalva ir pats plaukas gražesnis nei blondinės _liuks_ _liuks_ Negaila būtų gadinti plaukų ir šviesinti galvoju

dar būsiu juoda tikrai artimiausiu metu nežadu būti šviesi ne žinok negaila,ai aš tokia esu noriu viską išmėginti


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:05 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
ne žinok negaila,ai aš tokia esu noriu viską išmėginti

aš dar planuoju ryža patapti, bet sakė reikėtų visus plaukus nušviesinti ir tada tamsiai ryža _liuks_ _liuks_ _liuks_ kaip noriu bet bijau gadinti plaukus


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:06 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
aš dar planuoju ryža patapti, bet sakė reikėtų visus plaukus nušviesinti ir tada tamsiai ryža _liuks_ _liuks_ _liuks_ kaip noriu bet bijau gadinti plaukus

jai plaukai ne iš silpnųjų tai atsigaus nesugadinsi negryštamai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:13 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
jai plaukai ne iš silpnųjų tai atsigaus nesugadinsi negryštamai

tai va manau reikės surizikuoti


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:14 PM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
tai va manau reikės surizikuoti

aišku jai nori miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:16 PM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
aišku jai nori

noriu tai jau seniai juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 4:16 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
noriu tai jau seniai juokas juokas juokas

tai ir daryk miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-10-19, 9:13 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Plaukai turi būti gražūs ir žiemą


Kaip odą veikia šaltis?

Žiemos šalčiai, vėjuoti, permainingi orai kenkia ir alina galvos odą. Šaltyje kraujagyslės susiaurėja, kraujotaka sulėtėja, tad plaukai pakankamai neaprūpinami gyvybiškai svarbiomis medžiagomis. Ne mažiau neigiamai galvos odą veikia ir sausas patalpų oras. Galvos oda netenka riebiųjų medžiagų, todėl išsausėja, ima pleiskanoti. Gali sutrikti ir plaukų mityba, tokiu atveju plaukai gali pradėti slinkti, skilinėti, praranda blizgesį.

Neretai plaukai nustoja blizgėti ir dėl moterų pamėgto dažno plaukų dažymo bei cheminio šukavimo. Šioms procedūroms atlikti naudojami stiprūs šarmai, keičiantys plauko natūralų pH. Taip suardomos struktūros, palaikančios reikiamą keratino kiekį plaukuose, todėl plaukai išsausėja, lūžinėja, pasidaro šiurkštūs. Tad, norint sušvelninti neigiamą oro sąlygų ir cheminių priemonių žalą plaukams, svarbu tinkamai juos prižiūrėti.

Mityba – sveikų plaukų pagrindas
Plaukų būklė atspindi žmogaus sveikatos būklę, įvairias ligas, netikusią mitybą, vitaminų stoką, pervargimą. Plaukams kenkia psichinės traumos, stresai, alkoholis, rūkymas, stipri kava, nepakankamas poilsis.

Tad, norint turėti sveikus, vadinasi, ir gražius plaukus, reikėtų tinkamai maitintis. Kad plaukai gerai augtų, patartina valgyti grikių, avižų dribsnių, ankštinių, mielių, kiaušinių, pieno produktų ir t.t. Šie produktai turi daug mikroelementų, vitaminų, ypač B grupės. Taip pat reikėtų valgyti daug daržovių bei vaisių.

Plaukai skursta, jeigu negauna pakankamai tokių mikroelementų, kaip varis, cinkas, selenas.

Daug cinko yra kepenyse, riešutuose, petražolėse, juoduosiuose serbentuose, obuoliuose, morkose, špinatuose.

Vario gausu kepenyse, ankštinėse kultūrose, vyšniose, šokolade, riešutuose, svogūnuose, česnakuose, citrusiniuose vaisiuose, vynuogėse ir t.t.

Seleno gausu riešutuose, grūdinėse kultūrose, kepenyse, jūros produktuose.

Kaip trinkti galvą?
Norint turėti gražius plaukus svarbi ne tik subalansuota mityba, bet ir tinkama jų priežiūra. Ypač svarbus - plaukų trinkimas. Tad reikia tai atlikti tinkamai.
• Iššukuoti plaukus.
• Vanduo neturi būti karštas, geriausia – kūno temperatūros, nes karštas vanduo aktyvina riebalinių liaukų veiklą.
• Šampūną reikia pilti į delną, atskiesti vandeniu ir vienodai paskirstyti ant drėgnų plaukų. Lengvais sukamaisiais judesiais masažuoti, kol gerai suputos. Masažas aktyvina galvos odos kraujotaką ir padeda įsiskverbti veikliosioms medžiagoms. Po to išskalauti šiltu vandeniu, plaukus lengvai nusausinti.
• Švelniai paskirstyti balzamą ant plaukų, palaikyti 1–2 min. Po to išskalauti šiltu vandeniu.
• Neretai būna, kad galvos oda riebi, o plaukai – sausi. Tokiu atveju reikėtų rinktis šampūną riebiems plaukams, o balzamą – sausiems. Balzamą reikėtų palaikyti šiek tiek ilgiau, tačiau stengtis, kad jo nepatektų ant plaukų šaknų ir odos.
• Džiovinant plaukus pasirinkti minimalų džiovintuvo režimą.
• Plaukų kaukės, kremai (nuolat naudojant prieš galvos trinkimą) stiprina plaukų šaknis, tonizuoja, gaivina galvos odą, suteikia plaukams žvilgesio ir elastingumo.


Kokias priemones rinktis?

Kitas svarbus plaukų priežiūros etapas – tinkamas priemonių pasirinkimas. Svarbiausia, kad šampūnai, balzamai ir kitos plaukų priežiūros priemonės turi tikti jūsų galvos odai ir plaukų būklei.

Prisiminus senąsias lietuvių liaudies tradicijas, kai moterys plaukus skalaudavo dilgėlių, ramunėlių ar duonos nuoviru, o garbanas formuodavo drėkindamos alumi, sukurtos naujos plaukų priežiūros priemonės – šampūnas, balzamas ir plaukų kaukė su alaus mielių ekstraktu „Margarita“.

Alaus mielės – unikalus B grupės vitaminų (B1, B2, B6, PP, folio rūgštis) ir mikroelementų (kalio, natrio, kalcio, magnio, geležies, fosforo, silicio bei sieros junginių) šaltinis.

Alaus mielių ekstraktas, esantis plaukų priežiūros priemonėse, veiksmingai stiprina plaukų šaknis, saugo nuo slinkimo, skatina plaukų augimą bei ląstelių atsinaujinimą. Šios priemonės suteikia plaukams purumo ir žvilgesio, saugo galvos odą nuo pleiskanų, reguliuoja odos riebalinių liaukų veiklą, gerina plaukų aprūpinimą deguonimi. Plaukai tampa vešlesni, atgauna lankstumą ir blizgesį.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-10-19, 9:15 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Plaukų priežiūros klaidos

PIRMA KLAIDA. Naudojame per daug šampūno.
Tam, kad plaukai būtų tikrai švarūs, nebūtina ir nepatartina naudoti saujas šampūno ir kaskart plauti šampūnu du kartus. Taip galite plaukus išplauti net per daug, atimdami iš jų gyvybei svarbias natūralias riebalines medžiagas, kurios teikia švelnumo ir žvilgesio.

Ką daryti:

• Šampūno naudokite dvigubai mažiau. Jei šampūnas aukštos kokybės, užteks mažesnio jo kiekio ir pakaks tik vieno plovimo.
• Plaukus reiktų plauti ne dažniau kaip tris ar keturis kartus per savaitę. Plaunant kasdien galite plaukus perplauti vėsiu vandeniu, bet ne kasdien būtina naudoti šampūną.
• Pasirinkite kasdieninio naudojimo šampūną. Nesvarbu, koks jūsų plaukų tipas. Šiuose šampūnuose yra mažiau detergentų, jų sudėtis skirta švelniam plovimui.

ANTRA KLAIDA. Netinkamas įvairių plaukų priežiūros priemonių naudojimas.

Nusipirkti tinkamas putas, želė ir laką - pirmas žingsnis. Bet tai, kaip jūs iš tikrųjų šias priemones naudojate, yra svarbiausia. Kad plaukai neatrodytų lipnūs arba ploni, svarbiausia yra paskirstyti priemones ant plaukų vienodai.

Kaip geriausia naudoti putas ir želes?

• Pirmiausia plaukai turi būti nusausinti rankšluosčiu. Taip jūs negaišite laiko džiovinimui ir priemonės taip pat nebus atskiestos.
• Kai naudojate putas, uždėkite putų sruogeles ar taškelius išilgai ant visų plaukų, po to retomis šukomis švelniai paskirstykite.
• Jei naudojate želė, nedidelį jos kiekį pirštais lygiai išplekšnokite visą galvą.

TREČIA KLAIDA. Plaukų perdžiovinimas.
Geriausia, kai plaukai išdžiūva patys. Bet jei neišvengiamai tenka naudotis džiovintuvu, žinokite, kad per didelis karštis jūsų plaukus nublankina, jie tampa nepaklusnūs, ima šakotis galiukai. Plaukus reikia pradėti džiovinti džiovintuvu tik tuomet, kai jie jau maždaug 75 proc. išdžiūvę.

Kaip “pergudrauti” karštį:
• Plaukus galima apsaugoti specialiu laku, kurį, prieš pradedant džiovinti džiovintuvu, reikia purkšti ant pradžiūvusių plaukų.
• Jei ruošiatės naudoti suktukus ar žnyples, reiktų, kad plaukai būtų šiek tiek drėgni - taip geriau susisuks ir laikysis.
• Džiovindami plaukus džiovintuvu jį judinkite virš galvos, kad karštis nebūtų nukreiptas į vieną vietą ir nedegintų plaukų.
• Kol plaukai šlapi, juos galima šukuoti tik retomis šukomis, o ne šepečiu. Džiovintuvą laikykite mažiausiai 15 cm nuo plaukų, kad karštis jiems nepakenktų, t.y. kad nesuskiltų galiukai. Palikite plaukus šiek tiek drėgnus.

KETVIRTA KLAIDA. Nukerpame per daug.
Pakirpdamos plaukus priekyje būkite atsargios - labai trumpi kirpčiukai gali išryškinti raukšles ant kaktos arba ilgą nosį. Apskritai kirpčiukai suteikia daug švelnesnį vaizdą. Kirpčiukai tinka prie daugumos kirpimo šukuosenų, ypač prie trumpų, karpytų plaukų.

• Kad apsaugotumėte kirpčiukų ilgį, kirpkite juos sausus.
• Geriausias kirpčiukų ilgis - vos dengiantis antakius. Jei jie trumpesni nei reikia, atskirkite šiek tiek plaukų iš viršutinių plaukų ir pakirpkite juos ilgesnius, sumaišykite juos su trumpesniais.

PENKTA KLAIDA. Per trumpi plaukai viršugalvyje.
Jei bandote susukti per trumpą viršugalvio plauką - šukuosena atrodys netvarkinga. Jei norite daugiau garbanų ar purumo:

• Viršugalvio sruogas sukite labai stambiais suktukais ir palaikykite maždaug 15 minučių - taip padedant minimaliai pastangų pavyks plaukus šiek tiek pakelti.
• Šiek tiek lengvai pašukavus priešinga kryptimi plaukai pakils nuo šaknų ir tai užtruks tik keletą sekundžių. Tokiu būdu keletą kartų per dieną galite atnaujinti avantiūristišką šukuoseną.
• Galima nusipirkti plaukus storinančių priemonių, kurios padeda subanguoti plaukus.
• Pakeiskite skyrimo vietą - tai lengvas būdas per akimirksnį suteikti plaukams bangelę, pakelti plaukus nuo šaknų.

ŠEŠTA KLAIDA. Klystate, jei manote, kad blondinės atrodo jaunesnės
Šviesūs plaukai prie subrendusios odos gali išryškinti pervargusią odą, tuo tarpu sodrūs atspalviai suteikia veidui šiltumo. Išbandykite švelnias spalvas vietoj ryškių šviesių.

• Nedažykite plaukų šviesiau nei dviem atspalviais už natūralią plaukų spalvą. Atminkite, kad antakiai nepakeičia spalvos, ir per daug ryškūs plaukai viską gadins.
• Kad atrodytumėte natūraliau, tik subtiliai pakeiskite plaukų atspalvį. Derinkite auksinį atspalvį su vario spalvos tonais - išgausite sodrią ir išraiškingą spalvą. Laikinas plaukų atspalvio pakeitimas tik į naudą. Tokiu būdu natūrali plaukų spalva drastiškai nepasikeičia - tik pagerėja natūralios spalvos kokybė. Tai pat tai padeda paslėpti žilstelėjusius plaukus.

SEPTINTA KLAIDA. Netinkami plaukų segtukai.
Per tamprus susegimas ar surišimas plaukus gali pažeisti, taigi segtukus, gumutes ar raiščius naudokite atsargiai.

• Jei plaukai nesutelpa lengvai, negrūskite jų per prievartą - pažeisti plaukai ima lūžinėti.
• Kasdien keiskite šukuoseną, kad įvairūs segtukai ar gumutės nebūtų toje pačioje vietoje.
• Užpurkškite šiek tiek plaukų lako ant tos vietos, kur bus segama ar rišama. Lakas apsaugos nuo pažeidimų, be to, segtukas ar gumutė nekris.
• Pasirinkite tinkamo dizaino, geriausia iš natūralių medžiagų pagamintus plaukų aksesuarus.

AŠTUNTA KLAIDA. Nenuolatinė ilgalaikio cheminio sušukavimo priežiūra.
Daug kas mano, kad ilgalaikis cheminis sušukavimas suteikia jums daug laisvės, bet tinkamai prižiūrėti taip sušukuotus plaukus ne taip lengva. Jums teks paskirti gan nemažai laiko, kad jaustumėte, jog jūsų garbanos visada atrodo idealiai.

• Norint, kad garbanos būtų kaip kirpykloje, reikia plaukus džiovinti išsklaidyta, vėsia ir silpna srove. Tuomet garbanos išlaikys formą ir nesusivels.
• Tarp plovimų į karančias garbanas įtrinkite trupučiu vandens atskiestos želė - tai išryškins jas.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Antradienis, 2010-10-19, 9:16 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-10-19, 9:20 PM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ot kiek klaidų darau

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-19, 9:29 PM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tam, kad plaukai būtų tikrai švarūs, nebūtina ir nepatartina naudoti saujas šampūno ir kaskart plauti šampūnu du kartus.

aga aš labai mažai naudoju ir tik vieną kartą o kitas balzamas _liuks_
Quote (Romeniukas)
Geriausia, kai plaukai išdžiūva patys. Bet jei neišvengiamai tenka naudotis džiovintuvu, žinokite, kad per didelis karštis jūsų plaukus nublankina, jie tampa nepaklusnūs, ima šakotis galiukai. Plaukus reikia pradėti džiovinti džiovintuvu tik tuomet, kai jie jau maždaug 75 proc. išdžiūvę.

va čia tai seiai tą žinojau todėl džiovintuvas ir stovi lentynoje
Quote (Romeniukas)
Šviesūs plaukai prie subrendusios odos gali išryškinti pervargusią odą, tuo tarpu sodrūs atspalviai suteikia veidui šiltumo.

irgi tiesa miela
Quote (Romeniukas)
Per tamprus susegimas ar surišimas plaukus gali pažeisti, taigi segtukus, gumutes ar raiščius naudokite atsargiai.

apie tai man kirpėja ne kartą sakė miela
va


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-10-19, 9:33 PM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aga aš labai mažai naudoju ir tik vieną kartą o kitas balzamas

Aš du kartus plaunu ir su dideliu kiekiu šampūno

Quote (snieguoliuke)
va čia tai seiai tą žinojau todėl džiovintuvas ir stovi lentynoje

Dabar teks man truputi padžiovinti dėl šukuosenos ,kad pustumas būtų Bet naudosiu priemonę apsaugančią nuo karščio. _liuks_

Quote (Romeniukas)
SEPTINTA KLAIDA. Netinkami plaukų segtukai.
Per tamprus susegimas ar surišimas plaukus gali pažeisti, taigi segtukus, gumutes ar raiščius naudokite atsargiai.

Tą žinojau senai,ne viena taip daro,susiriša į bizę plaukus ir miega,plaukai suspausti,dar kokius kirpčiukus su špilkėmis susisega


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-19, 9:38 PM | Žinutė # 180








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš du kartus plaunu ir su dideliu kiekiu šampūno

na dabar žinosi _liuks_
Quote (Romeniukas)
Dabar teks man truputi padžiovinti dėl šukuosenos ,kad pustumas būtų Bet naudosiu priemonę apsaugančią nuo karščio.

na tai bandyk putų dėti kad pūstų plaukus, o džiovinti galima tik kai jų dauguma išdžiuvę natūraliai _liuks_ šeip kirpėja sakė iš karto matosi kas naudoja džiovintuvą o kas ne miela
Quote (Romeniukas)
ne viena taip daro,susiriša į bizę plaukus ir miega,plaukai suspausti,dar kokius kirpčiukus su špilkėmis susisega

oj ne visada palaidais plaukais miegu , jokių gumučių ar špilkučių


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Kaip prižiūrėti savo plaukus?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024