Ketvirtadienis, 2024-04-25, 6:43 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kūno priežiūra » Grožio procedūros (Kurioms negaila nei pinigų,nei laiko?)
Grožio procedūros
ValedyData: Sekmadienis, 2009-12-27, 4:17 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kokioms grožio procedūroms Jums negaila išleistų pinigų ir sugaišto laiko?


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2009-12-27, 4:49 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
jokiu proceduru neatlikineju grozio salonuose,kas butiniausia tai pasidarau namie,išskyrus kirpykla. 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
ValedyData: Sekmadienis, 2009-12-27, 5:45 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
jokiu proceduru neatlikineju grozio salonuose

Tai vadinasi su tokia kliente grožio salonai greit bankrutuotų


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2009-12-27, 6:54 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
jokiu proceduru neatlikineju grozio salonuose,kas butiniausia tai pasidarau namie,išskyrus kirpykla.

tu čia rimtai? tai ko vyras nepalepina liudna liudna keistai kažkaip čia jug labai malonu save palepinti _liuks_
taigi aš kas antrą mėnesiuką lekiu į kirpyklą 10 10 manau būtina procedūra kiekvienai moteriai _liuks_ jei yra kokia proga užsuku dažniau kokią šukuoseną pasidaryti ar šeip pasigrąžinti 10
į pusmetį kartą einu valyti veido _liuks_ kaukės pilingas ir pan _liuks_
na antakių tvarkyti manau kas savaitę lekiu, nes antakiai labai vešlūs ir greit atauga 10 10 10 kartais draugė sutvarko _liuks_
bent 2 kartus per metus nueinu į masažus _liuks_ čia vyras tuo pasirūpina, padovanoja cekius į tokias procedūras, paskutį kartą buvau :komplimente" _liuks_ o šeip norėčiau dažniau, bet vyras neblogą masažiuką daro tai _liuks_ _liuks_
buvau kažkada rožyno SPA, bet man ten nelabai liudna liudna kartais nueinu į impulsą _liuks_ , o pavasarį kartais užeinu į soliariumą _liuks_
na va man regis tiek ir neišleidžiu labai daug pinigų o laikas praleistas maloniai _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Sekmadienis, 2009-12-27, 9:44 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Dove@Deive)
jokiu proceduru neatlikineju grozio salonuose,kas butiniausia tai pasidarau namie,išskyrus kirpykla.

ir aš taip pat,tiesiai šviesiai pasakius neturiu tam pinigų 10 man jau į kirpyklą nueiti pakanka,ir tai nepigiai atsieina...aišku norėtųsi ir veido valymo ir masažo ir t.t.,bet yra kaip yra,laiminga esu ir be grožio procedūrų ir tikiu kad ateis šventė ir į mano kiemą


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2009-12-27, 9:51 PM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jo pritariu kad kirpykla kažkaip labai pabrango liudna aš tai truputį galiukus pakerpu ir tai 35Lt palieku, o jei dar dažyčiau tai jaučiu be 120Lt nei pro kur liudna , nes stori plaukai ir netrumpi liudna :liudna: man žiauriai patinka kirpykloj, nes dievinu, kai kas liečia plaukus 10 10 o šeip tai dažnai pataikau ant akcijų - pvz, daraisi valymą, antakius sutvarko nemokamai ir pan miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2009-12-27, 9:56 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2009-12-27, 9:55 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o ištikrųjų man labai patinka masažas, tai kai vyrui atsibosta daryti nuperka kvietimą į masažus 10 10 10 dabar tai gavau dovanų galvos masažuoklį tai _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:04 AM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
kaip vyrui gali atsibosti moteriai daryti masaža? 10 na maniškiui tai neatsibosta juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Pirmadienis, 2009-12-28, 0:05 AM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:16 AM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
kaip vyrui gali atsibosti moteriai daryti masaža? na maniškiui tai neatsibosta

kad aš labai dažnai prašau, beveik kiekvieną dieną, o kai vyras grįžta namo po darbo ir visų "chalturkių", tai nelabai ir norisi prašyti, tada jau aš jam darau 10 , bet dabar einam į sporto klubą, tai ten sukuriniam baseine neblogas masažiukas būna _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:23 AM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

kad aš labai dažnai prašau, beveik kiekvieną dieną, o kai vyras grįžta namo po darbo ir visų "chalturkių", tai nelabai ir norisi prašyti, tada jau aš jam darau 10 , bet dabar einam į sporto klubą, tai ten sukuriniam baseine neblogas masažiukas būn

na tokiam kaip impulse tai nieko gero,kai dienos metu dauguma pensininkiu susirenka juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:31 AM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na einam 3 kartus į savaitę tai niekad nemačiau "bobučių", bet sako kad jų būna juokas , tik baseinas nepatinka, nes vanduo labai smirda liudna liudna per pirtys, saunos ir visa kita _liuks_ , o ir vaiką yra kur palikti auklė ten yra _liuks_ , kadangi vyras eina man regis už 30Lt į mėnesį, na kažkaip darbovietė kompensuoja tai ir man suveikė ir draugėm, tai varom visi kartais atsipalaiduoti _liuks_ kažkada seniai su drauge varėm į Romantiko baseiną tai labai patiko, bet brangu liudna ir atrodo kad užsidarė liudna

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:35 AM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
I jokius masažus neičiau,na o kokio veido valymo gal ir neatsisakyčiau, bet šiaip niekada nejaučiau kažkokio per didelio noro grožio proceduroms. 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:37 AM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na einam 3 kartus į savaitę tai niekad nemačiau "bobučių", bet sako kad jų būna juokas , tik baseinas nepatinka, nes vanduo labai smirda liudna liudna per pirtys, saunos ir visa kita _liuks_ , o ir vaiką yra kur palikti auklė ten yra _liuks_ , kadangi vyras eina man regis už 30Lt į mėnesį, na kažkaip darbovietė kompensuoja tai ir man suveikė ir draugėm, tai varom visi kartais atsipalaiduoti _liuks_ kažkada seniai su drauge varėm į Romantiko baseiną tai labai patiko, bet brangu liudna ir atrodo kad užsidarė liudna

na kiek mačiau ir buvome tai pensininkes vien dienos metu juokas buvo vienas senelis su anuku ir daugiau nieko juokas na kas liečia pirtis ir sukurinias vonias tai nieko nesakau. _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Pirmadienis, 2009-12-28, 0:38 AM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:39 AM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai dienos metu gali būti, bet vakare "močiutės" miega juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2009-12-28, 0:43 AM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
man patinka tos moterys kurios naudojasi grožio proceduromis ir matosi rezultatas,o tos kurios ligtai lankosi,o vaizdo nelabai matosi tai kokios ten proceduros juokas aš šiuo metu nebesilankau net kirpykloje gal jau daugiau nei menuo,užsispyriau ir užsiauginsiu dar ilgesnius plaukus nei dabar yra atauge juokas drauges juokiasi,kad ne kaip atrodau,o man kas,aš pakentesiu ir kai nueisiu i kirpykla gražiai susitvarkysiu ir bus ka nukirpti ir ka palikti _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Pirmadienis, 2009-12-28, 6:41 PM
Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kūno priežiūra » Grožio procedūros (Kurioms negaila nei pinigų,nei laiko?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024