Antradienis, 2024-04-23, 2:00 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Krikštynos » Plepaliukai apie krikštynas... (bendraujame krikštynų tema...)
Plepaliukai apie krikštynas...
Kada krikštijote (krikštysite) savo vaikučius?
1.iki metukų[ 19 ][61.29%]
2.nuo metukų iki trijų metukų[ 7 ][22.58%]
3.virš trijų metukų[ 4 ][12.90%]
4.kita[ 1 ][3.23%]
Answers total: 31
LauritukeData: Antradienis, 2010-07-20, 4:12 PM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (virginijak)
Kaip ir žadėjau paspasakosiu apie krikštynas. Viskas praėjo labai gerai, visi buvo patenkinti viskuo ką aš ten jiems buvau sumąsčius. Nuvaževę švesti išleidom laivelius su palinkėjimais (šventėm "Tarzanijoj"). Labai gražiai atrodė, nes ten Nemuno vingis toks, tai ilgai laiveliai matėsi. Grįžus prie stalo pasakiau, jog radau pirkt ypatingo šampano ir saldainių, šampaną atidaviau tėvams, o visiems po saldainiuką išdalinau visiems prisiminimui. Jau susėdus perdavėm saugot tėveliams marškinėlius, žvakę ir liudijimą, o truputėlį vėliau padovanojau dovanas krikštasūniui. Dovanojau viską kaip simbolius ir linkėjau :kruopas (sotus gyvenimas), cukrus("saldus"), muilas (''kad būtų švarus"), česnakas ("sveikas"), šermukšnio šakelė ("nuo visokio blogio), taip pat dovanojau albumą (čia jau aš sumąsčiau, "kad svarbiausi įvykiai ir brangiausi žmonęs visada būtų šalia") ir taupyklę su pinigėliais ("kad būtų taupus ir visada turėtų pinigų") ir pasakiau, kad tai su pažadu, kad kiekvieną kartą kai aplankysiu, prisižadu ją papildyt. o čia buvo toks netikėtas ir neplanuotas dakykas, kuris man labai patiko. Krikšto tėvelis , o paskui ir visi kiti svečiai paprašė parodyt arčiau taupyklę (ji buvo apipavidalinta ) ir dar į ją pridėjo pinigėlių.
Vienas senelis suorganizavo krikštatėvių spaudimą (kad krikštuko dantys būtų be tarpo.)
Po kiek laiko pasakiau, kad mane pasiekė šiandieninė spauda ir kad ten rašo apie mūsų krikštuką ir paskaičiau, ką ten rašo apie jį ir "naujagimio monologą".
Vėliau žaidėm pažadų žaidimą ir apdovanojom pąčio šmaikščiausio pažado autorių (padovanojau čili pipirą ant virvutės, kad liežuvis niekad "neatšiptų", o jei jau taip nutiks, kad būtų kuo paaštrint..
Dar po kiek laiko pasakiau, jog seneliams taip patiko pažadų žaidimas, kad jie va dar kokius pažadus surašė ir perskaičiau "Senelių pasižadėjimus". (juokėsi iki ašarų)
Tada sakiau, kad atsidėkodamas anūkėlis močiutėms dovanoja po degtukų dėžutę , o seneliams po arbatos pokelį.
Pabaigoje spėliojom profesiją ( pildėm profesijos korteles). Sakiau, kad vaikutis įsipareigoja iš pirmos algos atsilygint atspėjusiajam jo būsimą profesiją. Vienintelis trūkumas buvo, kad ant nuotraukų prastai rašosi su tušinuku (tos kortekės pas mane buvo ant nuotraukinio popieriaus) , reikėtų markeriuko.
žinoma, buvo ir šokiai pokiai ir šašlykų kepimas ir kitos atrakcijos (kai kas per Nemuną skrido ir kitokiais atracijonais užsiėmę)
Vakarą vainikavo 12 val paleisti dangaus žibintai.
Na štai tokios buvo krikštynos.

super šventė visiems buvo labai įspudinga kaip supratau iš tavo aprašymo


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-07-20, 8:14 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
Kaip ir žadėjau paspasakosiu apie krikštynas. Viskas praėjo labai gerai, visi buvo patenkinti viskuo ką aš ten jiems buvau sumąsčius. Nuvaževę švesti išleidom laivelius su palinkėjimais (šventėm "Tarzanijoj"). Labai gražiai atrodė, nes ten Nemuno vingis toks, tai ilgai laiveliai matėsi. Grįžus prie stalo pasakiau, jog radau pirkt ypatingo šampano ir saldainių, šampaną atidaviau tėvams, o visiems po saldainiuką išdalinau visiems prisiminimui. Jau susėdus perdavėm saugot tėveliams marškinėlius, žvakę ir liudijimą, o truputėlį vėliau padovanojau dovanas krikštasūniui. Dovanojau viską kaip simbolius ir linkėjau :kruopas (sotus gyvenimas), cukrus("saldus"), muilas (''kad būtų švarus"), česnakas ("sveikas"), šermukšnio šakelė ("nuo visokio blogio), taip pat dovanojau albumą (čia jau aš sumąsčiau, "kad svarbiausi įvykiai ir brangiausi žmonęs visada būtų šalia") ir taupyklę su pinigėliais ("kad būtų taupus ir visada turėtų pinigų") ir pasakiau, kad tai su pažadu, kad kiekvieną kartą kai aplankysiu, prisižadu ją papildyt. o čia buvo toks netikėtas ir neplanuotas dakykas, kuris man labai patiko. Krikšto tėvelis , o paskui ir visi kiti svečiai paprašė parodyt arčiau taupyklę (ji buvo apipavidalinta ) ir dar į ją pridėjo pinigėlių.
Vienas senelis suorganizavo krikštatėvių spaudimą (kad krikštuko dantys būtų be tarpo.)
Po kiek laiko pasakiau, kad mane pasiekė šiandieninė spauda ir kad ten rašo apie mūsų krikštuką ir paskaičiau, ką ten rašo apie jį ir "naujagimio monologą".
Vėliau žaidėm pažadų žaidimą ir apdovanojom pąčio šmaikščiausio pažado autorių (padovanojau čili pipirą ant virvutės, kad liežuvis niekad "neatšiptų", o jei jau taip nutiks, kad būtų kuo paaštrint..
Dar po kiek laiko pasakiau, jog seneliams taip patiko pažadų žaidimas, kad jie va dar kokius pažadus surašė ir perskaičiau "Senelių pasižadėjimus". (juokėsi iki ašarų)
Tada sakiau, kad atsidėkodamas anūkėlis močiutėms dovanoja po degtukų dėžutę , o seneliams po arbatos pokelį.
Pabaigoje spėliojom profesiją ( pildėm profesijos korteles). Sakiau, kad vaikutis įsipareigoja iš pirmos algos atsilygint atspėjusiajam jo būsimą profesiją. Vienintelis trūkumas buvo, kad ant nuotraukų prastai rašosi su tušinuku (tos kortekės pas mane buvo ant nuotraukinio popieriaus) , reikėtų markeriuko.
žinoma, buvo ir šokiai pokiai ir šašlykų kepimas ir kitos atrakcijos (kai kas per Nemuną skrido ir kitokiais atracijonais užsiėmę)
Vakarą vainikavo 12 val paleisti dangaus žibintai.
Na štai tokios buvo krikštynos.

FANTASTIŠKAI _liuks_ _liuks_ _liuks_ miela
artėja ir mūsų krikštynos tikiuosi irgi viskas bus gerai ir bus linksma miela _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Sekmadienis, 2010-07-25, 9:45 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (daniele)
- įsivaizduoju,kaip visi buvo apakę nuo tavo išradingumo ir darbelių gražumo

Quote (Romeniukas)
virginijak, smagios tikrai krikštynos _liuks_ _liuks_

ačiū, buvo tikrai smagu , šnekėjau su krikštasūnio mama, jie patenkintiu be galo anwei


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
virginijakData: Sekmadienis, 2010-07-25, 9:46 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
super šventė visiems buvo labai įspudinga kaip supratau iš tavo aprašymo

Quote (snieguoliuke)
FANTASTIŠKAI _liuks_ _liuks_ _liuks_ miela

10
Quote (snieguoliuke)
artėja ir mūsų krikštynos tikiuosi irgi viskas bus gerai ir bus linksma miela _liuks_

bus jei tik norėsit ir pasistengsit dėl to miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
ValedyData: Sekmadienis, 2010-07-25, 10:19 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
šnekėjau su krikštasūnio mama, jie patenkintiu be galo

Na būtų nenormalu,jei būtų nepatikę sorry


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-08-04, 10:48 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va mūsiškio bernužėlio kostiumėlis
liemen ėme mažesnę, tai kurią buvo nupirkus krikštomama buvo per didelė, gerai kad apkeitė _liuks_ _liuks_ , man labai graži spalva tokia su blizgiu miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-08-04, 11:05 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
O kartais ne su fraku sakiai bus jūsų krikštukas galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-08-04, 11:10 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O kartais ne su fraku sakiai bus jūsų krikštukas

oj tikrai ne krikštotėvai išrinko ir nupirko nepamatavę, tai va vakar pakeisti liemenės buvo _liuks_ _liuks_ man su fraku nelabai kažkaip 10 10 bus šviesus kinderis _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-08-04, 11:22 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
oj tikrai ne krikštotėvai išrinko ir nupirko nepamatavę, tai va vakar pakeisti liemenės buvo man su fraku nelabai kažkaip bus šviesus kinderis

Man tai super frakas atrodo _liuks_ mažylis mūsų buvo su fraku tai super atrodė


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-08-04, 11:33 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Man tai super frakas atrodo mažylis mūsų buvo su fraku tai super atrodė

tai tai nelabai tas frakas 10 10 rodžiau ir aš kaip atrodė vaikas su fraku tai krikštotėvai kategoriškai ne juokas juokas pasakė mes krikštotėvai mes ir spręsim kaip vaikas atrodys _liuks_
o kodėl tavo vyresnėlis ne su fraku buvo? miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-08-05, 5:58 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai tai nelabai tas frakas rodžiau ir aš kaip atrodė vaikas su fraku tai krikštotėvai kategoriškai ne pasakė mes krikštotėvai mes ir spręsim kaip vaikas atrodys
o kodėl tavo vyresnėlis ne su fraku buvo?

Kaip tai kodė,todėl kad buvo kostiumėlis toks koks buvo su tokiu ir rengėme Man super gražu frakas ypač mažam berniukui _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-08-05, 6:31 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kaip tai kodė,todėl kad buvo kostiumėlis toks koks buvo su tokiu ir rengėme Man super gražu frakas ypač mažam berniukui

na taip jei gražu tada taip. man kažkaip per pompastiškai tas frakas todėl kažkaip net mintis nekilo kad bus su juo miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-08-05, 8:36 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na taip jei gražu tada taip. man kažkaip per pompastiškai tas frakas todėl kažkaip net mintis nekilo kad bus su juo

Na tai mūsų mažylis buvo aprengtas pompastiškai juokas bet mūms buvo gražu _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-09-15, 1:15 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
snieguoliuke, O jūs buvote fotosesijoje miela Nuotraukyčių neikėlei sakau gal nebebuvote 10

Laukiame dar krikštynų ir gražių nuotraukyčių _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-09-15, 2:07 PM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
snieguoliuke, O jūs buvote fotosesijoje Nuotraukyčių neikėlei sakau gal nebebuvote
Laukiame dar krikštynų ir gražių nuotraukyčių

aga buvom, bet turim tik nuotraukas juokas smile juokas bandžiau fotografuot bet nesigavo 10 10 tai ir nebefotografavau 12 reikės kada atprintinti _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Krikštynos » Plepaliukai apie krikštynas... (bendraujame krikštynų tema...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024