Penktadienis, 2024-04-19, 11:06 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Išlaidos kosmetikai (Skaičiuojame)
Išlaidos kosmetikai
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 4:16 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Lumene

labai firma _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 5:06 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na šeip vaikui kvepalus naudojam jau metus _liuks_ o šeip nelabai manau jie kenksmingi nes purškiasi tai ant rūbų juokas juokas juokas juokas

Bet nežinome ko prisikvepuoja iš tų kvepaliukų galvoju Jau nebestebina niekas,jei pilna ssokio Š kūdikių maistelyje,tai tokiose kvepalukuose tuo labiau

Quote (snieguoliuke)
na viskas čia kenkia, vadinasi nesidažykim, nesikvepinkim, plaukų nekirpkim, nesidepiliuokim ir būsim akmens amžiaus moterys

MATAI DABAR DAUG KAS JAU PERSIMETĖ PRIE NATURALIŲ EKOLOGIŠKŲ PREKIŲ. KITOS NET KOJOS NEBEKELIA Į JOKIAS EUROKOS,DROGO IR KITAS KOSMETIKOS PARDUOTUVES


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-03, 6:33 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jei ka naudoju tai men seimais isleidziu apie 50lt,sampunai,kremai,kaukes,aliejai,tonikai,vonios druska ir panasei...na o dekoratyvioji kosmetika i metus apie 300lt,pries rimta baliuka superku visa rinkini nuo-iki o po metu viska ismetu<na tiesiog neidazau,net vazaelino nenaudoju>
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 7:34 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
jei ka naudoju tai men seimais isleidziu apie 50lt,sampunai,kremai,kaukes,aliejai,tonikai,vonios druska ir panasei...na o dekoratyvioji kosmetika i metus apie 300lt,pries rimta baliuka superku visa rinkini nuo-iki o po metu viska ismetu

Tai ganėtinai nedaug šeimai mėnesiui 50lt _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:27 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet nežinome ko prisikvepuoja iš tų kvepaliukų Jau nebestebina niekas,jei pilna ssokio Š kūdikių maistelyje,tai tokiose kvepalukuose tuo labiau

na kas liečia kūdikių maistelius tai tų košelių niekada nepirkau ir nepirksim liudna liudna liudna
na o kas liečia kvepalus, tai negi eis dabar paaugęs berniukas sakykim mokyklinukas nesikvepinęs galvoju galvoju tas pats su dantų pasta, parodė kad ji tokia bloga kad ojojoi,o ką daryti vaikui dantų nevalyti, tai tegu pūna jie galvoju galvoju jug ta pasta vietiek kažkaip išvalo apsaugo galvoju
Quote (Romeniukas)
MATAI DABAR DAUG KAS JAU PERSIMETĖ PRIE NATURALIŲ EKOLOGIŠKŲ PREKIŲ. KITOS NET KOJOS NEBEKELIA Į JOKIAS EUROKOS,DROGO IR KITAS KOSMETIKOS PARDUOTUVES

man tai toks perdėtas dalykas, yra ir gerų nieko nesakau, bet kainos tada nežmoniškos, o ten kas skelbiasi ekologiškas ekologiškas nė velnio, kaip ir margarita šampūnas, visi giria koks geras koks geras o pasirodo nė velnio pats blogiausias ir kenksmingiausias pasirodo juokas juokas
Quote (idit)
jei ka naudoju tai men seimais isleidziu apie 50lt,sampunai,kremai,kaukes,aliejai,tonikai,vonios druska ir panasei...na o dekoratyvioji kosmetika i metus apie 300lt,pries rimta baliuka superku visa rinkini nuo-iki o po metu viska ismetu<na tiesiog neidazau,net vazaelino nenaudoju>

kažkaip kiek šeimai neskaičiavau, na manau 20Lt gal, nes šampūną manasis naudoją daugiau nei mėn, dušo žėlę apie mėn ir t.t.aš tik šampūną dažniau perkuosi, o kas liečia šešėllius, tai tuos pačius naudoju gal jau 2m juokas juokas juokas kas baigiasi greitai tai blizgius ir tušas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:39 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na kas liečia kūdikių maistelius tai tų košelių niekada nepirkau ir nepirksim liudna liudna liudna
na o kas liečia kvepalus, tai negi eis dabar paaugęs berniukas sakykim mokyklinukas nesikvepinęs galvoju galvoju tas pats su dantų pasta, parodė kad ji tokia bloga kad ojojoi,o ką daryti vaikui dantų nevalyti, tai tegu pūna jie galvoju galvoju jug ta pasta vietiek kažkaip išvalo apsaugo galvoju

Tai čia kaip pvz jei nerūpi gamintojams kūdikių sveikata,tai besikvėpinančių mažų berniukų tai pat. Niekas nesako nesikvėpinti,kvėpinkitės,bet nemanau,kad 5-6 metis jau verkiant turi kvėpintis ligtai smirdėtų,bet aišku tu pasakysi,kad reikia nuo mažumės mokinti kad būtų švarus ir bla bla bla,bet nuo senų laikų vaikai užaugo ir labai daug švarių ir nesmirdančių,reikia būti svarbiausia švariam,nusiprausti muiliuku ir nereikės jokių kvepalų,o kai vaikas jau didesnis tai jau jo reikalas kvėpintis nesikvėpinti,čia tik mano nuomonė

Kai pagalvoji tėvai ir pripratina vaikus prie visų įmanomų prekių naudojimo,vaikui dušo žėlė,šampūnas,vonios putos,kvepalai ir visa kita,bet nemanau,kad tai labai reikalinga ir be to vaikas neužaugtų švarus ir tvarkingas 10

Tai paimkite tada tarkim mūsų vyrus,juk jie tvarkingi,maniškis tai dar ir kaip,bet jie nenaudojo nuo 5 metų visokių kvepaliukų ir viso kito,bet švaros modelis susiformavo,nes švarai reikia tik muilo ir vandens. _liuks_

Bet nieko ir nesakau apie tuos vaikučius kurie naudoja jau kvepaliukus,čia tik mano nuomonė


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-12-03, 10:42 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:43 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
man tai toks perdėtas dalykas, yra ir gerų nieko nesakau, bet kainos tada nežmoniškos, o ten kas skelbiasi ekologiškas ekologiškas nė velnio, kaip ir margarita šampūnas, visi giria koks geras koks geras o pasirodo nė velnio pats blogiausias ir kenksmingiausias pasirodo juokas juokas

Nu jau nu jau klok tada faktus apie Margaritos šampūna,nes nieko negirdėjau galvoju Įdomu


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:54 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu jau nu jau klok tada faktus apie Margaritos šampūna,nes nieko negirdėjau Įdomu

rodė bandymus su šampūnų berods per paskutine instansija , kad ten yra kažkokių medžiagų, ir tyrė jį ir pasirodo blogas ten yra kažkokių medžiagų liudna liudna liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:02 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
rodė bandymus su šampūnų berods per paskutine instansija , kad ten yra kažkokių medžiagų, ir tyrė jį ir pasirodo blogas ten yra kažkokių medžiagų liudna liudna liudna

Nu ir valio,nebelabai jis man ir patiko juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:03 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai čia kaip pvz jei nerūpi gamintojams kūdikių sveikata,tai besikvėpinančių mažų berniukų tai pat. Niekas nesako nesikvėpinti,kvėpinkitės,bet nemanau,kad 5-6 metis jau verkiant turi kvėpintis ligtai smirdėtų,bet aišku tu pasakysi,kad reikia nuo mažumės mokinti kad būtų švarus ir bla bla bla,bet nuo senų laikų vaikai užaugo ir labai daug švarių ir nesmirdančių,reikia būti svarbiausia švariam,nusiprausti muiliuku ir nereikės jokių kvepalų,o kai vaikas jau didesnis tai jau jo reikalas kvėpintis nesikvėpinti,čia tik mano nuomonė
Kai pagalvoji tėvai ir pripratina vaikus prie visų įmanomų prekių naudojimo,vaikui dušo žėlė,šampūnas,vonios putos,kvepalai ir visa kita,bet nemanau,kad tai labai reikalinga ir be to vaikas neužaugtų švarus ir tvarkingas

niekas ir nesako kad smirdi vaikas, bet berniukai mato kad tėtis kvepinasi, o ir aplinkiniai kvepinasi tai ir mūsiškis nori, o kodėl gi ne , na sakykim yra kenksmingų medžiagų tarp kvepalų bet jų yra visur, tai ką vesdami vaiką į darželį uždėkime respiratorius, nes ore labai daug kenksmingų medžiagų, neleiskim į lauką, nes užterstas oras ir t.t.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:10 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
bet nuo senų laikų vaikai užaugo ir labai daug švarių ir nesmirdančių,reikia būti svarbiausia švariam,nusiprausti muiliuku ir nereikės jokių kvepalų,o kai vaikas jau didesnis tai jau jo reikalas kvėpintis nesikvėpinti,čia tik mano nuomonė

kvepalai aš kiek suprantu yra naudojami ne dėl to kad paslėptume smarvę juokas juokas juokas jug ir mes tada nusiplaukim muilu ir nesikvepinkim, bet ne mes norim kvepėti, o kodėl vaikui negalima jei jis mato aplinkinius galvoju
Quote (Romeniukas)
Kai pagalvoji tėvai ir pripratina vaikus prie visų įmanomų prekių naudojimo,vaikui dušo žėlė,šampūnas,vonios putos,kvepalai ir visa kita,bet nemanau,kad tai labai reikalinga ir be to vaikas neužaugtų švarus ir tvarkingas
Tai paimkite tada tarkim mūsų vyrus,juk jie tvarkingi,maniškis tai dar ir kaip,bet jie nenaudojo nuo 5 metų visokių kvepaliukų ir viso kito,bet švaros modelis susiformavo,nes švarai reikia tik muilo ir vandens.

va čia tai prijuokinai juokas juokas juokas o tai tipo jūs nei šampūno nenaudojat jug rašei kad perki tokį ar anokį tas pats ir su dužo žele juokas juokas juokas tai tipo vaikai galvas su muilu plaunasi, manau kad elementariausios higienos priemonės šampūnas, muilas, dantų pasta tiesiog privalomi vaiko gyvenime, kad jis ugdytų savo higieninius įgudžius, jug kiekvieną vakarą ar ryte einam visi dantų valytis vaikas tą daro irgi, o kas liečia muilą, tai manau ten taip pat visokio š... pridėta, kaip ir šampūnuose kaip ir kitur.
mūsiškis žino, kad einan maudytis reikia galvą plauti su šampūnu, kad reikia valytis dantukus, dažnai plautis kojytes , pimpaliuką, ir kojytes ir t.t miela ir nemanau kad čia koks nors vaiko pripratinimas prie kažko juokas juokas , o kadangi vaikas jau kaip ir bernužėlis, tai tegu kvepinasi ne kiekvieną dieną bet tegu kvepinasi _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:12 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
niekas ir nesako kad smirdi vaikas, bet berniukai mato kad tėtis kvepinasi, o ir aplinkiniai kvepinasi tai ir mūsiškis nori, o kodėl gi ne , na sakykim yra kenksmingų medžiagų tarp kvepalų bet jų yra visur, tai ką vesdami vaiką į darželį uždėkime respiratorius, nes ore labai daug kenksmingų medžiagų, neleiskim į lauką, nes užterstas oras ir t.t.

Pasikartosiu tik savo nuomonę pasakiau jei galima.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:14 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pasikartosiu tik savo nuomonę pasakiau jei galima.

ok, bet juokingai skamba kai rašai kad tėvai pripratina vaiką ten prie šampūnų ir t.t., tu esi prieš, bet darai tą patį tai irgi mano nuomonė miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:19 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kvepalai aš kiek suprantu yra naudojami ne dėl to kad paslėptume smarvę juokas juokas juokas jug ir mes tada nusiplaukim muilu ir nesikvepinkim, bet ne mes norim kvepėti, o kodėl vaikui negalima jei jis mato aplinkinius galvoju

Vaikas yra vaikas, ne kvėpintis jam turėtų rūpėti,dieve tu mano aš tik pasakiau kaip man atrodo,darykit jūs ką norite miela Tikrai neliepiu atsisakyti kvepaliukų,juk ir aš nesakau,kad nieko tokio nenaudojame kur pilna visokio š,visi mes naudojame,tik sakau kad nėra būtina

Quote (snieguoliuke)
va čia tai prijuokinai juokas juokas juokas o tai tipo jūs nei šampūno nenaudojat jug rašei kad perki tokį ar anokį tas pats ir su dužo žele juokas juokas juokas tai tipo vaikai galvas su muilu plaunasi, manau kad elementariausios higienos priemonės šampūnas, muilas, dantų pasta tiesiog privalomi vaiko gyvenime, kad jis ugdytų savo higieninius įgudžius, jug kiekvieną vakarą ar ryte einam visi dantų valytis vaikas tą daro irgi, o kas liečia muilą, tai manau ten taip pat visokio š... pridėta, kaip ir šampūnuose kaip ir kitur.
mūsiškis žino, kad einan maudytis reikia galvą plauti su šampūnu, kad reikia valytis dantukus, dažnai plautis kojytes , pimpaliuką, ir kojytes ir t.t miela ir nemanau kad čia koks nors vaiko pripratinimas prie kažko juokas juokas , o kadangi vaikas jau kaip ir bernužėlis, tai tegu kvepinasi ne kiekvieną dieną bet tegu kvepinasi _liuks_

Juokis jei juokinga ir neskaitai įdėmiai,aš omeny turėjau apie senus laikus,kai nebuvo jokių šampūnų balzamų, dušo žėlių,o ne dabar kad mes nenaudojame juokas Savaime aišku kad galva plaunama su šampųnu,prausiamasi su muilu,dantis valomasi su dantų pasta juokas Čia buvo pvz kaip senais laikais vaikai užaugavo tik su muilu ir vandeniuku,ir užaugusiems buvo pilnai susiformavęs švaros ir higienos supratimas,bet vėliau kai pradėjo atsirasti naujovės tai ir nudoti jas pradėjo,tai šampūnai dušo žėlės ir taip toliau


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:21 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
ok, bet juokingai skamba kai rašai kad tėvai pripratina vaiką ten prie šampūnų ir t.t., tu esi prieš, bet darai tą patį tai irgi mano nuomonė miela

Maišai du skirtingus dalykus,aš čia palyginau kaip seniau vaikai užaugo 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Išlaidos kosmetikai (Skaičiuojame)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024