Penktadienis, 2024-03-29, 5:13 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Išlaidos kosmetikai (Skaičiuojame)
Išlaidos kosmetikai
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:26 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Juokis jei juokinga ir neskaitai įdėmiai,aš omeny turėjau apie senus laikus,kai nebuvo jokių šampūnų balzamų, dušo žėlių

na aš užaugau tai ir su šampūnais ir vonios putomis juokas juokas juokas bet va seniau išvis sakykim prie kokius 100m nebuvo manau tokio užterštumo kaip dabar galvoju
Quote (Romeniukas)
dantis valomasi su dantų pasta

o va rodė kad ir pasta vaikams nekokia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:32 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na aš užaugau tai ir su šampūnais ir vonios putomis juokas juokas juokas bet va seniau išvis sakykim prie kokius 100m nebuvo manau tokio užterštumo kaip dabar galvoju

Kalbėkime tada kaip užaugo mūsų tėvai,aš tai omeny turėjau,jei ir šiais laikais išmoktume apsiriboti minimaliomis higienos priemonėmis tai mažiau Š sunaudotume ir pinigų išleistume

Quote (snieguoliuke)
o va rodė kad ir pasta vaikams nekokia

Tai įsivaizduok jei ką vaikas deda į burną ne kokia,tai kvepaliukai,dušo žėlė ar vonios putos dar baisiau. bet rimtai pagalvojus,aš ir perku tas dušo žėles ir panašiai,bet ar to vaikams reikia? Reikia nes tėvai naudoja? tėvai yra suaugę žmonės,užaugsi ir tu galėsi naudoti,atrodo juk dar spės tą visą produkciją išmėginti išnaudoti,bet mes juk pačios perkame,nes tai yra madina,nes tai naudoja dauguma,čia taip yra


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:36 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai įsivaizduok jei ką vaikas deda į burną ne kokia,tai kvepaliukai,dušo žėlė ar vonios putos dar baisiau. bet rimtai pagalvojus,aš ir perku tas dušo žėles ir panašiai,bet ar to vaikams reikia? Reikia nes tėvai naudoja? tėvai yra suaugę žmonės,užaugsi ir tu galėsi naudoti,atrodo juk dar spės tą visą produkciją išmėginti išnaudoti,bet mes juk pačios perkame,nes tai yra madina,nes tai naudoja dauguma,čia taip yra

na jo, bet kur dar visokia chemija kur saldainiuose ir visa kita, gerai kad mes atsisakėm nors saldainių kažkaip nepamenu kada jūų norėjo juokas juokas juokas , na aš perku ir dušo žėlę ir šampūną nes reikia, nes ar dušo žėlė ar muilas vienadai š..... pridėta o vaiką reikia prausti, gerai galima tik vandeniu bet ar esam tikri kad vanduo geras ir t.tt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:40 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na jo, bet kur dar visokia chemija kur saldainiuose ir visa kita, gerai kad mes atsisakėm nors saldainių kažkaip nepamenu kada jūų norėjo juokas juokas juokas , na aš perku ir dušo žėlę ir šampūną nes reikia, nes ar dušo žėlė ar muilas vienadai š..... pridėta o vaiką reikia prausti, gerai galima tik vandeniu bet ar esam tikri kad vanduo geras ir t.tt

Lietuviškame muile nėra tiek š kiek yra toje dušo žėlėje Natūralus vaikiškas muilas bekvapis,o dušo žėlė kvepia taip kad norisi valgyti,tai viską pasako.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:44 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Lietuviškame muile nėra tiek š kiek yra toje dušo žėlėje Natūralus vaikiškas muilas bekvapis,o dušo žėlė kvepia taip kad norisi valgyti,tai viską pasako.

iš kur žinai, čia tas pats kaip su lietuvišku margarita šampūnu juokas juokas juokas juokas nemačiau muiko kuris būtų bekvapis ir dar vaikiškas galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:48 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
iš kur žinai, čia tas pats kaip su lietuvišku margarita šampūnu juokas juokas juokas juokas nemačiau muiko kuris būtų bekvapis ir dar vaikiškas galvoju

Greičiausiai net neieškojai juokas Juk kalba eina apie ekologišką produkciją o jos yra daug,apie ekologiška prekę sako sudėtis kuri į ją ieina,mes nieko kol kas ekologiško nenaudojame,bet vaikams bent jau muilą ir šampūną tikrai nupirksiu _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-12-03, 11:52 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:09 AM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Juk kalba eina apie ekologišką produkciją o jos yra daug,apie ekologiška prekę sako sudėtis kuri į ją ieina,mes nieko kol kas ekologiško nenaudojame,bet vaikams bent jau muilą ir šampūną tikrai nupirksiu

na kažkaip nesitiki man kad ten jau taip ekologiška, nebent pamatyčiau kaip gaminamas muilas ir visa kita


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:16 AM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na kažkaip nesitiki man kad ten jau taip ekologiška, nebent pamatyčiau kaip gaminamas muilas ir visa kita

Sudėtis skiriasi kaip diena ir naktis


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:29 AM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Sudėtis skiriasi kaip diena ir naktis

tai gali rašyti ką nori galvoju na pavyzdžiui ekologiški bananai juokas juokas juokas skiriasi tik kaina, o kodėl kažin užrašyta ekologiški galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:34 AM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai gali rašyti ką nori galvoju na pavyzdžiui ekologiški bananai juokas juokas juokas skiriasi tik kaina, o kodėl kažin užrašyta ekologiški galvoju

Tai vėl skirtumas,savaime turi būti aišku,kad tokioj maximoj ekologiškų prekių nėra Ekologiškos prekės tam skirtose parduotuvėse,bet ne maximoje,droge ar eurokos parduotuvėje


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:41 AM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
muila namie galima issivirti-mama vakar pasakojo kaip seniau zmones virdavo is kiaulienos tauku su kazkuo dar (nepamenu), reiskia imanoma pasidaryti


Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:44 AM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
muila namie galima issivirti-mama vakar pasakojo kaip seniau zmones virdavo is kiaulienos tauku su kazkuo dar (nepamenu), reiskia imanoma pasidaryti

aga rodė per teliką _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:46 AM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aha, ji dar vaikysteje mate ta procesa, bet vat kaip laikai keicias, atrodo viskas paprasteja, patogeja, bet vel zmones grizta i senove


Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:49 AM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
aha, ji dar vaikysteje mate ta procesa, bet vat kaip laikai keicias, atrodo viskas paprasteja, patogeja, bet vel zmones grizta i senove

tuoj grįšim į akmens amžių juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-12-04, 0:50 AM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
aha, ji dar vaikysteje mate ta procesa, bet vat kaip laikai keicias, atrodo viskas paprasteja, patogeja, bet vel zmones grizta i senove

Nes pamatė žmonės,kad chemija žudo Kuo daugiau naujovių,mandribių,spalvingumo tuo daugiau ŠŠŠŠŠ
O atrodo galėtų gaminti kokybiškas prekes už savaime aišku ir atitinkamą kainą,bet žmonės pirktų,nes tai būtų saugu ir kokibiška _liuks_ O dabar taupo ne tik paprasti žmonės bet ir verslininkai ir visi kiti kas praleidžia tokias prekes ir maistą,bet atrodo ligtai patys to pačio maisto ar higienos prekių nenaudoja,ant kiek jiems dzin


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Šeštadienis, 2010-12-04, 0:51 AM
Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Išlaidos kosmetikai (Skaičiuojame)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024