Ketvirtadienis, 2024-05-02, 4:32 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Išlaidos kosmetikai (Skaičiuojame)
Išlaidos kosmetikai
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 2:02 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Net ir mėnesiui neužtenka,nes dabar plaunu galvą vos ne kekvieną dieną,kai būdavau namie plaudavau rečiau,o dabar kai einu į darbą tai plaunu labai dažnai Ir visada man [pirma baigiasi balzamas ar kondicionierius

tai tau labaiu apsimoka po 1Lt pirkti žymiai pigiau ir užteks manau ilgam juokas juokas _liuks_ aš va nusipirkau tai manau 3-4mėn tikrai užteks, nors mano plaukai ir ilgi ir stori _liuks_ _liuks_ o 1Lt kaina apie 20 Lt, o čia už 250ml kaina po 10 juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Šiap labai paskutiniu metu patiko Loral šampūnas ir balzamas,nors dar turiu pasidėjusi Panten provi tą naują šampūną ir balzamą,bet jis man nelabai,tai ir nenaudoju,laikau juodai dienai

aš tai seniau pirkau SYOSS (super šampūnas ir kaukė), o dabar kirpiklinius naudoju _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-04-12, 2:05 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Dabar labai noriu pabandyti pudros rutuliukus,šiaip daug kas gira,kad labai neblogi iš Avon ir šiuo metu yra didelė akciją,tai reikės pabandyti užsisakyti,pati tapsiu konsultante _liuks_ Yra iš draugių kas avon naudoja tai galės per mane užsisakyti,o ir aš pati kai ką pigiau užsisakysiu,yra kas man patinka iš Avon. _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 2:10 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
šiaip daug kas gira,kad labai neblogi iš Avon ir šiuo metu yra didelė akciją,tai reikės pabandyti užsisakyti,pati tapsiu konsultante Yra iš draugių kas avon naudoja tai galės per mane užsisakyti,o ir aš pati kai ką pigiau užsisakysiu,yra kas man patinka iš Avon.

na draugė turėjo tai nieko gero nieko blogo miela miela man tai tokios nesamonės su tom konsultantėm tai ne tas žodis


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-04-12, 2:22 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na draugė turėjo tai nieko gero nieko blogo man tai tokios nesamonės su tom konsultantėm tai ne tas žodis

Kas čia nesamoningo galvoju Aš dėl savęs,kad nereikėtų kažkieno prašyti,kad užsakytų tą ir aną


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 2:23 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kas čia nesamoningo Aš dėl savęs,kad nereikėtų kažkieno prašyti,kad užsakytų tą ir aną

na dėl savęs gal, bet kad avone, šampūnai nekokie, kremai irgi, na nebent tušai _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-04-12, 2:33 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na dėl savęs gal, bet kad avone, šampūnai nekokie, kremai irgi, na nebent tušai

Be šmapūnų balzamų dar kažkur 100 prekių yra _liuks_ I š kurių tikrai yra kas verti dėmesio _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 2:41 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Be šmapūnų balzamų dar kažkur 100 prekių yra I š kurių tikrai yra kas verti dėmesio

na šeip kažkaip nebelabai Avon paskutiniu metu, bet va kažkada blizgį pirkau, tai visai nieko miela bet šeip kažkaip nei Avon, nei oriflame, nei Fberlic man nebepatrauklios, aš turiu pažiūrėti reliai prekę, o ne tik iš paveiksliuko, nes paveiksliuke atrodo vienaip o realiai kitaip miela nueini į Drogą išsirenki kad ir krem pudrą, pasižiūri ar tinka prie odos ar tai blizgis, o ką iš paveiksliuko, nepirksi gi ant babunės, ai gal tiks, o nusiperki ir netinka juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 2:49 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Be šmapūnų balzamų dar kažkur 100 prekių yra

na dar yra šešėliai, tušai, kvepalai, serumai, kremai ir žėlė, aksesuarai, rankinės, muiliukai, lūpdažiai blizgiai, krempudros juokas juokas aišku jei pradėsi skaičiuoti kiek rūšių šešėlių, ar kiek spalvų lupdažiū tai gal ir bus 100 juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-04-12, 2:52 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kekvienam savo,jei nepatinka tai ir neperki, jei patinka perki. 10 Nereikia pirkti vien tik iš paveiksliuko,kad prekė netiktų ar nepatiktų,tai pat ir iš parduotuvės daug kas netinka ar nepatinka,ne kekvieną prekę galima ir parduotuvėje išmėginti Pabandai ir sužinai,kad netinka,kitą kartą nebeperki 10 Oj kai pagalvoju kiek esu visko prisipirkusi ir net nenaudoju,nepatinka ir netinka,pamatai kad žinoma prekė o jei dar kokia didelė akcija tai reikia ir viskas,dzin kad paskui stovi lentynoje metus ir daugiau juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 3:23 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
parduotuvės daug kas netinka ar nepatinka,ne kekvieną prekę galima ir parduotuvėje išmėginti Pabandai ir sužinai,kad netinka,kitą kartą nebeperki Oj kai pagalvoju kiek esu visko prisipirkusi ir net nenaudoju,nepatinka ir netinka,pamatai kad žinoma prekė o jei dar kokia didelė akcija tai reikia ir viskas,dzin kad paskui stovi lentynoje metus ir daugiau

na žinok parduotuvėje manau tik šampūnų negali išmėginti, o visus kitus gali nes yra mėginėliai, o paveiksliukas ir lieka paveiksliuku juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-07-07, 11:27 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nieko kaip ir tokio nepirkau,išskyrus kaip visada plaukų priežiūros priemonės ir dažai 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-07-07, 11:33 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ryt eisiu pirkti tušo, turiu atsparų vandeniui dabar noriu kitokio, ir valiklis baigiasi ir veido pieneles, tai manau bus apie 50Lt miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-07-08, 1:59 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man tušas šiandien kainavo beveik 100Lt juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2011-07-08, 4:42 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
snieguoliuke, Romeniukas, kas tarp jusu daros? snieguoliuke, ko puoli ta Romeniukas, jei ji nori tegu buna konsultante ...nenaudoji avono tiek to.... as pati buvau konsultante gal puse metu.nes visos drauges apsipirko ir daugiau nebereikia...juk lupdazio neperki kas menesi ar ten tuso...
as kosmetikos tiek daug neperku ir man nereikia...ir mazai ja naudoju...gal todel visi ir galvoja kad man ne 30 o 25 metai...niekas neduoda tiek kiek yra.....


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-07-08, 4:54 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
snieguoliuke, Romeniukas, kas tarp jusu daros? snieguoliuke, ko puoli ta Romeniukas

ir cia juokas panos baikit juokas
Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Išlaidos kosmetikai (Skaičiuojame)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024