Penktadienis, 2024-04-19, 3:31 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Kokios firmos kosmetiką naudojate?
Kokios firmos kosmetiką naudojate?
RomeniukasData: Antradienis, 2011-01-04, 8:55 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
tai baišku reikia ir priš save aš irgi pasišpakliuosiu šnd juokas

Per šventes pudravausi ir visai patiko,bet kasdieną negalėčiau teptis pudros kaip kitos daro 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-01-04, 9:22 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
bet kasdieną negalėčiau teptis pudros kaip kitos daro

jei dirbtum kokiam oficialiam darbe kokia sekretore manau dar ir kaip teptumeisi juokas juokas juokas juokas , aš kai einu į darbą stengiuosi šiek tiek pasitepsi, jug tai ir šiokia tokia apsauga nuo šalčio, bet jei einu tik šeip kur niekada nesitepu miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-01-05, 1:11 AM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
jei dirbtum kokiam oficialiam darbe kokia sekretore manau dar ir kaip teptumeisi

jei nereiktų tai tikrai nesiteptų,ne kiekvienos odai to reikia gi mes visos skirtingos su skirtingos odos tipais taip kad vienoms reikia kitos be pudros šimtą kartų geriau atrodo nei tos kurios prisitepusios


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-01-05, 11:28 AM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
jei nereiktų tai tikrai nesiteptų,ne kiekvienos odai to reikia gi mes visos skirtingos su skirtingos odos tipais taip kad vienoms reikia kitos be pudros šimtą kartų geriau atrodo nei tos kurios prisitepusios

tikrai taip nes kartais tiek prisitepa kad net baisu žiūrėti


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-01-05, 5:37 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
jei nereiktų tai tikrai nesiteptų,ne kiekvienos odai to reikia gi mes visos skirtingos su skirtingos odos tipais taip kad vienoms reikia kitos be pudros šimtą kartų geriau atrodo nei tos kurios prisitepusios

Nesitepčiau kad ir kokį darbą dirbčiau,išskyrus kokiu modeliu juokas mano draugė negali nei dienos be pudros,ji prisipudruoja,bet mano veidas be jokių pudrų geriau atrodo nei jos su pudra,ji man vis sako tu tikrai pasipudravusi,sakau na tikrai ne gali paliesti patepti juokas juokas per progas galima,bet ne kekvieną dieną,kas tepasi tegul nesu nieko prieš,papraščiausiai man to nereikia ir nepatinka pudra ant veido

O dar norint pudruotis reikia turėti kokybišką ir gerą pudrą,kad gražiai atrodytų,atitiktų tavo veido spalvą,neppleiskanotų T zona ir neblizgėtų veidas jei linkęs riebaluotis


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-01-05, 5:41 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O dar norint pudruotis reikia turėti kokybišką ir gerą pudrą,kad gražiai atrodytų,atitiktų tavo veido spalvą,neppleiskanotų T zona ir neblizgėtų veidas jei linkęs riebaluotis

tai faktas kad reikia kokybiškos, nes jei bet kokios tepiesi tai manau taip ir atrodai, reikia tokią pudrą naudoti kuri tinka tavo odai ir pan _liuks_ _liuks_ aš dabar nusipirkau Maybilline _liuks_ tai net nesimato kad ji yra, bet va nors nuo šalčio apsaugo miela _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-01-05, 6:15 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kam reikia tepasi,man nereikia ir nesitepu,nors turiu gerą pudrą,bet taupysiu šventėms juokas juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-01-05, 6:53 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kam reikia tepasi,man nereikia ir nesitepu,nors turiu gerą pudrą,bet taupysiu šventėms

baiksis galiojimas juokas juokas juokas
aš tai kažkaip norėčiau kad pudrą pardavinėtų mažesniais kiekias, nes pavyzdžiui nusiperki o jei netinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-01-06, 5:59 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
10 SINTETINIŲ - CHEMINIŲ VENGTINŲ KOSMETIKOS INGREDIENTŲ

Jei jūs norite naudoti natūralius produktus turite norėti juos rasti. Išmokite skaityti etiketes ir atskirtii pusiau natūralias plaukų ir odos priežiūros priemones. Žemiau pateikti ir aprašyti 10 labai nepageidaujamų chemikalų, kartais vadinamų natūraliais plaukų ir odos priežiūros produktais.

1. Methyl, Propyl, Butyl ir Ethyl Paraben - naudojami kaip mikrobų dauginimosi slopintojai ir produkto galiojimo laiko prailgintojas. Gali būti priežastimi daugelio alerginių reakcijų ir odos išbėrimų. Tyrimai parodė, kad jie silpnai estrogeniniai(ilgai vartojant gali sukelti hormoninių pakitimų) ir gali būti absorbuoti į kūną per odą. Plačiai naudojami, nors žinomi kaip toksiški.

2. Diethanolamine (DEA), Triethanolamine (TEA) – dažnai naudojami kosmetikoje kaip emulsikliai ir putojančios medžiagos. Gali būti alerginių reakcijų priežastimi, dirginantys akis ir sausinantys plaukus bei odą. DEA ir TEA yra „aminai“(amoniako junginiai) ir gali formuoti vėžį sukeliančius nitrosaminus (kancerogeninius cheminius junginius), kai jie susijungia su nitratais. Toksiški, jei naudojami ilgą laiką, ir absorbuojami į kūną.

3. Diazolidinyl Urea, Imidazolidinyl Urea – tai plačiai naudojami konservantai. Amerikos dermatologijos akademija juos nustatė kaip svarbiausią kontaktinio dermatito priežastį. Šie chemikalai turi du prekybinius ženklus Germall II ir Germall 115. Nei vienas iš Germall chemikalų neturi gerų priešgrybelinių savybių ir jie turi būti sujungti su kitais konservantais. Abu šie chemikalai išlaisvina formaldehidus, kurie gali būti toksiški.

4. Sodium Lauryl / Laureth Sulfate – pigus, šiurkštus detergentas (ploviklis), naudojamas šampūnuose dėl valančių ir putojančių savybių. Dažnai išgaunamas iš naftos ir maskuojamas pseudo – natūralioje kosmetikoje su žodžiais „išgautas iš kokoso“. Dirgina akis, sudaro galvos odos atplaišas, panašias į pleiskanas, odos bėrimus ir kitas alergines reakcijas.

5. Petrolatum – taip pat žinomas kaip naftos želė, šis mineralinio aliejaus darinys kosmetikoje yra naudojamas dėl minkštinančių savybių. Neturi jokios maitinamosios vertės odai ir gali trukdyti natūraliam kūno drėkinimo mechanizmui, sukeldamas sausėjimą ir odos skeldėjimą. Gamintojai petrolatum naudoja dėl to, kad jis yra neįtikėtinai pigus.

6. Propylene Glycol – geriausiu atveju tai daržovių glicerinas, maišytas su grūdų alkoholiu, kurie abu natūralūs. Paprastai tai sintetiniai naftos chemijos mišiniai, naudojami kaip drėgmę palaikanti medžiaga (humectant). Žinomas kaip galimas alergijos, dilgėlinės ar egzemos sukėlėjas. Kai skaitydami etiketę atrandate PEG (polyethylene glycol) ar PPG (polypropylene glycol), saugokitės – jie giminingi sintetiniams.

7. PVP/VA Copolymer- iš naftos išgauti chemikalai, naudojami plaukų lake, modeliavimo priemonėse ir kitoje kosmetikoje. Taip pat gali būti toksiški, o jautriems žmonėms įkvėpus gali pažeisti plaučius.

8. Steralkonium Chloride – amonio junginys, naudojamas plaukų kondicionieriuose ir kremuose. Sukurtas audinių industrijos kaip audinių minkštiklis ir yra daug pigesnis, jį lengviau naudoti plaukų kondicionavimo formulėse, nei augalinius proteinus, kurie yra palankūs plaukams. Sukelia alergiją. Toksiškas.

9. Synthetic Colors – naudojama tam, kad kosmetika būtų „graži“, sintetiniai dažai, kartu su sintetiniais plaukų dažais, turi būti vengtini bet kokia kaina. Etiketėse jie bus pažymėti FD&C arba D&C, priklausomai nuo spalvos ir skaičiaus. Pavyzdžiui, FD&C Raudona Nr.6/ D&C Žalia Nr.6. Dauguma sintetinių dažų gali būti

10. Synthetic Fragrances – sintetiniai kvapai, naudojami kosmetikoje, gali turėti iki 200 ingredientų. Nėra jokių galimybių sužinoti, kokie tai chemikalai, jei ant etiketės paprasčiausiai parašyta “fragrance“(kvapai, aromatai). Kai kurių problemų, kaip galvos skausmas, apsvaigimas, išbėrimas, iššaukta pigmentacija, stiprus kosulys, vėmimas, odos niežulys ir t.t., priežastis gali būti šie chemikalai. Patarimas: nepirkite kosmetikos, kuri turi žodį „fragrance“ (aromatai, kvapai) ingredientų etiketėje, jeigu nenurodyta, kad tai yra augalinės kilmės.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-04-12, 1:38 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
atgailėjau pinigėlių ir vėl nusipirkau ir makiažo pagrindą ir kremą L'oreal firmos _liuks_ _liuks_ buvo akcija tai nebuvo gaila pinigėlių ir užteks pusei metų _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
sandiData: Antradienis, 2011-08-23, 2:47 PM | Žinutė # 71








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli Toli
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Naudojau L'Oreal firmos makiazo pagrinda, bet netycia sudauziau buteliuka (stiklinis), teko ieskoti kito, nes reikia paslepti kelis spuogelius ant veido. Nusipirkau si produkta.

Esu maloniai nustebinta, labai atitinka mano odos atspalvi, neatrodo, kad ant veido uzpiesta kauke, o spuogelius ne tik paslepia, bet ir uzgydo, neuzkemsa poru, nesausina odos. Ant buteliuko rasoma, kad si produktas yra organiskas ir detoksikuojantis. Man sis makiazo pagrindas dabar atrodo geresnis net uz L'Oreal!!
_liuks_
Atsijungęs
astuleData: Sekmadienis, 2011-09-04, 10:17 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Kupiškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 70
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
jei dirbtum kokiam oficialiam darbe kokia sekretore manau dar ir kaip teptumeisi

vat as dirbu sekretore, deja jokiu pudru nesitepiau, nereikia mano veido odai juokas juokas
Atsijungęs
noeleData: Pirmadienis, 2011-09-05, 1:43 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
pas mane ir ivairi...ir to spaklaisu labai mazai naudoju.tik tusa kasdienai. ir labai ziauriai patinka loreal ir maybeline.kitu nepripazistu.cream pudros is avon.o pagrinas is loreal.lupdaziu nenaudoju.seseliai ivairus.ir loreal ir feberlic.ir bourjon.turiu daug.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
astuleData: Pirmadienis, 2011-09-05, 2:52 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Kupiškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 70
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as dazniausiai tik lūpas patepu lūpdažiu, kuriuos perku iš orifleim, o tušu patsitepu kai einu i baliu, kasdien nesitepu juokas juokas , pudros nenaudoju, veido kremu tepuosi kas ryta kuri pirkau is orifleimo, seselius tepuosi irgi tik i baliu, tad be reikalo netepiu spaklaisu ant saves juokas juokas
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2011-09-05, 3:45 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
AŠ TAI TIK BLIZGESĮ,ARBA VAZELINĄ KIEKVIENĄ DIENĄ NAUDOJU,TUŠU IR ŠEŠĖLIAIS DAŽAUSI TIK KUR NORS EIDAMA,ŠEIP NENAUDOJU VISAI,RYTAIS KREMAS VEIDUI GARNIER IR VISKAS. miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kosmetika-Parfumerija » Kokios firmos kosmetiką naudojate?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024