Ketvirtadienis, 2024-03-28, 11:59 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
rugi@geleData: Šeštadienis, 2013-11-16, 7:56 PM | Žinutė # 361








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pernai vyresnėlis labai norėjo tokios žaidimu konsulės http://pigu.lt/zaidimu....3744158
bet buvo tik sony jos brangios, šiemet ziūriu atsiradę visokių pigesnių, kažin kaip jos ar apsimoka pirkti gal kas turite. Rašo 111 žaidimų, jungiasi prie TV galima zaisti tuomet per didelį televizoriaus ekraną.
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2013-11-17, 2:50 PM | Žinutė # 362








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote rugi@gele ()
Pernai vyresnėlis labai norėjo tokios žaidimu konsulės http://pigu.lt/zaidimu....3744158
bet buvo tik sony jos brangios, šiemet ziūriu atsiradę visokių pigesnių, kažin kaip jos ar apsimoka pirkti gal kas turite. Rašo 111 žaidimų, jungiasi prie TV galima zaisti tuomet per didelį televizoriaus ekraną.

čia toks kaip kompiuteriukas ane? :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
rugi@geleData: Sekmadienis, 2013-11-17, 4:54 PM | Žinutė # 363








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Laurituke ()
čia toks kaip kompiuteriukas ane?

taip tokie kaip kompiuteriukai galvoju su įvairiais žaidimais kaip tetry destyti tais figureles ir dar visokiu kitokiu, kurmius dauzyti...galvoju gal visai nieko, nes dabar tais vis tel.praso pazaisti arba per kompiuterį
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-11-17, 9:03 PM | Žinutė # 364








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote rugi@gele ()
aip tokie kaip kompiuteriukai galvoju su įvairiais žaidimais kaip tetry destyti tais figureles ir dar visokiu kitokiu, kurmius dauzyti...galvoju gal visai nieko, nes dabar tais vis tel.praso pazaisti arba per kompiuterį

neblogi jie, maniškis buvo iš draugo pasiemęs tai patiko liuks liuks liuks galvoja krikštotėveliai padovanoti gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-11-17, 9:04 PM | Žinutė # 365








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
pas mus tai kuklus norai, dove nori x box, croks batu ir lego gerai o deive asmeninio kopo, dvieju masinyciu ir lego juokas juokas juokas

oo kokie norai geda :geda: o tai nepirkai kažkuriam dviračio, jau tas nebegeras juokas :juokas: juokas :juokas:


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-11-17, 9:05 PM | Žinutė # 366








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsų bernužėlis irgi užsimena apie norus, aišku parašys laišką bus viskas aišku, bet manau norai bus realūs ir įgyvendinami liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2013-11-17, 11:30 PM | Žinutė # 367








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote rugi@gele ()
taip tokie kaip kompiuteriukai galvoju su įvairiais žaidimais kaip tetry destyti tais figureles ir dar visokiu kitokiu, kurmius dauzyti...galvoju gal visai nieko, nes dabar tais vis tel.praso pazaisti arba per kompiuterį

aišku, tai įdomu tada aišku liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
rugi@geleData: Pirmadienis, 2013-11-18, 10:39 AM | Žinutė # 368








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote snieguoliuke ()
neblogi jie, maniškis buvo iš draugo pasiemęs tai patiko


ane, tai turbūt reikės užsakyti nieko nelaukti, nes prieš Kalėdas bus pirkimas, jau pernai jisai zyzė, bet dar nepirkom, dabar mokinukas jau tai tegul džiaugiasi, galvoju
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-11-18, 11:13 AM | Žinutė # 369








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
oo kokie norai geda o tai nepirkai kažkuriam dviračio, jau tas nebegeras juokas juokas


tai kad dviracio ir nenori juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-11-18, 11:32 AM | Žinutė # 370








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
tai kad dviracio ir nenori juokas juokas juokas

tai čia to kompo žaidimų nori geda aš pagalvojau kad dviračio bmx ar koks ten yra žodziu su kuriuo šokinėti reikia juokas juokas juokas tai jaučiu bernužėliai daug laiko leidžia prie kompo kad kiekvienas nori jau ir savo kad galėtų žaidimus žaisti gerai gerai gerai mes va turim plasteišoną ir pažaidė truputį neužsikabino su tais žaidimas, ir guli padėtas juokas juokas juokas juokas
Quote rugi@gele ()
ane, tai turbūt reikės užsakyti nieko nelaukti, nes prieš Kalėdas bus pirkimas, jau pernai jisai zyzė, bet dar nepirkom, dabar mokinukas jau tai tegul džiaugiasi, galvoju

neblogas tikrai žinok liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-11-18, 11:43 AM | Žinutė # 371








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
tai čia to kompo žaidimų nori aš pagalvojau kad dviračio bmx ar koks ten yra žodziu su kuriuo šokinėti reikia tai jaučiu bernužėliai daug laiko leidžia prie kompo kad kiekvienas nori jau ir savo kad galėtų žaidimus žaisti mes va turim plasteišoną ir pažaidė truputį neužsikabino su tais žaidimas, ir guli padėtas


na nori x box bet kad jis velniskai daug kainuoja, taciau maniskis su dove susitare kad jis gerai mokinsis, o rusla dirbs sestadieniais kad galetu senis atnesti jam tokia dovana gerai uz tai kad nesedi prie kompu, dove turi plancetini kompa ir labai retai su juo zaidzia, fb pabuna pasirasineja su draugais, tai vat ir Deive uzsimane, taciau nezinau ar jis gaus tokia dovana, nes su mokslais nera taip gerai kaip noretume.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-11-18, 11:43 AM | Žinutė # 372








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote rugi@gele ()
ane, tai turbūt reikės užsakyti nieko nelaukti, nes prieš Kalėdas bus pirkimas, jau pernai jisai zyzė, bet dar nepirkom, dabar mokinukas jau tai tegul džiaugiasi,


pzejau ir man visai jis patiko gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Pirmadienis, 2013-11-18, 8:41 PM | Žinutė # 373








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nu užsakiau vyresnėliui tą žaidimu kompiuteriuką bus nuo Kaledu senelio
va čia radau įvairiausių
http://www.fortakas.lt/Zaidimu....=PL_590
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-11-18, 9:34 PM | Žinutė # 374








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
na nori x box bet kad jis velniskai daug kainuoja, taciau maniskis su dove susitare kad jis gerai mokinsis, o rusla dirbs sestadieniais kad galetu senis atnesti jam tokia dovana gerai uz tai kad nesedi prie kompu, dove turi plancetini kompa ir labai retai su juo zaidzia, fb pabuna pasirasineja su draugais, tai vat ir Deive uzsimane, taciau nezinau ar jis gaus tokia dovana, nes su mokslais nera taip gerai kaip noretume.

na jei jau dabar vaikų tokie norai, kad taviškiui reikia dirbti šeštadieniais, kad dovaną nupirktų, tai kas bus po poros metų geda ma bent jau čia mano nuomonė tokia, ir nesuprantu tada jei vaikas nesėdi prie kompo, kam reikalingas tas Xbox geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-11-18, 9:36 PM | Žinutė # 375








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote rugi@gele ()
Nu užsakiau vyresnėliui tą žaidimu kompiuteriuką bus nuo Kaledu senelio
va čia radau įvairiausių
http://www.fortakas.lt/Zaidimu....=PL_590

mus sakė irgi užsakė , bet kažin ar jam jo labai reikia geda nes per gimtadienį dalį pinigėlių kuriuos gavo ir mūsų dadėtais nupirkom plančetę, kuri jau atkeliauja, o dalį tai pasiliko kelionėms į Čekiją ir Estiją, tai jau sakė kad prašys Kalėdų senelio ir pinigėlių nes kiek jis turi jam sakė neužteks anwei


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024