Penktadienis, 2024-03-29, 2:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
RomeniukasData: Antradienis, 2013-11-19, 9:31 AM | Žinutė # 376








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
na jei jau dabar vaikų tokie norai, kad taviškiui reikia dirbti šeštadieniais, kad dovaną nupirktų, tai kas bus po poros metų ma bent jau čia mano nuomonė tokia, ir nesuprantu tada jei vaikas nesėdi prie kompo, kam reikalingas tas Xbox


reikalingas tam kad galetu pazaisti, nematau nieko cis blogo, kekvienas vaikas turi kazkoki megstama uzsiemima, tai po pamoku vakare pazaisti visai smagu gerai atsibosta stalo zaidimai jiems norisi kazko aktyvesnio juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-11-19, 10:23 PM | Žinutė # 377








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
stalo zaidimai jiems norisi kazko aktyvesnio juokas

na suprantu kad norisi vaikams naujovių liuks liuks liuks liuks bet nuo kada kompiuteriniai žaidimai yra aktivesnis laisvalaikis juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 10:01 AM | Žinutė # 378








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
na suprantu kad norisi vaikams naujovių bet nuo kada kompiuteriniai žaidimai yra aktivesnis laisvalaikis


kompiuteriniai zaidimai tikrai nera seslus zaidimas, emociju per akis juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 10:03 AM | Žinutė # 379








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
drauges mergytei vakar uzsakiau tokia konsole, tikiuosi kad patiks mat mergina kompiuteriste didzioji juokas juokas juokas

konsole


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2013-11-20, 10:08 AM | Žinutė # 380








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
uzsakiau tokia konsole

www.fortakas.lt pigesnės mirkt buvau įkėlusi nuorodėlę, kodėl nepasižiūrėjai?
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 10:31 AM | Žinutė # 381








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote rugi@gele ()
www.fortakas.lt pigesnės buvau įkėlusi nuorodėlę, kodėl nepasižiūrėjai?


dabar pamaciau kad ten pigiau kai jau uzsakiau, ot nu nieko ka jau padarysi neapsiziurejau geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 10:33 AM | Žinutė # 382








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
jetau dar seses vaikams reikia dovanu, o ka dovanoti neaisku, na berniukas gal kiek paprasciau jam patinka masinos, o labiausiai tai zmogus voras. Bet va mergina tai visai nesako nieko konkreciai ko nori, niekuo kazkuo ipatingai nesidomi, tai net nezinau ka reiks pirkti geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:37 PM | Žinutė # 383








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mums tai irgi kalno dovanų reikės :) :) saviškiui tai manau bus lengva , bet va krikštasūniai, draugų berniukai, ir 3 kūdikėliai, bet jiems labai paprasta gerai gerai gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:39 PM | Žinutė # 384








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
saviškiui tai manau bus lengva


ka saviskiui dovanosite? mes tai nezinome ka dovanot Deivei, as nesutikau kad tokiam pypliui pirkti plancetini, tai net nezinau galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:41 PM | Žinutė # 385








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
kompiuteriniai zaidimai tikrai nera seslus zaidimas, emociju per akis juokas juokas

na emocijos tai sutinku, ir dažniausiai nelabai kokios būna gerai gerai na bet aš gal senamadiška, bet kolkas manau kad vaikams pilna užsiėmimų ir be kompiuterių, nes jai nuo tokių metų priklausomi pasidarys nuo jų, tai kas bus vėliau geda geda o va prieš tas konsoles nesu labai prieš, kažkaip pažaidžia pas draugą pusvalandį ir viskas juokas juokas juokas juokas ir draugai turi tai mamaos sakė irgi žaidžia su saiku, o va prie kompiuterio jaučiu saiko nerasta juokas juokas nes draugai jau ir akinukus įtaisė berniukui, nes labai ilgai sėdi prie kompo, tik ateina iš mokyklos prie kompo, nuveja pamokų padaryti, 10 min jau padarytos ir vėl prie kompo, tai dabar slaptažodžius uždėjo ir ramu sakė juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:44 PM | Žinutė # 386








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
tai nezinome ka dovanot Deivei, as nesutikau kad tokiam pypliui pirkti plancetini, tai net nezinau galvoju

jjei plančetinis tik dėl žaidimų tai aišku kad nereikia, jug ir yra namuose kompas, pilnai to pakanka, bet jeigu mokslams tai tada taip, mes saviškiui irgi dadėjom prie plančetinio, bet čia buvo kaip ir gimtadienio dovana, nes jis anglų mokosi su dėstytoja per skype, visokiausiems darbams jam reikia, tai laukia kol jis atkeliaus, nes dabar mano nešiojamą konfiskavęs, nes ir į mokyklą kartais tenka nusinešti geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:45 PM | Žinutė # 387








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
na emocijos tai sutinku, ir dažniausiai nelabai kokios būna na bet aš gal senamadiška, bet kolkas manau kad vaikams pilna užsiėmimų ir be kompiuterių, nes jai nuo tokių metų priklausomi pasidarys nuo jų, tai kas bus vėliau o va prieš tas konsoles nesu labai prieš, kažkaip pažaidžia pas draugą pusvalandį ir viskas ir draugai turi tai mamaos sakė irgi žaidžia su saiku, o va prie kompiuterio jaučiu saiko nerasta nes draugai jau ir akinukus įtaisė berniukui, nes labai ilgai sėdi prie kompo, tik ateina iš mokyklos prie kompo, nuveja pamokų padaryti, 10 min jau padarytos ir vėl prie kompo, tai dabar slaptažodžius uždėjo ir ramu sakė


man ir nepatinka kai ilgai buna prie kompo, bet as kol kas nieko pries, nes pas mus viskas su saiku. jie tikrai labai minimaliai pazaidzia, Dove fb pasirasineja su draugais. Nera tokio laiko kad ilgai sedetu, visgi pamokos, Dovei nemazai uzduoda, dar daro papildomai. vakare beveik visada eina su Rusla i kiema duodasi jie ten, prigalvoja jiems atrakciju. taip kad pasmus viskas gerai, nieko cia nepadarysi, ismanieji tie musu vaikai, o kuriam vaikui nerupi kompas? rupi visiems, o kuo daugiau drausi tuo labiau nores, nes visi vaikai dabar kompiuteriniai. tik aisku reikia saiko. gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:46 PM | Žinutė # 388








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
ka saviskiui dovanosite?

mes jau kaip žinome, dar pažiūrėsim ko jis pats norės, bet aišku norės pinigėlių kelionėms futbolo čia faktas :) ačiū dievui išaugo iš mašinyčių ir t.t. rūpi jau kiti dalykai juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:46 PM | Žinutė # 389








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
jjei plančetinis tik dėl žaidimų tai aišku kad nereikia, jug ir yra namuose kompas, pilnai to pakanka, bet jeigu mokslams tai tada taip, mes saviškiui irgi dadėjom prie plančetinio, bet čia buvo kaip ir gimtadienio dovana, nes jis anglų mokosi su dėstytoja per skype, visokiausiems darbams jam reikia, tai laukia kol jis atkeliaus, nes dabar mano nešiojamą konfiskavęs, nes ir į mokyklą kartais tenka nusinešti


kad ir zaidimams man atrodo jam tikrai nereikia, kas toliau bus, masinos paparasys kitais metais juokas be to nelabai pavyksta susitarti kas liecia drausme, mokslus. taip kad man nekyla rankos jam kazka is vis dovanoti, bet gi nepaliksi vaiko be dovanu kad jis nera labai geras. geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:48 PM | Žinutė # 390








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
ačiū dievui išaugo iš mašinyčių ir t.t. rūpi jau kiti dalykai


tai vat as ir sakau gerai kad jau praejo tie zaislu laikai, na deivei dar reikia masinyciu, bet labai jau retai su jomis zaidzia. bet uz tai dabar jau daug brangesniu zaisliuku reikia nei masinyciu juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024