Ketvirtadienis, 2024-03-28, 7:16 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 9:10 PM | Žinutė # 406








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas tiesiog manau, kad tokio amžiaus vaikai tikrai neturėtų reikalauti brangių dovanų, turėtų mokėti džiaugtis tiesiog dovanomis, ir jug nuo mažens tikėjome ir mes ir manau labai smagu kai vaikas tiki, jog jei bus geras visus metus ir labai stengsis tai gaus nuo Kalėdų senelio tokių dovanų kokių paprašys laiške o jei vaikas nesistengė būti geras tai gaus mažiau dovanėlių, o čia tiesiog paprašė taviškio kad nori Playstation, ir jis perka, nors pati sakei, kad neverti tokios dovanos, tai įsivaizduok kas bus po metų geda geda ir norit gauti dovaną net stengtis nereikia, arba va pabus geri iki švenčių ir baigsis gerumas geda geda geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 9:10 PM | Žinutė # 407








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes va draugės mergytei nupirkom pasakorių tą gerai gerai nuolaida buvo didelė tai gavosi tikrai pigiai, galės pasakų klausytis liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-27, 9:15 PM | Žinutė # 408








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
Romeniukas tiesiog manau, kad tokio amžiaus vaikai tikrai neturėtų reikalauti brangių dovanų, turėtų mokėti džiaugtis tiesiog dovanomis, ir jug nuo mažens tikėjome ir mes ir manau labai smagu kai vaikas tiki, jog jei bus geras visus metus ir labai stengsis tai gaus nuo Kalėdų senelio tokių dovanų kokių paprašys laiške o jei vaikas nesistengė būti geras tai gaus mažiau dovanėlių, o čia tiesiog paprašė taviškio kad nori Playstation, ir jis perka, nors pati sakei, kad neverti tokios dovanos, tai įsivaizduok kas bus po metų ir norit gauti dovaną net stengtis nereikia, arba va pabus geri iki švenčių ir baigsis gerumas


kodel sakai kad nesistengia, cia labiau liecia dovyda, kuris tikrai geras vaikas. mokosi gerai, be problemu daro namu darbus, su juo nera jokiu bedu,negaila jam nes vaikas senai norejo. kurie tevai jei yra galimybe nepalepina savo vaiku per kaledas, kad ir jie nelabai geri buvo. ka reiskia paprase, nepaprase o parase laiska kaledu seneliui, jis to playstation tikrai nusipelne, esme tik kad kaina yra ne tokia maza. Deivydas nera labai jau geras vaikas, bet ir tai gaus dovanu, kaledos stebuklu metas. ne esme kad perkama brangesne dovana, lygiai tai pat gali noreti kazko labai pigaus, bet vaikui butent to daigto reikia.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 9:15 PM | Žinutė # 409








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kas liečia vaikų tikėjimą kalėdų seneliu, tai manau įvairiai , kiti jaučiu ir 5m jau nebetiki, bet man kažkaip atrodo, kad mergaitės tiki ilgiau juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-27, 9:18 PM | Žinutė # 410








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
As kai buvau maza, net neatsimenu kaledu... negaudavau gal is vis zaislu... nepuosem eglutes....

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 11:20 PM | Žinutė # 411








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
As kai buvau maza, net neatsimenu kaledu... negaudavau gal is vis zaislu... nepuosem eglutes....

aš tai labai puikiai atsimenu, atsimenu, kaip atradau kur dovaną teveliai nupirkę laikė, o vėliau po eglute padėjo juokas juokas juokas dar nėjau į pirmą klasę juokas juokas tai va labai anksti sužinojau kad ne kalėdų senelis dovanų neatneša, o atneša tėvai juokas juokas juokas o verkiau kaip, sakiau kad nenoriu tos lėlės , nes ji ne nuo Kalėdų senelio juokas juokas juokas o šeip mes Eglutę puošdavom visa šeima kūčių vakarą, tada darydavom patiekalus su mama, tėtis atnešdavo šieno, dengdavo stalą, labai patikdavo ta tradicija, tai stengiamės išlaikyti, netgi ir šieną dedam liuks liuks ir be jokio majonezo kūčiavojam, su plotkelėm, silkėm, žuvimi, pupomis liuks liuks keičiasi tos tradicijos, jaučiu po kelių metų visai dings geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-12-29, 7:45 PM | Žinutė # 412








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ar patenkinti vaikučiai dovanomis nuo Kalėdų senelio, ar gavo visko ko prašė laiškutyje anwei anwei anwei

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2013-12-30, 12:07 PM | Žinutė # 413








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote snieguoliuke ()
na ar patenkinti vaikučiai dovanomis nuo Kalėdų senelio, ar gavo visko ko prašė laiškutyje anwei anwei anwei

taip gavo viską ko norėjo ir dar daug daugiau ko nesitikėjo liuks
šiais metais ne tik vaikas patenkintas dovanomis bet ir tėveliai dovanų tikrai daug ir labai vertingų, nesitikėjom matyt labai geri buvom juokas liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-12-30, 3:06 PM | Žinutė # 414








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
oj tikrai siemet dovanu kalnai gauti, visi patenkinti liuks liuks liuks liuks liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-12-30, 9:25 PM | Žinutė # 415








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Laurituke ()
taip gavo viską ko norėjo ir dar daug daugiau ko nesitikėjo liuks
šiais metais ne tik vaikas patenkintas dovanomis bet ir tėveliai dovanų tikrai daug ir labai vertingų, nesitikėjom matyt labai geri buvom juokas liuks

pas mus irgi žinok panašei liuks liuks liuks patenkintas baisiausiai bernužėlis, dar laukia dovana didelė nuo krikštomamos, bet sakė pati įteiks kai grįš, dar reyt su draugais susitiksim irgi sakė buvo kalėdų senelis pas juos ir paliko Dominykui dovanų juokas juokas juokas juokas mes tai patys sau pasidovanojom nerealią dovaną liuks liuks liuks liuks tai manau tikrai baisiai geri buvom juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2014-01-02, 7:39 PM | Žinutė # 416








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
po svenciu pilni namai stalo zaidimu, gavo daug ivairiu ir monopoli ir kelionini monopoli ir alias ir sparnai ir korteliu zaidimus zodziu daug, knygu, cekius du knygyno, pinigu, dideli dzipa,crocs batus, adidas treningus, plaiystation, zodziu patenkinti vaikai liuks liuks liuks liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2014-01-02, 7:40 PM | Žinutė # 417








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
mes tai patys sau pasidovanojom nerealią dovaną


nu greit isduok savo dovana gerai gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugi@geleData: Antradienis, 2014-01-07, 12:30 PM | Žinutė # 418








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:

BEN10 laikrodis, figūrėlė dar piniginė taip pat su ben10, bet ji jau kuprinėj pas pirmokėlį
racijos iš filmo "PLANES" žaidimų konsulė,knyga apie gyvūnus čia vyresnėlio
mažiuko, plastilino rinkinys, kalbantis katinas TOM, vėžliukas nynzė.


Paskutinį kartą redaguota rugi@gele - Antradienis, 2014-01-07, 12:31 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2014-01-07, 1:14 PM | Žinutė # 419








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote rugi@gele ()
vėžliukas nynzė.

Mėgsta vėžliukus irgi gal? maniškis tai pablūdęs dėl jų juokas jau kiek turi tai vajėj juokas

čia kolekcija prieš šventes dabar dar dasidėjo 3 dideli ir 3 mažesni sypsausi dar mašiną gavo nynziukų sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2014-01-07, 1:41 PM | Žinutė # 420








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
rugi@gele, saunios dovaneles liuks liuks ben 10 patinka?

Quote Laurituke ()
Mėgsta vėžliukus irgi gal? maniškis tai pablūdęs dėl jų jau kiek turi tai vajėj


oho kokia kolekcija :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024