Penktadienis, 2024-03-29, 3:31 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Kūdikis ir mama » Kūdikių maistas. Pirmosios košytės, sultytės,arbatos
Kūdikių maistas. Pirmosios košytės, sultytės,arbatos
LiaupsiukeData: Sekmadienis, 2013-05-19, 7:12 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Klaipeda
Naujokas
Žinutės: 7
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
1men mes paragavom arbateles ramuneliu o 3 men obuoliu tyreles :)



Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-09-26, 9:54 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
mes negeriam nei arbatytes nei vandenuko... valgom daug koses, patinka mamos padaryta darzoviu tyrele, vaisiu tyrele. megsta labai banana mmm kaip skanu :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-09-26, 9:58 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
mes negeriam nei arbatytes nei vandenuko

o kodėl geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-09-26, 10:00 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kodėl


nenori, neikisi spauna ir viskas, su arbata dar truputi pazaidzia, bet kd gerti tai ne. seses vaikas ir negere, jei nei buteliuku nei soskiu nereikejo. mes soske ir vis maziau imame.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Penktadienis, 2013-09-27, 1:45 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o kodėl geda

mano iki siol tik piena tesiurbia juokas tai ir sakau esu vaikstanti gerimo sisterna juokas juokas neikisi nei vandens nieko.. spjauna viska


Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-09-27, 4:37 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)
mano iki siol tik piena tesiurbia tai ir sakau esu vaikstanti gerimo sisterna neikisi nei vandens nieko.. spjauna viska


tai pas mane tai pat, sakau asmenine karvute juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Pirmadienis, 2013-09-30, 7:01 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tai pas mane tai pat, sakau asmenine karvute

ojo juokas juokas juokas


Atsijungęs
zuikaData: Pirmadienis, 2013-11-25, 2:53 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nežinau ar čia pataikiau, bet gal galite pasidalinti vaikučių meniu jau vyresnių nei 1,5 men, pavyzdžiui ką kaskatr pusryčiams duodate ?
Atsijungęs
katciaData: Trečiadienis, 2013-11-27, 4:52 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote zuika ()
1,5 men, pavyzdžiui ką kaskatr pusryčiams duodate

cia turi omenu pusantru metu vaikui?.. ne pusantro menesio?.. galvoju

jei pusantru metu, tai priziuriu berniuka pusantru, tai rytais valgom kose, kasdien vis kitokia. as cia dar is knygos paziurejau meniu nuo metu... Gali paivairinimui makaronus su varske padaryti, varsketukus, blynus jau gali itraukti, kiausinuka duoti.. :)


Atsijungęs
zuikaData: Trečiadienis, 2013-11-27, 5:35 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Tai metukų, kiaušinį senai jau valgom ir kepta ir virta.
Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2014-06-05, 9:16 AM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveikutės, nežinau į kur rašyti.. tad čia rašau.. aš tokiu klausimu, kaip vaiką atpratinti nuo maitinimo.. nebegaliu daugiau, jis visą naktį kabo ant papo.. tai ant vieno tai ant kito ir nepaleidzia..atsibunda ir vel is naujo... ir taip kiaura para.. stengiuosi neduoti, tai tada isterijos, zviegimai didziausi.. padėkit, patarkit iš savo patirties.. geda geda geda

Atsijungęs
rugi@geleData: Ketvirtadienis, 2014-06-05, 10:24 AM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote katcia ()
stengiuosi neduoti, tai tada isterijos, zviegimai didziausi.. padėkit, patarkit iš savo patirties


KATCIA įsivaizduoju kaip sunku. Bet čia turbūt pati didžiausia problema, kad kartu miegate vienoje lovoje nuo pat kūdikystės, ar aš klystu??? Aš abu maitinau iki metų ir su atpratimu neturėjau jokių problemų, gal jie pas mane nebuvo taip prisirišę, bet į pabaigą vis retindavau maitinimus, o vieną dieną visai viską užbaigiau, padaviau atigerti vandenuko, pasimuistė, paverkė šiek tiek ir nurimo nebuvo papės ir daugiau nereikalavo.Žinoma kiti vaikai labai sunkiai atpranta, man turbūt labai pasisekė galvoju bet aš griežtai nuo pat kūdikystės nė viena kartą nemiegojau su vaiku, būdavo keliuosiu pamaitinu ir vėl į lovelę.
Manau turi neduoti, paverks vieną kita kartą ir nurims, juk jis pas tave jau pusantrų metukų jei neklystu galvoju Dideliausios kantrybės mua
Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2014-06-05, 11:08 AM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote rugi@gele ()
KATCIA įsivaizduoju kaip sunku. Bet čia turbūt pati didžiausia problema, kad kartu miegate vienoje lovoje nuo pat kūdikystės, ar aš klystu??? Aš abu maitinau iki metų ir su atpratimu neturėjau jokių problemų, gal jie pas mane nebuvo taip prisirišę, bet į pabaigą vis retindavau maitinimus, o vieną dieną visai viską užbaigiau, padaviau atigerti vandenuko, pasimuistė, paverkė šiek tiek ir nurimo nebuvo papės ir daugiau nereikalavo.Žinoma kiti vaikai labai sunkiai atpranta, man turbūt labai pasisekė galvoju bet aš griežtai nuo pat kūdikystės nė viena kartą nemiegojau su vaiku, būdavo keliuosiu pamaitinu ir vėl į lovelę.
Manau turi neduoti, paverks vieną kita kartą ir nurims, juk jis pas tave jau pusantrų metukų jei neklystu galvoju Dideliausios kantrybės

Taip miega su manim.. o viskas prasidejo nuo to, jog nuo dvieju savaiciu buvo nezmoniski pilvo putimai ir ko tik nedariau, kad juos sumazint.. va nuo to ir pradejom lovoj miegot kartu.. o db visai neimanoma, kad ir uzmigdzius i lovyte paguldau, vistiek nakti atsiranda pas mane lovoj.. beda ta kad buteliuku visai nepripazista nei vieno.. kiek visokiu gertuviu isbandem nieks netinka.. bandziau nakti duot vandens, tai taip isizviege, kad teko ramint valanda. laikausi, bandau neduot, nuo ryto zviegia be perstojo, nuprotet baigiu.. verkia verkia
Taip mes jau pusantru.. anwei beda ta ad apskritai su niekuo nebuna, as net i vonia negaliu nueit normaliai issimaudyt, tai kalbet apie koki isejima ilgesni.. verkia


Atsijungęs
rugi@geleData: Ketvirtadienis, 2014-06-05, 11:27 AM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
KATCIA labai tave suprantu, kartais būna lengva kalbėti kitiems, kiekvienas vaikutis indvidualus, bet tas miegojimas kartu galbūt turi pliusų, bet ir minusų daug...kažkaip turėsite atprasti, po truputį gražiuoju nušnekinti, kad ir naktį galų gale kaip nori papulio padainuoti kokią lopšinę ar dar kažką sugalvoti galvoju kad užsimirštų, ir kuo toliau tuo sunkiau bus atprasti, nes vaikutis kasdien vis gudresnis darosi...
Stiprybės TAU mua :mua: mua :mua: mua žinau nelengva, praeisit šį etapą, tada prasidės puodo reikalai, bet žinok, kad tai tik laikina mirkt mes mamos viską išgyvenam.


Paskutinį kartą redaguota rugi@gele - Ketvirtadienis, 2014-06-05, 11:28 AM
Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2014-06-05, 2:22 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote rugi@gele ()
KATCIA labai tave suprantu, kartais būna lengva kalbėti kitiems, kiekvienas vaikutis indvidualus, bet tas miegojimas kartu galbūt turi pliusų, bet ir minusų daug...kažkaip turėsite atprasti, po truputį gražiuoju nušnekinti, kad ir naktį galų gale kaip nori papulio padainuoti kokią lopšinę ar dar kažką sugalvoti galvoju kad užsimirštų, ir kuo toliau tuo sunkiau bus atprasti, nes vaikutis kasdien vis gudresnis darosi...
Stiprybės TAU mua mua mua mua mua žinau nelengva, praeisit šį etapą, tada prasidės puodo reikalai, bet žinok, kad tai tik laikina mirkt mes mamos viską išgyvenam.

iki pietu istverem, su zviegimais kartais ir su nusiraminimais.. radau buda ijungiau masha ziuret.. juokas siaip televizoriaus neleidziu, bet siuo atveju padeda nors kazkiek.. juokas juokas
o su puodu tai mums viskas liuks, mes jau darom ant puoduko, pats pasipraso, pampersu nebenaudojam... daugkartinius naudojam, tai i diena buna kad koki karta uzsizaides nepasipraso.. siaip viskas liuks tuo klausimu.. nakti visai nesiusioja.. anwei


Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Kūdikis ir mama » Kūdikių maistas. Pirmosios košytės, sultytės,arbatos
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024