Penktadienis, 2024-03-29, 4:47 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
snieguoliukeData: Penktadienis, 2014-02-07, 3:27 PM | Žinutė # 436








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
keista bet ir kuno kultura pagrindai, aukstas lygis daileje :)

tai kaip čia dabar geda geda gerai ir pagrindai svarbu nebūtų Pat mirkt mirkt kažkaip ka aš pastebėjau tai kai buvo antrokas atroro taip nesunku buvo bet šiemet siaubas galvoju galvoju galvoju
Quote Romeniukas ()
gerai sekasi kas del kenguros reikia ten registruotis kaip suprantu, kadangi vaikinukas didelio noro nerodo tai per prievarta niekas ir nesiulo, as dar pasidomesiu mokytojos kaip ten viskas yra

į lietuvių kalbos kengūrą tai jau pasibaigė registracija, ir registruoja mokytoja, o dalyvauti gali visi norintys, visai nesvarbu ar tu pirmūnas ar ne, pamenu pernai labai daug dalyvavo iš mūsų klasės, nors rezultatai ir nebuvo kai kurių aukšti, svarbu dalyvauja vaikai liuks liuks
pas mus šį pusmetį prisidėjo dar po vieną papildomą pamoką lietuvių ir matematiką sustiprintai, bet eiti gali kas nori liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2014-02-09, 5:35 PM | Žinutė # 437








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
siandien Dove vezem i muzikos mokykla, ten vaikinukas su klase dalyvavo atrankoje i dainu svente kuri vyks liepos menesi vilniuje, puikiai pasirode manome kad praeis atranka dar treciadieni bus atranka, ten renka is visu mokyklu miestu, suvaziuos is visos lietuvos ir uzsienio, tikimes kad pateksime liuks :liuks: liuks :liuks: graziai vaikai soka tautinius sokius, man grazu ziureti, dovydas koks pasitempes kokia grazi laikysena mua prie to pacio dar mokytoja pagyre kaip gerai Dovydas pradejo mokytis kokia pazanga padare, labai dziugu mua :mua: mua :mua: mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Sekmadienis, 2014-02-09, 5:36 PM
Atsijungęs
rugi@geleData: Sekmadienis, 2014-02-09, 7:03 PM | Žinutė # 438








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
ROMENIUKAS šaunu liuks turbūt mamai nėra smagiau girdėti kaip giria vaikučius liuks
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2014-02-09, 8:30 PM | Žinutė # 439








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
siandien Dove vezem i muzikos mokykla, ten vaikinukas su klase dalyvavo atrankoje i dainu svente kuri vyks liepos menesi vilniuje, puikiai pasirode manome kad praeis atranka dar treciadieni bus atranka, ten renka is visu mokyklu miestu, suvaziuos is visos lietuvos ir uzsienio, tikimes kad pateksime liuks liuks liuks liuks graziai vaikai soka tautinius sokius, man grazu ziureti, dovydas koks pasitempes kokia grazi laikysena mua prie to pacio dar mokytoja pagyre kaip gerai Dovydas pradejo mokytis kokia pazanga padare, labai dziugu mua mua mua mua mua

kaip smagu liuks liuks o kodėl reikia eiti atranką, Vilties mokykloje mokosi Domsiaus draugas, ir jie jau rugsėjo mėnesį žinojo, kad važiuos į dainų šventę, nes važiuoja jau nuo pirmos klasės, ir nereikia jokios atrankos geda smagu kai mokytoja giria , o ypač manau smagu mamytėms liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2014-02-09, 8:31 PM | Žinutė # 440








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, tai jei tavo bernužėlis šokėjas tai kaip čia chareografija ne aukščiausiame lygyje gerai gerai gerai o pas jus visa klasė šoka? mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2014-02-09, 8:33 PM | Žinutė # 441








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus tai bernužėlis tikras futbolistas juokas juokas juokas jetau kūdas, kojos klišos juokas juokas juokas juokas šeip šokiai tai labai gerai dėl laikysenos, bet kadangi jis su savo panele per choreografiją šoka, tai ji jį ir pamoko juokas juokas juokas nors sakė norėtų, kad ir pramoginius šoktų su ja juokas juokas juokas kaip sakant meilė seilė mua mua mua

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2014-02-10, 5:41 PM | Žinutė # 442








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote rugi@gele ()
ROMENIUKAS šaunu turbūt mamai nėra smagiau girdėti kaip giria vaikučius


tai kas be ko, smagu girdeti kai giria, o ne kaisako kad kazkas negerai :)

Quote snieguoliuke ()
Romeniukas, tai jei tavo bernužėlis šokėjas tai kaip čia chareografija ne aukščiausiame lygyje o pas jus visa klasė šoka?


cia neieina i pamokas nes cia sokio pamoka na kaip papildoma, soka vsa klase.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-02-10, 9:31 PM | Žinutė # 443








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
cia neieina i pamokas nes cia sokio pamoka na kaip papildoma, soka vsa klase.

pas mus tai choreografija yra pamoka gerai gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-02-25, 8:27 PM | Žinutė # 444








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va šiandien buvo lietuvių kalbos kengūra galvoju ojojoj kad sunkios užduotys, parsinešė lapus kur sprendė tai keletą klaidelių padarė, nes sakė kad spėjo atsakymus, nes net nesimokė dar jie apie tai , nes tik 4 klasės kursas geda tai kitais metais profai bus juokas juokas juokas juokas juokas juokas bet kinderis tikisi diplomo, sakė nesvarbu kokios spalvos, svarbu diplomas liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-02-25, 8:27 PM | Žinutė # 445








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O ryt tarpmokyklinės estafetės mokinukams liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2014-03-06, 10:43 AM | Žinutė # 446








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
stai musu Dovydukas sokejelis :)



Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2014-03-06, 10:40 PM | Žinutė # 447








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
stai musu Dovydukas sokejelis :)

liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2014-03-06, 10:41 PM | Žinutė # 448








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus tai futbolistas iki negalėjimo juokas juokas juokas juokas ir dar regbistas liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2014-03-06, 10:42 PM | Žinutė # 449








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na kaip kaziuko mugė mokyklose, ar prekiavo vaikučiai, ką prekiavo, ar daug pinigėlių užsidirbo gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2014-03-06, 10:44 PM | Žinutė # 450








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Rytoj kinderis išvažiuoja į ekskursiją pirmūnams, važiuos į Seimą ir Žaislų muziejų, Energetikos muziejų liuks liuks liuks užsuks į McDonaldą žodžiu puikidiena nusimato liuks o dar ir jo panelė važiuoja, nes irgi pirmūnė tai laimės pilnos kelnės, nes kartu sedės tau tau tau tau tau

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024