Pirmadienis, 2024-10-21, 1:24 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: linuciuxxxx  
Mūsų ruoštų patiekalų nuotraukos (galerija)
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-01-25, 3:01 PM | Žinutė # 241








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
Mano šiandieniniai pietūs. Karbonadas su makaronais ir kopūstų-morkų-obuolių salotomis:



Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-01-25, 9:23 PM | Žinutė # 242








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Troškinta vištiena su ananasais



Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-01-25, 10:07 PM | Žinutė # 243








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
virginijak, Tradisiška ir labai skanu Aš tai kažkaip dar nenufotkinu kasdieninių patiekalų,pas mane vyras jau ir taip juokiasi,sako jau taip viską jūs ten rodotės,tai dabar net pavalgyti neduosi kol nepaserviravusi nenufotkinsi juokas juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2011-01-25, 10:36 PM | Žinutė # 244








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
aha ir as nespeju visko nufotkinti juokas siandien kepaiu mesyte orakaitej su skura ir sonkauliu toks gabaliukas.plius fotikas virsuj juokas nu sestadieni bus balius tai reikes pafiskinti skanumynus.kad turetum ideju juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-01-25, 10:51 PM | Žinutė # 245








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
aha ir as nespeju visko nufotkinti juokas siandien kepaiu mesyte orakaitej su skura ir sonkauliu toks gabaliukas.plius fotikas virsuj juokas nu sestadieni bus balius tai reikes pafiskinti skanumynus.kad turetum ideju juokas

Skanumynus tai dar suprantu,bet kadieninius patiekalus,tai niekaip neišeina juokas Šeimyna laukia vakarienės vaikai jau ir patys lėkštes pasiima laukia kada idėsiu, oaš dar su fotiku po virtuvę,palukite aš dar nufotografuosiu mūsų vakarienę juokas Kai vištą norėjau nufotografuoti,nes labai gražiai iškepė,tai vyras atėjo į virtuvę,sako nu dieve kas čia darosi net mūsų maistą pradėjei fotografuoti ir forume rodyti juokas juokas Tai ir nebefotografavau Fotografuosiu kai nematys


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-01-26, 6:26 PM | Žinutė # 246








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš tai kažkaip dar nenufotkinu kasdieninių patiekalų,pas mane vyras jau ir taip juokiasi,sako jau taip viską jūs ten rodotės,tai dabar net pavalgyti neduosi kol nepaserviravusi nenufotkinsi

kasdienininių niekas ir nefotkina juokas juokas tik kai gamini kažką neįprasta _liuks_ , o serviruoju bent jau aš ar pietums ar vakarienei ar svečiams, nes man pačiai ir manau itiems maloniau valgyti , kai valgis patiektas gražiai _liuks_ _liuks_
kažin ką ten tu taip rodaisi tam forumui juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-01-26, 6:29 PM | Žinutė # 247








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Skanumynus tai dar suprantu,bet kadieninius patiekalus,tai niekaip neišeina Šeimyna laukia vakarienės vaikai jau ir patys lėkštes pasiima laukia kada idėsiu, oaš dar su fotiku po virtuvę,palukite aš dar nufotografuosiu mūsų vakarienę Kai vištą norėjau nufotografuoti,nes labai gražiai iškepė,tai vyras atėjo į virtuvę,sako nu dieve kas čia darosi net mūsų maistą pradėjei fotografuoti ir forume rodyti Tai ir nebefotografavau Fotografuosiu kai nematys

jei labai norėtum tai manau tirai išeitų, jug visą dieną namuose tai vakarienę galima padaryti ir anksčiau, ir paserviruot kaip tu sakai ir pan _liuks_ _liuks_ _liuks_
o šeip kai padarai skanų patiekalą o koddėl gi neparodžius _liuks_ _liuks_ gal kam įdėja kils _liuks_ _liuks_
o tavo vyras manau ne ką mažiau rodosi savo forumuose nei mes juokas juokas tik aišku tą kas vyrams rūpi juokas
na bet čia nukrypom juokas juokas man kadangi patinka suktis virtuvėje tai aš kartais ir nufotkinu, kažką neįprasta tą manau daro ir kitos nes tema tam ir sukurta _liuks_ _liuks_ _liuks_ jei iš tavęs vyras juokiasi tu ir nefotkint _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Trečiadienis, 2011-01-26, 6:34 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-01-26, 9:07 PM | Žinutė # 248








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o serviruoju bent jau aš ar pietums ar vakarienei

gražei pateikiu ir aš visada kažkaip man yra taip įprasta nuo mamos ji visada labai gražiai pateikia valgant kad ir papraščiausią patiekalą nu ji ir valgykloje dirbusi,banketus aptarnauja tai va jei nuo to matyt ir man tas patinka iš jos matyt tą pasijėmiau kad valgyti idedu visada gražiai kažkaip maloniau ir valgyti
o dėl fotkinimo tai aš užmirštu kažkaip 10 atrodo kazdien kažką darai bet tas nufotkinimas tai išgaruoja visai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-01-28, 10:07 AM | Žinutė # 249








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
gražei pateikiu ir aš visada kažkaip man yra taip įprasta nuo mamos ji visada labai gražiai pateikia valgant kad ir papraščiausią patiekalą nu ji ir valgykloje dirbusi,banketus aptarnauja tai va jei nuo to matyt ir man tas patinka iš jos matyt tą pasijėmiau kad valgyti idedu visada gražiai kažkaip maloniau ir valgyti
o dėl fotkinimo tai aš užmirštu kažkaip atrodo kazdien kažką darai bet tas nufotkinimas tai išgaruoja visai

va va ir man taip _liuks_ kažkaip net valgyti žymiai maloniau, o kartais ir man pasimiršta nufotkint , o mano brangiausias kai pamato kitus p[atiekalus, sako kokios jūs visos šaunios kulinarės _liuks_ _liuks_ _liuks_ pasisekė sako ir man ir kitiems kieno brangiosios sukasi virtuvėje _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-31, 3:49 PM | Žinutė # 250








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Varškės spurgos su daržovių, dešrelių ir faršo įdaru miela



Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-31, 3:56 PM | Žinutė # 251








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Tinginys


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-31, 4:04 PM | Žinutė # 252








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kepsniukai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2011-01-31, 4:05 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2011-02-01, 1:56 PM | Žinutė # 253








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
Varškės spurgos su daržovių, dešrelių ir faršo įdaru miela

nagi,nagi koks receptukas?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-02-01, 3:57 PM | Žinutė # 254








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nagi,nagi koks receptukas?

vakare parašysiu ok miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Antradienis, 2011-02-01, 4:03 PM | Žinutė # 255








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Vištos kepenėlių paštetas:


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024