Antradienis, 2024-04-23, 1:22 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Grindys
Grindys
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-07, 9:54 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes tai susidėjom laminatą ganėtinai tamsų _liuks_ labai gerai atrodo prie tapetų _liuks_ aš norėjau šiek tiek šviesesnio bet vyras išrinko tokį _liuks_ tai dabar patenkinta

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
titanikeData: Antradienis, 2009-12-08, 12:21 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
aš norėjau šiek tiek šviesesnio bet vyras išrinko tokį tai dabar patenkinta

svarbiausia jog patenkinta rezultatais _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
zuikaData: Pirmadienis, 2010-01-04, 11:56 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus laminatas,o svetainej laminatas ir plyteles...
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-02-28, 7:18 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Norėjau paklausti ar kas dėjotės ar iš jūsų pažystamų gal kas dėjosi šildomas grindis,na ten tokios kaip plytelės,jas šildo toks nedidelis pečiukas,į kurį įmetus malkų kažkur 8 val nereikia dėti ir apšildo grindys visus namus,nebereikia pečiaus jokių radiatorių,na radiatoriai būna po grindimis galvoju galvoju Mūsų vienas pažysmas tokias susidėjo,bet man kažkaip keista kad grindys gali apšildyti namus? galvoju Mes tokias planuojame dėtis tai įdomu pasiklausinėti ir kitų nuomonės galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-28, 8:39 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Norėjau paklausti ar kas dėjotės ar iš jūsų pažystamų gal kas dėjosi šildomas grindis,na ten tokios kaip plytelės,jas šildo toks nedidelis pečiukas,į kurį įmetus malkų kažkur 8 val nereikia dėti ir apšildo grindys visus namus,nebereikia pečiaus jokių radiatorių,na radiatoriai būna po grindimis Mūsų vienas pažysmas tokias susidėjo,bet man kažkaip keista kad grindys gali apšildyti namus? Mes tokias planuojame dėtis tai įdomu pasiklausinėti ir kitų nuomonės

juokas juokas juokas radiatoriai po grindimis va čia tai geras _liuks_ _liuks_ na šeip grindis šilto elektra, yra specialus elektra šildomas kilimėlis klojamas prieš klijuojant plyteles, ir dažniausiai dedamas tik vonioje nes brangus galvoju
o šeip grindyse dar dedamas grindinis šildymas, ir po grindimis turi būti paklotas grindinis šildymas t.y vamzdžiai per kuriuos karšą vandenį varinėja cirkuliaciniai siurbliukai _liuks_ _liuks_
bet tai dažniausiai daroma name o ne bute miela o jūs planuojate bute?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-02-28, 8:54 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
juokas juokas juokas radiatoriai po grindimis va čia tai geras _liuks_ _liuks_ na šeip grindis šilto elektra, yra specialus elektra šildomas kilimėlis klojamas prieš klijuojant plyteles, ir dažniausiai dedamas tik vonioje nes brangus galvoju
o šeip grindyse dar dedamas grindinis šildymas, ir po grindimis turi būti paklotas grindinis šildymas t.y vamzdžiai per kuriuos karšą vandenį varinėja cirkuliaciniai siurbliukai _liuks_ _liuks_
bet tai dažniausiai daroma name o ne bute miela o jūs planuojate bute?

Vat už tat kad radiatoriai ir šildoma ne elektra,o malkomis. Čia eina kalba visai ne apie tai ką čia rašai. Nedidelis pečiukas šildo,tuo pačiu tas pečiukas ir vandenį šildo.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2011-02-28, 8:55 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:00 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vat už tat kad radiatoriai ir šildoma ne elektra,o malkomis. Čia eina kalba visai ne apie tai ką čia rašai. Nedidelis pečiukas šildo,tuo pačiu tas pečiukas ir vandenį šildo.

na manasis sakė kad jau kas bet radiatorių po grindimis tikrai negali būti nebent vamzdžaii, kurie šildosi nuo pečiaus, nes radiatorii turi stovėti o ne gulėti miela , o elektrinį šildymą jis ne vienam namui yra įrenginėjas sakė _liuks_ bet brangu miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:01 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes tokias planuojame dėtis tai įdomu pasiklausinėti ir kitų nuomonės

tai restauruositės mačiutės namą miela , šeip tada dėkit židinį ir nebus problemų _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:03 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na manasis sakė kad jau kas bet radiatorių po grindimis tikrai negali būti nebent vamzdžaii, kurie šildosi nuo pečiaus, nes radiatorii turi stovėti o ne gulėti miela , o elektrinį šildymą jis ne vienam namui yra įrenginėjas sakė _liuks_ bet brangu miela

Na taip gal vamzdžiai,ne taip išsireiškiau. Taip ir per tuos vamzdžius šildosi nuo pečiaus,bet tas pečiukas fainas,nereikia ištisai malkų dėti,tik kažkur kas 8 val. Brangu,bet kažin ar pigiau būtų šildytis su židiniu. galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2011-02-28, 9:03 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:04 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai restauruositės mačiutės namą miela , šeip tada dėkit židinį ir nebus problemų _liuks_

Kažką restouruosim juokas tai kažin ar ką pigiau židinys su visa apšildymo sistema galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:06 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)

Na taip gal vamzdžiai,ne taip išsireiškiau. Taip ir per tuos vamzdžius šildosi nuo pečiaus,bet tas pečiukas fainas,nereikia ištisai malkų dėti,tik kažkur kas 8 val. Brangu,bet kažin ar pigiau būtų šildytis su židiniu.

na manau žiūrint kur dėsit, jei namas nesenas ir grindys normalios tai tada nieko o jei senesnis, tai manau pats sudėjimas kainuoja daug ir mesitrai ir medžiagos, o židinys manau paprasčiau na čia reiktų pasiklausti tų mergaičių kurios turi židinius _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:08 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kažką restouruosim tai kažin ar ką pigiau židinys su visa apšildymo sistema

na jei namas dar ganėtinai geros kokybės tai manau apsimoka, bet žinai kai sakoma kai pradedi ardytiir pradeda griūti juokas juokas na pasiklauskit tų draugų kur darė tą šildymo sistemą ir pasakys tau konkrečiau _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:11 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na manau žiūrint kur dėsit, jei namas nesenas ir grindys normalios tai tada nieko o jei senesnis, tai manau pats sudėjimas kainuoja daug ir mesitrai ir medžiagos, o židinys manau paprasčiau na čia reiktų pasiklausti tų mergaičių kurios turi židinius _liuks_

Grindys prastos,tik va reikia sulaukti merginu pas ką židiniai kiek maždaug kainavo,nes toks šildymo būdas mūms atseitų kažkur 8000lt. čia be jokių meistrų,vyro brolis ir dar vienas pažystamas tokias grindis dėjo,tai ir pas mus sudėtų,bet galvojame ir ieškome tinkamiausio ir pigiausio varianto. galvoju

Kas turite židinius,gal išduosite kiek kainavo šis malonumas galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-02-28, 9:12 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na jei namas dar ganėtinai geros kokybės tai manau apsimoka, bet žinai kai sakoma kai pradedi ardytiir pradeda griūti juokas juokas na pasiklauskit tų draugų kur darė tą šildymo sistemą ir pasakys tau konkrečiau _liuks_

Namas kaip namas,patvarkė truputi,perdažė,griūti dar tikrai negriūs juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 4:57 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mus bus laminatas šviesus,tamsus man nepatinka ir labai matosi visi trupinėliai. Ir šiaip man nepatinka tamsios spalvos Virtuvėje tai savaime aišku bus plytelės _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Grindys
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024