Ketvirtadienis, 2024-03-28, 8:06 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Grindys
Grindys
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-03-20, 8:51 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na laminato tai nedėčiau linoleumą geriau _liuks_ _liuks_ o tiek ant laminato viskas matysis ta ant blytelių tuo labaiu manau galvoju o tu minėjai kad virtuvė 18 kvtai tu pasiskaičiavai daug maž kiek tos tau plytelės kainuos jaučiu kai brangiausias sužinos sakys pati ir darykis tą remontą

Skaitinėjuos dabar kas geriau virtuvėje,tai net pasimečiau,na šiaip yra visokių nuomonių,kas už plyteles kas už parklentes,linoleumas ir visai gerai _liuks_ čia pats vyras nori virtuvėje plytelių juokas Kažkaip visai nepagalvojau apie linoleumą,gal visai ir gerai virtuvėje galvoju galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Sekmadienis, 2011-03-20, 9:02 PM | Žinutė # 47








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
aha linoelumas geriau.jei kos dar pasildytas is apacios tai rojus...tik reikia ziureti gera .kad nebutu minsktas nes minsktas irgi jei kas nurkis ar pelis ar sakute lik skylute juokas ir jei kartais su kulniukais nuleksu neliktu skyluciu...nu nzn sakau as neikad nedeciau plyteliu.tik vonioj...o del isipilimo nzn ka ci auk deda ar parketa ar laminata.bet karta ispyliau alieju.labai graziai iasivale.nesimate nei zymes.ziurint irgi kokios grindis

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-07-10, 7:33 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Jau nusižiūrėjau senukuose labai gražias laminuotos medienos plaušų grindis,tamsios spalva ir raštai man labai įdomūs,na foto ne taip atrodo kaip realiai 10
Kaip jūms tokios galvoju Aš sakau jie sienos bus ryškios,tai grindys gal gerai tamsesnės galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
babyData: Sekmadienis, 2011-07-10, 10:40 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 155
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kaip jūms tokios Aš sakau jie sienos bus ryškios,tai grindys gal gerai tamsesnės

pas mane grindys tamsiai tamsiai rudos, tai dažnai plaunu juokas juokas bet vaizdas super, nes man tokios šviesenes nelabai gražios 10 o šeip man šitos kur tavo foto per šviesios 10
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:13 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (baby)
pas mane grindys tamsiai tamsiai rudos, tai dažnai plaunu juokas juokas bet vaizdas super, nes man tokios šviesenes nelabai gražios 10 o šeip man šitos kur tavo foto per šviesios

Na rialiai jos nėra šviesios,gyvai kai mačiau,toj foto gal taip atrodo,o šiaip tamsiai rudos man negražu 10 Per šviesios tai pat 10 Kai pirksim gal dar kitas išsirinksime Lubos mūms didesnis galvos skausmas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
babyData: Pirmadienis, 2011-07-11, 9:25 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 155
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na rialiai jos nėra šviesios,gyvai kai mačiau,toj foto gal taip atrodo,o šiaip tamsiai rudos man negražu Per šviesios tai pat Kai pirksim gal dar kitas išsirinksime Lubos mūms didesnis galvos skausmas

man tokios per viduriuką patinka, bet daugiau link tamsių linkstu juokas juokas _liuks_
Atsijungęs
splitas1Data: Trečiadienis, 2015-10-21, 2:26 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 5
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pas mus namie tai plytelės beveik visur. Kadangi taip praktiškiau. Lengviau valyti ir gražiai atrodo. Todėl taip pasirinkome. liuks
Atsijungęs
lauralukosevicData: Antradienis, 2017-10-17, 8:28 AM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 12
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Senoka tema, bet mačiau jog kalbėjote apie šildymą židiniu. Gal atsilieptų moterys, pas kurias židiniai yra? Labai norėčiau sužinoti ar tikrai išeina pigiau įsirengti židinį, kokios yra sąnaudos ir ar užtenka šilumos nuo židinio.
Atsijungęs
floressimonyoungerData: Trečiadienis, 2018-05-16, 3:22 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveiki!

kaip tik neseniai užsisakiau laminatą savo namams. Esu labai patenkintas. Labai gera kokybė ir kainos santykis superinis. Grindys visiškai nesibraižo ir nebijo drėgmės. Tai čia tik dar vienas didžiulis pliusas. :) Žinoma, vonios kambaryje dėjome plyteles, bet visur kitur lamintą. Patys pirkome iš https://www.naturfloor.lt/ , bet įsigyti panašių dangų galima ir kitur. Na nebent irgi norit ekologiško varianto. Būtent tokį rinkomės mes. Tik aišku... kaip visada buvo labai sunku apsispręsti dėl spalvos :D labai ilgai delsėm.. ar ir jums taip būna? geda


Paskutinį kartą redaguota floressimonyounger - Trečiadienis, 2018-05-16, 3:22 PM
Atsijungęs
tetute987Data: Sekmadienis, 2019-09-29, 4:16 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
As ir neapsisprendziu kokias rinktis, gal vinilines https://www.unideco.lt/patarimai/grindu-danga svarbu kuo paprastesne prieziura. Medis, parketlentes labai susibraizo, tad turint vaiku neatrodo praktiska, reikes daznai slifuoti ir lakuoti. Spalva taip pat galvos skausmas - tamsi grazu, bet net plauti jas reikia ismokti, kad dryziu neliktu, ir kiekvienas trupinelis turetu matytis. Oi kaip sunku apsispresti.
Atsijungęs
gerdunka222Data: Antradienis, 2021-11-02, 10:22 AM | Žinutė # 56








[ ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kad ir kokias grindis išsirinksit, vis tiek reikės vienokio ar kitokio atnaujinimo. mūsų ąžuolines šiemet pervaškavo vitaresta.lt, atrodo kaip naujos..
Atsijungęs
grarita270Data: Pirmadienis, 2022-09-26, 3:20 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 32
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O kokias terasines grindis rinkotės? Mes linkstame prie kompozitinių https://wpclentos.lt/terasines-lentos/kompozitines-terasines-lentos/ nes ir spalvų, ir rašto įvairovė gan plati. Gal kas galite iš patirties atsiliepimus ką rinktis ar priešingai - ko tikrai nesirinkti, nes nepraktiška?
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Grindys
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024