Ketvirtadienis, 2024-04-25, 4:26 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos darželinukams ir auklėtojoms (kokias pirkote)
Dovanos darželinukams ir auklėtojoms
LauritukeData: Antradienis, 2010-11-09, 6:08 PM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
rgi pasisekė

joooo......


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-11-09, 7:22 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nereikiap as mus mestis ant kalėdų sevelio,būna kokia auklėtoja ar šiaip kas iš tėvelių _liuks_ Rinksime manau po kokius 30lt,vaikams ant dovanū 20lt ir 10lt auklėtojoms vėr čia ko švaistytis

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-09, 7:25 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nereikiap as mus mestis ant kalėdų sevelio,būna kokia auklėtoja ar šiaip kas iš tėvelių Rinksime manau po kokius 30lt,vaikams ant dovanū 20lt ir 10lt auklėtojoms vėr čia ko švaistytis

na mes kažkaip samdom senelį nes auklėtoją pažins, o tėvelį kurį tuo labiau er anksti dar sužinoti kad kalėtų senelio nėra


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-11-09, 7:35 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na mes kažkaip samdom senelį nes auklėtoją pažins, o tėvelį kurį tuo labiau er anksti dar sužinoti kad kalėtų senelio nėra

Neatpažyno nei vienais metais juk balsą pakeičia, kaip arpažins svetimą kokį tėvelį jei pas mus namie kalėdų senelis buvo vaikų dėdė ir tai nepažino,ne tas jiems galvoje,žiūri tik į maišą dovanų juokas juokas

Šiais metais dėdė sakė ir pabus seneliu,visai patiko,o mūms daug juoko juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-09, 7:46 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Neatpažyno nei vienais metais juk balsą pakeičia, kaip arpažins svetimą kokį tėvelį jei pas mus namie kalėdų senelis buvo vaikų dėdė ir tai nepažino,ne tas jiems galvoje,žiūri tik į maišą dovanų
Šiais metais dėdė sakė ir pabus seneliu,visai patiko,o mūms daug juoko

tai gerai kad neatpažįsta, pas draugus kai atėjo persirengęs dėdė iš kart vaikai atpažino, sako ko čia persirenginėji kalėdų seneliu net dovanų nėėmė sakė kad ne tikros
o darželyje tai pas mus dar nuo lopšelio užsakytas senelis ateina su 1val programa tai būna kad užsitesia iki 1,5 juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-10, 6:34 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mes šiais metais darželyje nutarėme,kad vaikučiai gaus tik saldainius,o auklėtojos ir šeimininkutės čekius. Daržluje niekas nevyks,eisime į kalėdinį spektaklį,ten bus ir kalėdų senelis kuris įteiks vaikučiams saldainius.

Jau bus po kalėdų,vaikai apdovanoti,tai nusprendėme,kad nelabai ir bereikia tų dovanėlių,juolabiau,kad tikrai kokia mašinytė nebenustenins vaiko kai bus namie visokių dovanų gavęs


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-10, 6:54 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
dovanėlių,juolabiau,kad tikrai kokia mašinytė nebenustenins vaiko kai bus namie visokių dovanų gavęs

bet manau kaip tik kad paprastutė mašinytė vaikus labiausiai ir pradžiugina _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
kalėdinį spektaklį

klausiau šiandien auklėtojos tai sakė eisim ir mes _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-10, 6:57 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o aš tai berniukams darželyje nupirkau Beno teno stalo žaidimą po 30Lt tai buvo 40proc nuolaida tai gavosi _liuks_ , mergaitėm užsakytas kosmetikos rinkinys (toks mamų pageidavimas buvo), liko nupirkti saldainius _liuks_ , auklėjojai bus čekis 100Lt šeimininkutei 50Lt o muzikos vadovei ir pagalbiniai auklėtojai po rafaelo _liuks_ , liks nemažai pinigų tai užsakysim medaus tortuką _liuks_ , nupirksim vaisių, sulčių _liuks_ o likę pinigai liks išleistuvėms arba grupės fondui _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-10, 9:32 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas Zygi nezinau kas bus dovanu aukletojom po 10,dovanom po 10 ir senui po 10,o va pas vaikiu mokykloj 10lt<leliu teatre kaimyne veda mokes po 12 lt _pikt_ >mokytojai po 10 gaus ceki uz 250lt _pikt_ ,ir mokytoja liepe visai klasei nupirkt spalvavimo knygutes dar po 10lt,na ir saldainiai.taigi siemet nei daug nei mazai 100 lt.uz vusus tris _pikt_ .dabar mastau kad vaikiam visai padorias dovanas su nuolaida as nuperku,o kaledu seni namuose gali suvaidint bendrijos pirminkas ir dar nemokamai galvoju
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-10, 9:49 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
pas Zygi nezinau kas bus dovanu aukletojom po 10,dovanom po 10 ir senui po 10,o va pas vaikiu mokykloj 10lt<leliu teatre kaimyne veda mokes po 12 lt >mokytojai po 10 gaus ceki uz 250lt ,ir mokytoja liepe visai klasei nupirkt spalvavimo knygutes dar po 10lt,na ir saldainiai.taigi siemet nei daug nei mazai 100 lt.uz vusus tris .dabar mastau kad vaikiam visai padorias dovanas su nuolaida as nuperku,o kaledu seni namuose gali suvaidint bendrijos pirminkas ir dar nemokamai

na mes irgi surinkom, tik paskui pamatėm kad per daug tai sakėm liks išleistuvėm _liuks_ _liuks_ , o va mokytojom kad daug gaunasi galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-10, 9:50 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o va mokytojom kad daug gaunasi

ji gi viena jau
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-10, 9:52 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
ji gi viena jau

bet 250 manau daug galvoju na kažin kaip kitais metais kalbėsiu


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-10, 9:57 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ir dabar detat po 10 ar daugiau tai pinigine mazai nukentes.nors mano manymu ji to neverta
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-10, 10:10 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
nors mano manymu ji to neverta

tai va jau kokioj 4 klasei manau gal ir būtų verta bet dabar galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-12-11, 1:58 PM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mus Auklėtojos kaip ir kekvienais metais gaunas čekį 50lt ir šeimininkutės tai pat,nes pas mus jo labai fainos geros,daug savęs atiduoda vaikučiams,kiti vaikučiai labiau myli šeimininkutę nei Auklėtoją 10 Kažkaip neišskiriame šeimininkučių miela Bet ir po 100lt manau jau yra per daug,kaip pačios Auklėtojos sako čia yra vaikučių šventė 10
50lt manau pats tas per kalėdas,o va per išleistuves jau kita kalba,galima ir didesnę sumą mestis _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos darželinukams ir auklėtojoms (kokias pirkote)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024