Šeštadienis, 2024-04-20, 4:12 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 6:56 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Quote (Irce)
atskirai kitas dovanas neša

pas mus atskirai dovanas atneša kai draugai atvažiuoja iš šiaulių ir vilniaus _liuks_ o vietiniai visi suneša _liuks_
Quote (Laurituke)
kol 40 procentų reikia naudotis iš uošvių tai rogutės paskui gormitų trijulė ten trys jie būna nori dar tokio tai jau uošviai pasižadėjo o mes tai nešiojamą kompą pirksime vaikišką tei va visos dovanos dar krikšto tėveliai atvažiuos turbūt nu vaikui linksmos šventės dovanų krūvos

tai mes irgi pasidalinom kas ką pirks _liuks_ _liuks_ _liuks_ tai jau džiaugsmo bus pilnos kelnės juokas juokas kai gaus tike dovanų juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 7:00 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes mažyliui nupirkome didelį džipą, dovydui žmogaus voro mašiną su distanciniu _liuks_ Kai nupirkome dzipą tai paskui sužinojau,kad ir krikšto mama dovanos Deivei didelį dzipą su distanciniu,tai dabar turės du Dar gaus nuo tetos transformerius,paskui Ratų ligtai mašiną pati važiuoja kiek supratau,paskui dar kažkokių Ratų žaidimų ir didelę gaisrinę kuri pati važiuoja,visokie garsai sirenos ir kas įdomiausia leidžia burbulus juokas
Tai tokios bus pas mūsų bernužėlius dovanos Kaip sakant mašinų vaikinukai gerai užturės

kartais ta mašina ne keturratis _liuks_ _liuks_ o kuriam atiteks gaisrinė nepasidalins vienos, žinau kur burbulus leidžia didelė yra Titei ritei o mažesnė maksei _liuks_ _liuks_ _liuks_ o mūsiškis berods mašinų negaus na tik tą transformerį kur pasidaro ir mašina _liuks_ šaunios dovanėlės _liuks_ _liuks_ kažin dar maksei yra ko gero, reikia gimtadienio dovanos 6m berniukui galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 7:05 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mūsų vaikinukų transformeriai tranformuojasi į mašiną,o kitas į motociklą _liuks_ Gaisrinę nupirko dovydo krikšto mama,pirko babilone limpopo. Žmogaus voro mašina-keturatis _liuks_
Man tai vyras sako negeri vaikai,tai per geros dovanos tokiems neklaužadoms 10

LauritukeKaip faina,kad Airidukas gaus dovanų rogutes _liuks_ _liuks_ Labai gerai ir praktiška dovana _liuks_ _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 7:23 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Man tai vyras sako negeri vaikai,tai per geros dovanos tokiems neklaužadoms

maniškis tai sako kadangi geras vaikas buvo ir skatyt ir rašyt išmoko tai negaila nieko miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 7:34 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
transformeriai tranformuojasi į mašiną,

mūsų irgi _liuks_
Quote (Romeniukas)
Žmogaus voro mašina-keturatis


jei toks tai ilgai turėtų tarnauti _liuks_ _liuks_ _liuks_ mums pernai atnešė kalėdų senelis, tik pasirūpinkit galingom geriau pakraunamom batarkėm, nes gerai lekia tada _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2010-12-09, 7:35 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 10:25 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
LauritukeKaip faina,kad Airidukas gaus dovanų rogutes _liuks_ _liuks_ Labai gerai ir praktiška dovana _liuks_ _liuks_ _liuks_

tai jau taip tik jas gaus ankščiau kad jau galėtų mėgautis kai tiek sniego savaitgalį puošime kieme eglutę tai va ir ras rogutes


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-09, 10:43 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
tai jau taip tik jas gaus ankščiau kad jau galėtų mėgautis kai tiek sniego savaitgalį puošime kieme eglutę tai va ir ras rogutes

aš irgi nužiūrėjau naujas rogutes, reikės nusipirkt nuo kalniuko


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-10, 9:25 AM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
tai jau taip tik jas gaus ankščiau kad jau galėtų mėgautis kai tiek sniego savaitgalį puošime kieme eglutę tai va ir ras rogutes

Kaip faina _liuks_ Ot bus džiagsmo airidukui anwei


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-12-10, 11:26 AM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Kaip faina _liuks_ Ot bus džiagsmo airidukui anwei

niu jo _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-12-12, 1:49 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukai o tu matei kaip atrodo realiai tas Ratų žaidimas iš Oriflame man jau atnešė vakar tai dydis kaip kortos o pačios kortelės kaip pusę kortos

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Sekmadienis, 2010-12-12, 9:32 PM | Žinutė # 71








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
maniske tai zaislu nelabai nori.mazai zaidzia.jai reikia piesti.ir pan.tai as nupirkau patalyne su princesem.dvd diska 12 sokanciu princesiu.nes ji labai megsta princeses.pas ja kambary paveikslai pirncese.uzuolaidos princeses.it naktiniai ir tie princeses..tai dar kazka ziuriu tokio su princesem.gal zaislu deze paimsiu su princesem dar ziuresiu laiko biski yra _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-13, 5:52 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
maniske tai zaislu nelabai nori.mazai zaidzia.jai reikia piesti.ir pan.tai as nupirkau patalyne su princesem.dvd diska 12 sokanciu princesiu.nes ji labai megsta princeses.pas ja kambary paveikslai pirncese.uzuolaidos princeses.it naktiniai ir tie princeses..tai dar kazka ziuriu tokio su princesem.gal zaislu deze paimsiu su princesem dar ziuresiu laiko biski yra _liuks_

Tikra princesė auga Tai jei viskas patinka kas su princesėmis,tai žaislų dėžė labai gerai,ir susidės žaisliukus ir kamabrį papuoš _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-13, 7:02 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
labai megsta princeses.pas ja kambary paveikslai pirncese.uzuolaidos princeses.it naktiniai ir tie princeses

manau kaip berniukai mėgsta Makvyną taip mergaitės princeses , mūsų irgi ir pataliukai ir pižama ir striukė su makvynu, per akciją ir dėžę žaislams nupirkom su makvynu
ot taviškė bus laiminga gavus su princese _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2010-12-14, 1:34 AM | Žinutė # 74








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
tai jos jei klausia ka nori is senelio salcio ji sako barbe princese. juokas yra tokia spinta pirkti su princesem.nu tem medziagine.bet kai ji nedaug turi rubu ir manau jai patinktu..nu dar pasikonsultuosiu su krikto tevais ka jie zada pirkti...nu ner brangu 35 svarai.ir ta s[pinta ir ta zaislu deze..nugriutu klaudija is laimes pamacius juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-12-14, 9:15 AM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
tai jos jei klausia ka nori is senelio salcio ji sako barbe princese. yra tokia spinta pirkti su princesem.nu tem medziagine.bet kai ji nedaug turi rubu ir manau jai patinktu..nu dar pasikonsultuosiu su krikto tevais ka jie zada pirkti...nu ner brangu 35 svarai.ir ta s[pinta ir ta zaislu deze..nugriutu klaudija is laimes pamacius

tikrai manau apsidžiaugtų juokas juokas sakytų koks geras Kalėdų senelis _liuks_ _liuks_ _liuks_ na aišku pasitark ir tada apsispręsit _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024