Antradienis, 2024-04-23, 12:24 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-27, 7:36 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Labai gausios ir gražios dovanėlės _liuks_ _liuks_ _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-27, 7:52 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Labai gausios ir gražios dovanėlės

ačiukas miela , gausios gal todėl kad sudėjo visi draugai kas vietoje gyvena, kad būtų viskas vienoje vietoje nes _liuks_ _liuks_ , o tik kas iš toliau tas atskirai įteikė _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-27, 8:29 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Štai ir mūsų bernužėlių dovanos,gal ne tokios gausios,bet dovanėlės tokios labai lauktos

_liuks_ gražios dovanėlės, ar labai patenkinti bernužėliai buvo miela miela
Quote (Romeniukas)
Gaisrinė leidžia tokius gražius burbulus

aga žinau super mašina, bet aš mačiau didesnę _liuks_ _liuks_ dar ir signalus turėtų leisti miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-27, 8:52 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Leidžia gaisrine signalus,dega šviesos,labai patinka iš rankų nepaleidžia,jau visus burbulus išnaudojo juokas juokas

Labiausiai tai vaikams džipai patiko duodasi dabar,sakau kaimynai ateis skūstis kai šitaip po kambarius varinėja 10 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-27, 9:10 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
,jau visus burbulus išnaudojo
Labiausiai tai vaikams džipai patiko duodasi dabar,sakau kaimynai ateis skūstis kai šitaip po kambarius varinėja

tai nieko naujų įpilk _liuks_ _liuks_
tai džiaugiasi vaikai, kalėdų senelio dovanomis, o kadėdų senis neatėjo šiemet miela , mes tai padėjom maišą prie eglutės, nes jau didelis sakom pažins juokas juokas juokas juokas bet va pas draugus kai buvom, tai kaimynas buvo persirengęs atėjęs buvo tai oj džiaugsmo buvo juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-12-28, 2:25 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na maniskiai tiek visko gavo dabar reik net slept .kadangi siemet kaleda isprotejo tai bus idomu kuom toliau juo dziugins _pikt_ <na dovanos labai brangios ir seip mes buvom preis jas deja >,bet gavo ir visai reikalingu daiktu<bet tik Zygutis vienintele masina>
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-12-28, 2:40 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na maniskiai tiek visko gavo dabar reik net slept .kadangi siemet kaleda isprotejo tai bus idomu kuom toliau juo dziugins <na dovanos labai brangios ir seip mes buvom preis jas deja >,bet gavo ir visai reikalingu daiktu<bet tik Zygutis vienintele masina>

tai pas mus senis irgi iš proto išėjo, galvoju kažin ką per kitas kalėdas atneš išlepino manau per šitas juokas juokas juokas aš irgi buvau prieš brangias dovanas , o šeip iš nereikalingų daiktų tai manau saldainiai juokas juokas nes kinderis beveik jų nevalgo tai manau mes sunaikinsim juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-12-28, 2:42 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o šeip iš nereikalingų daiktų tai manau saldainiai nes kinderis beveik jų nevalgo tai manau mes sunaikinsim

pas mus jau saldainiai i pabaiga juokas pradzioj tai net atsikanda neskanu ir meta i siukliadeze juokas na o siandien ziu visus is eiles kemsa ir dar sugeba susipykt
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-12-28, 2:54 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
pradzioj tai net atsikanda neskanu ir meta i siukliadeze na o siandien ziu visus is eiles kemsa ir dar sugeba susipykt

juokas juokas juokas va čia tai geras o mūsų kinderiui tai krikštomama nupirko su alkoholiu ir pati to nematė


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 9:24 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano panelė gavo įvairių dovanelių,bet jei geriausia tai lėlė Mažoji Paula ,kur igarsinta lietuviškai...
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 9:29 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
Mano panelė gavo įvairių dovanelių,bet jei geriausia tai lėlė Mažoji Paula ,kur igarsinta lietuviškai...

o jau patenkinta buvo kiek panelei džiaugsmo


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 9:34 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Patenkinta,ištikro tai čia ji pati sau nusipirko tą dovaną,nes pati pinigėlių susirinko :) ir pasidarė sau kalėdine dovanėle, bet turėjom vargą su ta lėle liudna miela
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 9:37 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
bet turėjom vargą su ta lėle

o kodėl galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 9:41 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o kodėl

pas mus čia jos nebuvo pirkt,tai važiavom į Klaipėda ,ten nupirkom tą lėlę,bet jos mum niekas netikrino,parsivežėm namo o ji beveik neveikia koja išnirusi buvo,tai ji nė dainavo nė kalbėjo..gavom vežti atgal ,o mum kelionė atstumas tai apie 125 km kažkur ..dėl to ir suvargom mes su ja,pakeitė į naują bet jau tada tikrino juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 9:54 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
pas mus čia jos nebuvo pirkt,tai važiavom į Klaipėda ,ten nupirkom tą lėlę,bet jos mum niekas netikrino,parsivežėm namo o ji beveik neveikia koja išnirusi buvo,tai ji nė dainavo nė kalbėjo..gavom vežti atgal ,o mum kelionė atstumas tai apie 125 km kažkur ..dėl to ir suvargom mes su ja,pakeitė į naują bet jau tada tikrino

nu geras pasitaiko pasitaiko ir taip, gerai kad dar apkeitė _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024