Šeštadienis, 2024-05-04, 1:24 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-01-07, 11:41 AM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
Aš tą taikinį nupirkau iš KLP Senukų ir tą dien su labai gera nuolaida pamenu kai skaičiavom tai per pus pigiau kainavo

na va kaip gerai tos nulaidos _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-10-28, 5:18 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na ka ir vel arteja Kaledos liuks ka siais metais kaledu senelis atnes jusu vaikuciams anwei

Dovydui senelis jau atnese dovana,jis labai norejo bibleidu arenos ten su visais paleidejeis ir panasiai,tai jo svajone issipildys liuks liuks liuks Deivydukas dar tiksliai nezino ko nori dovanu,bet laiko dar yra,manau tikrai sugalvos.

O ko jusu vaikuciai laukia sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-10-28, 7:40 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na ka ir vel arteja Kaledos ka siais metais kaledu senelis atnes jusu vaikuciams

Quote (Romeniukas)
Dovydui senelis jau atnese dovana,jis labai norejo bibleidu arenos ten su visais paleidejeis ir panasiai,tai jo svajone issipildys

oj dar nemažai laiko liuks liuks bet žinoma, kad kalėdų senelis atneš to ko nori kinderis liuks liuks
ar išlaikysit dovaną iki Kalėdų, nes laiko dar daug geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-10-28, 7:41 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O krikštasūniams jau žinom ką dovanosim liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Šeštadienis, 2011-10-29, 9:09 AM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Mūsiškis tai nori lego kur rodo per teliką db nauja reklama reiks žiūrėti gal kalėdų senelis ir bus geras atneš vaikui ko labai nori liuks dar ir nynzės aišku nepamaišytų šie metai mums dar gerai žino ko nori,atneš nynze bus labai laimingas juokas liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-11-02, 8:41 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dovydui senelis jau atnese dovana,jis labai norejo bibleidu arenos ten su visais paleidejeis ir panasiai,tai jo svajone issipildys

tik jei pirksit, nepirk su rankiniu paleideju, jie labai greitai sugenda galvoju o mūskškis turi kelis, čia kai bakuganai juokas juokas juokas juokas ant bangos juokas juokas
tai mums krikštomotinėlė atsiuntė kinderiui ten berods arena, tie bebleidai keli paleidejai, na rinkinys, aš ant juoko pažiūrėjau kainas pas mus tai vienas bebleidas 25 Lt geda geda o en sake visą rinkinį už tiek paėmė ir dar daugiau bebleidų priprko juokas juokas
Quote (Laurituke)
lego kur rodo per teliką db nauja reklama reiks žiūrėti gal kalėdų senelis ir bus geras atneš vaikui ko labai nori dar ir nynzės aišku nepamaišytų šie metai mums dar gerai žino ko nori,atneš nynze bus labai laimingas

žinok va lego mūsiškis irgi nori bet tų kur labai labai maži būna jam labai patinka statyti, turim tai visą gaisrinės stotį susikonstravo sako reikėtų dabar ir kareivių bazės juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-11-04, 4:19 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tik jei pirksit, nepirk su rankiniu paleideju, jie labai greitai sugenda o mūskškis turi kelis, čia kai bakuganai ant bangos

Ką reiškia rankinis paleidėjas? galvoju Na ten du paleidėjei,kažkokie antpirščiai su kuriais reguliuoji tuos bibleidus,nu žodžiu man kosmosas tie bibleidai bakuganai ir visokie kitokie š juokas juokas juokas juokas O dar kiek kainuoja tie š juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-11-04, 7:07 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ką reiškia rankinis paleidėjas? Na ten du paleidėjei,kažkokie antpirščiai su kuriais reguliuoji tuos bibleidus,nu žodžiu man kosmosas tie bibleidai bakuganai ir visokie kitokie š O dar kiek kainuoja tie š

na rankinis tai yra kur užsitaiso, su tokiu plasmasine virvele, na nemoku pasakyti, įsistato tas bebliedas, isikiša ta virvelė, užsidedi antpirštį ir trauki ir tada paleidi juokas juokas o mūsų tai elektriniai, ant rankenos laikosi ant 3 magnetų ir reikia kai isisuka mušti per viršų ir tada pasileidzia juokas juokas na jo kainos tai neblogos juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-11-04, 7:42 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na rankinis tai yra kur užsitaiso, su tokiu plasmasine virvele

Ai tai ne turėjome tokius paprastus tai sulūžo kaip ir sakai juokas Čia visai kitokie kaip sakant šūstri juokas Pas mus ir elektriniai liuks ir dar yra antpirščiai liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
PearlData: Penktadienis, 2011-11-04, 8:49 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 315
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Oi Kalėdos Kalėdos...Vaikams džaiugsmas o tėveliams galvos skausmas geda galvoju
Mano sūnelis ir vydurinėlė labai mėgsta piešti ,tai akcijos metu nupirkau "piešimo vandeniu rinkini AQUA DOODLE" va čia, tikiuosi patiks mirkt
o didžiajai dar svarstau ką pirkti, nesinori lėlių dovanoti, nes namuose jų begalės, tad svarstau tarp kokios nors delionės, stalo ar šiaip kokio lavinamo žaidimo. geda Sunkoka užduotis..
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2011-11-05, 9:24 AM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (OriNta)
.Vaikams džaiugsmas o tėveliams galvos skausmas

Pritariu mirkt
Quote (OriNta)
tai akcijos metu nupirkau "piešimo vandeniu rinkini AQUA DOODLE"

Labai gera dovana liuks mano mažė ir mėgsta piešti,reiks pagalvoti apie šią dovaną gerai
O šiaip dar nieko nepirkom,nes norai pas juos begaliniai,ypač pas sūnų juokas rašė abu laiškus seneliui,tai vaiko norai ojojjjj... sypsausi greičiausiai abiem LEGO pirksim,nes dabar manija pas abu,net pešasi dėl tų kaladėlių sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
noeleData: Sekmadienis, 2011-11-06, 1:00 AM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Quote (OriNta)
AQUA DOODLE" va čia,

mansike turi jau kelis metus sita.retkarciais papaiso/bet smagiausiai tai atsinesa stikline ir visa suslapina.po to dziovina juokas maniske tike viska turi kad turbut niko negaus tik saldainiu ar koki rubeli.nes delioniu turi.maga block kaladeles turi.leliu n...pilnas kampas ir ko reikia ir ko nereikia.sakiau jokiu zaislu viskas juokas monopoli as turiu.reikes jauciu jau su ja pradeti zaisti juokas nintendo ds as turiu bet mazoji pagrinde zaidzia.turiu nintendo wii.tai abi pazaidinejam...nu ka as zinau ko tam vaikui reikia...sokolado liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-11-06, 8:41 AM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Irce)
greičiausiai abiem LEGO pirksim,nes dabar manija pas abu,net pešasi dėl tų kaladėlių sypsausi

va,va žiūriu LEGO tai nori daug kas maniškis irgi nori


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
titanikeData: Sekmadienis, 2011-11-06, 7:14 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na o mes planuojam staliuka su kedutem i kambari,nes norai tai ir ohoho, o ant galo atsiseda ir sako as visko noriu sypsausi

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2011-11-07, 10:04 AM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (titanike)
o ant galo atsiseda ir sako as visko noriu sypsausi

va čia geriausia juokas liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024