Ketvirtadienis, 2024-04-25, 7:16 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Panevėžiečių forumiukas 2 tema.
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 4:22 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
labai prižiureta,geros dujos idetos ir taip toliau. tai todel ne mazda o BMw ir ji juk didesne erdvus salonas ir man labai gražiai jos važiuoja kažkodel

jo gražiai BMW dirba juokas juokas juokas juokas tik nepatinka man su dujomis 10 , ir brangu 10 , o šeip man jos mielos, o vietos tikrai nemažai _liuks_ _liuks_ , aš tai kokio džipo norėčiau juokas juokas juokas juokas juokas gal senatvėj nupirks kas nors juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 4:35 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
nu kur tau brangu dujos galvoju va benzinas tai brangu,o su dujomis pigu juokas juokas
na pažėk kiek kainuoja benzinas ir kiek dujos 10 svarbu kad geros idetos,kaip vyras sako šūstros _liuks_ juokas juokas nes jai buna paprastos kaip buvo musu mazdoje tai šaudo juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 5:28 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
na pažėk kiek kainuoja benzinas ir kiek dujos

jo nėra labai brangios, bet kiek žinau, reikia ir dujom ir benzu važinėt, vien dujom negerai miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 5:32 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va grįžo maniškiai juokas juokas apsikrovę aktimeliais ir dononkeis juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 6:09 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
svarbu kad geros idetos,kaip vyras sako šūstros nes jai buna paprastos kaip buvo musu mazdoje tai šaudo

nėra gerų ar blogų dujų, yra tik gera ir nekokia dujinė įranga _liuks_ _liuks_ , nes dujos yra buitinės ir mašininės miela , kike žinau tai į mašinas pila ir tokias ir tokias _liuks_ _liuks_ , o jei įranga dujinė buvo nekokia tai ir šaudydavo jūsų mazda, bet jug sakoma jei mazda tai ir bezda juokas juokas juokas , o jei gera įranga sudėta į BMW tai ir nešaudys _liuks_ _liuks_
bet jei iš draugo perkat, tai jug neįkiš kažkokio š.... miela miela
nors šeip sakoma jei nori susipykt su draugu paskolink jam pinigų,pirk iš jo mašiną arba kurt bendrą verslą juokas juokas tada draugystės nebebus juokas juokas juokas
o maniškiui tai turi būti dizelinė juokas juokas juokas juokas juokas juokas nepripažįsta kitokių juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 7:00 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na cia kas per BMW fanes, asju labiausiai nemegstu, man jos asocijuojasi su skustagalviais pacukais 10
bet kiek zmoniu, tiek nuomoniu miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 7:16 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
na cia kas per BMW fanes, asju labiausiai nemegstu, man jos asocijuojasi su skustagalviais pacukais

oj zinok man irgi su jais asocijuojasi, bet va BMW Z3 ir z5 ir BMW džipas mua mua mua mačiau yra keletas panevėžį, o šeip atsimenu, kad kai atvažiavau į Panevėžį tai kas antras buvo BMW juokas juokas juokas juokas
o šeip na nieko nieko mašinos, bet mano vyras sako "bavariškas mėšlo vežimas" juokas juokas juokas juokas
man tai tie naujesni labai gražūs senesni tai nelabai 10
va šitas man pasaka mua mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 7:19 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
maniškis tai audi fanas juokas :juokas: juokas , jo svajonių mašina _liuks_

na tokios aš tai neatsisakyčiau _liuks_ :_liuks_:
dove manau, kad nesvarbu kokia mašina, svarbu gera ir kad patiktų _liuks_ :_liuks_: _liuks_ na dar ir negestų _liuks_ :_liuks_:


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2010-02-25, 7:21 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 7:23 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ką mergaitės veikiat? 10
mano vaikis pas draugę, tai sakau prie kompo atsisėsiu, draugė jau iš Vilniaus atvažiuoja, tai įspudžių bus pilna, jau skambino, sako iš kur tiek sniego, gaila kad prieš mėnesį nebuvo Lietuvoj va tada tai buvo sniego juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 8:23 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
dove manau, kad nesvarbu kokia mašina, svarbu gera ir kad patiktų _liuks_ _liuks_ _liuks_ na dar ir negestų _liuks_ _liuks_

tai už tat kad negestu ir bent jau padoriai atrodytų _liuks_ _liuks_
ta ksedą kur radom tai labai patiko visas salonas šviesus odinis,visur vien oda,pasaka tiesiog _liuks_ _liuks_ tik daužta viena fara tai čia manau ne tokia jau ir didelė problema ar trumumas 10
tai šeštadieni vyras skambins tikiuosi dar bus neparduota _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 8:34 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
visas salonas šviesus odinis,visur vien oda,pasaka tiesiog tik daužta viena fara tai čia manau ne tokia jau ir didelė problema ar trumumas
tai šeštadieni vyras skambins tikiuosi dar bus neparduota

oj žinok jei sedynės odinės, tai vasarą labai karštą bus o žiemą užpakalius šalti juokas juokas draugo peugeout odines sedynės tai liudna liudna , bet kai medžiaginės dažnai valyt reikia juokas juokas juokas
o jei nuvažiuosit pažiūrėt tai tegu gerai apžiūri, kad nebūtų po stiprios avarijos tik kosmetinis biškį padarytas galvoju , maniškis kai pirko tai jie tryse važiavo juokas juokas vienas kad apžiūrėtų įšorę o kitas kad variklį apžiūrėtų juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 8:35 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
sveikutes,aš tai varškėčių privalgiusi kepiau kaip tu snieguoliuke parašiai ir puikiai pavyko,vyras sako va čia tai tikri varškėčiai,o tada buvo kažkokie kepti birbyzai

maniškiui irgi labai patinka kepti, bet labiau spurgos juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 8:36 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o dabartinę mašiną jau pardavėt? miela
kaip praėjo sesės dukrytės gimtadienis? miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 8:43 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
oj žinok jei sedynės odinės, tai vasarą labai karštą bus o žiemą užpakalius šalti juokas juokas draugo peugeout odines sedynės tai liudna liudna , bet kai medžiaginės dažnai valyt reikia juokas juokas juokas
o jei nuvažiuosit pažiūrėt tai tegu gerai apžiūri, kad nebūtų po stiprios avarijos tik kosmetinis biškį padarytas galvoju , maniškis kai pirko tai jie tryse važiavo juokas juokas vienas kad apžiūrėtų įšorę o kitas kad variklį apžiūrėtų juokas juokas juokas

niekada vienas nepirko mašinos tai pat tryse,su draugu ir broliumi _liuks_ juokas tai savaime aišku kad apžiūrės,kas be ko,o del odinių sedųniu tai man atrodo daug feriau,švaru gražu,su srvetėle nuvalai jai kas,o kai medžiaga tai jau taip lengvai nenuvalysi,šlapia jai kas išsipiltu na žodžiu kiek žmonių tiek nuomonių juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-25, 8:45 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o dabartinę mašiną jau pardavėt? miela
kaip praėjo sesės dukrytės gimtadienis? miela

ne dar nepardavėm,šeštadieni _liuks_
gimtadieni seses nebuvome,bet praėjo paprastai,pasveikinome kai atėjo pas mus permiegoti _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024