Šeštadienis, 2024-05-04, 10:36 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Panevėžiečių forumiukas 2 tema.
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:07 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
Sveikutes, pasirodau ir as, tai sveciu turiu, tai medelius lipdau, tai dar ka, maziau cia beiseina uzsukt

labas vaidabas miela seniai matyta miela miela , medelių daug jau pridarei?o aš žinok ką mugei sugalvojau, bandysiu vakare padaryt _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:08 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
Sveikutes, pasirodau ir as, tai sveciu turiu, tai medelius lipdau, tai dar ka, maziau cia beiseina uzsukt 10

sveikute oj tu darbininke bitute net prie svečių medelius darai 10 10 tai atsipusk kuria diena be medelių gamybos _liuks_ oj jai aš gaminčiau medelius tai mane užpjautų,jau dabar liepia eiti nuo pc,jie nesupranta su kuom ir apie ka aš čia bendrauju,sako koks čia idomumas?? juokas juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:10 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
oj tie medeliai ir mugės matau jus užvaldė juokas juokas pas mus tai niekas nieko negamina ir neneša i mugę liudna na nieko bus dar progų pagaminti medelių,aš jau turiu ideją kaip pagaminti truputi kitaip nei visos gamina _liuks_ _liuks_ na ne visai kitaip tik truputi kitaip _liuks_ _liuks_ juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:12 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o aš žinok ką mugei sugalvojau, bandysiu vakare padaryt _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_

tai butinai pasirodyk miela
Quote (Dove@Deive)
oj tu darbininke bitute net prie svečių medelius darai 10 10 tai atsipusk kuria diena be medelių gamybos _liuks_ oj jai aš gaminčiau medelius tai mane užpjautų,jau dabar liepia eiti nuo pc,jie nesupranta su kuom ir apie ka aš čia bendrauju,sako koks čia idomumas?? juokas juokas juokas juokas

ne, prie sveciu nedarau.., kad kaimynu jaunu nera aplink, o toli kur eit, tingiu, medeliai belieka, bet cia iki penktadienio, po muges primazinsiu tempus juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:13 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
sveikute oj tu darbininke bitute net prie svečių medelius darai tai atsipusk kuria diena be medelių gamybos oj jai aš gaminčiau medelius tai mane užpjautų,jau dabar liepia eiti nuo pc,jie nesupranta su kuom ir apie ka aš čia bendrauju,sako koks čia idomumas??

na negerai, kai svečių yra prie PC sedėti, o va kai medelius darai gali visi grožėtis, _liuks_ _liuks_ _liuks_ vakar aš rodžiau draugėm kaip reikia daryti, tik klijų lazdelių pritrūkau juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:16 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
pas mus tai niekas nieko negamina ir neneša i mugę na nieko bus dar progų pagaminti medelių,aš jau turiu ideją kaip pagaminti truputi kitaip nei visos gamina na ne visai kitaip tik truputi kitaip

na mes tai verslą darželį kursim, vaikas sakė kad už gautus pinigėlius pirks kai ką juokas juokas juokas juokas sakė daugiau medelių padaryt juokas juokas juokas , o proga medeliams daryti manau visada atsiras, svarbu, kad saldainių būtų _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:17 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
tai butinai pasirodyk

būtinai 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:19 PM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
oj tie vaikai man jau galvą skauda na nieko gerai kad daug vietos yra jai būtų vienas kambarys tai durnynas tikras būtų bet kuo daugiau vietos tuo daugiau vaikams reikia,jau vaiku kambario nebeužtenka persimetė i saliona tai patikėkit kiek man tvarkymo bus

na pas mus vienas kambarys, ir vaikų prieina nemažai, per gimtadienį 12 buvo juokas juokas juokas ir jokio durnyno nebuvo _liuks_ _liuks_ _liuks_ ir pažais ir padurniuot vietos pilna _liuks_ _liuks_ _liuks_ o kai normalus oras, nėr čia ko namuose sedėti lekia į lauką visi, tai vietos daug tada _liuks_ juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:32 PM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
o dėl medelių tai jau senai tas versliukas klesti ir nelabai ka čia padarysi,intere pažiūrėjau tai tas versliukas jau klesti senai ir jau patikimi ir savi klientai net yra _liuks_ nebent tarp savų draugų rato _liuks_ bet pas šiandien atvažiavo draugas ir mes jam parodėme ta puokštę,tai sako man tokios dovanos nereikėtų liudna sako gražu bet kaip dovvana tai nepatiktų liudna va tau ir gražumas,na gal čia tik vyrams,o moterims manau labai gražu _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:38 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
tarp savų draugų rato bet pas šiandien atvažiavo draugas ir mes jam parodėme ta puokštę,tai sako man tokios dovanos nereikėtų sako gražu bet kaip dovvana tai nepatiktų va tau ir gražumas,na gal čia tik vyrams,o moterims manau labai gražu

na mano vyrui tai super medelis patiko _liuks_ :_liuks_: _liuks_ na yra tokių vyrų kur vietoj dovanos butelis labiau patinka miela
ir draugėm tai visos ant gimtadienių užsiprašė _liuks_ :_liuks_: _liuks_ :_liuks_:


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Šeštadienis, 2010-02-27, 5:41 PM
Atsijungęs
Vai2skeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:44 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na kiekvienas savo skoni turi, o kadangi darau draugams, kuriuos pazystu, tai ir zinau kas jiems patinka, be to, kai vaziuoji kur i svecius pasisveciuot, man visai malonu vaikams nuvezt koki maza medeli, kol mes plepam, vaikai graziai gliaudo miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:45 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
oj pagalvojus apie viena kambari tai neimanomas dalykas kai gyvenome mažame kambaryje tai tik du vaikai budavo per šventes ar šiaip

oj pas mus ypač vasarą tai darželis juokas juokas juokas juokas juokas darugų milijonas, tai visus susikviečia juokas juokas juokas ir nei baliams nei durniavimui nemaža vietos, tik teveliai tada išeina, kad vaikams laisvė būtų juokas juokas juokas
o kai gimtadienis būna tai juokas juokas juokas ir darželio draugai ir kiemo ir pusbroliai juokas juokas juokas juokas
tik kai ateina į gimtadienį ir prasideda na dabar ir tu ateisi į gimtadienį _liuks_ , tai pernai jau išleidom vieną į draugo gimtadienį _liuks_ , nuvežėm iki smėlynės gatvės galo, jie name gyvena ir palikom pusdienį, tai ir buvo su draugeliais beveik visą dieną juokas _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-27, 5:47 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
oj kas liečia medelius tai nėra geresnės dovanos _liuks_ _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-27, 6:25 PM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
nuvezt koki maza medeli, kol mes plepam, vaikai graziai gliaudo

_liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-27, 8:41 PM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
va svečiai jau išsiskyrstė ir aš dar nemiegu,o jus mrgaitės??

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024