Pirmadienis, 2024-04-29, 10:16 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkime prie kavos puodelio 53 tema (Te kalbos liejasi laisvai...)
Paplepėkime prie kavos puodelio 53 tema
LAVAData: Pirmadienis, 2011-02-21, 9:49 AM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
Sveikos mua
Zaliaake, oij kaip gardžiai čia tu vaišini
vna va, ašvisus išleidau,apsitvarkiau, dabar galiu pasikompint, nes popiet teks lėks su mergaite į Pnvz pas gyditoją, paskui tekinom į šokius...

mua užimta dienelė laukia, eisiu ir aš greitai į virtuvės karalystę, po to dar įkelsiu, jeigu kas man gausis pas jus į virtuvęs skyrelį
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 9:52 AM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zaliaake25)
užimta dienelė laukia, eisiu ir aš greitai į virtuvės karalystę, po to dar įkelsiu, jeigu kas man gausis pas jus į virtuvęs skyrelį

aij, man patinka veikla juokas
ojetau, kaip pavydžiu toms, kas į virtuvę eina kaip į karalystę, aš tai kaip į kalėjimą 10
žiūrėjau tavo receptėlius, obuolių pyragą reiks ir man kurią dieną iškept, ale pavojinga būt su tavim draugaut, pro duris nebeišeičiau juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 10:51 AM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
lekiu tai pas sesę O rytoj einu dėl darbo,vyks atranka

kaip sesė jaučiasi po gimdymo miela miela kaip faina kad berniukas gimė, dabar bus porelė _liuks_ sekmės atrankoje _liuks_
Quote (vaidabas)
teks lėks su mergaite į Pnvz pas gyditoją

o kas mergaitei yra galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 10:51 AM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas rytas beje 4 na jau nebe rs bet vietiek labas anwei

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 10:53 AM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Žaliaake25 ačiukas už pamokėlę lazanijos, vakar nebesulaukiau, bet va šindien paskaičiau visai lengva bandysiu ir aš _liuks_ _liuks_ o jau tas obuolių pyragas
Quote (zaliaake25)
eisiu ir aš greitai į virtuvės karalystę,

aš tai šiandien tingiu kuistis virtuvėje bet vistiek reiks juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 10:54 AM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš tai va turiu pasirašyti kalbą rydienai, o galvoje visiška tuštuma juokas juokas juokas nesidelioja žodžiai eni pro kur

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:00 AM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kas mergaitei yra

paauglystė... spaudimas aukštas.. kaip ir į širdies ydą panašu, na bet sakė paauglystėje taip būna, arba išsivystis, arba dings..tai mes optimistai, tikimės kad dings miela
tk va prašysiu dalinio atleidimo nuo kūno kultūros pamokų, nes pas mus mokytoja grižta, krūvis didelis
o paskui dar į stomotologinį, pernai sukandimas buvo ties riba, tai va žėsim, ar nereiks dar plokštelės


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LAVAData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:01 AM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
ale pavojinga būt su tavim draugaut, pro duris nebeišeičiau juokas

Quote (snieguoliuke)
Žaliaake25 ačiukas už pamokėlę lazanijos, vakar nebesulaukiau, bet va šindien paskaičiau visai lengva bandysiu ir aš _liuks_ _liuks_ o jau tas obuolių pyragas

mua
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:02 AM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
paauglystė... spaudimas aukštas.. kaip ir į širdies ydą panašu, na bet sakė paauglystėje taip būna, arba išsivystis, arba dings..tai mes optimistai, tikimės kad dings
tk va prašysiu dalinio atleidimo nuo kūno kultūros pamokų, nes pas mus mokytoja grižta, krūvis didelis
o paskui dar į stomotologinį, pernai sukandimas buvo ties riba, tai va žėsim, ar nereiks dar plokštelės

aga būna būna paauglystei visokių problemyčių bet nieko viskas bus gerai šaunu kad optimistai _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:06 AM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aga būna būna paauglystei visokių problemyčių bet nieko viskas bus gerai šaunu kad optimistai

na didžiajai visai kitaip, rodos praėjo tas bjauriausias periodas, mažoji ir taip jautresnė viskam..., aš labiausiai bijau, kai mūsų berniokas brest pradės juokas , nors ir dabar prieš veidrodį atsistojes rado vieną plaukelį pažastį, tai jau mus visus pradžiugino, jog jau bresta juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:12 AM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
na didžiajai visai kitaip, rodos praėjo tas bjauriausias periodas, mažoji ir taip jautresnė viskam..., aš labiausiai bijau, kai mūsų berniokas brest pradės , nors ir dabar prieš veidrodį atsistojes rado vieną plaukelį pažastį, tai jau mus visus pradžiugino, jog jau bresta

na va dar vienas paauglys bus juokas juokas pamenu kad pas mus šeimoje su broliu kiek vargi buvo o su manim ir sese nelabai kažkaip ir aš bijau tos paauglystės žinok galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:12 AM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet nieko viskas bus gerai šaunu kad optimistai

ašku jog neramu, bet nepradėsi gi raudot ar stresuot, stengies apie tai negalvt, neparodyt vaikui


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:17 AM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)

ašku jog neramu, bet nepradėsi gi raudot ar stresuot, stengies apie tai negalvt, neparodyt vaikui

tikrai taip aš geriau kamputyje paraudu jei man dėl kažko neramu, o ne prie vaiko, kad ir pamenu prieš operacija, išlydėjau viskas buvo tvarkoj tik durys užsidarė ir prasidęjo 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:23 AM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kažkaip ir aš bijau tos paauglystės žinok

bijojau ir aš, ir dar dabar neramu..gal priprasiu, mažai mano kur dar eina, mažoji daugiau į kokius šokius, bet jau tada sėdim abu kaip ant adatų, ir žiūrim į laikrodį 10
tik tiek, kad bandom kalbėt, apie viską, savo draugų pavyzdžiais ir tt, na svarbiausia kap bebūtu, kad žinotu, jog mes su jais, už juos, nors ir ką pridirbus aprėkiam
bandau per aplink, pvz parodyt, kaip šlykštu, girta mergina, moteris, ką pasiekė tos, kurios populiarios tarp bernų, lipdamos per juos, kaip per kopečias, na dažnai pašnekam visokiom temom, taip išpešam koks jų požiūris į tai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Pirmadienis, 2011-02-21, 11:28 AM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas 4
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkime prie kavos puodelio 53 tema (Te kalbos liejasi laisvai...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024