Ketvirtadienis, 2024-04-25, 1:06 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema.
LauritukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 6:29 PM | Žinutė # 1441








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Jo oriukas puikus ,vėjas nurimo saulutė šviečia liuks eisim pasivaikščioti iki centrinės maksimos pirkti karvutės saldainių juokas uošvenė nusipirko šnd nu skanūs kokie liuks ryt akcija jau baigiasi tai šnd reikia dar nusipirkti juokas liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-01, 7:07 PM | Žinutė # 1442








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ką veikinėjate :) mano vaikinukai duodasi kieme gerai

Quote (Laurituke)
uošvenė nusipirko šnd nu skanūs kokie ryt akcija jau baigiasi tai šnd reikia dar nusipirkti

Maniškiai prisikišo kišenes pas močiutė karvutės saldainių, močiutė taip gyrė kokie skanūs juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-01, 8:21 PM | Žinutė # 1443








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na va pasilepinau vonioje, dabar einu pasidarysiu arbatytės

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 8:54 PM | Žinutė # 1444








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
pirkti karvutės saldainių juokas uošvenė nusipirko šnd nu skanūs kokie liuks ryt akcija jau baigiasi tai šnd reikia dar nusipirkti juokas liuks

aga skanūs, man patys skaniausi saldainiai liuks liuks liuks liuks liuks nusipirkom mes vakar dar juokas juokas juokas na va kinderis jau lovoje, anksčiau ėjo miegoti ryt tarmokyklinės futbolo varžybos tai sakė nori pailsėt gerai liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 8:56 PM | Žinutė # 1445








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
sakau gal ryt aprangą jo pasiimti į darbą nunešiu tiesiai į stadiona geda na dar iki ryto sugalvosiu juokas juokas juokas aš tai sakau pasikompinsiu , ir eisiu liuli liuli :)

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:03 PM | Žinutė # 1446








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nepasisekė man, bet ačiū dievui viskas gana gerai baigėsi, galėjo būti ir blogiau... Vaikai maudėsi ir prilaistė vandens ant grindų, aš kažkaip paslydau ir kaip griūvau, bet visa laimė kažkaip ant kairės rankos labiau, tai dabar labai skauda, susitrenkiau ta vietą kur kiauliukas, matau patino iššoko gūzelis, bet nieko manau praeis. Jetau o kiek nedaug trūko galėjau stipriai galvą susitrenkti į vonią. verkia

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:07 PM | Žinutė # 1447








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nepasisekė man, bet ačiū dievui viskas gana gerai baigėsi, galėjo būti ir blogiau... Vaikai maudėsi ir prilaistė vandens ant grindų, aš kažkaip paslydau ir kaip griūvau, bet visa laimė kažkaip ant kairės rankos labiau, tai dabar labai skauda, susitrenkiau ta vietą kur kiauliukas, matau patino iššoko gūzelis, bet nieko manau praeis. Jetau o kiek nedaug trūko galėjau stipriai galvą susitrenkti į vonią. verkia

o siaubas geda geda na visa laimė kad viskas gerai, bet gal daktarei ryt pasirodyk, gal užsigavai geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:22 PM | Žinutė # 1448








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o siaubas na visa laimė kad viskas gerai, bet gal daktarei ryt pasirodyk, gal užsigavai

Pasitepiau tepaliuku, žėsiu kaip bus rytoj, ir bliam dar kairė ranka,o aš kairiarankė.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:40 PM | Žinutė # 1449








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Maniškiai prisikišo kišenes pas močiutė karvutės saldainių, močiutė taip gyrė kokie skanūs juokas juokas

jo skani,bet neberadom mes jos sypsausi pasivaikščiojom po miestą ,taip fainai,oras geras sutemo net kol parėjom :)
Quote (Romeniukas)
Nepasisekė man, bet ačiū dievui viskas gana gerai baigėsi, galėjo būti ir blogiau... Vaikai maudėsi ir prilaistė vandens ant grindų, aš kažkaip paslydau ir kaip griūvau, bet visa laimė kažkaip ant kairės rankos labiau, tai dabar labai skauda, susitrenkiau ta vietą kur kiauliukas, matau patino iššoko gūzelis, bet nieko manau praeis. Jetau o kiek nedaug trūko galėjau stipriai galvą susitrenkti į vonią. verkia

siaubas ,kaip reikia saugotis 23 23
Quote (Romeniukas)
Pasitepiau tepaliuku, žėsiu kaip bus rytoj, ir bliam dar kairė ranka,o aš kairiarankė.

žiūrėk jei neprais tai eik pasirodyti gydytojai :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:40 PM | Žinutė # 1450








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pasitepiau tepaliuku, žėsiu kaip bus rytoj, ir bliam dar kairė ranka,o aš kairiarankė.

tai blogai, gal susimušei, bet kad nebūtų tik kas nors rimčiau, žiūrėk kaip rytoj jausies anwei o užsigavai tik ranką ar ant užpalakio griuvai geda aš kažkada dėjausi į akmenį su alkūnę tai nervą kažkokį sutrenkiau baisei, net rankos pakelti negalėjau, bet man tai kairė dzin geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:41 PM | Žinutė # 1451








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
žiūrėk jei neprais tai eik pasirodyti gydytojai

tikiuosi nieko rimto, nors skausmas jaučiu kyla aukštyn, ta prasme link alkūnės.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:43 PM | Žinutė # 1452








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai blogai, gal susimušei, bet kad nebūtų tik kas nors rimčiau, žiūrėk kaip rytoj jausies o užsigavai tik ranką ar ant užpalakio griuvai aš kažkada dėjausi į akmenį su alkūnę tai nervą kažkokį sutrenkiau baisei, net rankos pakelti negalėjau, bet man tai kairė dzin

Nemalonus jausmas, bet gal praeis, griūvau tai šiaip anš šlaunies ir rėmiausi kaire ranka,skauda lankstant, nieko išgyvensiu.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:46 PM | Žinutė # 1453








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
et neberadom mes jos

jau išėmė tikraiusiai arba visas išpirko juokas
Quote (Laurituke)
pasivaikščiojom po miestą ,taip fainai,oras geras sutemo net kol parėjom :)

mes pasivažinėjom su dviratukais, tai super oras liuks liuks liuks aš arbatos pasitaisiau, kaip norėčiau kokio sidriuko ar šampaniuko juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:49 PM | Žinutė # 1454








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nemalonus jausmas, bet gal praeis, griūvau tai šiaip anš šlaunies ir rėmiausi kaire ranka,skauda lankstant, nieko išgyvensiu.

tai jei jausies blogiau nebelauk rytojaus nuvažiuok iki priimamojo arba pasiskambink greitukei geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-01, 9:51 PM | Žinutė # 1455








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o mūsų katytė kad pabludo šiandien juokas juokas juokas kai grįžo kinderis iš mokyklos visas chlorkėm smirdėjo nuo baseino, tai katė uostė uostė, paskui laižyr pradėjo o paskui kasti juokas juokas juokas juokas Domsius stumia tolyn o ji vėl apsisukus palaižo ir kanda juokas juokas juokas juokas kvapas tikriausiai nepatinka juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024