Antradienis, 2024-04-23, 11:48 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Buitis-Namų priežiūra-Švara » Čiužinys. Kaip išsirinkti tinkamą.
Čiužinys. Kaip išsirinkti tinkamą.
silvijaijaData: Pirmadienis, 2016-02-15, 12:46 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 23
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Norint turėti patogią ir komfortišką lovą labai svarbu išsirinkti kokybišką čiužinį. Nepakanka vien geros lovos . Džiaugiuosi, kad pas mus būtent toks, mano miego kokybė man labai svarbi. tau
Atsijungęs
livstrong4evaData: Antradienis, 2016-12-13, 11:09 AM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 19
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man atrodo, kad yra labai svarbu išsirinkti tinkamą čiužinį, kuris padėtų jums išsimiegoti :) ir vaikams tinkamą čiužinuką reikia išrinkti :) aš radau čia kelis gerus patarimus, gal ir jums patiks: http://apiejaukiusnamus.blogas.lt/ciuzini....75.html
Atsijungęs
brigitak368Data: Ketvirtadienis, 2017-04-20, 12:52 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pritariu, miego kokybę lemia ne tik aplinka, bet ir patogus bei kokybiškas čiužinys. Kaip manote, ar čiužiniai internetu efektyvus pirkimo būdas? Esu mačiusi neblogų variantų, tik galvoju kaip čia pirkti realiai neapsižiūrėjus...
Atsijungęs
lauralukosevicData: Trečiadienis, 2017-08-16, 2:11 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 12
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Prieš perkant čiužinį geriausia yra nuvažiuoti į parduotuvė, kurioje jais prekiauja ir pabandyti įvairius variantus. Pavyzdžiui man patinka vidutinio minkštumo, ant kietų išvis miegoti negaliu, o minkštame labai nepatogu, nemėgstu įkristi, kaip į kokį maišą. Pas mus ir vaiką yra ciuziniai kaina nesikandžioja, o patogumas neišpasakytas, tikrai nesigailiu nusipirkusi.
Atsijungęs
alinakr36Data: Penktadienis, 2018-07-13, 12:01 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 20
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mes čiužinį rinkomės internetu ir tikrai nesigailim - kokie privalumai buvo išvardinti aprašyme, tokius ir gavom :D bet čia labai individualus pasirinkimas, nuo kiekvieno įpročių priklauso
Atsijungęs
zigmanteiData: Ketvirtadienis, 2019-11-21, 5:12 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kazkaip vaikui čiužinuką be problemų radom. PAsinaudojau rekomendacijomis ir esu labai patenkinta. O kur perkate kokybiškus čiužinius suaugusiems? Dėl vaikų stengiamės, o save tai pamirštam :D jaučiu, kad reikia kokybiškesnio miego jau. Tikrai geras čiiužinys padėtų
Atsijungęs
gerdunka222Data: Šeštadienis, 2022-01-29, 12:33 PM | Žinutė # 82








[ (US) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
čiužinį naudojam dormeo jau gal kokius dešimt metų, kai keisim tai vėl į tokį, bet kol kas viskas gerai ir su šiuo. svarstom, gal reiktų jį išsivalyti.. gal žinot koks namų valymas Kaune tuo užsiima?
Atsijungęs
tetute987Data: Trečiadienis, 2022-02-23, 10:13 AM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Išsirinkome ir mes lovą https://juodasisalksnis.lt/zyma/miegamojo-baldai/ dabar reikia čiužinio. Tad tikrai norisi patarimų į ką atkreipti dėmesį renkantis kai du skirtingo svorio žmonės miega.
Atsijungęs
ambergooData: Penktadienis, 2023-04-14, 2:08 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 8
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ne visai apie čiužinį, bet apie patalynę :) Gal teko pirkti iš www.mktekstile.lt/ satino patalynę? Labai vilioja spalvos ir kainos, svarstau ar geras pasirinkimas galvoju
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Buitis-Namų priežiūra-Švara » Čiužinys. Kaip išsirinkti tinkamą.
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024