Penktadienis, 2024-04-26, 11:35 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Kiek pinigų pravalgome?
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-30, 10:57 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O pas mus ji vis didėja ir dar sakom,kad krize

oj ne pas mus nedidėja, sako prikaluso ar perki viską gatavą ar pati darai ir tikrai priklauso _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-11-30, 11:06 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
oj ne pas mus nedidėja, sako prikaluso ar perki viską gatavą ar pati darai ir tikrai priklauso _liuks_ _liuks_

Nieko gatavo neperku,nebet kartais mišraines O šiaip gal nelabai gerai,kad nevalgome kruopų,makaronų,labai retai dėl vaikų pagaminu,o dėl manęs visai nereikėtų šių maisto produktų 10 Aš nueinu į maximą išleidžiu 50lt ir padarau valgyti,ant rytojaus vėl reikia eiti į parduotuvę,gal kaip sakant nemoku taupyti nežinau,bet ant maisto daug išeina Nors nesimato,kad labai jau daug valgome juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-30, 11:11 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nieko gatavo neperku,nebet kartais mišraines O šiaip gal nelabai gerai,kad nevalgome kruopų,makaronų,labai retai dėl vaikų pagaminu,o dėl manęs visai nereikėtų šių maisto produktų Aš nueinu į maximą išleidžiu 50lt ir padarau valgyti,ant rytojaus vėl reikia eiti į parduotuvę,gal kaip sakant nemoku taupyti nežinau,bet ant maisto daug išeina Nors nesimato,kad labai jau daug valgome

net neleistų man mišrainių pirkt juokas :juokas: juokas tuo labaiu žinau kaip ten jas kiekvieną rytą perplauna kad neužrugtų liudna liudna liudna kruopų ir mes nelabai, makaronus mėgstam ypač spagečius, aš už 50 Lt galiu kelis kartus valgyt padaryti tiesiog manau reikia skaičiuoti ir t.t. nors mes ir skanumynus dažnai perkam ir pasilepinam ir dažnai į piceriją nueinam, bet kažkaip va dėl idomumo pasiskaičiavau 2 mėn tai labai patenkinta likau, tuo labaiu kad šį mėn dar 2 baliai buvo juokas juokas juokas mes už butą ir darželį išleidžiam panašei kiek maistui, matai jus galit daugiau išleisti nes už darželį nereikia mokėti tai ir nuplaukia tie pinigai, būtų pinigų mažiau užtektų manau tiek kiek yra miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Antradienis, 2010-11-30, 11:12 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-11-30, 11:14 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
net neleistų man mišrainių pirkt juokas juokas juokas tuo labaiu žinau kaip ten jas kiekvieną rytą perplauna kad neužrugtų liudna liudna liudna kruopų ir mes nelabai, makaronus mėgstam ypač spagečius, aš už 50 Lt galiu kelis kartus valgyt padaryti tiesiog manau reikia skaičiuoti ir t.t. nors mes ir skanumynus dažnai perkam ir pasilepinam ir dažnai į piceriją nueinam, bet kažkaip va dėl idomumo pasiskaičiavau 2 mėn tai labai patenkinta likau, tuo labaiu kad šį mėn dar 2 baliai buvo juokas juokas juokas mes už butą ir darželį išleidžiam panašei kiek maistui, matai jus galit daugiau išleisti nes už darželį nereikia mokėti tai ir nuplaukia tie pinigai, būtų pinigų mažiau užtektų manau tiek kiek yra miela

Greičiausiai esu išlaidūnė,nežinau ką galiam padaryti 4 asmenų šeimai už 50lt kelioms dienoms galvoju Duok tada patarimą 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-30, 11:20 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Greičiausiai esu išlaidūnė,nežinau ką galiam padaryti 4 asmenų šeimai už 50lt kelioms dienoms Duok tada patarimą

porai dienų tikrai galima _liuks_ _liuks_ , tuo labaiu kad pas tave laiko yra visa diena tai gali suktis virtuvėje _liuks_ _liuks_ na bet liudna liudna fui pagalvojau apie mišraines maksimoj net negera pasidarė, sakė mišrainės tai gal iki normaliausios miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-11-30, 11:25 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
porai dienų tikrai galima _liuks_ _liuks_ , tuo labaiu kad pas tave laiko yra visa diena tai gali suktis virtuvėje _liuks_ _liuks_ na bet liudna liudna fui pagalvojau apie mišraines maksimoj net negera pasidarė, sakė mišrainės tai gal iki normaliausios miela

Aš nesakiau,kad perku maximoje juokas Senai jau žinau,kad iki parduotuvėje skaniausios,kokybiškiausios ir geriausios mišrainės _liuks_ _liuks_ Ten mano sesuo dažnai perka ir aš karts nuo karto _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-30, 11:28 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Senai jau žinau,kad iki parduotuvėje skaniausios,kokybiškiausios ir geriausios mišrainės Ten mano sesuo dažnai perka ir aš karts nuo karto

ir kainos didžiausios , na bet aš kažkaip neperku pirktinių mišrainių nei vakuotų agurkų, nes manau arba tada retai valgytume juos arba pinigų daug išleistume juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-11-30, 11:29 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na pabandykime tada isivaizduoti jei sakai už 50lt 4 asmenų šeima gali pavalgyti 2 dienas,ką pagaminti už 25lt pietums galvoju nuperki tarkim mėsitės,daržovių truputi ir viskas galvoju O kur dar vaikams kažkas skanesnio,kokie vaisiai,sūreliai,aplamai dar sriubytė,nemanau,kad už 25lt galima kažką padoraus pagaminti galvoju Kai tokios kainos tai ne ką už tiek ir nupirksi 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-30, 11:35 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na pabandykime tada isivaizduoti jei sakai už 50lt 4 asmenų šeima gali pavalgyti 2 dienas,ką pagaminti už 25lt pietums nuperki tarkim mėsitės,daržovių truputi ir viskas O kur dar vaikams kažkas skanesnio,kokie vaisiai,sūreliai,aplamai dar sriubytė,nemanau,kad už 25lt galima kažką padoraus pagaminti Kai tokios kainos tai ne ką už tiek ir nupirksi

na matai man kolkas daržovės nekainuoja nes yra savų, agurkų pomodorų šparagų ir t.t nusiperki mėsytės iškepi kotletų, nusiperki varškės padarai varškėtukų, nusiperki miltų iškepi skanumynų _liuks_ _liuks_ , na mes sūrelius nusiperkam 1 kg visai savaitei pavyzdžiui 1,5 Kg už 7 Lt _liuks_ vaisių obuolių yra garaže ir t.t aš visada vasarą galvoju ką reikės žiemą daryti, ir etgi kai sodo neturėjom, tai pirkdavau agurkus iš turgaus ir namuose vakuodavausi kad žiemai būtų ir nereiktų už mažą stiklainį mokėti beveik 4Lt, išsiviriau daug uogienių, užsimano vaikas kartais su pienu ir batonu ar blynais, nereikia visokių ten chemijų iš parduotuvės ir t.t. aš paprasčiausia nemoku gyventi šia diena man reikia apgalvoti kad pinigų reikia ne tik maistui ir mokesčiams bet ir rūbams bei statytyboms ir t.t.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-30, 11:38 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
aplamai dar sriubytė

o sriubytė tai manau pats pigiausias maistas maniškiai labai mėgsta burokėlių, agurkinę ir pieniškas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 6:06 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va lappkričio mėn parduotuvėse išleidom 620 miela _liuks_ , bet buvo pirktas ne vien maistas, kažkaip neatrinkau juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:16 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mes didžiają dalį išleidžiame maistui Greičiausiai nemokame taupyti

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:39 AM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Mes didžiają dalį išleidžiame maistui

pas mus irgi taip pat daugiausia maistui išeina,nemanau kad čia yra nemokėjimas taupyti miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:52 AM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes didžiają dalį išleidžiame maistui Greičiausiai nemokame taupyti

Quote (Laurituke)
pas mus irgi taip pat daugiausia maistui išeina,nemanau kad čia yra nemokėjimas taupyti

gal nesakyciau kad nemokėjimas taupyti miela miela miela bet paprasčiausiai kažkaip seniau neskaičiuodavom kiek maistui, bet kokį pusmetį, sakau reikia paimti ir susirinkti čekius dėl idomumo ir pasižiūrėti kiek išleidžiam, paskui pamatėm, kad seniau perkam reikia..nereikia kaip sakoma juokas juokas juokas tai va pabandytkit bent mėnesį susirinki čekiukus ir pamatysit, o paskui išvadas padarysit ir viskas _liuks_ _liuks_ _liuks_ be to buvo atliktas tyrimas ir jo rezultatai skelbia, kad Panevėžyje daugiausia bedarbių, daugiausia gaunama socialinių pašalpų ir daugiausiai pinigų išleidžia maistui


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:53 AM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
pas mus irgi taip pat daugiausia maistui išeina,nemanau kad čia yra nemokėjimas taupyti miela

Nežinau kas tai yra,bet pravalgome daugiausai 10

Quote (snieguoliuke)
be to buvo atliktas tyrimas ir jo rezultatai skelbia, kad Panevėžyje daugiausia bedarbių, daugiausia gaunama socialinių pašalpų ir daugiausiai pinigų išleidžia maistui

Tu čia tipo man taikai,kad mes ir daugiausiai pravalgome? juokas juokas Įdomus faktas,kad savo pašalpos nepravalgau,už ją moku už butą,internetą ir viskam ko reikia vaikams


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024