Penktadienis, 2024-03-29, 3:39 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Kiek pinigų pravalgome?
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 12:21 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tu čia tipo man taikai,kad mes ir daugiausiai pravalgome? Įdomus faktas,kad savo pašalpos nepravalgau,už ją moku už butą,internetą ir viskam ko reikia vaikams

ne čia rodė per laidą berods per LTV, kad žurnalistams buvo juokinga, didžiausia bedarbystė o maistui išleidžiam daugiausia, na ta prasme panevėžys juokas juokas juokas sako iš ko tada žmonės gyvena galvoju galvoju
Quote (Romeniukas)
Nežinau kas tai yra,bet pravalgome daugiausai

na man irgi kažkaip keistai pasirodė kad vienam kartui pavalgyti padarai už 50 Lt, kai mažiausiai 2 kartus galima padaryti, tada tikrai daug juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:48 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kažkaip neskaičiavau-baisu pamatyt


Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:51 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Neskaičiuoju,bet išleidžiam tikrai daug

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:57 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
ne čia rodė per laidą berods per LTV, kad žurnalistams buvo juokinga, didžiausia bedarbystė o maistui išleidžiam daugiausia, na ta prasme panevėžys juokas juokas juokas sako iš ko tada žmonės gyvena galvoju galvoju

O kam tavo manimu skurdžiai besiverčiantys žmonės turėtų išleisti jei ne maistui galvoju Susimoka mokesčius ir kas lieka ant maisto,niekam kitam gi nelieka,tikrai ne visi gali kažkam taupyti ir atsidėti juodai dienai,viskas kam užtenka tai maistas.

Quote (snieguoliuke)
na man irgi kažkaip keistai pasirodė kad vienam kartui pavalgyti padarai už 50 Lt, kai mažiausiai 2 kartus galima padaryti, tada tikrai daug juokas juokas

Nežinau ką ir kaip tu gamini,kitas dalykas kai tau nereikia pirkti,morkų,bulvių,kopūsto,svogūnų ir visokių kitokių daržovių,greičiausiai jau ir pamiršai,kad visai tai ir kainuoja ir susideda. Gerai nusiperku mėsos,sumoku kokius 10-15lt, priklauso nuo kiekio ir kokybės,tada bulvių kokius 2kg,mūms vieno neužtenka juokas Tada dar kažkokių daržovių mišrainei,tai pat reikia dar morkos kokių žirnelių sriubai išvirti,o kur dar vaikams koks obuolys,jogurtas ar sūrelis,tai ką ne kokie 50lt susideda? galvoju Va taip ir išleidžiu maždaug 50lt vienai dienai,aišku taip būna ne visada,nes ant rytojaus jau ne visų produktų reikia,o būna taip kad kažkokiam patiekalui tenka pirkti visus iki vieno produktus,tai tada dar daugiau nei 50lt išeina


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-12-03, 2:58 PM
Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:01 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Šiaip rimtai-mažiau kaip 20 lt nesigauna išleist apsiperkant ir tai tik pagrindinius produktus , jei daugiau ir 50 lt drąsiai nebėra. Užtat stengiuosi į parduotuvę eiti 1-2 k. per savaitę. Prisiprašiau mamos vakar, kad pieno atvežinėtų-kaime parduoda už 1litrą1lt, nuo 3l gaunas puslitris grietinės, pieno ir jei nesuvalgom rugpienio


Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:03 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
Šiaip rimtai-mažiau kaip 20 lt nesigauna išleist apsiperkant ir tai tik pagrindinius produktus , jei daugiau ir 50 lt drąsiai nebėra. Užtat stengiuosi į parduotuvę eiti 1-2 k. per savaitę. Prisiprašiau mamos vakar, kad pieno atvežinėtų-kaime parduoda už 1litrą1lt, nuo 3l gaunas puslitris grietinės, pieno ir jei nesuvalgom rugpienio

Tai vat būtent,kad viskas labai susideda ir tas 50lt 4 asmenų šeimai nieko rimto 10 Gerai,kas turi savo daržoves įsivaizduoju,kad nemažai atsimeta,tikiuosi ir mes po kokių 2 metų turėsime savo kokį žemės plotelį daržovėms pasisodinti _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:04 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Romeniukas)
taip ir išleidžiu maždaug 50lt vienai dienai

Puikiai suprantu,mums ir kai reikia pirkti visas daržoves ir vaisius,tai suma dar ir didesnė būna...ne kasdieną aišku,būna dienų,kai 20 lt užtenka,žiūrint ko trūksta ir ką gaminti norim miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:07 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce)
Puikiai suprantu,mums ir kai reikia pirkti visas daržoves ir vaisius,tai suma dar ir didesnė būna...ne kasdieną aišku,būna dienų,kai 20 lt užtenka,žiūrint ko trūksta ir ką gaminti norim miela

Tai vat būtent nors kas mane supranta _liuks_ Kažkas greičiausiai pamiršo kiek kainuoja daržoveės,ir kad kai kas jas perka juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:23 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
dar esam 4 asmenu seima-mazosios galim dar neskaityti. 1 kg mesos pakanka 2 dienom, o kai paaugs dienai 1 kg nebeuzteks


Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:26 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
dar esam 4 asmenu seima-mazosios galim dar neskaityti. 1 kg mesos pakanka 2 dienom, o kai paaugs dienai 1 kg nebeuzteks

Tai savaime suprantama,o kiek kainuoja mėsos kg? tai viską ir pasako,kad 50lt nieko nėra 10 Valgyk dešreles po 2,99 tada 50lt bus per akis ir savaitei,bet kas nori valgyti kaip mano vyras sako malti karvės speniai juokas juokas Arba didelis gabalas dešros 3.99lt Tai nei vieno procento nėra mėsos,kruopos daugiau kainuoja nei dešros šliosas

Čia gaunasi paprastai,ką valgai tiek ir išleidi


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:39 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Statistiniai duomenys apie taupymą


Maistas ir gėrimai.
Vidutiniškai šeimos išlaidos maistui Lietuvoje sudaro 40 proc. visų išlaidų. Uždirbantieji daugiau „suvalgo“ 25 proc., gyvenantys skurdžiai – 60 procentų. Išsivysčiusiose šalyse išlaidos maistui neviršija 13–15 proc. šeimos biudžeto. Savo šeimos poreikius geriausiai žinote patys, todėl maistui skiriama dalis gali būti ir kitokia. Rekomenduočiau atskirti išlaidas maistui, gaminamam namuose, ir pietums ne namuose. Galima palyginti, kiek kainuotų, jei būtų valgomas tik namuose gaminamas maistas. Atskirai rekomenduojama žymėti išlaidas alkoholiui ir tabakui.

Drabužiai ir avalynė. Šios grupės išlaidoms reikėtų priskirti ir išlaidas drabužių, avalynės priežiūrai, valymui, remontui. Vidutiniškai drabužiams ir avalynei skiriame 8 proc. biudžeto. Daugiau išlaidų drabužiams skiria jauni žmonės ir tie, kurie augina vaikus. Jauni žmonės labiau priklausomi nuo aplinkinių nuomonės. O mūsų šalyje, kaip ir daugelyje kitų naujosios Europos šalių, dar dažnai žmonės stengiasi pasipuošti ne pagal savo galimybes, o mėgdžioja vakariečius, kurie gauna keletą kartų didesnes pajamas. Kai jaunas žmogus patenka į tokių bendraminčių grupę, išlaidos drabužiams ir avalynei smarkiai išauga. Dažnai tokioje situacijoje racionalūs ekonominiai sprendimai nepadeda, nes atsiranda neracionali baimė atrodyti prasčiau už kitus, išsiskirti iš grupės. Su tuo skaudžiai susiduria tėvai, auginantys paauglius. Siūlomas sprendimas: kiekvienam šeimos nariui skirti nustatytą sumą per mėnesį.

Būstas. Būsto priežiūra.
Šios grupės išlaidoms priskiriami mokesčiai elektrą, dujas, vandenį, kitas paslaugas, nuomos mokesčiai, būsto paskolų, draudimo įmokos. Čia galima priskirti ir telefono, interneto, kabelinės televizijos išlaidas. Tai beveik visada vienodos išlaidos, kurios nesikeičia. Kita dalis – būsto apstatymo ir priežiūros išlaidos: baldai, buitinė technika. Šioms išlaidoms Lietuvos gyventojai vidutiniškai skiria 20–25 proc. visų išlaidų.
Daugiau būstui išleidžia naujakuriai, būsto paskolų gavėjai. Jų išlaidos būstui gali siekti 40 ir daugiau procentų per mėnesį. Šia grupei turi būti priskiriamos vartojimo kredito arba išperkamosios nuomos, jei už tai įsigyta buities įranga, įmokos.

Sveikatos priežiūra.
Šiai kategorijai priskiriamos profilaktinės, gydomosios priemonės ir procedūros: vaistai, maisto papildai, dantų gydymas, optikos, higienos, kosmetikos prekės, grožio salonų paslaugos. Joms skiriame maždaug 5 proc. savo išlaidų. Didesnę dalį priversti skirti vyresnio amžiaus žmonės, kurie ir taip paprastai gauna mažiau pajamų, bet daugiau išleidžia vaistams. Šios grupės išlaidos didėja. Pernai sveikatos priežiūros paslaugos brango daugiausiai. Pabrango medikamentai ir dantų gydymo paslaugos.

Transportas. Šios grupės išlaidos taip pat didėjo. Pernai jų dalis sudarė 7–10 proc. šeimos biudžeto (priklauso nuo gyvenamosios vietos). Daugiau išleido žmonės, gyvenantys didžiuosiuose miestuose. Šioms išlaidoms priskiriamos išlaidos kurui, automobiliui, automobilio priežiūrai ir remontui, draudimui, automobilio saugojimui, visuomeniniam transportui Galima čia įrašyti ir baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus

Švietimas.
Šios išlaidos būdingos turintiems vaikų ir besimokančio jaunimo. Tai bus mokesčiai už vaiko priežiūrą ir ugdymą, mokymo priemones. Verta numatyti didesnes šios grupės išlaidas prieš rugsėjo pirmąją, o gal net ir atskirai kaupti lėšas vaikams į mokyklą leisti.


Laisvalaikis.
Čia galima įrašyti daug ką: išlaidas kavinėse, vakarėliams, sporto klubui, kelionėms, atostogoms, knygoms, laikraščiams, koncertams, gyvūnėliams, pomėgiams, kitokiam laisvalaikiui, sodo, daržo prekėms. Laisvalaikiui lietuviai skiria maždaug tiek pat kiek ir senųjų Europos šalių gyventojai: kartu su kavinėmis, viešbučiais ir restoranais – apie 5–10 procentų. Pastebėta, kad, didėjant pajamoms, didėja tik laisvalaikiui skiriama suma, bet ne jos dalis išlaidų krepšelyje. Daugiau išleidžia miestiečiai, kurie gyvena arčiau laisvalaikio ir pramogų centrų.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 4:04 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)

Tai vat būtent nors kas mane supranta Kažkas greičiausiai pamiršo kiek kainuoja daržoveės,ir kad kai kas jas perka

na jei daržoves perki iš parduotuvės tada taip, o va nuvažiuoji į turgų pasiemi bulvių maišiuko beveik 1mėn _liuks_ _liuks_ ir taip t. t. _liuks_ _liuks_ kai neturėjom sodo irgi pirkdavaom, bulves ir dabar perkam nes nesodinom, o va jei perki po kelis kg iš pardos tai iūr gaunasi brangiai daržovės miela
Quote (Romeniukas)
Valgyk dešreles po 2,99 tada 50lt bus per akis ir savaitei,bet kas nori valgyti kaip mano vyras sako malti karvės speniai Arba didelis gabalas dešros 3.99lt Tai nei vieno procento nėra mėsos,kruopos daugiau kainuoja nei dešros šliosas
Čia gaunasi paprastai,ką valgai tiek ir išleidi

na žinok neperkam nei dešrelių po 3nei dešros po 4 juokas juokas juokas , bet kaip kartais sako kad gal ta dešra kur po 4 geresnė nei ta kur po 15Lt juokas juokas juokas juokas bet na mūsų tik 3 šeimoje tai už 50Lt gali drasiai kelis kartus padaryti valgyti, nusiperki faršo, cepelinai, kotletai , iš miltų blynai , pyragai ir t.t. nereikškia kad jei sugebi padaryti valgyt už 50Lt tai perki kaip sakant visokš š...., paprasčiausiai reikia apsiskaičiuoti ir pasižiūrėti kur galima įsigyti pigiau, nei parduotuvėje, pvz turguje ir t.t.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 4:04 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
1 kg mesos pakanka 2 dienom

mums irgi panašei _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 4:07 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
viskas kam užtenka tai maistas.

na manau kad dar kiek cigaretems ir alkoholiui išleidžia, va jiems pinigų visada bus liudna liudna
Quote (Romeniukas)
Tai vat būtent,kad viskas labai susideda ir tas 50lt 4 asmenų šeimai nieko rimto

o tada manau kavinėje valgyti labaiu apsimoka ir su desertu su viskuo, pasiemi nuolaidų kuponus ir eini _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 5:13 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na žinok neperkam nei dešrelių po 3nei dešros po 4 juokas juokas juokas , bet kaip kartais sako kad gal ta dešra kur po 4 geresnė nei ta kur po 15Lt juokas juokas juokas juokas

Mes perkame iš turgaus daktarišką dešrą sumokame 15lt,bet ir dešra skiriasi kaip diena ir naktis _liuks_ _liuks_ Kaip senais laikais tikra daktariška dešra _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024