Antradienis, 2024-04-23, 9:57 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Kiek pinigų pravalgome?
iditData: Penktadienis, 2010-12-03, 5:54 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va atskleisiu savo seimos biudzeta:turim i savaite 100lt-60lt kurui=40lt lieka maistui.i diena iseina galim isleist beveik po 6 lt kas gautusi kiekvienam po 1lt.atrodo kraupu?mes neperkam mesos,pieno ir kartais jo produktu<na pvz toki kaip jogurta pati padarau>,darzoviu jokiu,uogieniu,vaisiu,kruopas gaunam labdarines.taigi gyvent galima,nes belieka nusipirkt kava,cukru,duonos ir kartais ka nors is pieno produktu.va taip gyvenam ne taupiai,bet isgyvenam.
Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 6:03 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes perkame iš turgaus daktarišką dešrą sumokame 15lt,bet ir dešra skiriasi kaip diena ir naktis Kaip senais laikais tikra daktariška dešra

Kurioje vietoje turguje-jei ne paslaptis 10 , vyresnioji labai megsta - su makaronais, ceburekus ir pan



Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 7:38 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
na va atskleisiu savo seimos biudzeta:turim i savaite 100lt-60lt kurui=40lt lieka maistui.i diena iseina galim isleist beveik po 6 lt kas gautusi kiekvienam po 1lt.atrodo kraupu?mes neperkam mesos,pieno ir kartais jo produktu,darzoviu jokiu,uogieniu,vaisiu,kruopas gaunam labdarines.taigi gyvent galima,nes belieka nusipirkt kava,cukru,duonos ir kartais ka nors is pieno produktu.va taip gyvenam ne taupiai,bet isgyvenam.

Tai šaunu,bet taip išgyvenate pigiai,nes nereikia pirkti mėsos,o ji labai brangi, pieno produktų,žodžiu kaip kas sumasto taip ir taupo _liuks_ _liuks_

Quote (Kamelija)
Kurioje vietoje turguje-jei ne paslaptis 10 , vyresnioji labai megsta - su makaronais, ceburekus ir pan

Net nežinau kaip čia tau pasakyti,pačiame priekyje praktiškai. tos dešros 1kg kainuoja beveik 11lt, bet visas gabalas išeina 15lt kažkur,labai skani _liuks_ _liuks_ Tai pat tokios dešros būna tarkim mažuose turgeliuose,daug kur jos šiaip yra _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:11 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai šaunu,bet taip išgyvenate pigiai,nes nereikia pirkti mėsos,o ji labai brangi, pieno produktų,žodžiu kaip kas sumasto taip ir taupo

na bet kainas zinom,kartais tenka ir mum dasipirkt
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:18 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na va atskleisiu savo seimos biudzeta:turim i savaite 100lt-60lt kurui=40lt lieka maistui.i diena iseina galim isleist beveik po 6 lt kas gautusi kiekvienam po 1lt.atrodo kraupu?mes neperkam mesos,pieno ir kartais jo produktu<na pvz toki kaip jogurta pati padarau>,darzoviu jokiu,uogieniu,vaisiu,kruopas gaunam labdarines.taigi gyvent galima,nes belieka nusipirkt kava,cukru,duonos ir kartais ka nors is pieno produktu.va taip gyvenam ne taupiai,bet isgyvenam.

šaunuoliai _liuks_ _liuks_ na mums daržovių tik bulvių reikia pirktis ir kopūstų, nes kažkaip neauginom dar , o uogienių irgi prisiverdu visokiausių, o pirktinių tai net nepirkčiau jaučiu kai vienas stiklainis 5Lt arba marinuoti agurkai irgi kaina panaši o stiklainio vienam kartui kažkaip ir sukiesi iš padėties, mes kažkaip vasarą pagalvojam ką čia pasidaryti kad žiemai būtų mažiau maistui, nes mokesčiai už šilumą ir visa kita miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:20 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes perkame iš turgaus daktarišką dešrą sumokame 15lt,bet ir dešra skiriasi kaip diena ir naktis Kaip senais laikais tikra daktariška dešra

gali būti aš dešrą arba iš turgaus arba iš vaivadų perku _liuks_ _liuks_ bet rodė per kažkokią laidą apie tas dešras, ir kažkokios biovelos dešros už 12 lt net šuo neėdė, o tas optima berods yra valgo, tai sako net suo mėsos neužuodžia juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:25 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na musu katinas ko brangesne tuo daugiau brokija,o va klaipedos slapdesre uz 5 lt valgo gerai juokas seip kada valgem pirktine net nepamenu visos jos yra baisios,dar dar galima valgyt pasteta<deja jo katinas needa ?>
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:35 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na musu katinas ko brangesne tuo daugiau brokija,o va klaipedos slapdesre uz 5 lt valgo gerai seip kada valgem pirktine net nepamenu visos jos yra baisios,dar dar galima valgyt pasteta<deja jo katinas needa ?>

va irgfi geras, vadinasi gal pigesnėj šiek tiek mėsos yra juokas juokas juokas , o mes tai žinai dar ką darom miela nusiperkam faršo, kepenėlių ir lašinukų, susimalam ir patys dešreles pasidarom, pavyzdžiui vasarą ant grotelių tai kai iškepa tiek šiek tiek sumažėja o ne traip kaip pirktinės susitraukia pasidaro tokios mažos mažos juokas juokas juokas juokas o pas draugus kaime yra rukykla tai sakom reikia išsirūkyt gal ir vištos pabandyt ir lašinukų miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:38 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kita savaite vaziuosiu i barklainius puse kiaules pasimt tai didziaja dali rukysim,saldytos mazai bepasiliksiu
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:45 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na kita savaite vaziuosiu i barklainius puse kiaules pasimt tai didziaja dali rukysim,saldytos mazai bepasiliksiu

mes ir su draugais galvojam pirkti per pusę miela , o va rukyt aš nebandžius žinau kad suprieskuoniuoji ir nuneši pakabini ir tada kažkiek laiko reikia rūkyti


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:52 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
ai tu klausimu zalia visai juokas mesa man anyta sutvarko ir atveza jau rukyta ,o va zuvi jau tenka paciai suruost.na siemet bandysiu desras daryt,bet galvoju kur pigiai jautienos gaut
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 9:03 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
ai tu klausimu zalia visai mesa man anyta sutvarko ir atveza jau rukyta ,o va zuvi jau tenka paciai suruost.na siemet bandysiu desras daryt,bet galvoju kur pigiai jautienos gaut

aga žaliai aš uošvienės neturiu (mirus) o draugės nežino, o va jautiena mes iš skerdyklos kartais pigiau pasiemam mum krikštotėvas ir rukytų dešrų po 6 Lt už 1vnt suveikia _liuks_ ,o va kaip norėčiau dabar naminių dešrelių miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-01-12, 8:32 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ve mes gruodį išleidom maistui dar mažiau nei aną mėnesį _liuks_ _liuks_ gal todėl kad šventės buvo ne namuose

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
ValedyData: Ketvirtadienis, 2011-01-13, 9:12 AM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
gal todėl kad šventės buvo ne namuose

O čia tai privalumas....nes jei namie ruošt vaišes ,tai


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-01-13, 11:25 AM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
O čia tai privalumas....nes jei namie ruošt vaišes ,tai

tikrai taip visos šventės buvo ne namuose, dar porą gimtadienių buvo svečiuose, tais susitaupė, nors galvojau va čia šventės tai pinigėlių daug ištaškysim, bet viskas tvarkoj pasirodo _liuks_ _liuks_ didelis privalumas kai šventi pas draugus juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024