Penktadienis, 2024-04-19, 12:10 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-30, 11:23 AM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
draugai irgi labai pergyvena, pasiemė paskolą mašinai, o dabar ir kitą nuomuojamą butą persikėlė tai vien už nuoma 300 galvoju , o kur mokesčiai kur paskola galvoju galvoju
manasis tai sako gerai kad nors paskolos jokios nėra miela , draugė tai nusikėlė paskolą, ta prasme atidėjo metams galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
ValedyData: Ketvirtadienis, 2010-09-30, 2:55 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
draugai irgi labai pergyvena, pasiemė paskolą mašinai,

va čia tai taupymas NR 1 juokas juokas tipo mašinoj gyvena ,kad reik paskolas imt tokiam daiktui....niekada nepritariau ir nepritarsiu tam ,kad jei neturi pinigų mokėt lizingo stabiliai kas mėnesį ir jei reikia pergyvent iš kur gaut tam lizingui...tai man rodos biški smegenėles reik prasivėdinti....čia gi ne butas,namas,stogas virš galvos,o viso labo mašina....na bet visi "turtingumo" sąvoką suvokiame skirtingai


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-30, 4:29 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
kad reik paskolas imt tokiam daiktui....niekada nepritariau ir nepritarsiu tam

na žinok aš irgi tokios nuomonės jei jau mašina negali susitaupyt tai reikiapagalvoti ar jos taip reikia galvoju galvoju galvoju
tiek aš tiek manasis kategoriškai prieš lizingus ir paskolas miela , na ta prasme išskyrus būstui miela o šeip jei jau reikia ko nors porą mėnesiukų pasitaupai ir yra , jei brangesnis tai kelis mėnesiukus ir yra daiktas _liuks_
Quote (Valedy)
mokėt lizingo stabiliai kas mėnesį ir jei reikia pergyvent iš kur gaut tam lizingui...tai man rodos biški smegenėles reik prasivėdinti....čia gi ne butas,namas,stogas virš galvos,o viso labo mašina....na bet visi "turtingumo" sąvoką suvokiame skirtingai

aga pas mus vieni pažįstami, na čia anksčiau pasiemė kreditą mašinai pusė pinigų ištaškė nusipirko grabiuką ir 2 metus atidavinėjo , na kaip manasis sako jei nedavė dievulis smegenų tai nelabai kas jų ir davės juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:27 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Siaubas šiandien nurašiau skaitliukus, šalto vandens 9 kūbus išnaudojome O karšto tik 1 kūbas Vis dar plaunu indus su šaltu vandniu,kažin ar dar ilgai man bus nešalta Elektros tai pat šį kartą labai daug,na viską daro kompas du telikai,skalbenkė,truputi reika taupymo programą įjungti

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:31 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
karšto vandens 1,5kubo, šalto 2, elektra kaip visada 120kw, už darželį 160 taiva mokesčiai tik už butą ir darželį, labai gerai kad nėra lizingų ir paskolų miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Trečiadienis, 2010-12-01, 11:13 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:35 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
karšto vandens 1,5kubo, šalto 2, elektra kaip visada 120kw, už darželį 160 (mažiau nes atostogos buvo rudenines). taiva mokesčiai tik už butą ir darželį, labai gerai kad nėra lizingų ir paskolų miela

Pas mus šį kartą už elektrą 160kw. mes ir neturime jokių lizingų paskolų viskas sutvarkyta _liuks_ O jei dar ir savo butą turėtume tai visai puiku būtų


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:39 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
mes ir neturime jokių lizingų paskolų viskas sutvarkyta O jei dar ir savo butą turėtume tai visai puiku būtų

na matai tau gerai kad už vaikus nereikia mokėti, susitaupo beveik 400Lt _liuks_ _liuks_ galit kitur investuoti, o jei reiktų oj kaip pasijaustų galvoju
na š jau buto nebenoriu, noriu namuko, tikiuosi jau kitais metais greičiau viskas vyks _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:44 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na matai tau gerai kad už vaikus nereikia mokėti, susitaupo beveik 400Lt _liuks_ _liuks_ galit kitur investuoti, o jei reiktų oj kaip pasijaustų galvoju
na š jau buto nebenoriu, noriu namuko, tikiuosi jau kitais metais greičiau viskas vyks _liuks_

Bet juk buvo laikas kai mokėjome už darželį ir pragyvenome,bet labai gerai,kad nereikia mokėti _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:45 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pas mu
Quote (snieguoliuke)
jau buto nebenoriu, noriu namuko, tikiuosi jau kitais metais greičiau viskas vyks

pas mus irgi panasiai-sklypa turim, pamatai yra, bet statybos kitais metais geriausiu atveju gal pajudes, sunkiai pinigeliai tauposi 12

karsto daugiau 1 kubo nesunaudojam, salto 2, elektra visada virs 120



Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:46 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet juk buvo laikas kai mokėjome už darželį ir pragyvenome,bet labai gerai,kad nereikia mokėti

na tai aš turiu mintį, kad nei tu nedirbi, nei tavasis neturi pastovaus darbo labai gerai kad nors už darželį nereikia mokėti, nes šeip už 2vaikus nemažai, seniau kai buvo už 2 tik 50proc būdavo geriau o kai dabar pilną kainą tai manau didelis mokestis už darželį galvoju nes kiek čia tos socialinės galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:49 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
pas mus irgi panasiai-sklypa turim, pamatai yra, bet statybos kitais metais geriausiu atveju gal pajudes, sunkiai pinigeliai tauposi
karsto daugiau 1 kubo nesunaudojam, salto 2, elektra visada virs 120

oj kaip sunkiai galvoju galvoju nes norisi ir pailsėti išvažiuot ir papramogaut, o ne tik į kojinę dėti miela miela bet manau kad be paskolos nedidelės neišsiversim galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:49 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na tai aš turiu mintį, kad nei tu nedirbi, nei tavasis neturi pastovaus darbo labai gerai kad nors už darželį nereikia mokėti, nes šeip už 2vaikus nemažai, seniau kai buvo už 2 tik 50proc būdavo geriau o kai dabar pilną kainą tai manau didelis mokestis už darželį galvoju nes kiek čia tos socialinės galvoju

Žinai tos socialinės gaunu daugiau nei dirbdama,kartais užsidirbdavau daugiau,o kartais tik minimumą,tai pašalpa didesnė nei atlyginimas 10

Quote (Kamelija)
pas mus irgi panasiai-sklypa turim, pamatai yra, bet statybos kitais metais geriausiu atveju gal pajudes, sunkiai pinigeliai tauposi 12

Na sklypą turint tai namuko statybos realu,bet neturint sklypo susitaupyti neimanoma,nežinau kokie turėtų būti atlyginimai galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2010-12-01, 9:56 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
sunku kai be paskolos norim 12 , su paskola daug greiciau, bet pirmiau man darban reik grizti 4


Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:00 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
sunku kai be paskolos norim 12 , su paskola daug greiciau, bet pirmiau man darban reik grizti 4

Neisivaizduoju kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų imanoma susitaupyti sklypui ir juo labiau namo statybai Mūms tai nepasiekiama ir nerealu be paskolos galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:01 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Žinai tos socialinės gaunu daugiau nei dirbdama,kartais užsidirbdavau daugiau,o kartais tik minimumą,tai pašalpa didesnė nei atlyginimas

na tada gerai, aš kol rankas ir kojas ir galva ant pečių tai nenoriu socialinės va kaip jau tikrai nebebus darbo tai gal galvoju nes manau uždirbtas litas yra brangesnis nei gautas už dyką, tuo labiau kad anksčiau ar vėliau pašalpos galima nebegauti galvoju galvoju
Quote (Romeniukas)
Na sklypą turint tai namuko statybos realu,bet neturint sklypo susitaupyti neimanoma,nežinau kokie turėtų būti atlyginimai

viskas įmanoma tiktai manau viską reikia daryti su protu, pamenu kai pradėjom kartu gyventi, net baldų normalių neturėjom, o pamažu pamažu ir vieną mašiną įsigijom ir kitą, ir garažą nusipirkom ir sodą ir t.t. toliau o dirbo tik manasis nes aš mokaiusi, reikia manau kiekvieną mėnesį skaičiuoti biudžetą ir viskas bus gerai _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024