Šeštadienis, 2024-04-27, 4:34 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:09 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dėl ko aš taip klausinėju,nes man nesuprantama,tarkim imi paskolą ir ją moki daug metų po kokius 1000-2000lt. priklauso nuo paskolos sumos,tai kaip įmanoma tokią sumą susitaupyti mažiausiai per kokius 10metų? Tai po kiek tada reikia taupyti ir po kiek uždibti?
Taupydamas po kokius 2000lt per kiek laiko susitaupysi?

draugai paismė 50tūkst, mokės po 500 Lt 15 metų miela tyai aišku kad priklauso nuo sumos tai turėtum mažiausiai 100tūkst imt kad mokėtum po 1000 liudna liudna liudna ,


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:12 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Norint pasistatyti namą be paskolos čia turi būti nemažas įnašas,tarki paveldėtas sklypas namas ar kažkas.

Quote (snieguoliuke)
raugai paismė 50tūkst, mokės po 500 Lt 15 metų miela tyai aišku kad priklauso nuo sumos tai turėtum mažiausiai 100tūkst imt kad mokėtum po 1000 liudna liudna liudna ,

Tai žinoma,tai tu man pasakyk po kiek reikia taupyti,kad po kokių 5 metų pasistatytum namą? galvoju Imi paskolą namui moki mažiausiai 10metų, pats susitaupai per kokius 5 metus? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:13 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
kiek pas jus sklypai.., neisivaizduoju.., pas mus uz uz penkiolka, jau su komunikacijomis galima paimt..
nauja statyt geriau.mes apmuryjom saviski, ir kelsim antra auksta, tai situacija vel kitokia...
pradziai turejom dvidesimt tukst, pirkom medziagas..., o toliau jau nuo galimybiu, kadangi yra vaikai, atsiranda nenumatytu islaidu, irlikau tik viena dirbanti..ta buna kad iseina atsidet tik koki simteli.., o maniskis jei kur pachalymina, buna ir tuksanteli...tai va ir judam vezlio zingsneliu...
ti va gerai, kai bet kada gali su jom usiiimt, ir kai pats vyras visus darbus daro, nes jei reiktu samdyt, sunku butu
bet manaucia ne i tema nuvaziavom, apie mokescius cia 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia


Paskutinį kartą redaguota vaidabas - Trečiadienis, 2010-12-01, 11:18 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:17 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
kiek pas jus sklypai.., neisivaizduoju.., pas mus uz uz penkiolka, jau su komunikacijomis galima paimt..
nauja statyt geriau.mes apmuryjom saviski, ir kelsim antra auksta, tai situacija vel kitokia...
pradziai turejom dvidesimt tukst, pirkom medziagas..., o toliau jau nuo galimybiu, kadangi yra vaikai, atsiranda nenumatytu islaidu, irlikau tik viena dirbanti..ta buna kad iseina atsidet tik koki simteli.., o maniskis jei kur pachalymina, buna ir tuksanteli...tai va ir judam vezlio zingsneliu...
bet manaucia ne i tema nuvaziavom, apie mokescius cia 10

Reikia naujos temos,nes labai idmou čia darosi 10 Kas sukurs? 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:18 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
kiek pas jus sklypai.., neisivaizduoju.., pas mus uz uz penkiolka, jau su komunikacijomis galima paimt..

pas mus truputį už miesto galima už 10-15 paimt _liuks_ nukrito kainos tai juodai miela
Quote (Romeniukas)
tai tu man pasakyk po kiek reikia taupyti,kad po kokių 5 metų pasistatytum namą?

va čia tai manau paslapčių nereikia išduodi
Quote (Romeniukas)
Norint pasistatyti namą be paskolos čia turi būti nemažas įnašas,tarki paveldėtas sklypas namas ar kažkas.

tai aiškus kad turi būti įnašas, nes duoda paskolą tik 80proc vertės norimo būsto
Quote (vaidabas)
kadangi yra vaikai, atsiranda nenumatytu islaidu, irlikau tik viena dirbanti..ta buna kad iseina atsidet tik koki simteli.., o maniskis jei kur pachalymina, buna ir tuksanteli...tai va ir judam vezlio zingsneliu...

va va atsiranda tikrai, būna kad ir labai mažai atsidedi, bet va chalturkės ir manasis irgi ir statybininkas ir elektrikas ir t.t. labai daug kas atsimeta, o jei reiktų už viską mokėti liudna liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:20 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nesamonė,gerai mes atsidėtume po kokius 2000lt tai kada galėtume svajoti jau apie namą?

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:21 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nesamonė,gerai mes atsidėtume po kokius 2000lt tai kada galėtume svajoti jau apie namą?

svarbiausia yra pradžia _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:23 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Galima kažką daryti statyti tik su pradiniu įnašu,bet ne nuo nulio ir ne po kokius 2000lt. Kas statosi tas turi pradini įnašą,palikimą ar kažką. mes ir galėsime tarki kažką galvoti kaivyras gaus namo dalį palikimo,mes ją parduosime ir galėsime kažką kitą galvoti,bet nuo nulio susitaupyti nerealu ir nesamonė,tada reikia uždirbti po kokius mažiausiai 1000lt

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:24 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
svarbiausia yra pradžia _liuks_ _liuks_

O TA PRADŽIA TIKRAI NE NUO TAUPYMO PO KELIS TŪKSTANČIUS LT,REIKIA PAGRINDINIO ĮNAŠO PAGRINDO KAŽKIOKIO,TAI PALIKIMAS,SKLYPAS AR KAŽKAS


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:31 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kas statosi tas turi pradini įnašą,palikimą ar kažką. mes ir galėsime tarki kažką galvoti kaivyras gaus namo dalį palikimo,mes ją parduosime ir galėsime kažką kitą galvoti,bet nuo nulio susitaupyti nerealu ir nesamonė,tada reikia uždirbti po kokius mažiausiai 1000lt

na va matai bent jau mes kažkaip kitaip galvojam ar kai čia pasakius, mes neturtim kas paliktų mums palikimą ar kažką, va jūs laukiat, gol kažkas padės ant lėkštutės tada galvojat pradėti kažką daryti, tai jums labai gerai kad dar yra kas kažką paduoda ir pan, o mes kaip manasis sako pamažu pamažu vėžlio žinksniu kaip vaidabassako judam _liuks_ _liuks_ na nebent kokį milijoną laimėtume tada labai greitai juokas juokas o po 1000 manau gali daug kas uždirbti,


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:31 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kiek jūs atsidedate namo taupymui jei ne paslaptis

siltuoju metu sezonu apie 1000, saltuoju maziau. Uztat tenka atsisakyti pramogu ir pan 10

Quote (vaidabas)
tik kas pradeda statyt, tai galiu pasakyt, leidimai,planai, geodeziniai ir tt, kainuoja žiauriai brangiai

su dokumentacija mum kiek kitaip-darom sodybos atkurima su namuku iki 80kv(didelio nenoriu-vaikai issilakstys uzauge ir mum dviese uzteks vietos , tai truputi paprasciau.

tikiuosi per kokius 10 metu baigsim kaip nors miela



Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:35 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sukūriau tam skirtą temą bendraujame dabar ten dėl namo statybos


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 0:13 AM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
dar gerai kai vyras prie statybu nusimano(ta prasme dirba nuo pamatu iki stogo + vidaus apdaila ) , jo brolis santechnikas, svogrys elektrikas, tai daug atsimeta. Jei tektu samdyti, tai be sansu

Kamelija, pereik į naują tam skirtą temą _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:24 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vasario mėn išleidome mokesčiams čia su darželiu ir draudimu apie 400 Lt _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:31 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
vasario mėn išleidome mokesčiams čia su darželiu ir draudimu apie 400 Lt _liuks_

Pas mus su komunaliniais mokesčiais,nuoma,darželiu,internetu ir mašinos draudimu 490lt.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024