Ketvirtadienis, 2024-03-28, 7:18 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:02 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Neisivaizduoju kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų imanoma susitaupyti sklypui ir juo labiau namo statybai Mūms tai nepasiekiama ir nerealu be paskolos

žiūrint kur tas skypas ir pan , jei kur naujausiuose rajonuose tai aišku kad neįmanomą, bet sklypą galima nusipirkti ir už 10000 Lt visai geroje vietoje _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:03 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
sunku kai be paskolos norim

tikrai taip 12


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:07 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žiūrint kur tas skypas ir pan , jei kur naujausiuose rajonuose tai aišku kad neįmanomą, bet sklypą galima nusipirkti ir už 10000 Lt visai geroje vietoje _liuks_

Tai kiek reikia tapyti ant sklypo,o kur dar paskui namo statyba,įrengimas galvoju Po kiek reikia kas mėnesį tada dėti į kojnę? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:11 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai kiek reikia tapyti ant sklypo,o kur dar paskui namo statyba,įrengimas Po kiek reikia kas mėnesį tada dėti į kojnę?

na jug nepradėsiu čia dabar rašyti po kiek juokas juokas čia tas pats kad galima mažiausiai 2 kartus už 50Lt padaryti šeimai valgyti, tau atrodo kad neįmanoma, aš vakar parašiau toje temoje kaip tai galima padaryti miela
tai čia lygiai taip pat, jei lauki kad iš dangaus kristų pinigai taip niekada nebus, nes viską reikia daryti patiems, na mano brangiausias garažui sutaupė per kažkur metus miela miela vieną mėnesį mažiau kitą mėn daugiau ir t.t. bet nepasakyčiau kad alga jau ten pas jį kosminė


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:12 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
paskui namo statyba,įrengimas

medinio namo pastatymas nėra labai brangus miela , draugas su savo mediena pasistatė už 20000Lt, o va įsirengimui pinigai didžiausi miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:22 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Neisivaizduoju kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų imanoma susitaupyti sklypui ir juo labiau namo statybai Mūms tai nepasiekiama ir nerealu be paskolos

mums reikia tik pacia dezute pasisrtatyti-tai ner labai brengu, bet vidaus irengimas..



Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:24 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
mums reikia tik pacia dezute pasisrtatyti-tai ner labai brengu, bet vidaus irengimas..

va įrengimas pats brangiausias


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:37 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nesupratau ir nesuprasiu,nes kalba eina ne apie susitaupymą kokiam naujam baldui,telikui ar net mašinai,o čia sklypas namas Mažiausiai turi kas mėnesį atsidėti po kokius 1000-2000lt ir tai taupysi ne metus ar du ilgai ir nuobodžiai

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:46 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nebent pavyktu vyra uzsienin sekmingai isleisti _liuks_
mane asmeniskai gasdina stambi paskolos suma- tada jau reiktu turet garantuotus darbus be siurprizu . Vyro brolis eme, tai dabar beveik visi pinigeliai paskolai atitenka- sumazino jam alga 3kartus Apskritai bent jau mes niekur neskubam 10



Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:49 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
nebent pavyktu vyra uzsienin sekmingai isleisti _liuks_
mane asmeniskai gasdina stambi paskolos suma- tada jau reiktu turet garantuotus darbus be siurprizu . Vyro brolis eme, tai dabar beveik visi pinigeliai paskolai atitenka- sumazino jam alga 3kartus Apskritai bent jau mes niekur neskubam 10

Tai gerai jei gali tu man durnai pasakyk kiek kas mėnesį reikia atidėti namo statybai? galvoju Kiek jūs atsidedate namo taupymui jei ne paslaptis 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:50 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nesupratau ir nesuprasiu,nes kalba eina ne apie susitaupymą kokiam naujam baldui,telikui ar net mašinai,o čia sklypas namas Mažiausiai turi kas mėnesį atsidėti po kokius 1000-2000lt ir tai taupysi ne metus ar du ilgai ir nuobodžiai

tai skybui galima susitaupyti miela aiškus jei ne kosmosus kainuoja juokas , o va kalbant apie namo įrengimą tai be paskolos liudna liudna liudna
Quote (Kamelija)
. Vyro brolis eme, tai dabar beveik visi pinigeliai paskolai atitenka- sumazino jam alga

mano sesė pasieme 40m, tai ėmė 50 tūkst o atiduos 200000 ir dabar abu be darbo galvoju ir vaikas kitais metais į mokyklą galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:52 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
mano sesė pasieme 40m, tai ėmė 50 tūkst o atiduos 200000 ir dabar abu be darbo galvoju ir vaikas kitais metais į mokyklą galvoju

Va čia tai siaubas konkretus liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:55 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Dėl ko aš taip klausinėju,nes man nesuprantama,tarkim imi paskolą ir ją moki daug metų po kokius 1000-2000lt. priklauso nuo paskolos sumos,tai kaip įmanoma tokią sumą susitaupyti mažiausiai per kokius 10metų? galvoju Tai po kiek tada reikia taupyti ir po kiek uždibti? galvoju

Taupydamas po kokius 2000lt per kiek laiko susitaupysi? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 10:59 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
mes nenorim paskolų, gal užtai ir statybos tesis kelis metus......
manišksi kai dirbo užzienyje, susipirkom blokelius, stogo dangą, iš savo miško mediena pjovėm, bet visur užparvežimus, smėlius, žvyrus, ir ttt. pinigėliai byra normaliai...
dabar va sveikata sušlubavo, turėjo iš darbo išeit, su paskolom būtume prapuole....
o dabar, kas mėn, vis sprendžiam, ką perkam, per žiema, tikiuos langus antram aukštui susipirkt..., antra iškėlus stoga svarbu uždengt, o vidų tada jau po truputi...
tik kas pradeda statyt, tai galiu pasakyt, leidimai,planai, geodeziniai ir tt, kainuoja žiauriai brangiai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:08 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
mes nenorim paskolų, gal užtai ir statybos tesis kelis metus......
manišksi kai dirbo užzienyje, susipirkom blokelius, stogo dangą, iš savo miško mediena pjovėm, bet visur užparvežimus, smėlius, žvyrus, ir ttt. pinigėliai byra normaliai...
dabar va sveikata sušlubavo, turėjo iš darbo išeit, su paskolom būtume prapuole....
o dabar, kas mėn, vis sprendžiam, ką perkam, per žiema, tikiuos langus antram aukštui susipirkt..., antra iškėlus stoga svarbu uždengt, o vidų tada jau po truputi...
tik kas pradeda statyt, tai galiu pasakyt, leidimai,planai, geodeziniai ir tt, kainuoja žiauriai brangiai

Gali man durnai pasakyti kiek kas mėnesį reikia atsidėti namo statybai juolabiau sklypo pirkimui? galvoju Niekada nemaniau,kad iš nelabai didelių atlyginimų įmanoma susitaupyti namo statybai Tai jei bankui moki kokius 10metų tai kaip taupant galia pasistatyti per kokius 5metus? Kas čia per matematiką?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024