Ketvirtadienis, 2024-04-25, 2:42 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:42 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus su komunaliniais mokesčiais,nuoma,darželiu,internetu ir mašinos draudimu 490lt.

tai kad tau už darželį tik 20 Lt juokas juokas juokas o dar pridėtum 300Lt , o tai jūs mašiną draudžiat kiekvieną mėnesį galvoju galvoju aš tai turėjau omenį gyvybės draugimą, nes mes mašinas 1m draudžiam miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:49 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus su komunaliniais mokesčiais,nuoma,darželiu,internetu ir mašinos draudimu 490lt.

tai kiek jūs už butą mokat 200 galvoju oo kaip pigiai, nes mašinos draudimas irgi apie 200 kažkur galvoju galvoju na jums geriau nes daug ką duoda darželis krūva pinigų, va jei brangiausias pradės dirbt nuims pašalpas reikės mokėti pamatysim kaip dingsta pinigai ir atrodo už ką galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:53 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai kad tau už darželį tik 20 Lt juokas juokas juokas o dar pridėtum 300Lt , o tai jūs mašiną draudžiat kiekvieną mėnesį galvoju galvoju aš tai turėjau omenį gyvybės draugimą, nes mes mašinas 1m draudžiam miela

Na taip tik 20lt,bet buvo laikas kai 300lt mokėjome,oho kaip jaučiasi

Quote (snieguoliuke)
tai kiek jūs už butą mokat 200 galvoju oo kaip pigiai, nes mašinos draudimas irgi apie 200 kažkur galvoju galvoju na jums geriau nes daug ką duoda darželis krūva pinigų, va jei brangiausias pradės dirbt nuims pašalpas reikės mokėti pamatysim kaip dingsta pinigai ir atrodo už ką galvoju

Už butą su nuoma sumokėjom 420lt.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2011-03-04, 2:54 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:56 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Už butą su nuoma sumokėjom 420lt.

tai normaliai, jaučiu jausis kai įšeisit iš renovuoto galvoju ir kai kosminės sumos už šildymą ir šalta lyg ir sakei pas uošvienę galvoju
Quote (Romeniukas)
Na taip tik 20lt,bet buvo laikas kai 300lt mokėjome,oho kaip jaučiasi mūms kas mėnesį nuskaičiuoja už draudimą mašinos

na jo suma nemaža kai reikia mokėti galvoju o kaip įdomiai net nežinojau kad taip galima, bet man regis permokat tada čia panašei kaip išsimokėtinai galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:04 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na nėra taip šilta kaip čia dabar pas mus,tai ten mes keisime lūbas apšildys ir sienas,nes 5 aukštas tai dėl to ir nėra tos šilimos

na aišku tada bet va kvadratūra dar sumažės jei sienas šildinsitės, bet jei ne kampinis neturėtų būti šaltas _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
Nieko nepermokam,labai mūms gerai,nusiskaičiuoja nuo sąskaitos ir ramu

geras kaip įdomiai miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:05 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
keisime lūbas apšildys ir sienas,nes 5 aukštas tai dėl to ir nėra tos šilimos

tai vėl krūva pinigėlių nusimato


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:07 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na aišku tada bet va kvadratūra dar sumažės jei sienas šildinsitės, bet jei ne kampinis neturėtų būti šaltas _liuks_ _liuks_

Nu nekampinis,gal dėl to,kad stogas senas,gal su kokiais plyšiais,net nežinau,tai nesijaus tas sumažėjimas,kambarys ne mažas _liuks_

Quote (snieguoliuke)
geras kaip įdomiai miela

Nu tai kas mėnesį nuskaičiuoja po 20lt viso draudimas metams 240lt.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:10 PM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu nekampinis,gal dėl to,kad stogas senas,gal su kokiais plyšiais,net nežinau,tai nesijaus tas sumažėjimas,kambarys ne mažas

aš kalbėjau apie vaikų kambarį galvoju sakei kad nedidelis galvoju bet aišku apšildysit šilčiau bus tik gaila kad tuose senuose namuose labai daug už šilumą galvoju bet nieko jau artėja šiltasis sezonas
Quote (Romeniukas)

Nu tai kas mėnesį nuskaičiuoja po 20lt viso draudimas metams 240lt.

na matai aš nežinojau kad taip galima mes už vieną mokam 170 už kitą 190metams _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:11 PM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Geriau net nesakyk,juk butą paliks mūms tuščią,tai reiks po truputi susipirkti ko neturime,pasiremontuoti,kad tik darbo būtų tai po truputi susitvarkysime.

galėtų baldų ir palikti juokas juokas juokas negi visus vešis į namą galvoju galvoju bet va vistiek smagu pagaliau savo butą turėsit nereikės nuomų ir viso kito galėtų tik iškart perašyti jums ir viskas _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:13 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aš kalbėjau apie vaikų kambarį galvoju sakei kad nedidelis galvoju bet aišku apšildysit šilčiau bus tik gaila kad tuose senuose namuose labai daug už šilumą galvoju bet nieko jau artėja šiltasis sezonas

Nea ne vaikų kambarį šildysim,ten nedidelis kambarys ir nešaltas

Quote (snieguoliuke)
na matai aš nežinojau kad taip galima mes už vieną mokam 170 už kitą 190metams _liuks_

Tai 220lt dabar jau 190lt Ai nu nebent perskaičiavo 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:15 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai 220lt dabar jau 190lt Ai nu nebent perskaičiavo

tai keičiasi kas metus tas mokestis, už vieną mes mažiau mokam už kitą daugiau miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:20 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nu ir gobšumas negana to butą užleidžia tai dar ir baldus palikti,gi jei pčiai reikės apsistatyti Butas vyrui užrašytas bus,bet su sąliga kad parduoti ar kažkas ten bus galima tik po motinos mirties.

na uošvienė visgi juokas juokas juokas juokas na bet tau tada nelabai kas išbrauks iš sąrašų taa jus dėl buto irgi nelabai gerai, bet kol sulauksit tai manau ne vienas dešimtmetis praeis juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Tas kad už šildymą bus daugiau nelabai ir jausis,nes nereikės už nuomą mokėti

nu jo _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:24 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na uošvienė visgi juokas juokas juokas juokas na bet tau tada nelabai kas išbrauks iš sąrašų taa jus dėl buto irgi nelabai gerai, bet kol sulauksit tai manau ne vienas dešimtmetis praeis juokas juokas

Nieko nesulauksim manau ir nelabai yra noras laukti,nebent mūsų vaikų vaikai gal sulauks,bet tikrai ne mes


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 7:17 PM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nieko nesulauksim manau ir nelabai yra noras laukti,nebent mūsų vaikų vaikai gal sulauks,bet tikrai ne mes

na eilėj sako žmonės stovi po 20 metų ir numirt galima per tiek metų galvoju bet jai tavajam užrašys butą tai jus išbrauks iš sąrašo galvoju , o kai kam ir pasiseka viena pažįstama prastovėjo tik 3m ir gavo _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-03-05, 10:09 AM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na eilėj sako žmonės stovi po 20 metų ir numirt galima per tiek metų galvoju bet jai tavajam užrašys butą tai jus išbrauks iš sąrašo galvoju , o kai kam ir pasiseka viena pažįstama prastovėjo tik 3m ir gavo _liuks_

Žinau,eilės šiuo metu visai stovi vietoje,gali ir nerašyti jokio buto kaip iki šiol nerašė tiesiogiai namo dalies,ir viskas,o gal netyčia ir sulauksime po 10 metų kokio butuko juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek sumokate mokesčių kas mėnesį?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024