Šeštadienis, 2024-05-18, 9:07 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
RomeniukasData: Antradienis, 2013-03-12, 8:43 PM | Žinutė # 301








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Mūsų pirmūnas


saunuolis liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-03-12, 8:49 PM | Žinutė # 302








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
saunuolis liuks liuks liuks

ačiukas mirkt
stengiasi kaip reikiant vyrukas, dabar labai sunkus pusmetis, bet sakė darys viską kad baigtų antrą klasę būdamas pirmūnu liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-04, 12:56 PM | Žinutė # 303








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na ar jau užrašėte būsimus pirmokėlius į mokyklas gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-04-04, 12:59 PM | Žinutė # 304








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Na ar jau užrašėte būsimus pirmokėlius į mokyklas

Dar ne, pazyma pasiemem is gydytojo, dar reiks issiimti deklaracijos pazyma ir tada reiks kuria diena nueiti...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-04, 1:06 PM | Žinutė # 305








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš tai prieš šventes susiginčijau su drauge, jos mergičkai irgi į pirmą klasę, ir kadangi ji gyvena Vilties gatvėje, tai jai priklauso Aušros mokykla, o ne Senvagė na pagal pirmumą ar kaip ten, nes sakau ir mums priklausė netgi Aušros, o ji sako kad Senvagės, tai susisporinom dabar juokas juokas juokas juokas o jums pagal gyvenamą vietą kuri mokykla priklauso, irgi Aušros? ar senvagė pirmumą turi?draugytė sakė ryt eis prašymą pildyt į švietimo skyių, susirinko popierius, nes sakau eik greičiau, nes jei ne ta mokykla priklauso, liksit už borto geda geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-04-04, 1:07 PM | Žinutė # 306








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aš tai prieš šventes susiginčijau su drauge, jos mergičkai irgi į pirmą klasę, ir kadangi ji gyvena Vilties gatvėje, tai jai priklauso Aušros mokykla, o ne Senvagė na pagal pirmumą ar kaip ten, nes sakau ir mums priklausė netgi Aušros, o ji sako kad Senvagės, tai susisporinom dabar o jums pagal gyvenamą vietą kuri mokykla priklauso, irgi Aušros? ar senvagė pirmumą turi?draugytė sakė ryt eis prašymą pildyt į švietimo skyių, susirinko popierius, nes sakau eik greičiau, nes jei ne ta mokykla priklauso, liksit už borto


Vaiku gyvenamoji vieta deklaruota Jablonskio gatveje tai jiems priklauso Ausros mokykla, bet mes eisime i senvages...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-04, 1:25 PM | Žinutė # 307








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vaiku gyvenamoji vieta deklaruota Jablonskio gatveje tai jiems priklauso Ausros mokykla, bet mes eisime i senvages...

tai vadinasi aš vis dėlto laimėjau juokas juokas juokas nes kažkaip aš manau, kad visas šis rajonas turėtų eiti į Aušros geda geda gerai kad nelaukia kito mėnesio ir eina jau rašyti prašymo liuks liuks o tai reikės tada į Aušrą keliauti juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-04-08, 11:01 AM | Žinutė # 308








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ką baigėsi katino dienos vaikučiams juokas juokas juokas juokas maniškis tai su dideliu noru kėlėsi į mokyklą, pasiilgo sakė klasės mergaičių juokas juokas juokas nors per facebooką ar telefonu beveik kiekvieną dieną susirašo, bet vistiek pasiilgo juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Pirmadienis, 2013-04-08, 12:39 PM | Žinutė # 309








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
maniškis tai su dideliu noru kėlėsi į mokyklą, pasiilgo sakė klasės mergaičių

juokas liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2013-04-08, 5:20 PM | Žinutė # 310








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
maniškis tai su dideliu noru kėlėsi į mokyklą, pasiilgo sakė klasės mergaičių juokas juokas juokas nors per facebooką ar telefonu beveik kiekvieną dieną susirašo, bet vistiek pasiilgo

nu va koks kavalierius juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 10:34 AM | Žinutė # 311








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Vakar Dovydas parnese jau nuotraukas fotosesijos, tai pakabinome ant sienos, Tai rodo dabar savo panele, dziaugiasi kad dabar kartu sedi per pamokas juokas juokas

Kur jusu vaikuciai vaziuos mokslo metu pabaigos proga? gerai musu tai vaziuos i Siaulius, i kryziu kalna ir i Ruta saldainiu fabrika liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:22 PM | Žinutė # 312








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
musu tai vaziuos i Siaulius, i kryziu kalna ir i Ruta saldainiu fabrika

gera kelionė nusimato,ir ten ir ten bus į ką pažiūrėti gerai liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:28 PM | Žinutė # 313








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kur jusu vaikuciai vaziuos mokslo metu pabaigos proga? gerai musu tai vaziuos i Siaulius, i kryziu kalna ir i Ruta saldainiu fabrika liuks

mes pernai buvome ten vežė vaikučius kai stovykla buvo, už nieką nemokėjom tik maisto reikėjo įdėti, tai ir saldainius darė, Rūtoje, kryžių kalne buvo, kačių muziejuje, dviračių muziejuje liuks liuks sakė labai patiko liuks liuks bet vežė tik vaikučius mirkt mirkt o bendra tėvelių ir vaikų kelionė buvo į Biržus , pilyje buvo programa ir tėvams ir vaikams paskui į Karvės olą važiavom, prie kažkokio šaltinio, labai smagu buvo super liuks liuks liuks Romeniukas o čia bendra kelionė ir tėveliams ir vaikučiams bus mirkt mirkt mes kažkaip nusprendėme pirmoje klasėje, kad visada pavasarį važiuosim ir tėveliai ir vaikai liuks labai smagu būna, ir susibendrauja visi super liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:29 PM | Žinutė # 314








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vakar Dovydas parnese jau nuotraukas fotosesijos, tai pakabinome ant sienos, Tai rodo dabar savo panele, dziaugiasi kad dabar kartu sedi per pamokas juokas juokas

tai čia ta pati iš darželio ar kita :) :) :) pas mus klasėje irgi meilės verda juokas juokas juokas juokas Domsius tai jau vedėsi vieną mergaitę į filmą mirkt mirkt va ir dabar važiuos šeštadienį gerai gerai labai jau patinka, dabar serga tai buvo po pamokų nuėjes aplankyti, labai graži mergytė bet klasėje tai daug sakė kibina jį juokas juokas ot sakau mergaitės, ne laukia kol jas pakibins pačios kibina juokas juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:34 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-04-25, 12:31 PM | Žinutė # 315








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kur jusu vaikuciai vaziuos mokslo metu pabaigos proga? gerai musu tai vaziuos i Siaulius, i kryziu kalna ir i Ruta saldainiu fabrika liuks

mes renkamės iš 2 mirkt arba į Vilnių, ten sakė yra gamykla kžkokia kur pinigus gamina ir daug ką galima aplankyti sostinėje liuks arba į Anykščius į Baranausko, Vienuolio, biliūno muziejus, su siauruku, arklių muziejus mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024