Penktadienis, 2024-03-29, 6:58 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
ValedyData: Antradienis, 2011-07-26, 9:56 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
mūsų kinderis bus pirmokas

Svarbus momentas

Quote (snieguoliuke)
labai laukia mokyklos, ir smagu kad tas noras nedingsta, patekome pas labai gerą mokytoją pas kurią ir norėjome patekti, klasėje bus dar jo draugai sako aš mokyklos nebijau, jau moku skaityti ir rašyti, tai laukiu kol duos vadovėlius ir galėsiu mokytis

Smagu,kad taip nori eiti mokyklon, bet svarbiausia,kad tas noras greit nedingtų...nes visgi mokykla lieka mokykla,reikės nori nenori pamokas ruošt
Quote (idit)
uh kaip nenori,visai nelaukia rudens

įsivaizduoju
O maniškiui kai keičiasi mokykla,tai kažkiek smalsumas jį apkerėjęs,kas bus ir kaip..bet jaučiu,kad greit į mokyklos pusę nenorės nė pažvelgt, ypač jei klasė bus ne kokia galvoju na bet pagyvensim pamatysim


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
ValedyData: Trečiadienis, 2011-08-03, 5:34 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ar jau supirkote visas reikalingas priemones mokyklai?

Aš vis maximoj praeinu pro mokyklos prekes,vis kažką pakeliu ,patyrinėju,nužiūrinėju,bet pirkt dar nieko nepirkau...laukiu akcijų ,kurių must iki rugsėjo 1 nebus


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2011-08-03, 6:03 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as tai irgi laukiu nuolaidu,ir seip mazai ka pirksiu.kuprines nuo pernai ir akvarele-guasas-teptukai-indukai vandeniui-plastelinas nuo pernai likes<visai neddaug sunaudojo>.parkeriu brangiu nepirksiu<iki 10lt>,va tik su sportine apranga sunkiau,bet ir tai pirksiu trenigines tik kelnes bei sporbacius<pernai net sugebejo per metus nenuimt nuo dzemperiu kainas juokas o siemet jau mazi>.dar labai prisidejo mano tevai,nes dave vaikiam po 200lt.tai kazkaip planuoju be pratybu isitekt i tuos pinigus 10
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-08-03, 6:37 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
Ar jau supirkote visas reikalingas priemones mokyklai?

Aš vis maximoj praeinu pro mokyklos prekes,vis kažką pakeliu ,patyrinėju,nužiūrinėju,bet pirkt dar nieko nepirkau...laukiu akcijų ,kurių must iki rugsėjo 1 nebus

laukiam ir mes akcijų jau nužiūrėjom kuprinę iš ofice1, pratybos jau nupirktos, eisim į turgų sporbačių, treningų, šeip džinsų nupirkom, kas liečia rūbus tai turi, batus irgi nupirkom, teptukus, guašą gavo dovanų iš mano darbo , kažkoks guašas 20Lt juokas siaubas sakau niekad nepirkčiau už tokią kainą pienalą irgi turi, liko tokios smulkmenos ir svarbiausia kuprinė _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
wilmusiaData: Pirmadienis, 2011-08-08, 5:33 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:kaunas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 229
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai va, mokinukų mamytės, nuo ryt Maximoj akcija 40 proc rašymo ir piešimo reikmenims. Susitiksime ten besitrindamios ir rinkdamos trintukus smile

Atsijungęs
ValedyData: Pirmadienis, 2011-08-08, 6:27 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (wilmusia)
nuo ryt Maximoj akcija 40 proc rašymo ir piešimo reikmenims. Susitiksime ten besitrindamios ir rinkdamos trintukus

Super iškart atsiprašau jei netyčia stumtelsiu su dupce
Šiand kaip tik dar peržiūrėjau visas priemones maxėj..tai gerai ,kad užskaičiau,lėksim ryt ar poryt baigt viską susipirkt ir bus ramybė


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-09-14, 9:43 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kaip sekasi vaikuciams mokykloje miela kinderiui tai labai patinka, labai noriai keliasi ir eina miegoti anksčiau kad tik nepramiegotų juokas juokas labiausiai patinka, tikyba, gamtos pažinimas, muzika ir kūno kultūra, nes sako lietuvių kalbą ir matematika moku juokas juokas juokas pamokos pas mus prasideda 8,05 baigiasi 12.15 miela
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-09-16, 5:48 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pradėsim lankyti dailės būrelį ir chorą mokykloje, nes muzikos mokytoja sakė balsas švelnus ir gerą klausą turi, tai sakaiu gali nueiti, jei napatiks tai galėsi nelankyti,dar lankys krepšinį, bet jis prasidės nuo spalio mėn _liuks_ o mieste lanko boksą _liuks_
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-10-06, 7:17 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kaip sekasi mokslai vaikiukams mirkt jau praėjo visas mėnuo mirkt
Atsijungęs
PumpurelisData: Penktadienis, 2011-10-21, 8:48 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:kaunas
Forumo senbūviai
Žinutės: 1078
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pas mu tai mokyla nieko gero noretusi daugiau po pamokines veiklos bet deja pacios pamokeles tai super sekasi labai graziai rasom ,graziai skaitom ir skaiciuojam noriai keliaujam i mokykla kad tik toliau taip gerai asirtu
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-10-21, 9:03 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Pumpurelis)
Pas mu tai mokyla nieko gero noretusi daugiau po pamokines veiklos bet deja pacios pamokeles tai super sekasi labai graziai rasom ,graziai skaitom ir skaiciuojam noriai keliaujam i mokykla kad tik toliau taip

pas mus tai užtektinai, svarbu išsirinkti, nes vaikui viskas įdomu juokas juokas liuks , mes irgi mokam jau daug rašyti rašytinių raidyčių, o skaičiuoja ir į mokyklą irgi keliauja pats, beje jau pats antra savaitė kaip grįšta su autobusu namo, kai man darbas būna nesibaigęs atvažiuja iki centro, ryte nuvežam iki mokyklos, o po pamokų pats grįšta, buvo pirmom dienom labai baisu, nes mokykla yra tolokai nuo namų geda geda bet tikiuosi kad viskas bus gerai liuks liuks
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-12-16, 11:56 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na va kaip sekasi okyklinukams mua mua mua mua mua ar vyksta kalėdinės eglutės renginys pas jus mirkt pas mus bus trečiadienį liuks rinkome po 50Lt, bet kalėdinei vakaronei gavosi po 35Lt, o kiti į klasės fondą liuks pirksim dovanlę ir šiek tiek saldainių, užsisakėm torčiuką ir čekį mokytojai liuks , o šeip klasės fondui daug ten išlaidų eina į spektaklius koncertus tai tam ir surinkom daugiau liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-03-01, 11:08 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va baigėsi pirmas pusmetis, kinderis jį baigė labai gerai, gavo pagyrimą , kad yra pirmūnas liuks liuks į mokyklą vis dar eina noriai, ir labai nori mokytis liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
virginijakData: Penktadienis, 2012-03-02, 8:32 AM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na va baigėsi pirmas pusmetis, kinderis jį baigė labai gerai, gavo pagyrimą , kad yra pirmūnas į mokyklą vis dar eina noriai, ir labai nori mokytis

koks šaunuolis liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
rugi@geleData: Penktadienis, 2012-03-02, 11:15 AM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na va baigėsi pirmas pusmetis, kinderis jį baigė labai gerai, gavo pagyrimą , kad yra pirmūnas į mokyklą vis dar eina noriai, ir labai nori mokytis


koks stropuolis, o mamai koks dziaugsmas, smagu taip ir toliau gerai kad tik pagyrimus neštų.
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024