Ketvirtadienis, 2024-03-28, 6:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-06-06, 12:27 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
Taip, negalima....bet pirmokas turi pabaigti klasės darbą namie, jei mokykloje nespėjo :) o tėvai tai pradeda įvardinti kaip namų darbų užduotis...deja tai ne visai tikslingai sakoma.
Bent jau mano vaiko mokykloje taip buvo mirkt

va va man tai juokingai skamba kai tėvai sako va uždavė namų darbų, na kokie tie namų darbai, jei vaikas kažk nespėjo mokykloje, ar nemoka kažko tai jam namuose reikia daryti, o pasedėti manau visiems tenka, tik aišku vieniems mažiau kitiems daugiau mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-06-06, 12:28 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš kažkaip nemačiau didelės problemos tame, jei nori kad vaikas suprastų tai reikia dirbti su juo liuks mes eidami į pirmą klasę ir skaitėm ir rašėm spauzdintinėm, nes rašytinėm mokinti nepatartinta mirkt ir jam netgi pačiam labai patikdavo daryti namų darbus pasiimdavo naują sąsiuvinį ir rašydavo ką mokykloj darė juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-06-06, 6:00 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Tai skirtumas kur kaip ir mums mokytoja aiskino,kad vaikas gali namie pabaigti tai ko nebaige klaseje, jei pats nori ir pasimokinti,bet namu darbu neuzduoda.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
PearlData: Pirmadienis, 2012-07-09, 6:57 AM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 315
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
N o kaip šiais metais pirmokėlių nusimato mūsų forumiuke? mirkt

Ar perkates jau mokyklines prekes ar dar vis laukiate Rugpjūčio ir neskubate niekur? geda


Paskutinį kartą redaguota Pearl - Pirmadienis, 2012-07-09, 6:58 AM
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-08-15, 9:50 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na kaip sekasi pirmokelius ruosti mokyklai? Jetau man tai galvos skausms, kokia kuprine pirkti kokius parkerius ir taip toliau, pasisakymu ir nuomoniu prisirinkau,dabar tik issirink kas geriausia. galvoju2

Na del sasiuviniu tai zinau kad nepirkti tarkim is maximos, sako ten labai prasti, ploni lapai. Del parkerio tai pat nezinau kuri isrinkti, kokius jus pirkote savo pirmokeliui? galvoju Na ir del kuprines galvos skausmas, kokia pirkti, sakau dideles nereikia,nes knygu nesinesios galvoju Daug ka jau turime tik keletas priemoniu del kuriu suku galva galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 7:36 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na del sasiuviniu tai zinau kad nepirkti tarkim is maximos, sako ten labai prasti, ploni lapai. Del parkerio tai pat nezinau kuri isrinkti, kokius jus pirkote savo pirmokeliui? galvoju Na ir del kuprines galvos skausmas, kokia pirkti, sakau dideles nereikia,nes knygu nesinesios galvoju Daug ka jau turime tik keletas priemoniu del kuriu suku galva galvoju

sąsiuviniai žinok tikrai labai prasti maksimoje, bent jau pirmokėlių, nes kai rašo su parkeliu persigeria nepatinka mes žinok sąsiuvinius pirkom :"moki veži" ir knygyne, tikrai geri liuks parkelį patariu iš patirties pirk atira plunksta ( nes reikalauja tokio) ir kad ta vieta kur paiima su pirštais būtų guminė, tada rankytė vaikams neįskausta, mes pirkom schneider firmos, ir pernai pirkom ir šiemet tos pačios firmos pirkom, labai geri ir svarbiausiai nelieja ir neišsitepa vaikas rašydamas liuks liuks o kainuoja apie 30Lt bet mes pirkom su 40 proc nuolaida tai gavosi normali kaina, pirkom maksimoje, nes yra raštvedybos parduotuvėse bet ten jie kaunuoja apie 40 nepatinka o kuprinės aišku nereikia didelės liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 7:41 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ar laukia jūsų vaikučiai mokyklos mirkt mirkt mūsų kinderis tai labai labai, ryt važiuosim į mokyklos biblioteką, nes bibliotekoje prie namų nėra vienos knygelės kurią reikia perskaityti, o jam per vasarą reikėjo perskaityti 10 knygų geda geda vakar pabaigė skaityti 203 puslapių pasakų knygą geda geda kažkaip mano nuomone šiek tiek per daug uždavė, bet jei noriai skaito tai tegu skaito liuks liuks o šeip, jau pradeda kinderis prašyt tėčio kad mokintų anglų kadangi prasidės jau ir sako reikia prisimint kaip rašyt, tai atsiverčia knygą ir nurašo juokas juokas juokas juokas o šeip mes mokyklai beveik pasiruošę, norėjom pirkti naują kuprinę, bet kinderis sakė kad nereikia, jam labai patinka pernykštė liuks o liko tik treningiukai, tai eisim pirkti rytoj, sakiau gal džinsus dar reikės nupirkti, ir sąsiuvinukai liko o šeip beveik apsirūpinę, nemažai priemonių likę nuo pernai liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 10:12 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na o kokia pirkote pirmokui kuprine galvoju Vaikinukas aiisku pamate maximoje su zmogumi voru tai aaisku jam tokios reikia, o ar jos geros ar ne nesuprantu,ar verta pirkti vien del to kad zmogus voras ir vaikas tokios nori? I ka kreipete demesi pirkdami kuprine?

Man tai truputi nervuoja tas, kad visko nori su personazais ir penalo kuprines ir visu kitu priemoniu, bet kad manau kokybe ju labai prasta,kaina ne maza, sumoki tik uz grazu zinoma paveiksliuka.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 10:15 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
http://bendraukime.lrytas.lt/-134493....nai.htm

Manau labai gerai viska pirkti rugsejo menesi,daug kas taip daro


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 10:41 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na o kokia pirkote pirmokui kuprine galvoju Vaikinukas aiisku pamate maximoje su zmogumi voru tai aaisku jam tokios reikia, o ar jos geros ar ne nesuprantu,ar verta pirkti vien del to kad zmogus voras ir vaikas tokios nori? I ka kreipete demesi pirkdami kuprine?

oj su tais herojais tai bus vargo tau juokas juokas juokas juokas mes pernai pirkom su ratais, kainavo juokingai nes buvo 40 proc nuolaida ir dar papildoma nuolaida 30 ( čia senukuose dažnai taip būna), ir žinok nors ir su Ratais bet nei kiek nesuplyšo, atrodo kaip nauja liuks liuks nors zinok kokybe maximos ir tarkim senuku labai skiriasi, nors kainos ir panašios geda , o šeip mes žiurėjom į kuprinės dydį, nes kai vaikui per didelė irgi nelabai gerai, nepatogu ir t.t.ir kad kuprinės šleikos būtū plačios, nes pamenu kaip mes turėdavom su siaurom tai pečius nuspausdavo juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Man tai truputi nervuoja tas, kad visko nori su personazais ir penalo kuprines ir visu kitu priemoniu, bet kad manau kokybe ju labai prasta,kaina ne maza, sumoki tik uz grazu zinoma paveiksliuka.

na žinok ir be personažų penalai kainuoja, tai mes dametėm kelis litus ir nupirkom norimą, aišku vis palauki nuolaidos nes tada net negaila pirkti, o kas liečia kokybę, tai mums metus atitarnavo, šiemet taip pat jų nereikės pirkti liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 10:45 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Manau labai gerai viska pirkti rugsejo menesi,daug kas taip daro

šeip iš vis geriausiai vaikui mokyklon supirkti kokį liepos mėnesį, kad vaikas galėtų pasidžiaugti iki mokyklos, nes kai nupirksi paskutinėm dienom, tai jis mokykloje ne į mokytoją dėmesį kreips o žais su savo naujom priemonėm mirkt mirkt o šeip tos kainos tikrai sukeltos, bet palauki akcijos atrakcijos ir perki juokas juokas juokas juokas o be to jei vaikui mokslai prasideda nuo rugsėjo 1 tai nepirksi priemonių rugsėjo gale kai nukainavimai prasideda geda bet nepergyvenk tik pirmai klasei atrodo daug visko reikia, o paskui kuo toliau tuo mažiau liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-08-17, 8:22 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Tai vat siandien truputi apiprekinau vaikinuka,atrodo nieko daug nepirkau,o isleidau 160lt. Cia dar be kuprines, penalo ir keliu smulkmenu, o kur dar fizinio apranga avalyne geda Ai sunku siandien man buvo tu priemoniu pilna zinok kokias ten jas pirkti, mirga marga, nesinorejo pigiausiu ir nekokybisku, tai emiau savo nuoziura,tik parkerius pirkau offise day, siaubas kazkoks vienas parkeris 40lt verkia na bet manau atgailejau ir nesigailesiu,nereikes kas menesi vis naujo pirkti ar kas dvi savaites, tada dar brangiau atseitu. Del kuprines net nezinau, issluota viskas nieko gudro neradau,nezinau kokia pirkti,man jos per dideles atrodo pagal mano vaikinuka. geda Su penalasi ir kazkokia paineva, nezinau koks geresnis, kitos mamos sako, kad ju vaikai po du penalus turi, viena maziuka kur parkeris ten trintukas ir panasiai, o kitame piestukai flomasteriai galvoju Bet vel jei pirksi minksta, ir ten viska susimes i viena kruva,kazkokia makalyne bus, o i tuos sukaisomus na kietus penalus ir sako nepatogu,vaikai tingi kaisioti uz tu gumyciu galvoju

Tai vat koks man galvos skausmas juokas ai dar gavau nuolaidu kortele 20% visiems mokslo metams liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2012-08-17, 9:13 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-08-17, 10:05 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ka jus i tokia kuprine su penalu ir sportiniu maiseliu, kaina tik 90lt. kainavo 160lt. galvoju Ar pirkdami pradinukui kuprine kreipiate demesi,kad butu ERGONOMISKA? galvoju Knygu jie nenesios, tai tikrai svorio didelio ant peciu netures


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Šeštadienis, 2012-08-18, 9:33 AM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-08-20, 9:56 AM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na mes jau kaip ir pasiruose i mokykla liuks liuks liuks Dar beliko apsikirpti juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-08-21, 12:44 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
parkeris 40lt verkia na bet manau atgailejau ir nesigailesiu,nereikes kas menesi vis naujo pirkti ar kas dvi savaites, tada dar brangiau atseitu. Del kuprines net nezinau, issluota viskas nieko gudro neradau,nezinau kokia pirkti,man jos per dideles atrodo pagal mano vaikinuka. geda Su penalasi ir kazkokia paineva, nezinau koks geresnis, kitos mamos sako, kad ju vaikai po du penalus turi, viena maziuka kur parkeris ten trintukas ir panasiai, o kitame piestukai flomasteriai galvoju Bet vel jei pirksi minksta, ir ten viska susimes i viena kruva,kazkokia makalyne bus, o i tuos sukaisomus na kietus penalus ir sako nepatogu,vaikai tingi kaisioti uz tu gumyciu galvoju

taip taip parkeliai tiek kainuoja, svarbiausia kad tik nesulaužytų mirkt o kas liečia pienalus tai mes irgi turim 2, vienas piestukams ir flomasteriams, o kitas parkeliui, pieštukui, trintukui, liniuotėm neilgom, nes jug flomasterių kiekvienai dienai nereikia, tai ir nesimaišo viename pienale, o jei dar tie kur su gumutėm, tai išvis siaubas bent jau pirmokėliams, nes kol jie sudės tai nemžai laiko praeis tai sumeta dažniausiai ir viskas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024