Ketvirtadienis, 2024-04-18, 1:28 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-03-02, 12:03 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (rugi@gele)
koks stropuolis, o mamai koks dziaugsmas, smagu taip ir toliau gerai kad tik pagyrimus neštų.

na sakom kad tik noras nedingtų liuks jau knygeles iš bibliotekos nešasi sako tokių namuose neturim, ir apskritai labai stipri klasė pas mus, tai gal todėl taip stropiai mokosi liuks bet šeip ir man su brangiausiuoju mokslai labai gerai sekdavosi, buvom pirmūnai, tai gal ir kinderis toks dabar mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-04-04, 10:25 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
va kas darėsi pas mus pirmadienį, kai prasidėjo rašymas į norimas mokyklas pas norimas mokytojas geda
panevėžys


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:03 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na ka atejo ir musu laikas i mokyklele :) Na pirmosios pamokeles vaikinukui patiko,reikia tiketis,kad ir taip toliau bus. moktyoja tikrai matosi labai siltas ir fainas zmogus. liuks Dziaugiasi,kad nebereikes eiti i darzeli,kad bus pirmokas,kieme visiems giriasi,kad jam mokykloje dave padaryti namu darbu juokas Sako dabar eisim i darzeli pasakyti kad as jau nebeisiu i darzeli o jau i mokykla :) Na zesime kaip mums cia seksis,tikiuosi kad viskas bus gerai ir mieliau eis i mokykla nei i darzeli. geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:43 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na ka atejo ir musu laikas i mokyklele :) Na pirmosios pamokeles vaikinukui patiko,reikia tiketis,kad ir taip toliau bus. moktyoja tikrai matosi labai siltas ir fainas zmogus. liuks Dziaugiasi,kad nebereikes eiti i darzeli,kad bus pirmokas,kieme visiems giriasi,kad jam mokykloje dave padaryti namu darbu juokas Sako dabar eisim i darzeli pasakyti kad as jau nebeisiu i darzeli o jau i mokykla :) Na zesime kaip mums cia seksis,tikiuosi kad viskas bus gerai ir mieliau eis i mokykla nei i darzeli. geda

jei dabar jau vaikučiui patinka mokykloje tai manau tikrai patiks ir vėliau liuks o ar nors vienas draugas eis kartu ta prasme iš darželio, nes tada jam būtų ir drąsiau ir smagiau liuks liuks ir dar bent jau iš patirties sakau, kad vaikas jau šį tą mokėtų, nes tepai iš tiesų milžiniški verkia verkia mes rašydavom po 3 testus per mėnesį ir matematikos ir lietuvių, diktantai 3 kartus per savaitę ir dar daug visko geda šeip žymiai lengviau buvo kai jau mokėjom ir skaityti, rašyti net nesimokinom, nes ir nepatartina, bet mokėmės skaičiuoti ir dar šio bei to, todėl kai prasidėjo pamokos buvo šiek tiek lengviau, o va kelioms mergaitėms su kuriomis lankėme daržeį gresia palikimas antrais metais, apskritai iš kitos klasės pirmos tai gresia net 6 vaikams nepatinka nepatinka nepatinka bet kiek žinau pirmoje klasėje negalima palikti antraiems metams geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:51 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o ar nors vienas draugas eis kartu ta prasme iš darželio

Taip bus du ar trys draugai is jo grupes, ir jo didzioji meile Auguste juokas juokas Nors sake dabar nebedraugauja susipyke juokas

Quote (snieguoliuke)
r dar bent jau iš patirties sakau, kad vaikas jau šį tą mokėtų, nes tepai iš tiesų milžiniški m

Moket jis daug ka jau moka isskyrus sunkiau su skaitymu,klaseje is visu yra 7 skaitantys vaikai,tai Mokytoja sako dar neturejau klaseje tiek daug skaitanciu. ir tas tempas ne toks jau ir baisus kaip mums paaiskino moktyoja.Labai stsizvelgs i kekviena vaika asmeniskai.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 10:00 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Taip bus du ar trys draugai is jo grupes, ir jo didzioji meile Auguste juokas juokas Nors sake dabar nebedraugauja susipyke juokas

Augustė jau su kitu susižadėjus juokas :juokas: juokas :juokas: juokas :juokas: tai vadinasi ir jūs į Senvagės mokyklą eisit liuks :liuks: smagu kai nors keli draugai bus smagaiu bus vaikui liuks Dominyko draugai iš futbolo eina į pirmą klasę Senvagėje tai sakė mamos va kad jiems su mokytoja nelabai pasisekė ir jei neklystu tai vaikų ar 18 tiktai geda
Quote (Romeniukas)
Moket jis daug ka jau moka isskyrus sunkiau su skaitymu,klaseje is visu yra 7 skaitantys vaikai,tai Mokytoja sako dar neturejau klaseje tiek daug skaitanciu. ir tas tempas ne toks jau ir baisus kaip mums paaiskino moktyoja.Labai stsizvelgs i kekviena vaika asmeniskai.

na turėsit ir jūs pasedėti su juo, nes šeip aišku kad atsižvelgs bet programa yra programa, ir visi kartu ją eina, o tempai tai tikrai ojojoi geda bet jei patiks manau ir skaityti greitai pradės ir viskas bus gerai mirkt :mirkt: pas mus kalsėje iš 25 tik 3 buvo neskaitantys geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2012-05-28, 10:10 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-05-28, 10:10 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Augustė jau su kitu susižadėjus tai vadinasi ir jūs į Senvagės mokyklą eisit

Oj tos darzelio meiles juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 10:19 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Oj tos darzelio meiles juokas juokas juokas

juokas juokas juokas juokas tai jau tikrai juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-29, 5:30 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Šiandien kinderis parsinešė testus ir lietuvių ir matematikos, tai galutiniai įvertinimai A liuks liuks sako va vėl būsių pirmūnas, nes ir kiti dalykai bus A juokas juokas juokas juokas kažkaip po pusmečio ( pamenu kad mus vertindavo trimestrais, o dabar pusmečiai) įvertina mokytoja tai jei raidė P (pagrindinis) vadinasi gerai , mokinys mokosi gerai, o jei raidelė A( tada mokymosi lygis yra labai geras ir aukštesnis nei pagrindinis ) tai jau džiaugiasi sako manau kad būsiu pirmūnas juokas juokas juokas juokas bet va gaila vieno berniuko, mokosi tikrai gerai, bet va elgesys nelabai koks lentoje daug "vabalų" turi, tai sako mokytoja niekaip negaliu skirti prie pirmūnų verkia verkia

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 6:11 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va pasirodo Domsius nemelavo juokas juokas juokas skambino mokytoja sako Domukas pirmūnas, rytoj apdovanojimai bus juokas juokas juokas liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-06-05, 9:21 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mamytes pasakykite ant kokiu kedziu jusu mokyklinukai sedi? ta prasme ruosia pamokas, prisiklausiau,kad tarkim tos minkstos kompiuterio kedes netinka pradinukams, siūloma rinktis stabilias kėdes, o ne biuro kėdes su ratukais. prie kokios kedes sedi jusu pradinukai? Na musu Dovydai labai linkes kuprintis, tai sako labai reikia atsakingai parinkti kede galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-06-06, 10:31 AM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mamytes pasakykite ant kokiu kedziu jusu mokyklinukai sedi? ta prasme ruosia pamokas, prisiklausiau,kad tarkim tos minkstos kompiuterio kedes netinka pradinukams, siūloma rinktis stabilias kėdes, o ne biuro kėdes su ratukais. prie kokios kedes sedi jusu pradinukai? Na musu Dovydai labai linkes kuprintis, tai sako labai reikia atsakingai parinkti kede galvoju

mes kuo geriausiai ruošiam ant kompiuterinės kėdės liuks liuks tuolabia kad pirmoje klasėje tų namų darbų bent jau mus labai labai retai užduodavo mirkt na tei jei linkęs vaikas kuprintis tai vien kėdė nepadės, tada reikia ir specialios kuprinės ir kad mokykloje mokytoja nuolat žiūrėtų kad vaikas nebūtų susikuprinęs, žodžiu tada reikia žiūrėti daug ką, manau vien kėdė nepadės mirkt bet jei manai kad padės kėdė tai žinoma kad pirk, bet tik tiek kad ji iš dalies ir nepraktiška, ir jei nori prie šio stalo tai reikės pagal užsakymą daryti, ne mokyklinės kedės manau būtų per žemos geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-06-06, 11:14 AM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tuolabia kad pirmoje klasėje tų namų darbų bent jau mus labai labai retai užduodavo

Ir is vis pirmokams negalima uzduoti namu darbu

Manau rinksimes kompiuterio kede,pasidomejau zodziu nieko blogo nebus. :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
ValedyData: Trečiadienis, 2012-06-06, 12:23 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ir is vis pirmokams negalima uzduoti namu darbu

Taip, negalima....bet pirmokas turi pabaigti klasės darbą namie, jei mokykloje nespėjo :) o tėvai tai pradeda įvardinti kaip namų darbų užduotis...deja tai ne visai tikslingai sakoma.
Bent jau mano vaiko mokykloje taip buvo mirkt


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-06-06, 12:25 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ir is vis pirmokams negalima uzduoti namu darbu

Manau rinksimes kompiuterio kede,pasidomejau zodziu nieko blogo nebus. :)

tai aišku negali mirkt bet jei vaikas pavyzdžiui nemoka skaityti tai sedėsi namuose skaitysi su juo, jei sunkiau mokykloje seksis raides rašysi irgi sedėsi tai čia ir bus tie vadinami namų darbai mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024