Penktadienis, 2024-04-19, 2:50 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Panevėžio lopšeliai - darželiai
RomeniukasData: Antradienis, 2009-12-15, 11:45 AM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
mus renovuos kiek žinau ten arba Ramanausko arba Žybūrėlį turėjo uždaryti arba sujungti, nes per daug darželių tam rajone

tai ir sujunge _liuks_ _liuks_ bet niekas nesikeicia,tik direktore,kuri šimta kartu geresne nei buvo žiburelį liudna aciū dievui jos nebera _liuks_
kiek žinau tai labai geras darželis PURIENA _liuks_
ar yra lankančiu šį darželį?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
AtileData: Antradienis, 2009-12-15, 11:49 AM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
nes per daug darželių tam rajone

o kokiam čia rajone? 10 Bent laikraštyje rašė kad "Papartį" ir dar vieną renovuos (nebepamenu)

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2009-12-15, 11:56 AM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
čia vilties rajone prie pat yra 2 darželiai, o grupės pustuštės liudna ir sigutė prie pat ir "Žibutė" man regis , na vienu žodžiu daug ten vienoj vietoj darželių, uždarė tą kur prie raudonos bažnyčios tai ir čia vieną uždarė galvoju

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2009-12-15, 12:03 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
čia vilties rajone prie pat yra 2 darželiai, o grupės pustuštės ir sigutė prie pat ir "Žibutė" man regis , na vienu žodžiu daug ten vienoj vietoj darželių, uždarė tą kur prie raudonos bažnyčios tai ir čia vieną uždarė

nieko neuždare,o sujunge i viena galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
AtileData: Antradienis, 2009-12-15, 12:46 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
aaaaa..tada viskas aišku...taip ir maniau ...apie Vilties gatvėje kažkurį daržiuką draugė šnekėjo, kad nebeleis ten liudna
Atsijungęs
AtileData: Ketvirtadienis, 2009-12-24, 12:58 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Šeip girdėjau prestižiniu darželiu panevėžyje vadina kur su baseinu..ten prie buvusios 17 vid., prie Šermuto-iki
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 7:18 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
šeip kiek supratau, tai "žiburėlį" uždarė, o vaikus perkėlė į Ramanausko, tai jei vaikai eina į kitą tai jau faktas, kad kitas darželis uždarytas. o uždarė dėl to kad du darželiai šalia ir abu pustusčiai, bent jau taip laikraščiai rašė, tai kai sujungė vaikai iš kito darželio turi vadinamą "pirmumo" teisė būti priimti į darželį. bet tai reikėjo daryti iš kart , nes po pusmečio tai jau faktas kad vietų nebus, pvz. į rūtos darželį grupiokė įsirašė kai vaikui pusė metų, o leis kai jam bus 2, ir geruose darželiuose visada yra eilės. o ir vadinsin jis tikrai nebe Žiburėliu o Ramanausko jug Supermamose rašei kad labai fainas darželis "Sigutė", tai kaip čia greit apsigalvojai?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
AtileData: Pirmadienis, 2009-12-28, 7:24 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
pas mus į darželį tortą neša, tik pataria ne tortą bet kokį šakotį nešti, kad nebūtų problemų su tais kremais miela
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2009-12-28, 7:40 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jo mes tai irgi nešam, kadangi jau nebe maži tai kremas nemaišo _liuks_ , tar ir saldainių ir sulčių nunešam, nu vienu žodežiu balius kaip reikalas gaunasi juokas _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
AtileData: Antradienis, 2009-12-29, 1:14 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
aš manau mažiukams tai ir sausainių pakaktų darželyje, o tai privalgo torto tada normalaus maisto nebenori bet paaiškink jiems kad gimtadienis bus be torto.....

Quote (snieguoliuke)
geruose darželiuose visada yra eilės.

aš saviškį užrašiau kai jam buvo 10 mėn., o lankyti pradėjo 2 m 2 mėn, eilėje buvo 17-tas.

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2009-12-29, 3:29 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Atile)
aš saviškį užrašiau kai jam buvo 10 mėn., o lankyti pradėjo 2 m 2 mėn, eilėje buvo 17-tas.

jo mes irgi užrašėm, kai jam buvo keli mėnesiukai ir pradėjom eiti nuo 2 _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-01-04, 6:46 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
šeip kiek supratau, tai "žiburėlį" uždarė, o vaikus perkėlė į Ramanausko, tai jei vaikai eina į kitą tai jau faktas, kad kitas darželis uždarytas. o uždarė dėl to kad du darželiai šalia ir abu pustusčiai, bent jau taip laikraščiai rašė, tai kai sujungė vaikai iš kito darželio turi vadinamą "pirmumo" teisė būti priimti į darželį. bet tai reikėjo daryti iš kart , nes po pusmečio tai jau faktas kad vietų nebus, pvz. į rūtos darželį grupiokė įsirašė kai vaikui pusė metų, o leis kai jam bus 2, ir geruose darželiuose visada yra eilės. o ir vadinsin jis tikrai nebe Žiburėliu o Ramanausko jug Supermamose rašei kad labai fainas darželis "Sigutė", tai kaip čia greit apsigalvojai?

na dar mes kol lankeme žibureli mums sake,kad jokio darželio neuždaro,o tik sujungia su Ramanausko darželiu ir pasikeičia pavadinimas,dabar nebe žiburelis,o Kastyčio Ramanausko,bet vaikai kaip ejo i savo darželi ir savo grupes taip ir toliau eina tik kitas pavadinimas ir kita direktore kuri daug geresne už senaja. _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
AtileData: Pirmadienis, 2010-01-04, 6:51 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Dove@Deive, svarbu kad vaikui geriau..o kas valdžioje tai dzin
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-01-04, 7:09 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Atile)
Dove@Deive, svarbu kad vaikui geriau..o kas valdžioje tai dzin

tai kad senoji direktore nedarydavo nieko gero del vaiku,jai tik jos interesai kžkokie rupejo,o ne vaiku patogumas,atsimenu koks buvo triukšmas kai keite grupeje vaiku baldelius,tevai nori vienaip,aukletojos sutinka joms patpgu ka siulo tevai,o direktore sako ne jokiu budu mano darželyje čia tokiu dalyku nebus. _pikt_ na žodžiu ten visi ja buvo pasipiktine. o vaikams ten patiko,auklytes labai geros,ir šiame darželyje jau priprato,bet man ten nepatinka. galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
AtileData: Pirmadienis, 2010-01-04, 7:18 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Dove@Deive, o baldus iš darželio fondo keitė, ar tėvai aukojo?
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024