Penktadienis, 2024-03-29, 5:06 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Panevėžio lopšeliai - darželiai
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-07-04, 6:43 PM | Žinutė # 301








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Palauksim kol atostogos Pasakoje baigsis ir tada eisim apsiziureti kaip abu realiai atrodo
Siandien pasiemiau is PPT dok., tad kulniuosim

manau pasaka pradės dirbti pradės tik pačioje rugpjūčio pabaigoje galvoju kaip ir kiti darželiai miela , o tu dabar nueik į jūratę, apsižiūrėįk pasikalbėk su direktore manau tikrai susidarysi bendrą vaizdą _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2011-07-06, 4:18 PM | Žinutė # 302








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O po pietu buna kokie rimti uzsiemimai? Galvoju leist pusei dienos, bet jei po pietu irgi idomi veikla, kad nesijaustu nuskriausta


Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-07-06, 9:13 PM | Žinutė # 303








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
O po pietu buna kokie rimti uzsiemimai? Galvoju leist pusei dienos, bet jei po pietu irgi idomi veikla, kad nesijaustu nuskriausta

visa ugdomoji veikla vyksta iki pietų miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Trečiadienis, 2011-07-06, 9:21 PM | Žinutė # 304








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Tada mums nebutina lankyti visa diena miela gal maziau sirgs jei bus iki pietu 10


Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-07-06, 9:23 PM | Žinutė # 305








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Tada mums nebutina lankyti visa diena gal maziau sirgs jei bus iki pietu

tai aišku kad nebūtina, šeip kiekvieną mėnesį gali keisti, jei matysi kad mergytei labai patinka, galėsi leisti visą dieną _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Ketvirtadienis, 2011-09-15, 11:25 AM | Žinutė # 306








[ (NO) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Taip ir nespejom palankyti darzelio - atsiimem dokumenus ir isvaziavom. Vat ir buna planuoji, o aplinkybes kitaip sutvarko 10
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-09-16, 5:45 PM | Žinutė # 307








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Taip ir nespejom palankyti darzelio - atsiimem dokumenus ir isvaziavom. Vat ir buna planuoji, o aplinkybes kitaip sutvarko

o kur išvažiavot? planavai lankyti pažagienių miela
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-11-08, 9:50 PM | Žinutė # 308








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Oj šiandien iškvaršino galvą darželio susirinkime,aišku daug gero pasakė,kad atsiras daug naujų būrelių,užsiemimų, tačiau vėliau vyko priešmokilinukų susirinkimas,buvo mokytojos,žodžiu ikalbinėjo rinktis jų mokyklas, sunku manau bus išsirinkti jau dabar nervuoja. Reikės išsiklausinėti ar tose moktklose yra kokia gera pradinių klasių mokytoją. galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-11-08, 10:06 PM | Žinutė # 309








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
sunku manau bus išsirinkti jau dabar nervuoja. Reikės išsiklausinėti ar tose moktklose yra kokia gera pradinių klasių mokytoją.

tai laiko turi iki balandzio 1, nes tada prasides priemimas, ir jei nopri pas geresne mokytoja pakliuti tai jau balandzio 1 ir eik rasyt liuks bet jei vyresnėlis pasilis su tėčiu tai jis tegu irgi rupintis radeda liuks o seip auksinė taisyklė, geros mokytojos mokinių neieško mirkt o pamatysi kai dar į namus praės vaikščioti juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-11-08, 10:08 PM | Žinutė # 310








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai laiko turi iki balandzio 1, nes tada prasides priemimas, ir jei nopri pas geresne mokytoja pakliuti tai jau balandzio 1 ir eik rasyt bet jei vyresnėlis pasilis su tėčiu tai jis tegu irgi rupintis radeda o seip auksinė taisyklė, geros mokytojos mokinių neieško o pamatysi kai dar į namus praės vaikščioti

Tai jau taip,mūms davė pasiūlymus i Aušros Pro gimnaziją ir I Senvagės mokyklą galvoju Reiks pasidomėti gal ir ten yra kokia gera mokytoja. galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-11-08, 10:09 PM | Žinutė # 311








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet jei vyresnėlis pasilis su tėčiu tai jis tegu irgi rupintis radeda

Vaikas mūsų bendras abu ir spręsime šią dilemą mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-11-08, 10:12 PM | Žinutė # 312








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vaikas mūsų bendras abu ir spręsime šią dilemą

tik gerai apgalvokit į kurią liuks , mes pirmiausiai žiūrėjom aišku mokytoja, tada kur draugai eis, nes pirmokui labai svarbu, kad klaseje nors vienas draugas butu ir t.t. liuks nes pamenu iš mūsų darželio 4 vaikai rašėmės balandžio 1, tie ir pateko pas mūsų mokytoją mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-11-08, 10:18 PM | Žinutė # 313








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai jau taip,mūms davė pasiūlymus i Aušros Pro gimnaziją ir I Senvagės mokyklą Reiks pasidomėti gal ir ten yra kokia gera mokytoja.

kad aušros yra pagrindinė, nes jai iki progimnazijos dar tolokai, bet tikrai yra gerų mokytojų liuks o Senvagėje, tai pasižiūrėk kokios mokytojos pakalbėk su ketvirtokų tėvais, nes ten sakė linkusios mušti vaikus, dar mūsų psichologė ten mokytojams užsiėmimus nepatinka nepatinka pas mus tai iš aušros ėjo ir ėjo ir ė namus ir į darželį, o Senvagėstai prieš rugsėjį buvo atėjusi nes sakė klasėje tik 13 vaikų tesusirinko, ur kitose mokyklose po 24 pirmokai liuks dažniausiai siūlo pagal gyvenamą vietą, bet jei nori kitam rajone tai reikės persirašyti kažkur tam rajone, nes atranka kitaip didelė gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-11-14, 8:17 PM | Žinutė # 314








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mūsų darželyje užsidarė viena grupė,priežastis vaikų emigracija. Tai vietoj tos grupės dabar irengta kineziterapijos salė liuks liuks liuks Tai pat vaikučiai bus mokomi šokti įvairaus stilio šokiais. Greitu laiku bus ir molio lipdymo būrelis liuks liuks liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-11-14, 8:33 PM | Žinutė # 315








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kažkoks apsurdas jau dabar darželyje klausia ar lankysime vasarinį darželį Iš kur galime žinoti na bet teks užsirašyti jei ką nelankysime ir viskas,bet vietą užsiimti reikia.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024