Penktadienis, 2024-04-26, 1:25 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Panevėžio lopšeliai - darželiai
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-11-14, 8:45 PM | Žinutė # 316








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kažkoks apsurdas jau dabar darželyje klausia ar lankysime vasarinį darželį Iš kur galime žinoti na bet teks užsirašyti jei ką nelankysime ir viskas,bet vietą užsiimti reikia.

klausia todėl, kad dirbs dar mažiau darželių vasarą, ir paruošiamukų nebepriims į vasarinius darželius, nes perpildyti būna, na jei dar 6m tai sakė labai prašytis reikia, o kam jau 7m nei pro kur, nebent vietų yra geda geda ,


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-11-14, 8:57 PM | Žinutė # 317








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
lausia todėl, kad dirbs dar mažiau darželių vasarą, ir paruošiamukų nebepriims į vasarinius darželius, nes perpildyti būna, na jei dar 6m tai sakė labai prašytis reikia, o kam jau 7m nei pro kur, nebent vietų yra ,

Kaip įdomiai nepriims,tai kur dauguma tėvelių dės priešmokiklinukus vaikus? Nesamonė kažkokia. Na mūms dar nieko nesakė,kad tarkim Dovydo gali nepriimti į vasarinį darželį. Gal jau sakau mūsų dirbs, renovacijos vis nedaro,nors pagaliau jau per šį mėnesį turi sudėti plastikinius langus liuks

Na bus matyt vasara dar labai toli.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-11-14, 9:14 PM | Žinutė # 318








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kaip įdomiai nepriims,tai kur dauguma tėvelių dės priešmokiklinukus vaikus? Nesamonė kažkokia. Na mūms dar nieko nesakė,kad tarkim Dovydo gali nepriimti į vasarinį darželį. Gal jau sakau mūsų dirbs, renovacijos vis nedaro,nors pagaliau jau per šį mėnesį turi sudėti plastikinius langus

Na bus matyt vasara dar labai toli.

na va taip va, nes ir šią vasarą nepriimė, kadangi vienu darželiu dirbo mažaiu o vaikų daug geda ir buvo nuspręsta, kad priešmokyklinukai bus nepriimami, nebent išskirtinai, nes šeip, sutartis su darželiu baigiasi gegužės mėn, tada dar sakykim jūsų ir kiti darželiai dirba iki birželio pabaigos, ir viskas sutartis su vaiku pasibaigia nes jis išeina į mokyklą gerai , o be to iš dalies geri, nes reikia pratinti vaikus na sakykim mūsų kinderisi ir atostogas rudenio ir žiemos jau būdamas priešmokyklinuku praleido namuose , nes pradėjom pratinti, kadangi pirmokas ir yra daug atostogų, o kur tada tėvai deda vaikus, nes nebeves į darželį o ir mokykla nedirba gerai aišku atsibosdavo jam pas mane darbe, tai tada parvešdavau namo, vienas pabūdavo, anksčiau ar vėliau reikia pratintis mirkt šeip pasiieškok tikrai yra staripsnių apie tai kad nepriimė priešmokyklinukų gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-01-30, 5:11 PM | Žinutė # 319








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Iki šiol už vieną vaiko praleistą dieną tėvai mokėdavo 50 ct įstaigos reikmėms, o nuo šių metų vasario 1-osios šis mokestis kyla visu litu – iki 1,50 Lt už dieną.

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Daiva_aData: Trečiadienis, 2012-08-15, 9:49 PM | Žinutė # 320








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





Sveikos mamytės. Mūsų šeimoje prieš leidžiant į darželį mažąjį buvo irgi ne mažai diskusijų kurį darželį pasirinkti. Kadangi sūnaus kiek galėjau tiek neleidau į darželį (nes pati namie buvau), tai buvo labai prisirišęs ir be mamos su ašaromis tik pasilikdavo. Mums pažįstama rekomendavo darželį Žilvitį.Patekom į ANČIUKŲ grupę. Net pati nustebau kaip vaikas noriai eidavo į darželį, auklėtojos kas rytą maloniai pasitikdavo, užsiimdavo, tai ašarų greit neliko. Pati taip pat jaučiau labai šiltą bendravimą su auklėtojomis. Didelis ačiū Joms!
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-02, 3:35 PM | Žinutė # 321








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na ar dar liko siame forume panevezieciu darzelinuku ar cia mes tik vieni galvoju

Deivydas labai pasiilgo savo darzelio, labiausiai aukletojos,tik gaila,kad nebe pas ja sugrys, bet nieko grupes saliai viena kitos pereinamos, tai daznai susitiks liuks Sugrysime i pagrazejusi, renovuota darzeli liuks liuks Tikimes si ziema bus silta vaikuciams liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-07, 7:23 PM | Žinutė # 322








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Deivydukas pradės lankyti sporto būrelį liuks Tai pat dar labai nori lankyti Staliaus būreli, tai sakom palankys sportą paskui galės Staliaus, patinka jam meistrauti liuks Įdomių yra būrelių, tiek keramikos, dekupažo ir dar ten kažkokių labiau tinkantys mergaitėms. gerai

Žiūriu šioje temoje likau viena, daugiau nebeliko lankančių Panevėžio darželius galvoju Bendrausiu pati su savimi juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
PumaData: Antradienis, 2014-01-28, 9:26 PM | Žinutė # 323








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labas vakaras, gal kas lankot lopšeli-darželi KASTYTI ?kokie atsiliepimai ?

Aciu uz informacija :)
Atsijungęs
edvinaskarmelavData: Ketvirtadienis, 2017-07-27, 9:42 AM | Žinutė # 324








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Gal žinot kaip rast viską apie tuos darželius? Kokios auklėtojos, kaip atrodo pastatai ar renovuoti ar ne, kaip žaislai ir baldai darželiams ar pagal saugumą viskas pažiūrėta. Na norisi viską pamatyti iš arčiau.
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024