Šeštadienis, 2024-04-27, 11:59 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-15, 9:27 PM | Žinutė # 211








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, au pradedi kauptis mokykliniam kaip sekasi važinėti , nebijai mieste mašinų

Nežinau kažkaip negalvoju ir neimu į galvą, kaip bus taip, nežadu nervuotis jau gana taip naktim nemiegu. Ne mieste tai mašinu nebijau, viskas gerai,tik kažkaip nelabai laikausi dešinės, norisi man į gatvės vidurį, nors man aišku atrodo,kad aš palei pat dešinį kraštą važiuoju, instruktorius kai pasuka vairą man atrodo kad jau ant bortelio važiuoju juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 9:52 PM | Žinutė # 212








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nežinau kažkaip negalvoju ir neimu į galvą, kaip bus taip, nežadu nervuotis jau gana taip naktim nemiegu. Ne mieste tai mašinu nebijau, viskas gerai,tik kažkaip nelabai laikausi dešinės, norisi man į gatvės vidurį, nors man aišku atrodo,kad aš palei pat dešinį kraštą važiuoju, instruktorius kai pasuka vairą man atrodo kad jau ant bortelio važiuoju juokas

nieko įprasi liuks liuks teoriją išsilaikei dabar gali koncentruotis į važinėimą liuks liuks daug dar važiavimų iki egzamino mirkt aš tai baisiai biodavau didesnių sankryžų juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-15, 9:56 PM | Žinutė # 213








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nieko įprasi teoriją išsilaikei dabar gali koncentruotis į važinėimą daug dar važiavimų iki egzamino aš tai baisiai biodavau didesnių sankryžų

Net nebežinau pamečiau skaičių kiek važinėjau, bet manau dar kokie 5 važiavimai bus


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 10:03 PM | Žinutė # 214








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Net nebežinau pamečiau skaičių kiek važinėjau, bet manau dar kokie 5 važiavimai bus

o tai au pats galas mirkt mirkt vėl stresiuko apturėsi geda geda o ką instruktorius sako išlaikysi iš pirmo kart mirkt ar galvoji dar papildomas imt geda
oj aš irgi prisimenu juokas juokas juokas bet gerai kad viskas baigta juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 10:06 PM | Žinutė # 215








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Net nebežinau pamečiau skaičių kiek važinėjau

nieko instruktorius primins, sakys na ką laikom juokas juokas juokas juokas na nieko kai laikysi mes kumsčius palaikysim, kad degtų tik žali ir mašinos nesimaišytų liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2012-10-15, 10:14 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-15, 10:14 PM | Žinutė # 216








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tai au pats galas vėl stresiuko apturėsi o ką instruktorius sako išlaikysi iš pirmo kart ar galvoji dar papildomas imt
oj aš irgi prisimenu bet gerai kad viskas baigta

Net nežinau žėsiu ką instruktorius sakys,jis niekada neliepia laikyti jei mato,kad neišlaikysi, prie jo sakė visi išsilaiko. liuks Sako kam laikyti jei žinai kad neišlaikysi, manau pasakys mano silpnąją vietą ir viskas imsiu gal tada papildomas ir bus liuks,o gal ir nereiks net nežinau.

Quote (snieguoliuke)
nieko instruktorius primins, sakys na ką laikom

Jei pasakys laikom,reiškia esu pasiruošusi egzaminui. liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-16, 9:37 PM | Žinutė # 217








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Net nežinau žėsiu ką instruktorius sakys,jis niekada neliepia laikyti jei mato,kad neišlaikysi, prie jo sakė visi išsilaiko. liuks Sako kam laikyti jei žinai kad neišlaikysi, manau pasakys mano silpnąją vietą ir viskas imsiu gal tada papildomas ir bus liuks,o gal ir nereiks net nežinau.

tai aišku kad visi išlaiko, pas visus instruktorius anksčiau ar vėliau išlaiko liuks liuks o be to mokykloms jug irgi reikia užsidirbti juokas juokas kaip ir Regitroj juokas bet tik tiek kad tos papildomos nemenkai kainuoja geda geda o pažįstama iš Kėdainių buvo pas jį pasiemus papildomai pasivažinėt( po darbo), tai patarė jai jai nelaikyti nes sakė silpnai važiuoja, o ji nuėjo ir išsilaikė regitroj juokas juokas juokas manau kad laimės ir sekmės dalykas tie egzaminai liuks liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
Jei pasakys laikom,reiškia esu pasiruošusi egzaminui. liuks

tai žinoma liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
jovitajovituteData: Pirmadienis, 2018-10-29, 11:14 AM | Žinutė # 218








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Teises turiu jau keturis metus, bet savo mašinos dar nenusipirkau. Kai prireikia išsinuomoju: https://autorentalis.lt/ Man toks būdas atrodo patogesnis. Gal būt ateityje ir reikės įsigyti savo nuosavą automobilį, bet dabar dar tokių planų neturiu nes vis stinga finansų.
Atsijungęs
tetute987Data: Sekmadienis, 2018-12-30, 7:09 PM | Žinutė # 219








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Dirbu logistikos kompanijoje, sudarinėju maršrutus, koordinuoju krovinių gabenimą ir sandėliavimą. Žinoma, tą daryti padeda programa http://www.terralogistics.lt/ bet kolegos pradėjo pjauti dėl vairuotojo pažymėjimo, tad prieš porą metų išsilaikiau. Dabar jau neįsivaizduoju gyvenimo be automobilio.
Atsijungęs
seowithomerData: Trečiadienis, 2020-05-06, 10:22 AM | Žinutė # 220








[ (PK) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
I work in a coordinations organization, make courses, facilitate automobiliu nuoma

payload transportation, and warehousing. Obviously, the program assists with doing that, yet my associates began cutting for a driver's permit, so I continued on a few years back. Presently I can no longer envision existence without a vehicle.


Paskutinį kartą redaguota seowithomer - Trečiadienis, 2020-05-06, 10:23 AM
Atsijungęs
bconData: Antradienis, 2021-03-16, 2:02 PM | Žinutė # 221








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mačiau yra keletas, kur rašėte, kad neturite mašinos, o jei prireikus nuomojates. As taip pat, teises turiu, taciau masino ne :D jeigu labai reikia kasdienai nuomoju vienai dienai, o jei ilgiau tai ilgalaike nuoma renkuosi, pigiau gaunasi. As kazkaip labai pamegau sita auto nuomos imone www.sitandgo.lt
Atsijungęs
seotandemumData: Ketvirtadienis, 2021-10-28, 11:21 AM | Žinutė # 222








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš norėčiau parekomenduoti labiai patogią mašinų parkavimo aikštelę mieste. Centras, o visada randu vietos. Šalia Karo muziejaus, prie BLC požeminė aikštelė.

https://parksol.lt/lt/
Atsijungęs
laisve010Data: Antradienis, 2021-11-23, 2:18 PM | Žinutė # 223








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 6
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Oficialiai mano vairavimo stažas 5 metai, bet mašiną vairuoju tik 3. Anksti išsilaikiau motociklo teises ir nuo to pradėjo skaičiuotis stažas. Dabar dėl tokio stažo draudimo kaina mažesnė - tai tikrai naudinga buvo liuks
Atsijungęs
gerdunka222Data: Sekmadienis, 2021-11-28, 9:06 AM | Žinutė # 224








[ (US) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jau 8 metai eina su teisėm, oho, o atrodo taip nesenai buvo.. smagu prisiminti pirmus metus, kiek kartų buvo keistos automobilio priekinės grotelės neįsivaizduoju :D visiškai nejaučiau pirmo automobilio priekio..
Atsijungęs
edvinasumData: Sekmadienis, 2022-03-20, 3:46 PM | Žinutė # 225








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 83
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o gal žinot ar reikalingas pakartotinis vairuotojų sveikatos patikrinimas po kažkiek metų, kai jau turi teises?
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024