Šeštadienis, 2024-04-27, 2:30 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 7:16 PM | Žinutė # 181








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jei norit greičiau išsilaikyti teises sakė reikia važiuoti į Vilnių ten labai lengvai praleidžia juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:11 PM | Žinutė # 182








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, kaip tau teisės, gal jau tuoj mokyklinį važinėjimą laikysi gal jau reikia sveikinti kad su teorija kaip sekasi važinėti, aš va kažkaip kai laikaiusi egzaminą papuolė Hiundai, kokia gera mašinytė nepalyginsi su Golfu nors sako kad labai panašios,

Man sekasi gerai, teorija jau išsilaikiau gerai su hiundai ir aš važineju gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:23 PM | Žinutė # 183








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
su hiundai ir aš važineju gerai

smagi mašinytė liuks nors šeip darbinė pas mane Tayota irgi nebloga bet Audi vistiek geriausia juokas juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Man sekasi gerai, teorija jau išsilaikiau

iš pirmo kart teoriją išsilaikei mirkt gal jau ir važinėjimus baigi reikės kauptis filmavimui mirkt
Romeniukas, o tavo instruktoriaus vardas ne Vygantas mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:29 PM | Žinutė # 184








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
iš pirmo kart teoriją išsilaikei gal jau ir važinėjimus baigi reikės kauptis filmavimui
Romeniukas, o tavo instruktoriaus vardas ne Vygantas

iš antro geda važinėjimas dar nesibaigia dar kažkur 5 važiavimai ir tada jau kauptis filmavimuisi. juk jau anksčiau rašiau,kad Vygantas :) Ar nerašiau nebežinau


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:40 PM | Žinutė # 185








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
iš antro geda važinėjimas dar nesibaigia dar kažkur 5 važiavimai ir tada jau kauptis filmavimuisi. juk jau anksčiau rašiau,kad Vygantas :) Ar nerašiau nebežinau

tai labai gerai liuks liuks o visi iš grupės išsilaikė mirkt nes mano pažįstamą užsisakė papildomą pamoką pas vygandą iš Vairavimo meno ir su Hiundai mirkt nes irgi persilaikinėja teises, bet per tuos 2 metus nevažinėjo sako reikia nors prisiminti juokas juokas juokas o šeip instruktorius geras tau mirkt įsivaizduoju kaip lauki kol teises pagaliau turėsi mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:44 PM | Žinutė # 186








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai labai gerai o visi iš grupės išsilaikė nes mano pažįstamą užsisakė papildomą pamoką pas vygandą iš Vairavimo meno ir su Hiundai nes irgi persilaikinėja teises, bet per tuos 2 metus nevažinėjo sako reikia nors prisiminti o šeip instruktorius geras tau įsivaizduoju kaip lauki kol teises pagaliau turėsi

Net nežinau ar visi gal visi. šeštadieni susitiksime per pirmosios pagalbos kursus. na daug kas man sake kad keista jog tik dabr tiek ursai, bet ką aš žinau dėl ko taip yra,kažkaip ir nepaklausiau. jo laukiu žiauriai teisų jau senokai norėjau gerai instruktorius labai geras reiklus bet tuo pačiu fainas ir gerai viską moko liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:49 PM | Žinutė # 187








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Net nežinau ar visi gal visi. šeštadieni susitiksime per pirmosios pagalbos kursus. na daug kas man sake kad keista jog tik dabr tiek ursai, bet ką aš žinau dėl ko taip yra,kažkaip ir nepaklausiau. jo laukiu žiauriai teisų jau senokai norėjau gerai instruktorius labai geras reiklus bet tuo pačiu fainas ir gerai viską moko liuks

na įdomiai tikrai su ta pirmąja pagalba jums juokas bet svarbiausiai kad gausit, nes be jo niekur gerai gerai oj mano tai fainuolis koks buvo irgi liuks liuks nerealus va dabar susitikę buvom sakau persilaikaiu iš pirmo kart liuks liuks liuks liuks ir mano brangenybę mokė ir mane, jaučiu kol Domsius galės laikyti teises, jau bus per senas juokas juokas juokas bet labai daug kas nuo instruktoriaus priklauso liuks mano draugytė gal 3 instruktorius keitė verkia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:55 PM | Žinutė # 188








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet labai daug kas nuo instruktoriaus priklauso mano draugytė gal 3 instruktorius keitė

Tikrai daug kas nuo instruktoriaus priklauso. kaip man sako yra daug tokių kurie tik laiką prastumia, jiems dzin kaip tu išmoksi ir kad regitroj tau bus kaip sakant pizdiets. Atrodo kad ir toks paprastas dalykas kaip vairo sukimas tik judančiai mašinai, mes stovim aikštelei laukiam kol pasitrauks kitas mokomasis, ir matau kaip suka vairą stovinčiai mašinai, aš ir sakau instruktoriui žėk va suka vairą ir nejuda, sako nu ir blogai, o instruktorius sedi ir vos ne nosi krapšto jam dzin. Tai va tada ir nieko gero regitroj kai daro mokinys klaidas ir jam nepasako kad taip negerai.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2012-10-11, 8:58 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:09 PM | Žinutė # 189








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tikrai daug kas nuo instruktoriaus priklauso. kaip man sako yra daug tokių kurie tik laiką prastumia, jiems dzin kaip tu išmoksi ir kad regitroj tau bus kaip sakant pizdiets. Atrodo kad ir toks paprastas dalykas kaip vairo sukimas tik judančiai mašinai, mes stovim aikštelei laukiam kol pasitrauks kitas mokomasis, ir matau kaip suka vairą stovinčiai mašinai, aš ir sakau instruktoriui žėk va suka vairą ir nejuda, sako nu ir blogai, o instruktorius sedi ir vos ne nosi krapšto jam dzin. Tai va tada ir nieko gero regitroj kai daro mokinys klaidas ir jam nepasako kad taip negerai.

o šeip tai žinok tikrai visokių nepatinka nepatinka vieni labai geri, kiti dirba atmestinai, bet jug reikia ir mokykloms užsidirbti juokas juokas juokas todėl ir išlaiko mokyklinį iš kokio 6 karto o kiekvienas kartas po 80 juokas juokas o šeip kas liečia vairą sukimą stovint, kaip kada žinok mirkt nes va sukausi per egzą na kur apsisukti reikia ir šiek tiek sukau stovinčiai nes būtent tam pratimui galima, ir nieko egzamionatorius net nesakė liuks daug kas ir nuo egzaminatoriaus aišku priklauso, ir kaip sako ma jei norės kad neišlaikytum tai prisikabins prie bet ko juokas juokas

o koks pratimas aikštelėje tau sunkiausias :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:11 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:12 PM | Žinutė # 190








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
mes stovim aikštelei laukiam kol pasitrauks kitas mokomasis, ir matau kaip suka vairą stovinčiai mašinai, aš ir sakau instruktoriui žėk va suka vairą ir nejuda, sako nu ir blogai, o instruktorius sedi ir vos ne nosi krapšto jam dzin. Tai va tada ir nieko gero regitroj kai daro mokinys klaidas ir jam nepasako kad taip negerai.

na pas jus ten su ta aikštele tai tragedija nepatinka kaip privažiuoja kokie 6 mokomieji, ir turi laukti eilėje kol bent vieną pratimą padarysi juokas juokas o laikas pamokos tai bėga nepatinka tai kol visus pratimus padarai praeina daugiau nei pusvalandis o jei kas neišena negali kartot nes eilė laukia už nugaros juokas tai užtrunki vos ne valandą ir pamatai kad jau pamoka tuoj baigsis juokas man tai buvo vienas iš mokyklos pasirinkimo kad būtų aikštelė, ir kad nemokamai galėtum į ją atvažiuoti su savo mašina liuks tai net galvos nesuki atvažiuosi bet kada ir mokaisi ir laiko negaišti pamokos, geriau mieste praleidi važinėdamas o ne aikštelėj liuks :liuks:ir jokių eilių ir laikas nesigaišta liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:19 PM | Žinutė # 191








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Visai pamiršau pasakyti, kad man egzaminatorius saė kad kalbama kad nuo lapkričio 1 bus dedamos kameros ir regitros automobiliuose, bet sakau gal sausio 1 palauks, nors sakė kad jau keliose yra nuo rugsėjo, bet svarbiausiai kad man nebuvo juokas juokas nes kituose miestose Regitrose jau senokai yra geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:21 PM | Žinutė # 192








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o koks pratimas aikštelėje tau sunkiausias

Šiaiop aikštelei bėdų kaip ir nėra kažkokių,tik nelabai patinka ir manau sunkiausiai seksi zigzagas nepatinka oj neveltui zigzagas zigzaguoju manau šiaip sau dar juokas Nepatinka man šis pratimas.

Quote (snieguoliuke)
na pas jus ten su ta aikštele tai tragedija kaip privažiuoja kokie 6 mokomieji, ir turi laukti eilėje kol bent vieną pratimą padarysi o laikas pamokos tai bėga

Na jo ten regitroj tai rimtai jei buna kelios mašinos tai nieko gero, lauki kol padarys pratima žodžiu užknisa ir mane :nepatinka. Man išeina visus pratimus pravažiuoti po du kartus ir tada vaziuojam i pasauli kaip Vygantas sako juokas :juokas:


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:22 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:30 PM | Žinutė # 193








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Šiaiop aikštelei bėdų kaip ir nėra kažkokių,tik nelabai patinka ir manau sunkiausiai seksi zigzagas oj neveltui zigzagas zigzaguoju manau šiaip sau dar Nepatinka man šis pratimas.

man tai būdavo tas pastatymas palei bortelį kažkkia katastrofa juokas juokas ir dabar nestatau taip mašinos juokas juokas o zigzagas patikdavo liuks liuks
Quote (Romeniukas)
Na jo ten regitroj tai rimtai jei buna kelios mašinos tai nieko gero, lauki kol padarys pratima žodžiu užknisa ir mane :nepatinka. Man išeina visus pratimus pravažiuoti po du kartus ir tada vaziuojam i pasauli kaip Vygantas sako juokas

pas jus ten ta aikštelė kur prie pat mašinų turgaus geda na ten beveik visų mokklų, nes sakė ten susimoka mokestį mokyklos ir gali nadotis tai kai prisirenka eilutė susidaro ir neduok diee neišeina kas padaryti tai gerai kad neužpypsija juokas juokas juokas kažkaip tikrai laiks labai taip gaištasi, aš tai kažkaip aikštelėj gal su instruktorium tik 2 kartus buvau ir paskui prieš pat egzaminą nuvažiavom juokas juokas
rytoj mano buvus kolegė laiko regitroj teoriją liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:32 PM | Žinutė # 194








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
man tai būdavo tas pastatymas palei bortelį kažkkia katastrofa ir dabar nestatau taip mašinos o zigzagas patikdavo

Man kaip tik lengva taip pastatyti. gerai zigzagai ne ne ne nepatinka

Quote (snieguoliuke)
pas jus ten ta aikštelė kur prie pat mašinų turgaus

Na regitros aikštelė. nieko gero bet ką padarysi.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 9:36 PM | Žinutė # 195








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na regitros aikštelė. nieko gero bet ką padarysi.

kap regitros geda regitros aištelė tai prie pa pat pagrindinio kelio mirkt o jūsų tai ten gyliau įvažiavus gerai pas mus tai labai maža buvo palyginus su jūsų, bet kai instruktorus sakydavo mokytis mažoje geiu, sak kai išmoksi tai nebus problemų ir didelėje liuks
Quote (Romeniukas)
Man kaip tik lengva taip pastatyti. zigzagai ne ne ne

oj man ne stamenai ir įtrižai lengva o palei bortelį ne, aišku pastatydavau, bet pats sunkaiusias juokas juokas juokas man tai labai patikdavo kai reikėdavo užvažiuoti į kalną ir nuvažiuoti atgal su tokiu ganėtinai dideliu posūkiu liuks bet zigzagai tik mokykliniam bus, regitroj nebus mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024