Šeštadienis, 2024-04-27, 2:39 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-10-12, 11:09 AM | Žinutė # 196








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kap regitros regitros aištelė tai prie pa pat pagrindinio kelio o jūsų tai ten gyliau įvažiavus pas mus tai labai maža buvo palyginus su jūsų, bet kai instruktorus sakydavo mokytis mažoje geiu, sak kai išmoksi tai nebus problemų ir didelėje

koks skirtumas visi taip vadina kad regitros aikštelė prie gatvės ar giliau ot skirtumas juokas

Quote (snieguoliuke)
bet zigzagai tik mokykliniam bus, regitroj nebus

aga gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-10-12, 11:56 AM | Žinutė # 197








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
koks skirtumas visi taip vadina kad regitros aikštelė prie gatvės ar giliau ot skirtumas juokas

na žinok pagalvojau kad ta kur prie kelio, bet ten tik egzamino mašinos važinėja juokas juokas juokas juokas juokas tai skirtumas yra mirkt jei nėra tai tu tada pasiūlyk instruktoriui mokintis toj tikroj regitros aikštelėj, nors eilių nebus juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-10-12, 11:57 AM | Žinutė # 198








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mano draugytė persilaikė teoriją liuks liuks irgi pasisekė iš pirmo karto, užsiregistravo dabar į praktiką regitroj liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2012-10-12, 3:04 PM | Žinutė # 199








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
as jau savaite kaip turiu teises liuks vazinejau jau tris kartus.liuks gerai ir vakare vaziavau.gera praktika gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-10-12, 3:12 PM | Žinutė # 200








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
as jau savaite kaip turiu teises liuks vazinejau jau tris kartus.liuks gerai ir vakare vaziavau.gera praktika gerai

oj tikrai faina liuks liuks aš tik va žinok į tokį Vilnių viena bijau važiuoti geda geda man ten toks siaubingas eismas juokas juokas juokas juokas o vakare man tai patinka, bet jei lietus lyja tada net nesėdu geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-10-12, 7:24 PM | Žinutė # 201








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
as jau savaite kaip turiu teises vazinejau jau tris kartus.liuks ir vakare vaziavau.gera praktika

Šaunu, sveikinu mua Oj vakare tikrai gera praktika, man teko važiuoti ne tik nakti bet ir per žiauriai didelį lietų, tai gana ekstremalu.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2012-10-12, 10:08 PM | Žinutė # 202








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (noele)
as jau savaite kaip turiu teises liuks vazinejau jau tris kartus.liuks gerai ir vakare vaziavau.gera praktika gerai

Sveikinimai naujai iškeptai vairuotojai mua sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-14, 9:59 PM | Žinutė # 203








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
man teko važiuoti ne tik nakti bet ir per žiauriai didelį lietų, tai gana ekstremalu.

čia su instruktoriumi važiavai geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-14, 10:10 PM | Žinutė # 204








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
čia su instruktoriumi važiavai

aga. Na ne naktį juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 12:40 PM | Žinutė # 205








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
aga. Na ne naktį juokas

na šeip jeigu ką tai priklauso viena pamoka važiuosi tamsiu paros metu juokas juokas juokas juokas vieni užrašo kad jau važiavo, aš tai pamenu kad važiavau liuks liuks
Quote (Romeniukas)
man teko važiuoti ne tik nakti bet ir per žiauriai didelį lietų, tai gana ekstremalu.

tu čia rimtai geda geda geda bet tai kaip tavo draugas leido taip jug koki atsakomybė, o neduok dieve būtų kas atsitikę, vairuotojai su patirtim padaro avarijas tokiu oru, o čia negana to be teisių ir dar be patirties nepatinka nepatinka nepatinka paskui ir būna avarijų kalnas nepatinka man va toks poelgis nedaug kuo skiriasi nuo to kad duotų važiuoti išgėrusiam nepatinka nepatinka jug ir matomumas ribotas ir kelias slydus geda geda man ir dabar baisu važiuoti per tokį orą aš geriau pastoviu kol aprims juokas juokas juokas nes šitiek avarijų būna tokiu oru, pamenu kai man leisdavo pavažinėti tai nebent žvyrkeliu kokiu kur mašinų mažai juokas juokas juokas o per didelį lietų ir dar naktį man net nekiltų tokių minčių geda ir jaučiu net niekas nebūtų davęs juokas :juokas: jug ir mašiną suvaldyti būtų sunkua jei slysti pradėtų, man tai čia jokio adrenalino nebūtų buvę o vien baimė nepatinka nepatinka na bet jei tau patiko išsilaikysi teises galėsi lakstyti juokas
Quote (noele)
ir vakare vaziavau.gera praktika gerai

tikrai gera liuks liuks pamenu kai išsilaikiau teises tai mieste važinėdavau vakarais kol įgudau, nes mašinų mažiau eismas mažesnis liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 12:41 PM | Žinutė # 206








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mano draugytė šiandien gavo baudą geda ir vien dėl to kad važiavo be akinių, o ji juos nešioja ir yra apribojimas kad važinėti gali tik su akiniais ar kažkas panašaus, kažkaip pasakė tai niekada tokio juoko nesu girdėjus geda geda geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-15, 1:36 PM | Žinutė # 207








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
mano draugytė šiandien gavo baudą ir vien dėl to kad važiavo be akinių, o ji juos nešioja ir yra apribojimas kad važinėti gali tik su akiniais ar kažkas panašaus, kažkaip pasakė tai niekada tokio juoko nesu girdėjus

Pas mane bus galima su akiniais ir su kontaktiniais lešiais. tik nesuprantu kur tai bus parašyta kad aš galiu ir su kontaktiniais lešiais galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 9:07 PM | Žinutė # 208








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mane bus galima su akiniais ir su kontaktiniais lešiais. tik nesuprantu kur tai bus parašyta kad aš galiu ir su kontaktiniais lešiais galvoju

kad su lęšiais tai abejoju ar bus parašyta bet jei su akiniais tai gal prie apribojimų geda

mano draugytė neišlaikė regirto teorios šiandien verkia verkia sako gal 3 kartas bus sekmingas geda sakė jai labai skiriasi klausimai geda man tai panašūs mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-10-15, 9:12 PM | Žinutė # 209








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kad su lęšiais tai abejoju ar bus parašyta bet jei su akiniais tai gal prie apribojimų

Bet man sakė gydytoją, kad bus irašytas kodas ligtai ar kas ten, kad aš galiu ne tik su akinukais bet ir su kontaktiniais lešiais :) ai koks skirtumas vistiek aš be akinukų ir nevažinėčiau,nes nieko nematyčiau juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-10-15, 9:15 PM | Žinutė # 210








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet man sakė gydytoją, kad bus irašytas kodas ligtai ar kas ten, kad aš galiu ne tik su akinukais bet ir su kontaktiniais lešiais :) ai koks skirtumas vistiek aš be akinukų ir nevažinėčiau,nes nieko nematyčiau juokas

na taip prie apriboimu bus kodas mirkt
Romeniukas, au pradedi kauptis mokykliniam mirkt mirkt kaip sekasi važinėti , mirkt nebijai mieste mašinų mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024