Ketvirtadienis, 2024-04-25, 10:01 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Mūsų automobiliai
wilmusiaData: Penktadienis, 2013-01-11, 4:28 PM | Žinutė # 256








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:kaunas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 229
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Turėjau Opel Vectra..iki 2011 kovo..kol ji atsisakė mane vežti, tai pardaviau su ašarom. Dabar dar be mašinos, bet vartant skelbimus norisi tokios pačios, tik jaunesnės. taupyklė jau pildoma... O kol kas vairuoju kaimyno mašiną arba savo naująją sapnuose :)

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-01-13, 8:33 PM | Žinutė # 257








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (wilmusia)
Turėjau Opel Vectra..iki 2011 kovo..kol ji atsisakė mane vežti, tai pardaviau su ašarom. Dabar dar be mašinos, bet vartant skelbimus norisi tokios pačios, tik jaunesnės. taupyklė jau pildoma... O kol kas vairuoju kaimyno mašiną arba savo naująją sapnuose :)

o kas nutiko mašiniukui geda
aš šiandien gavau proga truputi su 6 golfu pavažiuoti


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-01-13, 8:34 PM | Žinutė # 258








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukai kaip manau važiavimą pavyks išsilaikyti iš pirmo karto mirkt teoriją iš 3 ar 4 išsilaikei, tai gal važiavimą iš 1 liuks liuks liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-01-13, 8:41 PM | Žinutė # 259








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukai kaip manau važiavimą pavyks išsilaikyti iš pirmo karto teoriją iš 3 ar 4 išsilaikei, tai gal važiavimą iš 1

Manau kaip ir mokyklini taip ir regitroj išsilaikysiu iš pirmo... visada žinojau kad man praktika bus paprasčiau nei teorija... Važiavau dabar su instruktoriumi, tai kažkaip nemanau,kad bus bėdų regitroje...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-01-13, 8:45 PM | Žinutė # 260








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Manau kaip ir mokyklini taip ir regitroj išsilaikysiu iš pirmo... visada žinojau kad man praktika bus paprasčiau nei teorija... Važiavau dabar su instruktoriumi, tai kažkaip nemanau,kad bus bėdų regitroje...

gerai gerai gerai gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
edvinaskarmelavData: Antradienis, 2017-10-24, 9:26 PM | Žinutė # 261








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš tai nusipirkau Volvo mašiniuką, nes visi meistreliai sakė, kad retai kas genda, o jei ir genda tai volvo dalys ganėtinai pigios ir remontas daug nekainuos.:D
Atsijungęs
edvinaskarmelavData: Pirmadienis, 2018-02-05, 11:57 PM | Žinutė # 262








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ar kas nors buvote užsisakę automobilio nuoma Lietuvoje ir kokios sąlygos?
Atsijungęs
jovitajovituteData: Antradienis, 2018-07-31, 1:36 PM | Žinutė # 263








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labai įdomi tema. Ankščiau, kol mano vyras neturėjo verslo nebūčiau galėjusi nieko pasakyti apie mašinas ar logistiką. O dabar būna net ieškau kažko naujo, kas susiję su logistika ir transportavimu. Dabar domiuosi: http://www.terralogistics.lt/funkcio....as.aspx Labai įdomu paskaityti ir dar įdomiau kai su vyru yra apie ką pakalbėti.
Atsijungęs
jovitajovituteData: Penktadienis, 2018-09-14, 8:57 AM | Žinutė # 264








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nebuvau paminėjusi, kad automobilio vis dar neturiu. Tai tolimesnėms kelionėms naudojuosi http://www.olandijakasdiena.lt/ paslaugomis. Šiaip mašinos man labai patinka na bet niekaip nepasiryžtu laikytis teisių nors vyras ir labai skatina. Gal dar kurį laiką pabūsiu keleivio pozicijoje, o vėliau tikrai ryšiuosi. Būtinai parašysiu kaip man sekasi. :)
Atsijungęs
tetute987Data: Pirmadienis, 2020-01-27, 11:49 AM | Žinutė # 265








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Vazineju toyota avensis. Nieko ispudingo, bet vaziuoja, labai negenda. Profilaktiskai patikrinu, stabdziu kaladeles pakeicia, tepalus ir jei ka tuo paciu randa pakrapsto. Dziaugiuosi, kad ne as automobiliui, o jis man tarnauja. Dabar jau dairausi vasariniu padangu, nes rudeni keiciant i ziemines jau palikau servise, nes atitarnave tris sezonus buvo. Ar esate kas pirke internetu? ziuriu https://www.trafic.lt/visos-prekes/padangos/vasarines-padangos kainos nesikandzioja. Tik idomu kaip su pristatymu tokiu ganetinai dideliu daiktu
Atsijungęs
kirbaitisData: Trečiadienis, 2020-07-15, 3:39 PM | Žinutė # 266








[ (DE) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Vargstam su Renault 19 1992 m. Šiaip vienintelis dalykas, dėl kurio ėmėm, tai kad buvo automatinė pavarų dėžė, nes šeimoje yra pagyvenusių žmonių, kuriem mechaninės vairuoti jau nebeišeina.

žieminės padangos
Atsijungęs
tetute987Data: Pirmadienis, 2020-10-12, 3:47 PM | Žinutė # 267








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kokius valytuvus perkate? Matau labai gerai atsiliepia apie bosh https://carglass.lt/kainos/valytuvai/ neteko bandyti, bet jau butinai reikia pasikeisti, nes kai slapdriba kokia ir normaliai nenuvalo, visai prastas matomumas buna. Gal kas isbandete?
Atsijungęs
gerdunka222Data: Antradienis, 2021-08-24, 5:20 PM | Žinutė # 268








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nesvarbu, koks automobilis, svarbu, kad būtų tvarkingas. Aš ankščiau važiavau su nelabai tvarkinga, nors įsivaizdavau, kad viskas ok. Nusipirkau Audi q5, tai eina sau, kaip skiriasi komfortas, net lempos atrodo taip ryškiai šviečia.. O pasirodo tiesiog mano senosios buvo nieko nebelikę, būčiau pasikeitus būčiau taip pat ryškiai važiavus https://autozibintai.lt/autodet....intai-8
Atsijungęs
tetute987Data: Penktadienis, 2021-09-24, 2:39 PM | Žinutė # 269








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano pagyvenusiam golfukui pradejo kaisti ratas, pasirodo stabdziu suporta reikia keisti. Radau https://partecha.lt/autodet....tas-484 ar kas esate is ju pirke detales? Atrodo pakankamai palankios kainos, nors nelabai daug internete tokiu detaliu randu.
Atsijungęs
gerdunka222Data: Šeštadienis, 2021-10-30, 4:48 PM | Žinutė # 270








[ ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tetute, mano vyras pirko, viskas ok. pirks dažniau, tik kol kas nieko nereik ko ten turi. dabar padangas žiūrinėjam, kur ankščiau pirkom labai užkeltos kainos. radom epadangos24.lt neblogos, tik irgi įdomu kaip ar sklandžiai viskas..
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024