Šeštadienis, 2024-04-20, 3:27 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Mūsų automobiliai
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 2:30 PM | Žinutė # 241








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
as diedo vairuoju 1992 metu pasata dyzeli.man gerai.aisku mokinausi su 6 nauju golfu.ta ten tai buvo ledas.bet ir tas pasatas man nieko...turim ir 99m pasata ta b5.bet vairo stiprintuvas parejes.as nepasuksiu vairo manau

A nu aisku, man tai kazkaip sunku kai ipratau prie naujos ledines masinos ir kai atsisedi kaip sakant ne prie naujos, bet manau reikia tik priprasti ir viskas bus gerai gerai tik kazin kaip seksis kad masiniukas ne is mazuju, bet sako dar geriau gali buti, man patinka tas kad aukstai sedi. gerai /rytoj regitroj teorija nafik nesiseka klausimai nenormalus tai negaliu piktas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-12-03, 3:00 PM | Žinutė # 242








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
o geriausiai kai is 4 kisu i antra jau kaip duoda ta maisna juokas arba nedaminu sankabos ir kisu i pirma nu nelenda.ir galvoju kokai kvaila ta maisna...bet man vienodai iku po to 5 tiesiam kely eina kaip bite

oj žinok ir man taip būdavo juokas juokas juokas juokas juokas ir dar būna juokas juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Siaip viskas jei gerai tik reikia priprasti, mat man vis kazkas negerai,kad tik prisikabinti juokas

vadinasi ne tokios mašinos norėjai juokas juokas juokas nei jei labai patiktų sakytum ledas liuks liuks liuks liuks bet dažnai manau taip būna kai jau turi savo atrodo tas negerai anas negerai juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Nu cia tik man sunkiai veikia juokas siaip ir technikine praejo ir viskas ten gerai, bet man sunkiai juokas

manau reikia įprasti liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-12-03, 3:02 PM | Žinutė # 243








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
A nu aisku, man tai kazkaip sunku kai ipratau prie naujos ledines masinos ir kai atsisedi kaip sakant ne prie naujos, bet manau reikia tik priprasti ir viskas bus gerai gerai tik kazin kaip seksis kad masiniukas ne is mazuju, bet sako dar geriau gali buti, man patinka tas kad aukstai sedi. gerai /rytoj regitroj teorija nafik nesiseka klausimai nenormalus tai negaliu piktas

saugiau kažkaip jautiesi didesnėje mašinoje liuks liuks bet kai reikia pasistatyti tada manau visi galvoja geriau būtų mažesnė juokas juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
/rytoj regitroj teorija nafik nesiseka klausimai nenormalus tai negaliu piktas

tai nebespręsk tada, nes kai persisprendi per daug irgi negerai, tuo labaiu kad regitriniai klausimai kitokie, mane tai iš vėžių išmušė kitokie paveiksliukai juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 4:39 PM | Žinutė # 244








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai nebespręsk tada, nes kai persisprendi per daug irgi negerai, tuo labaiu kad regitriniai klausimai kitokie, mane tai iš vėžių išmušė kitokie paveiksliukai

na jo kitokie paveiksliukai tai tikrai ir mane ismustu is veziu, daug kur pagal paveiksliuka atsimenu koks atsakymas juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 4:40 PM | Žinutė # 245








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
vadinasi ne tokios mašinos norėjai nei jei labai patiktų sakytum ledas bet dažnai manau taip būna kai jau turi savo atrodo tas negerai anas negerai

Tai visada taip buna vis kazkas negerai, bet nieko pradziai bus gerai, veliau bus matyt, kaip as sakau ne koki nama nusipirkome kad visam gyvenimui, reikes ir pasikeisi manau dar ne viena karta :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Pirmadienis, 2012-12-03, 6:38 PM | Žinutė # 246








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Romeniukas, oj romeniuk sekmes tau ryt regitroj....bet as kaip pamenu nuejau.sedziu...ziuriu....sedziu ir nieko nesuprantu.mokykloje visai kitokie klausymai regitroje dar kitokie..arba kur moksei 4 atsakymai regitroj pasirinkti viena.tam klausymui, tai sakau man ten buvo oho oho oho

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 7:04 PM | Žinutė # 247








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
Romeniukas, oj romeniuk sekmes tau ryt regitroj....bet as kaip pamenu nuejau.sedziu...ziuriu....sedziu ir nieko nesuprantu.mokykloje visai kitokie klausymai regitroje dar kitokie..arba kur moksei 4 atsakymai regitroj pasirinkti viena.tam klausymui, tai sakau man ten buvo oho oho oho

Tai tikiu, kad bus nieko gero, kazkokia nuojauta,kad neislaikysiu. sunkiai kazkaip sekasi,ai kaip bus taip nei as pirma nei paskutine kuri neislaiko is pirmo karto.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-12-03, 8:44 PM | Žinutė # 248








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na jo kitokie paveiksliukai tai tikrai ir mane ismustu is veziu, daug kur pagal paveiksliuka atsimenu koks atsakymas juokas juokas juokas

va tas ir blogiausia, o būna taip kad paveikslėlis tas pats o klausimas visai kitas ir iš pripratimo pažymi tą kurio nereikia geda geda geda
Quote (Romeniukas)
Tai visada taip buna vis kazkas negerai, bet nieko pradziai bus gerai, veliau bus matyt, kaip as sakau ne koki nama nusipirkome kad visam gyvenimui, reikes ir pasikeisi manau dar ne viena karta :)

tai aišku juokas juokas juokas juokas
Quote (noele)
.bet as kaip pamenu nuejau.sedziu...ziuriu....sedziu ir nieko nesuprantu.mokykloje visai kitokie klausymai regitroje dar kitokie..arba kur moksei 4 atsakymai regitroj pasirinkti viena.tam klausymui, tai sakau man ten buvo oho oho oho

oj pažįstamas tas jausmas Noele ir man juokas juokas juokas juokas va su tuo žymėjimu tikrai taip atrodo mokykloj visus žymėti reikia o regitroj vienas tinka geda o paveiksliukai tikrai kitokie, aš pamenu net pasimečiau, sėdžiu ir galvoju pyze bus verkia verkia verkia verkia bet kažkaip susikaupiau ir susitvarkiau su tuo jauduliu, nes tas stresas tikrai didelis, atrodo gi dar ne važiavimas bet vistiek siaubingas geda geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-12-03, 8:45 PM | Žinutė # 249








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas nesijaudink per daug bus kaip bus liuks liuks liuks linkiu išlaikyti ir nusimesti nuo pečių šitą naštą liuks liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 8:55 PM | Žinutė # 250








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas nesijaudink per daug bus kaip bus linkiu išlaikyti ir nusimesti nuo pečių šitą naštą

Dėkui. surinkau siaip ne taip 83 procentus, na bus matyt jei pavyks tai bus šaunu, jeo ne tai ne nieko čia baisaus.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-12-27, 9:51 PM | Žinutė # 251








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas na pasidovanojai sau dovaną kalėdų proga, išsilaikei teoriją mirkt mirkt mirkt mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-12-27, 9:56 PM | Žinutė # 252








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
(snieguoliuke)
Romeniukas na pasidovanojai sau dovaną kalėdų proga, išsilaikei teoriją

nelaikiau dabar, nezinau kada prisiruosiu... geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-12-27, 9:58 PM | Žinutė # 253








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
(Romeniukas)
nelaikiau dabar, nezinau kada prisiruosiu... geda

na aišku kam gadintis šventinę nuotaiką gerai gerai nieko kaip sakoma trečias kartas nemeluos o ketvirtas garantuos liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-12-27, 9:59 PM | Žinutė # 254








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
(snieguoliuke)
na aišku kam gadintis šventinę nuotaiką nieko kaip sakoma trečias kartas nemeluos o ketvirtas garantuos

kazkuris kartas garantuos juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 7:12 PM | Žinutė # 255








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
(Romeniukas)
kazkuris kartas garantuos juokas juokas juokas

tai jau spėjai išsilaikyti ir teoriją šiemet :) :) tai visdėlto trečias ar ketvirtas kartas garantavo gerai gerai gerai gerai kaip manai važiavimą pavyks iš pirmo mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2013-01-10, 7:13 PM
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024