Ketvirtadienis, 2024-03-28, 6:46 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Mūsų automobiliai
noeleData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 11:54 PM | Žinutė # 226








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
mano vyras apsidraudes abi masinas ant saves.jo stazas jau 10 metu..tai ten metams virs 200...jei irasytu mane kai kita vairuoja, nu antra truputi pakiltu.bet nemanau kad butu puse stukes.o ir man gi 30..nu va sausi baigsis vienos draudimas ziuresim.nors as su ana navazineju.vazineju su senesniu pasatu ir maziau galingesniu.man jegele....

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-11-30, 1:10 PM | Žinutė # 227








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
mano vyras apsidraudes abi masinas ant saves.jo stazas jau 10 metu..tai ten metams virs 200...jei irasytu mane kai kita vairuoja, nu antra truputi pakiltu.bet nemanau kad butu puse stukes.o ir man gi 30..nu va sausi baigsis vienos draudimas ziuresim.nors as su ana navazineju.vazineju su senesniu pasatu ir maziau galingesniu.man jegele....

tai maniškis irgi seniau apie 200 mokėdavo bet va šiemet pasibaigė draudimas sako beveik 400 juokas juokas juokas juokas nes atseit neturi 30m juokas juokas juokas tai sako palauksiu kol bus 30 ir mokės kaip visada liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-11-30, 1:12 PM | Žinutė # 228








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Mes mašiną draudžiam ant uošvio,už metus mokam kapeikas,kadangi labai didelis jo stažas. gerai liuks

Quote (Laurituke)
Pamenu kai išsilaikiau teises ,nusipirkau automatą išmokimui važiuoti,tai ant savęs pirkau,ant savęs draudžiau tai už mėn sumokėjau lyg virš 40lt,daug čia yra kur mums uošvis apdraudžia ant 7 mėn už 100lt gerai liuks liuks liuks

aišku daug kas taip daro jei yra didelis stažas iš vis kapeikas kainuoja liuks liuks tai va Laurituke, kadangi pati ant savęs draudeisi ir gavosi metams beveik 500 nes patirties nebuvo dabar manau ir tau nebebūtų brangus mirkt
tai va Romeniukas jei jau nupirko tau mašiną tai naudokis proga ir registruokis ant savęs o draudimas tegu būna ant taviškio liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2012-11-30, 7:04 PM | Žinutė # 229








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
tai va Laurituke, kadangi pati ant savęs draudeisi ir gavosi metams beveik 500 nes patirties nebuvo dabar manau ir tau nebebūtų brangus mirkt

dabar taip būtų kažkiek pigiau, gerai bet mums uošvis apdraudžia daug pigiau tai liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-11-30, 7:21 PM | Žinutė # 230








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai va Romeniukas jei jau nupirko tau mašiną tai naudokis proga ir registruokis ant savęs o draudimas tegu būna ant taviškio

užregistravo ant savęs kol kas. apsidraudė tik mėnesiui laikinai ir paskui drausis metams kažkokiu ten draudimu kur ir aš būsiu apdrausta ir visi keleiviai. Ja kainuos apie 400lt tipo toks draudimas,o jei manęs nedruastų tai kažkur 200lt metams, sakau ot mano gyvybė verta tik 200lt juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-11-30, 8:16 PM | Žinutė # 231








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
užregistravo ant savęs kol kas. apsidraudė tik mėnesiui laikinai ir paskui drausis metams kažkokiu ten draudimu kur ir aš būsiu apdrausta ir visi keleiviai. Ja kainuos apie 400lt tipo toks draudimas,o jei manęs nedruastų tai kažkur 200lt metams, sakau ot mano gyvybė verta tik 200lt juokas juokas juokas

na tai draus vadinasi paprastu draudimu kad ir tu galetum važiuoti mirkt bet tikrai ten ne joks gyvybės draudimas ir tuo labaiu ne keleivių, tiesiog toks draudimas kur bus apdrausti du vairuotojai avarijos atveju, nes jei sakykim tu vairuotum ir padarytum eismo įvykį ir nebūtum apsidraudus , ir visai nesvarbu kad draudimas yra ant tavojo tada tokiu atveju gautum didelę baudą ir netgi teisių atėmimas grėstų aišku priklauso nuo to koks įvykis ir t.t. mirkt tai va todėl ir geriau drausti mašiną ir ant tavojo ir ant savęs mirkt bet tikrai keleivių niekas nedraudžia tuo labiau gyvybės, čia jau gyvybės draudimai eina ir mašinos ne prie ko mirkt o kaina ir yra apie 400Lt o tai ko ne Kasko draudžia, nors ir brangus bet labai geras rami galva tada liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2012-12-01, 2:52 PM | Žinutė # 232








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na tai draus vadinasi paprastu draudimu kad ir tu galetum važiuoti bet tikrai ten ne joks gyvybės draudimas ir tuo labaiu ne keleivių, tiesiog toks draudimas kur bus apdrausti du vairuotojai avarijos atveju, nes jei sakykim tu vairuotum ir padarytum eismo įvykį ir nebūtum apsidraudus , ir visai nesvarbu kad draudimas yra ant tavojo tada tokiu atveju gautum didelę baudą ir netgi teisių atėmimas grėstų aišku priklauso nuo to koks įvykis ir t.t. tai va todėl ir geriau drausti mašiną ir ant tavojo ir ant savęs bet tikrai keleivių niekas nedraudžia tuo labiau gyvybės, čia jau gyvybės draudimai eina ir mašinos ne prie ko o kaina ir yra apie 400Lt o tai ko ne Kasko draudžia, nors ir brangus bet labai geras rami galva tada

Na taip toks draudimas kaip ir tu sakai,aš ne taip supratau saviški. Nežinau kokiu draus kai draus metams bus matyt,,dabar tik mėnesiui apsdraudė.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-12-02, 8:36 PM | Žinutė # 233








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na taip toks draudimas kaip ir tu sakai,aš ne taip supratau saviški. Nežinau kokiu draus kai draus metams bus matyt,,dabar tik mėnesiui apsdraudė.

na va mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-12-02, 8:38 PM | Žinutė # 234








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, na ir kaip mašinytė mirkt mirkt technikinę pravarė mirkt aišku jei iš užsienio tai viskas gerai turėtų būti tikriausiai mirkt mirkt o koks kuras bus pas jus mirkt jau tikriausiai davė pavažiuoti, kaip važiuojasi :) :) :)

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 0:07 AM | Žinutė # 235








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, na ir kaip mašinytė technikinę pravarė aišku jei iš užsienio tai viskas gerai turėtų būti tikriausiai o koks kuras bus pas jus jau tikriausiai davė pavažiuoti, kaip važiuojasi

ai nezinau, masiniukas kaip masiniukas, man kazkas netinka juokas jo pravare technikine,viskas gerai. Man nepatinka kad kazkaip sunkiai isimeta pirmas begis. vaziuos rytoj susitikti su pardaveju zesim ka jis sakys del to pirmo begio, man nepatinka. O siaip viskas gerai, graziai vaziuoja gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-12-03, 12:42 PM | Žinutė # 236








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
ai nezinau, masiniukas kaip masiniukas, man kazkas netinka juokas jo pravare technikine,viskas gerai. Man nepatinka kad kazkaip sunkiai isimeta pirmas begis. vaziuos rytoj susitikti su pardaveju zesim ka jis sakys del to pirmo begio, man nepatinka. O siaip viskas gerai, graziai vaziuoja gerai

na va kad nori juokas juokas juokas rinkaisi rinkaisi ir vadinasi ne tokią išsirinkai juokas juokas sakyk kad nori kitos juokas juokas juokas o tai kai prabandinėjo mašiniuką nepastebėjo kad tas pirmas bėgis sunkiai veikia geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Pirmadienis, 2012-12-03, 1:32 PM | Žinutė # 237








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
juokas Romeniukas, kaip tikra vairuotoja pirmas begis juokas o man tai dzin.ikisu as ta pirma begi pasipardo masina ikisu antra pasispardo..bet vaziuoja juokas o geriausiai kai is 4 kisu i antra jau kaip duoda ta maisna juokas arba nedaminu sankabos ir kisu i pirma nu nelenda.ir galvoju kokai kvaila ta maisna...bet man vienodai iku po to 5 tiesiam kely eina kaip bite juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 1:53 PM | Žinutė # 238








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
Romeniukas, kaip tikra vairuotoja pirmas begis o man tai dzin.ikisu as ta pirma begi pasipardo masina ikisu antra pasispardo..bet vaziuoja o geriausiai kai is 4 kisu i antra jau kaip duoda ta maisna arba nedaminu sankabos ir kisu i pirma nu nelenda.ir galvoju kokai kvaila ta maisna...bet man vienodai iku po to 5 tiesiam kely eina kaip bite

ao gi zinai ipratau prie vieno masiniuko mokomojojo ten viskas nauja,legvai, o cia jau truputi kitip tai iskart mqan nebegerai juokas Imetu as ir daznai ne antra o ketvirta juokas juokas juokas O kokia tu Noeliuk vairuoji :) galvoju

Siaip viskas jei gerai tik reikia priprasti, mat man vis kazkas negerai,kad tik prisikabinti juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-12-03, 1:54 PM | Žinutė # 239








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tai kai prabandinėjo mašiniuką nepastebėjo kad tas pirmas bėgis sunkiai veikia

Nu cia tik man sunkiai veikia juokas siaip ir technikine praejo ir viskas ten gerai, bet man sunkiai juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Pirmadienis, 2012-12-03, 2:18 PM | Žinutė # 240








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
as diedo vairuoju 1992 metu pasata dyzeli.man gerai.aisku mokinausi su 6 nauju golfu.ta ten tai buvo ledas.bet ir tas pasatas man nieko...turim ir 99m pasata ta b5.bet vairo stiprintuvas parejes.as nepasuksiu vairo manau juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024