Ketvirtadienis, 2024-04-18, 6:47 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Mūsų augintiniai » Įvairūs gyvūnėliai (mūsų namų mažieji gyventojai)
Įvairūs gyvūnėliai
ValedyData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:06 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kiek žinau kažkur 15metų gyvena ar klystu

Baik tu juk čia ne katinai....

Gyvenimo trukmė. Jei Sirijos žiurkėnai gali išgyventi net trejus metus, džiungariškųjų gyvenimo trukmė – apie pusantrų metų.


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
ValedyData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:08 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
degutę tai kiekvieną dieną išima iš narvelio ir pažaidžia

Ir labai gerai...juk čia tas pats,jei mus kas uždarytų vienam kambary ir niekur išeit negalėtume miela
Quote (snieguoliuke)
tai atitraukėm ir surinkom

juokas juokas vat jums buvo bajeris juokas ,gerai,kad sakykim per kokį balkoną laukan neišbėgo


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:11 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Valedy)
Baik tu juk čia ne katinai....

Gyvenimo trukmė. Jei Sirijos žiurkėnai gali išgyventi net trejus metus, džiungariškųjų gyvenimo trukmė – apie pusantrų metų.


Aik tu sau kaip trumpai,tai man vaikai sudepresuoti gali kai numirs galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:12 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Valedy)
apie pusantrų metų.

oho kaip jie mažai gyvena liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:12 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
gerai,kad sakykim per kokį balkoną laukan neišbėgo

nėra balkono, tai ir neišbėgo todėl
Quote (Valedy)
Baik tu juk čia ne katinai....
Gyvenimo trukmė. Jei Sirijos žiurkėnai gali išgyventi net trejus metus, džiungariškųjų gyvenimo trukmė – apie pusantrų metų.

tai ir degutis sakė iki 5m gyvena miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:13 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
oho kaip jie mažai gyvena liudna

Tai jau tikrai labai trumpai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
ValedyData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:15 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aik tu sau kaip trumpai,tai man vaikai sudepresuoti gali kai numirs

Gali..todėl prieš perkant žiurkėną reikia gerai apmąstyti tokį dalyką ,kad kai numirs kaip vaikai reaguos...bet vėlgi,jei ten jau po metų kai žiurkėnas yra pradėsi sakyti ,kad va jis jau senas,tiek tegyvena,vaikus paruoši netekčiai,tai nemanau ,kad labai sustresuos galvoju
Va mano draugės žiurkėnas kai pasimirė,tai ji vaikams pasakė,kad va palikot vaikai atidarytas groteles ir pabėgo žiurkėnas....tai sakė vaikai ieškojo po visus namus,bet nerado..mat vasara buvo tai lengvai juos apgavo,kad per atvirą langą pabėgo...na žodžiu...nežinau kaip manieji sureagyos kai pasimirs žiurkėnas,nes jau greit 2 metai kai turim...


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:15 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aik tu sau kaip trumpai,tai man vaikai sudepresuoti gali kai numirs

na vaikams tai gali būti ašarų galvoju kai mūsų vienas degutis numirė kelių dienų oj kiek buvo ašaų, net laidoti į sodą važiavom miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:18 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Valedy)
Gali..todėl prieš perkant žiurkėną reikia gerai apmąstyti tokį dalyką ,kad kai numirs kaip vaikai reaguos...bet vėlgi,jei ten jau po metų kai žiurkėnas yra pradėsi sakyti ,kad va jis jau senas,tiek tegyvena,vaikus paruoši netekčiai,tai nemanau ,kad labai sustresuos galvoju
Va mano draugės žiurkėnas kai pasimirė,tai ji vaikams pasakė,kad va palikot vaikai atidarytas groteles ir pabėgo žiurkėnas....tai sakė vaikai ieškojo po visus namus,bet nerado..mat vasara buvo tai lengvai juos apgavo,kad per atvirą langą pabėgo...na žodžiu...nežinau kaip manieji sureagyos kai pasimirs žiurkėnas,nes jau greit 2 metai kai turim...

Nu ne kas tada,gerai dabar pagalvosiu,nes maniškiai yra gana jautrūs ir prieraišūs,gaila būtų vaikų 12 Bet tarkim katytė kai dingo iš namų vaikai nelabai sureagavo,ta prasme,kad lūdėtų ar verktų galvoju Bet norisi,reikia vaikams kokio gyvunėlio,kad augintų rūpintusi.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
ValedyData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:20 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet norisi,reikia vaikams kokio gyvunėlio,kad augintų rūpintusi.

Tada jums reikia pagalvoti apie kitokį augintinį, kuris gyvena tikrai daugiau nei 2 metus miela


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:22 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Valedy)
Tada jums reikia pagalvoti apie kitokį augintinį, kuris gyvena tikrai daugiau nei 2 metus miela

Ai iš vis tada reikia kokį akvariumą įsitaisyti


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:36 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ai iš vis tada reikia kokį akvariumą įsitaisyti

na nebent tada tą tikrą akvariumą miela , mums buvo padovanoję auksinę žuvelę, tai aišku nupirkom dar ir kitų bet kažkas atsitiko ir numirė viena tada visos likusios kažkokia liga buvo sak gal nuo maisto galvoju tai ašarų irgi buvo, bet va jei tas kur su burbuliatoriumi tai manau ilgai tos žuvytės gyvena _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
ValedyData: Sekmadienis, 2011-02-13, 10:58 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ai iš vis tada reikia kokį akvariumą įsitaisyti

Juk tavo vaikai nebe maži,pvz prieš perkantis žiurkėną ar dar kokį gyvūną,jiems apšviesk protelį,kad va jis tegyvena tiek ir tiek,bus taip ir taip ir ne kitaip,kad negyvens viso gyvenimo kartu su jais...vaikai yra supratingi,kai jiems normaliai viskas išaiškinama ir tas praradimo jausmas nėra toks skausmingas miela
Va aš savo mažei jau pakankamai dažnai kartoju ,kad greit mes žiurkėno nebeturėsim,kad mūsų žiurkius jau greit mirs,nes serga...nes iš tikro jau mūsų senukas labai pasikeitęs,sumenkėjęs,o ir akys duoda apie save žinoti,kad ilgai nebegyvens....na jei teko domėtis tai turbūt žinot ,kad žiurkėnų net vetai neapsiima gydyt,nes nu ...pačios pagalvokit,neverta ..taiva aš apie akis norėjau pasakyt...pvz būna visokie augliai,akys užtinsta,va ir mūsiškiui būna dienų kai su viena akim nemato,nes neatsimerkia...bet va kitą dieną jis vėl gražus...žodžiu va tokie dalykai darosi ...nelinksma,bet tokia nūdiena....ir kas ryt jau vis tikrinu ar bėga gyvas


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-02-13, 11:02 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
Juk tavo vaikai nebe maži,pvz prieš perkantis žiurkėną ar dar kokį gyvūną,jiems apšviesk protelį,kad va jis tegyvena tiek ir tiek,bus taip ir taip ir ne kitaip,kad negyvens viso gyvenimo kartu su jais...vaikai yra supratingi,kai jiems normaliai viskas išaiškinama ir tas praradimo jausmas nėra toks skausmingas
Va aš savo mažei jau pakankamai dažnai kartoju ,kad greit mes žiurkėno nebeturėsim,kad mūsų žiurkius jau greit mirs,nes serga...nes iš tikro jau mūsų senukas labai pasikeitęs,sumenkėjęs,o ir akys duoda apie save žinoti,kad ilgai nebegyvens....na jei teko domėtis tai turbūt žinot ,kad žiurkėnų net vetai neapsiima gydyt,nes nu ...pačios pagalvokit,neverta ..taiva aš apie akis norėjau pasakyt...pvz būna visokie augliai,akys užtinsta,va ir mūsiškiui būna dienų kai su viena akim nemato,nes neatsimerkia...bet va kitą dieną jis vėl gražus...žodžiu va tokie dalykai darosi ...nelinksma,bet tokia nūdiena....ir kas ryt jau vis tikrinu ar bėga gyvas

aišku reikia vaikui paaiškinti miela mes saviškiui aiškinom apie degutį, pamokėm kaip reikia iškelti, ką valgyti duot ir t.t nupirkom kai jam buvo 5m labai šauniai rūpinasi _liuks_ ir narvelį patskeičia(aišku reikia pagalbos ), o va sunkiausia ir juokingiausia buvo paaiškinti, kaip iš berniuko (nes kai pirkom pasakė kad tai Jis , jis tapo mergaite ) juokas juokas juokas na dar paaiškinom, bet kaip būdama viena ji sugebėjo vaikų atsivesti, jug sako pilvas jai tai neaugo juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-02-13, 11:08 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Valedy)
Juk tavo vaikai nebe maži,pvz prieš perkantis žiurkėną ar dar kokį gyvūną,jiems apšviesk protelį,kad va jis tegyvena tiek ir tiek,bus taip ir taip ir ne kitaip,kad negyvens viso gyvenimo kartu su jais...vaikai yra supratingi,kai jiems normaliai viskas išaiškinama ir tas praradimo jausmas nėra toks skausmingas miela
Va aš savo mažei jau pakankamai dažnai kartoju ,kad greit mes žiurkėno nebeturėsim,kad mūsų žiurkius jau greit mirs,nes serga...nes iš tikro jau mūsų senukas labai pasikeitęs,sumenkėjęs,o ir akys duoda apie save žinoti,kad ilgai nebegyvens....na jei teko domėtis tai turbūt žinot ,kad žiurkėnų net vetai neapsiima gydyt,nes nu ...pačios pagalvokit,neverta ..taiva aš apie akis norėjau pasakyt...pvz būna visokie augliai,akys užtinsta,va ir mūsiškiui būna dienų kai su viena akim nemato,nes neatsimerkia...bet va kitą dieną jis vėl gražus...žodžiu va tokie dalykai darosi ...nelinksma,bet tokia nūdiena....ir kas ryt jau vis tikrinu ar bėga gyvas

Tai suprantama,kad nebe maži ir galima išaiškinti,manau ir suprastų. bet pačiai širdelę jaučiu truputi sopėtų. na nieko gal įsigysime visgi jei gyventų kokius 2 metus,ne taip jau ir mažai. spėtų gal ir atsibosti vaikas 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Mūsų augintiniai » Įvairūs gyvūnėliai (mūsų namų mažieji gyventojai)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024