Penktadienis, 2024-03-29, 1:10 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Mūsų augintiniai » MŪSŲ KAČIŲ FOTO ir plepaliukai apie jas
MŪSŲ KAČIŲ FOTO ir plepaliukai apie jas
IrceData: Trečiadienis, 2010-11-24, 9:07 AM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
Augusi su vaikais,bet kažkiek didesniais nei mano mažė,arba sakau jau primiršo ...o gal dar sakau kokie ten biolaukai nesutampa

Nieko,manau su laiku apsipras miela juk katytei ir stresas,augo su vienais šeimininkais,dabar su kitais,reikia laiko miela
Quote (Valedy)
Kietas charakteris tavo katuko

Ne tas žodis liudna karalius jis pas mus,dar manęs ir vyro klauso,o kai močiutė vaikus saugo,tai erelis jis,guli kur nori,bijo jį pajudinti...tipo aš čia šeimininkas juokas juokas pro ašaras...kaip norėčiau kačiuko,kuris meilus būtų,leistųsi glostomas,murktų ir pan.Aš nesu girdėjusi,kad mūsiškis murktų,nemurkia jis visai galvoju keistas kažkoks galvoju sakau visiems,kad "kontūzytas",nes mažas buvo iškritęs iš 5 aukšto,teko vešti siūti gomurį,koją lūžus buvo ir t.t.,maža kas,gal ir smegenėlės susitrenkė


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
ValedyData: Trečiadienis, 2010-11-24, 11:54 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Nieko,manau su laiku apsipras juk katytei ir stresas,augo su vienais šeimininkais,dabar su kitais,reikia laiko Quote (Valedy)

Aš irgi taip galvoju,kad apsipras..tik va perauklėjimas užtruks,arba visai nepavyks perauklėt

Nugi įsigudrino jin man visai...atsidaro spintą(stumdomos durys) ir mano rūbus numetė tuos ,kurie supakuoti su celofanais ir aišku tuos celofanus apgriaužusi....ar jai kokių vitaminų trūkumas ar kas,ar jin čia tokia ir bus celofanų manjakė,nes jau ne vieną apgriaužusi yra

Quote (Irce)
Ne tas žodis karalius jis pas mus,dar manęs ir vyro klauso,o kai močiutė vaikus saugo,tai erelis jis,guli kur nori,bijo jį pajudinti...tipo aš čia šeimininkas

Ot naglumas
Quote (Irce)
.kaip norėčiau kačiuko,kuris meilus būtų,leistųsi glostomas,murktų ir pan.Aš nesu girdėjusi,kad mūsiškis murktų,nemurkia jis visai

O manoji ,kad burzgia ,kad murkia,kaip traktoriukas,vat tas dalykas mane lydo momentaliai
Quote (Irce)
sakau visiems,kad "kontūzytas",nes mažas buvo iškritęs iš 5 aukšto,teko vešti siūti gomurį,koją lūžus buvo ir t.t.,maža kas,gal ir smegenėlės susitrenkė

Gal tas "skrydis" ir davė tokias pasekmes galvoju
O beje,kodėl tada neužmigdėt 10 ,kad jau tiek vargšiukas susižalojęs buvo ,būtumėt kitą įsitaisę ir murkiantį 10


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2010-11-25, 11:13 AM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
įsigudrino jin man visai...atsidaro spintą(stumdomos durys) ir mano rūbus numetė tuos ,kurie supakuoti su celofanais ir aišku tuos celofanus apgriaužusi....ar jai kokių vitaminų trūkumas ar kas,ar jin čia tokia ir bus celofanų manjakė,nes jau ne vieną apgriaužusi yra

Quote (Irce)


Nu čia jau viršūnė nepyk,kad juokiuosi,džiaugiuosi,kad pas mus spintos nestumdomom durim,nes pvz stalčius moka atsidaryti,iškuičia kojines,pirštines ir pan. mano kašaras ir maišelius pagraužia,kai tik randa mėtantis,tai stengiuosi nepalikti.Net nžn ką patarti tau,teks kelti viską aukštyn,kad kačikė nepasiekų galvoju
Quote (Valedy)
kodėl tada neužmigdėt ,kad jau tiek vargšiukas susižalojęs buvo

Gaila buvo labai,verkėm su vaiku...mažiukas dar buvo,tik pusės metų... 12 būčiau žinojusi,koks bestija užaugs,būčiau tikrai migdžiusi...daba rvyra svis prikiša,nes jis siūlė migdyti,sako pati norėjai,kad gyventų...tiesa,būtume migdę,nes pradžioj veterinaras manė,jog vidaus organai plyšę,bet paskui apžiūrėjus pasakė,kad lengvai atsipirko dar kačiukas,nes krito tiesiai ant asfalto...ai,net dabar graudu darosi prisiminus jo akytes,kai nučiuožė nuo skardos 12 užlipo jis mat ant lango ir nuėjo į lauko pusę,ant skardos,dar bandžiau griebti,bet....na viskas,baigiu kol neapsižliumbiau čia...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2010-11-25, 12:05 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Dėl celofano nesistebiu maniškė labai laižo pareik su maišiuku tai aplaižys ji negraužia bet laižo juokas manau čia daugumai kačių taip

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2010-11-25, 6:59 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Laurituke)
manau čia daugumai kačių taip

Gali būti miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
ValedyData: Ketvirtadienis, 2010-11-25, 9:01 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Nu čia jau viršūnė nepyk,kad juokiuosi,džiaugiuosi,kad pas mus spintos nestumdomom durim,nes pvz stalčius moka atsidaryti,iškuičia kojines,pirštines ir pan. mano kašaras ir maišelius pagraužia,kai tik randa mėtantis,tai stengiuosi nepalikti.Net nžn ką patarti tau,teks kelti viską aukštyn,kad kačikė nepasiekų

Tai ir man ir juokas ima ir nerviukas lengvas,nes jau ko ko ,bet spintoj man jos "tvarkos " nereikia
Tiesa,dar koks bajeriukas...nebesulaukusi,kada eisiu gult,juk prisėlina tyliai ramiai,ir pasilenda mano lovoj po kaldra ,vieną vakarą ieškau kur yra,nerandu,visus pašalius apėjau..paskui žvilgt į savo lovą ,kažkoks mažas kauburiukus juokas akurat,visa užsimiegojusi mano katka guli apsipatenkinusi juokas ,mat aš jos nepriimu miegot kartu..nors naktį kai nejaučiu į kojūgalį atsigula miela ..bet įtariu su laiku leisiu ir taip miegoti...nu negaliu patinka man vis dėlto tie katinai mane nuginkluoja tas padlaižūniškas pamiaukimas,kai žiūri tiesiai į akis ir miaukia
Quote (Irce)
Gaila buvo labai,verkėm su vaiku...mažiukas dar buvo,tik pusės metų... būčiau žinojusi,koks bestija užaugs,būčiau tikrai migdžiusi...daba rvyra svis prikiša,nes jis siūlė migdyti,sako pati norėjai,kad gyventų...tiesa,būtume migdę,nes pradžioj veterinaras manė,jog vidaus organai plyšę,bet paskui apžiūrėjus pasakė,kad lengvai atsipirko dar kačiukas,nes krito tiesiai ant asfalto...ai,net dabar graudu darosi prisiminus jo akytes,kai nučiuožė nuo skardos užlipo jis mat ant lango ir nuėjo į lauko pusę,ant skardos,dar bandžiau griebti,bet....na viskas,baigiu kol neapsižliumbiau čia...

Tikrai nemenka nelaimė buvo...bet kaip sakoma katės turi 9 gyvybes,taip,kad jūsiškis dar gyvens ir gyvens tik tiek gaila,kad nepajutot to murkimo malonumo mane tai tas dalykas veža nerealiai


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-11-26, 8:53 AM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na sakes kokis zavingas katinas _liuks_ o i narva naguciu nekisa?
va norejau ir as papasakot katino nelaime 10 pas vyro tevus savaitgali buvom nuvyke atostogu.musu kasacas sugalvojo skalbenkej pamiegot,o vyro sese jos vidaus nepatikrinus idejo skalbt striuke .tai gerai kad dar sukavos vonioj ir isgirdo katinuko klyksma .na greit istraukem visa suslapusi ir uzstresavusi,bet aciu dievui jokiu negalavimu nepasireiske tik visa diena miegojo.
Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2010-11-26, 9:39 AM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na sakes kokis zavingas katinas


Quote (idit)
o i narva naguciu nekisa?

Tai ,kad netelpa ,o šiaip tai griebė kai žiurkėnas laipiojo grotom juokas
Quote (idit)
va norejau ir as papasakot katino nelaime pas vyro tevus savaitgali buvom nuvyke atostogu.musu kasacas sugalvojo skalbenkej pamiegot,o vyro sese jos vidaus nepatikrinus idejo skalbt striuke .tai gerai kad dar sukavos vonioj ir isgirdo katinuko klyksma .na greit istraukem visa suslapusi ir uzstresavusi,bet aciu dievui jokiu negalavimu nepasireiske tik visa diena miegojo

Ojėj koks nutikimas,vargšas katukas ..išsiprausė bent jau 10


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-11-26, 9:55 AM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
..išsiprausė bent jau

kazkodel visu tokia reakcija kai papasakojam.juokas pro asaras na bet daugiau skalbenkej nebemiegos
Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2010-11-26, 12:18 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
kazkodel visu tokia reakcija kai papasakojam.juokas pro asaras

Tai žinai,visgi neeilinis atvejas
Quote (idit)
na bet daugiau skalbenkej nebemiegos

Tai jau tikrai,kad bijos kaip velnias kryžiaus


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-11-27, 6:00 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
Mūsų Mika ,biškiuką pasiutusi ...pavargo

Jetau kokia gražuolė
Quote (idit)
pas vyro tevus savaitgali buvom nuvyke atostogu.musu kasacas sugalvojo skalbenkej pamiegot,o vyro sese jos vidaus nepatikrinus idejo skalbt striuke .tai gerai kad dar sukavos vonioj ir isgirdo katinuko klyksma .na greit istraukem visa suslapusi ir uzstresavusi,bet aciu dievui jokiu negalavimu nepasireiske tik visa diena miegojo.

Labai gaila katuko,stresas nemažas manau buvo ir jam ir jums na svarbu viskas gerai pasibaigė


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
ValedyData: Šeštadienis, 2010-11-27, 6:53 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Jetau kokia gražuolė

O kada savo katuką visais kampais nufotkintą parodysi miela


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-11-27, 7:27 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
kada savo katuką visais kampais nufotkintą parodysi

parodysiu kada,reikia fotkes atsirinkti


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-11-27, 7:31 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Va greitai tokią radau,kažkada dariau vaikui į mokyklą reikėjo nešti miela mūsų "katašunis" taip mes jį visiems pristatom,nes kandžiojasi ojojoooj juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-11-27, 7:36 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Dar viena foto,dabar tokas jis pas mus jau miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Mūsų augintiniai » MŪSŲ KAČIŲ FOTO ir plepaliukai apie jas
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024